لیو بوری را چقدر می شناسید؟ بیوگرافی و قهرمانی های او در پوکر

لیو بوری یکی از بهترین پوکر باز های جهان می باشد و تا به امروز قهرمانی‌ های زیادی را کسب کرده است و توانسته نامش را در لیست بهترین پوکر بازان زن قرار دهد.

لیو بوری کیست

لیو بوری کیست؟

یکی از افرادی کـه با علاقه فراوانش بـه بازی پوکر توانسته بـه درآمد بسیار بالایی از این سبک بازی فکری برسد لیو بوری می باشد کـه سال‌ های زیادی از عمر خود را صرف یادگیری و همینطور حرفه ای شدن در مسابقات پوکر کرده و در حال حاضر به عنوان یکی از شخصیت های سرشناس این رشته محسوب می شود. بوری کـه در کنت متولد شد و قبل از ادامه تحصیل در دانشگاه اشفورد برای کسب درجه افتخارات فیزیک با اخترفیزیک در دانشگاه منچستر تحصیل کرد. بوری بازیکن زن سال اروپا در فهرست پوکر جهانی اسـت و در حال حاضر در عدد 5 از فهرست پیروزی های پوکر زنده زن در همه زمان ها قرار دارد.

درآمد لیو بوری چقدر است؟

بوری زمانی بـه صنعت پوکر معرفی شد کـه بـه عنوان یکی از پنج شرکت کننده در نمایش واقعیت تلویزیونی Showdown انتخاب شد. که در پاییز 2005 از شبکه Five پخش شد . در طول نمایش توسط مربیان برتر پوکر Phil Hellmuth که آنی دوک و دیو الیوت بودند در ماه مه 2008 انتخاب شد. وی در مسابقات بانوان اروپایی Ladbrokes در سال 2008 با 30000 دلار برنده شد. در 21 آوریل 2010، او برنده مسابقات اصلی تور پوکر اروپا در Sanremo شد. در آن زمان بزرگ ترین تورنمنت پوکر کـه در خاک اروپا برگزار می شد. بوری 250000 یورو برنده شد و بدین ترتیب سومین زنی شد کـه عنوان EPT را ازآن خود کرد. همانطور که می دانید شخصیت هایی مانند او تا کنون قهرمانی ها و برد های بسیار زیادی در مسابقات بـه دست آورده اند کـه همین موضوع سبب شده تا آن ها به عنوان بهترین پوکر بازان جهان در مجلات مختلف قرار بگیرند و با توجه بـه فعالیت های لیو باید بگوییم کـه او تا کنون توانسته تا مبلغی بـه ارزش ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار پول را از این طریق به دست بیاورد و به عنوان یکی از سرمایه داران این رقابت ها شناخته می شود.

عکس های لیو بوری

عکس های لیو بوری را چگونه مشاهده کنیم؟

شما هم اگر علاقه مند به این زن پوکر باز هستید و می خواهید بیشتر با او آشنا شوید، می توانید با مراجعه به پیج شخصی وی در فضای مجازی و هم چنین سایت های مختلف، عکس های این پوکر باز حرفه ای را مشاهده کنید.

آدرس اینستاگرام لیو بوری چیست؟

لیو بوری یکی از فعالین اینستاگرام است و عکس ها و فیلم‌ های زیادی را از خودش و دوستانش و همینطور زمانی که در بازی پوکر مشغول است در اینستاگرامش قرار داده است که شما می توانید آن ها را در این پیج او مشاهده کنید.

بلوف زنی لیو بوری به چه شکلی است؟

بلوف در پوکر یکی از قواعد مهم این بازی می باشد که بازیکن را به سمت برنده شدن سوق می دهد. با بلوف شما می توانید روحیه حریفان خود را تضعیف کنید. در هر دو حالت خوب بودن یا بد بودن دست می توان از این حربه استفاده کرد. در حقیقت بلوف ها یک شیوه از بازی پوکر می باشند و در ارتباط با بلوف در پوکر با لیو بوری صحبت های بسیار زیادی به گوش می رسد و این موضوع باعث شده تا کلیپ های لیو بوری نیز در فضای مجازی به شدت دست بـه دست شود تا حقه ها و روش‌ های حرفه ای او برای مغلوب کردن حریفانش مشخص شده و از آن ها استفاده شود کـه هواداران لیو از مصرف کنندگان اصلی ایده های او می باشند.

بلوف زنی لیو بور

یوتیوب لیو بوری فعال است؟

 در رابطه با رتبه و رده این پوکر باز در مسابقات جهانی، متوجه شدیم که لیو بوری در میان بهترین پوکر بازان جهان، در رتبه ۳۱۹ این فهرست قرار دارد کـه با توجه به میزان درآمد هر پیکر باز از مسابقات پوکر از گذشته تا کنون انجام داده اند دسته بندی و نوشته شده اسـت و لیو با حدود ۶ میلیون دلار درآمد از پوکر در این جایگاه قرار دارد که تمامی این مطالب در یوتیوب او وجود دارد.

سبک بازی این پوکر باز چگونه است؟

این قهرمان پوکر در ارتباط با نحوه بازی‌ های خود در مسابقات پوکر گفته است که وجود بلوف در پوکر با لیو بوری یک امر کاملاً طبیعی می باشد و برای گیج کردن رقبای خود دست به هر کاری خواهد زد تا بتواند به نتیجه نهایی یعنی بردن مسابقه دست پیدا کند. کلیپ های لیو بوری در حال حاضر در بسیاری از سایت های معتبر مربوط به پوکر قرار داده شده است و علاوه بر آن ها شما می توانید تا با مراجعه به یوتیوب و همینطور اینستاگرام او کلیپ های پرطرفدار و جذاب و در مسابقاتی که تاکنون انجام داده است مشاهده کرده و لذت ببرید.

افتخارات لیو بور

لقب این پوکر باز چیست؟

تعداد زیادی از طرفداران لیو به او لقب ایرون میدن را داده‌ اند چرا که او تاکنون در زندگی خود سعی کرده تا مهارت های کاملا مختلف بر فراوانی را یاد بگیرد. در حال حاضر علاوه بر اینکه به عنوان یکی از حرفه ای ترین بازیکنان پوکر در جهان شناخته می‌ شود یک مجری تلویزیون و همینطور یک گوینده حرفه ای نیز می باشد که در رادیو فعالیت دارد وعلاوه بر تمام این ها به عنوان یک مدل نیز شناخته می شود.

جوایز و افتخارات لیو بوری مربوط به کدام بازی هاست؟

لیو بوری بسیار پر افتخار است و او برنده بهترین بازیکن زن در سال 2014، 2015 و 2016 در جوایز پوکر اروپا شد. همان طور کـه توسط امتیاز Global Poker Index کـه در آن سال‌ ها جمع کرده بود، تعیین شد. او هم چنین در سال 2010 در جوایز پوکر اروپا جایزه بانوی برجسته اروپا را دریافت کرد. در فوریه 2016؛ وی بـه عنوان مدیر تیم تیم لیگ جهانی پوکر “The Royal Royals” معرفی شد. در نوامبر 2019 ؛ Liv Boeree در توییتر اعلام کرد کـه پس از 9 سال تیم پوکر استارز را ترک کرده و از پوکر حرفه اي خارج خواهد شد.

همسر لیو بوری کیست؟

این هنرمند و بازیگر اهل انگلیس یک زن متاهل است و در هیچ کدام از فضا های مجازی عکسی از همسرش منتشر نکرده است. او در مصاحبه های زیادی این موضوع را بازگو کرده است که ازدواج کرده اما در مورد همسرش زیاد صحبت نمی کند.

قهرمانی لیو بوری

آیا لیو بوری موفق به دریافت دستبند پوکر شده است؟

لیو بوری، ارتباط دهنده علوم، مجری تلویزیون و بازیکن حرفه اي سابق پوکر اسـت. او قهرمان سری پوکر و قهرمان تور پوکر اروپا اسـت و تنها بازیکن زن در تاریخ اسـت کـه برنده یک دستبند WSOP و یک رویداد EPT اسـت.

حاشیه های لیو بوری در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حاشیه های زیادی درباره این مدل انگلیسی در فضای مجازی وجود دارد اینکه او این حرفه را کاملا کنار گذاشته و در عرصه بازیگری فعالیت می‌ کند و دیگر در این حرفه یعنی پوکر هیچ فعالیتی نمی‌ کند و تمام راز ها و مطالب کلیدی این بازی را نیز افشا کرده است که تمامی این ها دروغ هایی بیش نیستند.

اولین قهرمانی لیو بوری در کدام سال بود؟

پیروزی در پوکر بیشتر بر پایه شانس و بلوف می باشد و این عوامل پوکر را به بازی پر ریسک تبدیل کرده است. نوسان در این بازی به میزانی زیاد است که برخی از پوکر بازان حرفه ای شکست های بزرگی خورده اند و حتی جایی برای خواب نداشته اند. با این همه مشکلات و سختی این زن توانسته جزء بهترین بازیکنان در این عرصه شود. او در بازی های جهانی و نیز بازی های اروپایی موفق شده است تا به عنوان قهرمانی دست یابد و نام خود را جاودانه کند. اولین جایزه نقدی لیو بوری به سال 2007 باز می گردد که توانست در تورنمنتی مبلغ 400 دلار برنده شود.

مصاحبه با این پوکر باز تابحال انجام شده است؟

لیو بوری مصاحبه های زیادی انجام داده است و در گفتگویی با لیو بوری از او سوالاتی راجع بـه علاقه شخصی اش بـه بازی پوکر و همینطور دیگر فعالیت هایی که انجام می دهد انجام شد و او در پاسخ گفت کـه او علاقه قلبی بـه بازی پوکر دارد و بعد از آن همیشه دوست داشته اسـت کـه بـه عنوان مجری و گوینده تلویزیون فعالیت داشته باشد و به آسانی توانسته تا به خواسته های خود دست پیدا کند.

آیا این پوکر باز بچه دارد؟

لیو بوری علاقه زیادی به انتشار اخبار زندگی اش ندارد به همین دلیل عکس ها و اطلاعات زیادی در رابطه با زندگی شخصی او در فضای مجازی موجود نیست. به گفته خودش ازدواج کرده است اما صحبتی در رابطه با فرزند نداشته است.

سوالات متداول

لیو بوری برای کسب درجه افتخارات فیزیک در کدام دانشگاه تحصیل کرد؟

او در دانشگاه منچستر تحصیل کرد.

لیو بوری در سال 2010 برنده کدام مسابقه شد؟

او برنده مسابقات اصلی تور پوکر اروپا در Sanremo شد.

طرفداران لیو بوری چه لقبی به او داده اند؟

تعداد زیادی از طرفداران لیو به او لقب ایرون میدن را داده‌ اند.

اولین جایزه لیو بوری مربوط به چه سالی است؟

او اولین جایزه نقدی خود را در سال 2007 کسب کرد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا