بیوگرافی آتوسا مدگل + افشاگری جیدال از رابطه مدگل و فیلم بردار او

آتوسا مدگل یکی از رپرهای جوان در عرصه رپ فارسی می باشد که دارای صدایی بسیار خاص می باشد. باید بدانید که وی در حال حاضردر یوتوب فعالیت می کند و جز بهترین یوتوبر های ایرانی می باشد. ما در این مقاله سعی داریم شما را با این خواننده جوان و یوتیوبر ماهر نیز آشنا کنیم. همچنین به دلیل جدایی این رپر از علی جیدال نیز پرداخته ایم.

بیوگرافی آتوسا مدگل به چه صورت است؟

بیوگرافی آتوسا مدگل به چه صورت است؟

آتوسا در پاریس زندگی می کرد و از بچگی به موسیقی علاقه داشته است و حتی در زمان کودکی خود مدام در حال خواندن بوده است. وی در مراسمات مربوط به مدرسه خود مدام در حال خواندن بوده است و برخی از معلم ها از او می خواستند که برای آن ها آهنگ نیز بخواند.

وی در حال حاضر با علی جی دال خواننده رپ جوانی که در گروه پایدار می باشد در رابطه نیست و با او زندگی نمی کند. همچنین باید بدانید که مدگل نام هنری این خواننده می باشد و معنی این اسم دختر دیوانه نیز می باشد. آتوسا دارای باورهای بسیار عجیبی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

سن آتوسا مدگل برخلاف چهره آن بسیار زیاد نمی باشد و وی در دهه 70 به دنیا آمده است. باید بدانید که مدگل بر خلاف انتظاراتی که بقیه از آن دارند به شدت به خود متکی می باشد و با سبک خودش زندگی می کند. وی معتقد است زندگی یک بازی می باشد و باید بتوانی به خوبی نقش خودت را بازی کنی. وی در حال حاضردر اینستاگرام خود فعالیت های روزانه خود را انجام می دهد و این امر باعث می شود که افراد زیادی روزانه با آن وقت بگذرانند.

اهنگ های محبوب آتوسا مدگل کدامند؟

این خواننده در طول فعالیت خود آهنگ های زیادی را منتشر کرده است. او توانست با توجه به استعداد خود در زمینه خوانندگی، طرفداران زیادی پیدا کند و مشهور شود. تمام آهنگ های او با استقبال زیادی رو به رو می شوند که این نشان دهنده محبوبیت مدگل است. اما برخی از ترک های او توانستند بهترین و بیشترین بازخورد را از مردم دریافت کنند.

زیبای وحشی

یکی از آهنگ های مدگل که توانست بازخورد قابل توجهی از مردم دریافت کند، زیبای وحشی بود. این ترک با همکاری علی جیدال تولید و منتشر شد. پس از انتشار این ترک، توجه افراد زیادی به آن جلب شد و تا مدتی رکورد دانلود را نیز از آن خود کرد.

آیت آلترپ

آیت آلترپ یکی دیگر از ترک های شنیده شده از این خواننده است. این ترک با همکاری عرفان پایدار و علی جیدال تولید شد. یکی از دلایل محبوبیت این ترک همکاری این سه خواننده است. سبک این آهنگ با سایر آهنگ ها متفاوت است که موجب محبوبیت بیشتر آن شد. همچنین متن این آهنگ آن را به یکی از جنجالی ترین آهنگ های این سه خواننده تبدیل کرد.

الماس

آهنگ الماس یکی از ترک های خاص و شنیدنی این خواننده به شمار می رود. این ترک از ترک های محبوب طرفداران این خواننده است. الماس با استقبال خوبی از سمت هواداران مواجه شد. به طوری که به عنوان یکی از بهترین آهنگ های این خواننده به شمار می رود.

سرنوشت

با انتشار ترک سرنوشت بسیاری از افراد نسبت به آن واکنش نشان دادند. خوانندگی مدگل در کنار رپ علی جیدال، ترکیبی جذاب را ایجاد کرده است. این ترک با استقبال زیادی مواجه شد که از نقاط قوت آن محسوب می شود.

دیگه دیره

آهنگ دیگه دیره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت. به طوری که علاوه بر هواداران آتوسا مدگل، افراد دیگری نیز به این ترک علاقه نشان دادند. دیگه دیره یکی از آهنگ های خاطره انگیز مدگل محسوب می شود.

بنفش

بهتر است بدانید که این آهنگ یکی ازبهترین آهنگ های این خواننده می باشد که با همکاری او و دوست پسر خود سروده شده است. وی دراین باره می گوید مردم این آهنگ را خیلی دوست داشتند و بعد از این تصمیم گرفتیم آلبوم آن را منتشر کنیم.

آهنگ صدا ها

این ترک تنها توسط مدگل خوانده شده است و در آن شباهت صدای این خواننده را با بیلی آیلیش حس می کنید. یکی ازبهترین آهنگ های مد گل می باشد که درزمان بسیار کمی فروش زیادی داشته است. بهتراست بدانید که این آهنگ انگیزشی می باشد. موزیک ویدیو این در یک جنگل گرفته شده است.

این رپر با چه خواننده هایی همکاری کرده است؟

آتوسا مدگل یکی از خواننده هایی است در طول فعالیت خود ترک های زیادی را منتشر کرده است. اما او تا کنون با خواننده های زیادی همکاری نداشته است. او بیشتر آهنگ های خود را به صورت تنها تولید می کند. تعداد افرادی که با او همکاری کرده اند هم محدود است. او تا کنون موزیک های معروف بسیاری را منتشر کرده است که می توانید آن ها را دانلود کنید.

گروه پایدار

گروه پایدار یکی از گروه هایی است که آتوسا مدگل با آن همکاری کرده است. مشخص است که خود مدگل هم علاقه زیادی به این گروه دارد. این گروه از دوستان صمیمی او هستند. آتوسا در یکی از لایو های خود اعلام کرد که تجربه همکاری با آن ها از بهترین تجربه های او بوده است.

یکی از موفقیت های این خواننده همکاری با گروه پایدار است. مدگل در ترکیه با گروه پایدار آشنا شد و فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت او در این گروه به قدری گسترده است که با نام مدگل پادار هم شناخته می شود.

علی جیدال

همانطور که می دانید علی جیدال وست پسر سابق آتوسا مدگل است. بنابراین آن ها همکاری زیادی با یک دیگر داشته اند. همکاری این دو خواننده از محبوب ترین فیت ها محسوب می شود. اما اکنون که رابطه آن ها به پایان رسیده است باید دید که به همکاریشان ادامه می دهند یا نه.

تتلو

مدتی پیش یک خبر درباره همکاری تتلو و آتوسا در سایت های مختلف پخش شد. می گویند که این دو خواننده قصد دارند که یک ترک با همکاری هم تولید کنند. اما این خبر تایید نشد، بنابراین باید منتظر ماند تا صحت این خبر تایید شود.

دسترسی به اینستاگرام مدگال چگونه است؟

دسترسی به اینستاگرام مدگال چگونه است؟

برای دسترسی به اینستاگرام این خواننده زیبا باید نام آن را در اینستاگرام و یا در صفحه مرورگر خود سرچ کنید تا بتوانید وارد پیح او شوید و با بر روی لینک زیر کلیک نمایید. وی در اینستاگرام خود فعالیت زیادی دارد که بیشتر آن ها مربوط به روزمره این خواننده و امورات مورد علاقه آن می باشد. اهنگ سرنوشت مدگال یکی از بهترین آهنگ های او می باشد که در این آهنگ با علی جیدال، ایمانمون وعرفان پایدار همکاری داشته است.

در این آهنگ آتوسا مدگل نقش مهمی دارد و ورس های او بسیار جذاب می باشد. می توان به جرئت گفت یکی از بهترین آهنگ های رپ فارس می باشد و مخاطبان زیادی داشته است. وی در هنگام خواندن آهنگ سرنوشت در گروه پایدار فعالیت داشت اما به مرور زمان از این گروه معروف در رپ فارس جدا شد.

عکس های Madgal را چگونه ببینیم؟

شما می توانید برای دیدن عکس های مدگل به پیج اینستاگرام وی سر بزنید و تمامی عکس های او را ببینید. بهتر است بدانید که وی عکس ها و ویدیو های زیادی را از خود منتشر کرده است که در برخی از این ویدیو ها در حال خواندن ترک هایی از خوانندگان معروف و محبوب خود می باشد. آتوسا مدگل در حال حاضر وقت خود را در یوتوب می گذراند و ترجیح می دهد بیشتر وقت خود را روی یوتوب و برنامه هایی که به تازگی از آن ها رو نمایی کرده است وقت بگذارد.

مدگال اینستا خود را فضایی برای آشنایی اولیه می داند و در قسمت بعدی خود را در یوتوب معرفی می کند. وی عقاید عجیبی نسبت به خوانندگی دارد که به ایلومناتی ها بر می گردد. باید بدانید که وی در حال حاضر در حال آهنگسازی برای آلبوم خود می باشد.

چرا آتوسا مدگل از جی دال جدا شده است؟

آتوسا مدگل و علی جیدال نزدیک به ۷ سال با یک دیگر در ارتباط بودند و رابطه عاشقانه داشتند. رابطه این دو نفر به گونه ای بود که به مدت ۷ سال در تمام سختی ها در کنار هم بودند. گفته می شود که رابطه آن ها از طریق فضای مجازی آغاز شد. این دو چهره پس از گذشتن از سختی ها در نهایت در کشور فرانسه در کنار یک دیگر زندگی کردند.

آتوسا مدگل و علی جیدال نحوه آشنایی خود را در یکی از کلیپ های یوتیوب خود تعریف کردند. داستان آشنایی آن ها به این صورت است که چند سال پیش آتوسا مدگل یک دورهمی در تهران برگزار می کند. تصمیم می گیرد تعداد زیادی از دوستان خود را به این دورهمی دعوت کند. در این هنگام یکی از دوستان او علی جیدال را با خود به این دورهمی می برد.

پس از آشنا شدن آن ها، در پایان دورهمی، علی جیدال شروع به نواختن گیتار می کند. مدگل می گوید که گیتار زدن جیدال توجه او را جلب کرد. او می گوید جیدال توانست با این کار دلم را ببرد و مرا مجذوب خود کند. در نهایت این دورهمی باعث شد تا آتوسا و علی جیدال با یک دیگر آشنا شوند. اما در حال حاضر از هم جدا شده اند و دلیل اصلی این جدایی مشخص نیست.

این دو نفر از چهره های معروف و محبوب یوتیوب بودند و بسیاری از طرفداران به آن ها علاقه داشتند. رابطه جذاب آن ها باعث شده بود تا افراد زیادی به این رابطه حسودی کنند. با این وجود آن ها اعلام کردند که از یک دیگر جدا شده اند و تنها دوست های صمیمی هستند. هیچ کدام از آن ها تا کنون دلیل اصلی جدایی شان را توضیح نداده است.

آدرس مدگال یوتیوب چیست؟

آدرس مدگال یوتیوب چیست؟

در نظر داشته باشید، وی یک یوتوبر بسیار خبره می باشد که دارای خلاقیت بسیار زیادی می باشد. وی در حال حاضردارای برنامه های بسیار زیادی می باشد که ایده آن متعلق به خود او می باشد. بهتر است بدانید که جدا از چالش های خنده دار و بامزه ای که به همراه علی جیدال انجام می دهد، دارای برنامه ای به نام آنساود می باشد که در آن تمامی عجایب جهان را به چالش می کشد. وی در این برنامه ها از راز ایلومیناتی ها و موجودات ترسناک جهان سخن می گوید.

آتوسا مدگل مثلث برمودا

آتوسا مدگل از سال ها پیش فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرد. او با انتشار کلیپ های مختلف، در یوتیوب فعالیت می کرد. با گذشت زمان افراد بیشتری به چنل او اضافه می شدند و ویدیو های او را تماشا می کردند. بازدید ویدیو های او بسیار خوب بود و چنلش روند صعودی داشت. اما او با انتشار یک کلیپ توانست توجه افراد زیادی را به چنل خود جلب کند.

سال ها پیش آتوسا مدگل کلیپی به نام مثلث برمودا را در یوتیوب خود منتشر کرد. این کلیپ در زمان انتشار، جنجال های بسیاری به پا کرد. به طوری که یکی از معروف ترین کلیپ های مدگل به شمار می رود. این کلیپ از کلیپ های ترسناک بود که اطلاعات مختلفی را درباره مثلث برمودا بیان می کرد.

آتوسا مدگل با این کلیپ توانست به شهرت برسد. زیرا این ویدیو توسط بسیاری از افراد دیده شد و آن ها را تحت تاثیر قرار داد. اگر شما هم به دیدن این ویدیو علاقه دارید، می توانید به چنل یوتیوب مدگل مراجعه کنید. همچنین می توانید با یک جست و جوی ساده در گوگل، این ویدیو را پیدا کنید.

آتوسا مدگل سعی کن نخندی

آتوسا مدگل فعالیت خود را از سال ها پیش در یوتیوب آغاز کرد. او کلیپ های مختلفی را در چنل خود منتشر می کند. به طوری که بخش عمده ای از فعالیت های او مربوط به چنل یوتیوب است. به طوری که بسیاری از هواداران او، از طریق چنل یوتیوب با او آشنا شدند.

فعالیت او در یوتیوب به قدری گسترده بود که پس از هم خانه شدن با علی جیدال، ویدیو های مشترک تولید می کردند. این ویدیو ها با همکاری مدگل و علی جیدال بسیار جذاب بود و بازخورد زیادی داشت. سعی کن نخندی یکی از چالش های طنزی بود که مدگل کلیپ های مختلفی را از آن اجرا و منتشر کرد.

او این چالش را با افراد مختلف امتحان کرده و ویدیو های آن را در چنل خود قرار می داد. برای دیدن این چالش ها می توانید به چنل یوتیوب مدگل مراجعه کنید. اگر به یوتیوب دسترسی نداشته باشید، می‌توانید آن ها را به راحتی در اینترنت پیدا کنید. برای این کار فقط کافی است تا عبارت مدگل سعی کن نخندی را در اینترنت جست و جو کنید.

دانلود اهنگ بنفش مدگال چگونه ممکن می شود؟

وی در حال حاضر دارای آلبومی به نام بنفش می باشد که ترک اصلی آن هم نام آلبوم نیز می باشد. بهتر است بدانید که مدگل عاشق رنگ بنفش می باشد و به همین دلیل نام آلبوم خود را بنفش گذاشته است، چرا که عشق برای او رنگ بنفش می باشد و این را به تصویر کشیده است. وی در حال حاضر این آلبوم را منتشر کرده است و دراین آلبوم تنها با علی جیدال همکاری کرده است و یک آلبوم دو نفره نیز منتشر کرده اند.

مدگل دارای یک افکت خاص می باشد که نام آن را بنفش مدگل گذاشته است و شما می توانید آن را در قسمت استوری های خود استفاده کنید. باید بدانید که آن ها برای انتشار این آلبوم زحمت زیادی کشیده اند و اگر قصد دارید آن را گوش دهید بهتر است از اپ هایی مانند اسپاتیفای استفاده کنید تا حقوق ناشر نیز حفظ شود.

حاشیه های مدگال حول چه موضوعاتی است؟

حواشی مربوط به این خواننده بر می گردد به دیس آرش سرطان که یکی ازرپر های جوان عرصه موسیقی می باشد. وی یکی از بهترین رپر های ایران محسوب می شود که به دلیل ساخت حاشیه و به اصطلاح بالا رفتن فالوورهای خود به مدگل و جیدال دیس داد و آن ها جواب دیس آن را ندادند، چرا که از نظر آن ها جواب دادن به دیس این شخص باعث پیشرفت آن می شود.

بسیاری از پیج های رپی بیوگرافی آتوسا مدگل را به طور کامل پست کرده اند و برای مخاطبان و طرفداران آتوسا مدگل ویدیو هایی که مربوط به آهنگ های او می باشد را تهیه می کنند. وی دارای فن پیج های بسیار زیادی می باشد که مدام در حال فعالیت می باشند. باید بدانید که جیدال و مدگال بنفش را برای طرفداران خود تهیه کردند و با تمام وجود سعی بر بی حاشیه بودن دارند. البته علی جیدال دارای حواشی می باشد که ربطی به مدگل ندارد، چرا که مربوط به دیس های اخیر به زد بازی نیز می باشد که دخالت مدگل اصلا جایز نیست.

مصاحبه رسمی با Madgal انجام شده است؟

وی تا به امروز مصاحبه رسمی در برنامه های تلویزیونی نداشته است اما با رسانه پاشا مجلسی یکی از خبرنگاران دنیای مجازی درباره گذشته مدگل صحبت کرده اند. پاشا کی از قدیمی ترین دوستان مدگل می باشد که با یک دیگر در هنگام زندگی در ایران مسافرت های زیادی رفته اند. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر به گفته خود موقعیت مصاحبه را نداشته است و اصلا نمی داند که در این باره چه نظری بدهد، چرا که آتوسا مدگل دارای روحیه بسیار شیطونی می باشد که مدام در حال تفکر و خیال می باشد که این امر باعث می شود فکر کند از پس مصاحبه های رسمی بر نمی آید.

وی قبل از پخش ترک زیبای وحشی با پاشا مصاحبه کرد و به آن گفت که قصد دارد ترکی با این نام منتشر کند. شما می توانید دانلود ترک مدگال زیبای وحشی از لینک های زیر استفاده کنید. برای دانستن تاریخ تولد مدگل به بخش های قبلی سر بزنید.

مدگل و جی دال کجا زندگی می کنند؟

دوست پسر جدید آتوسا مدگل کیست؟

این خواننده یکی از بی حاشیه ترین چهره های شناخته شده، است. اما با این حال حواشی هم داشته که می توان به جدایی او و رابطه جدیدش اشاره کرد. گفته می شود که او پس از اتمام رابطه خود با علی جیدال، وارد رابطه جدیدی شده است. در این میان برخی نیز اعتقاد دارند که دلیل جدایی مدگل و علی جیدال، خیانت یکی از آن ها است.

آتوسا مدگل و علی جیدال به مدت ۷ سال با یک دیگر در رابطه بودند و از یک دیگر جدا شدند. مدگل در یکی از مصاحبه هایی که انجام داد، گفت که رابطه اش با علی جیدال ازدواجی بوده است. یعنی قصد ازدواج با یکدیگر را داشته اند.

پس از اتمام رابطه آن‌ها، مدگل اعلام کرد که با فرد جدیدی وارد رابطه شده است. اما تا کنون اطلاعاتی از دوست پسر جدید خود منتشر نکرده است. بسیاری از هواداران، درباره رابطه مدگل کنجکاو هستند اما اطلاعاتی کسب نکرده اند. اگر درباره دوست پسر او کنجکاو هستید می توانید یوتیوب مدگل را دنبال کنید. او به زودی دوست پسر جدید خود را معرفی می کند.

مدگل فردی است که جزئیات زندگی خود را منتشر نمی کند. او در آرام ترین حالت به زندگی خود می پردازد و از حواشی دوری می کند. تنها مطلبی که درباره دوست پسر جدید او وجود دارد این است که او چهره ای معروف نیست. دوست پسر مدگل فردی است که در حوزه ای جدا از مدگل فعالیت می کند.

آتوسا مدگل و فرشاد سایلنت

فرشاد سایلنت یکی از معروف ترین یوتیوبر های ایرانی است. این چهره از محبوب ترین چهره ها در یوتیوب و میان کاربران ایرانی است. ویدیو کلیپ های زیادی از او در اینستاگرام و فضای مجازی منتشر می شود. او یکی از یوتیوبر هایی است که با آتوسا مدگل فعالیت می کند. فرشاد سایلنت به واسطه فعالیت خود در اینستاگرام و معروفیتش، با افراد زیادی همکاری می کند.

گفته می شود این دو یوتیوبر از دوست های نزدیک و صمیمی هستند. کلیپ های زیادی از آتوسا و فرشاد سایلنت وجود دارد. این دو یوتیوبر چالش های مختلفی را انجام داده اند که می توانید چالش های آن ها را در یوتیوب مشاهده کنید.

برای این کار کافی است تا نام مدگل و فرشاد سایلنت را در یوتیوب جست و جو کنید. همچنین راه های دیگری برای دیدن ویدیو های آن ها وجود دارد. می توانید نام آن ها را در اینترنت جست و جو کنید. از سوی دیگر فرشاد سایلنت و مدگل فن پیج های زیادی دارند. بنابراین می توانید از پیج این فن ها نیز بازدید کنید.

مدگل در چنل یوتیوب خود فعالیت زیادی دارد. او همچنین موزیک ویدیو های خود را در این چنل آپلود می کند. این خواننده از طریق یوتیوب به درآمد بسیار زیادی دست یافته است. دلیل این امر بازخورد بالای ویدیو های او است.

مدگل و جی دال کجا زندگی می کردند؟

این زوج جوان در زمان رابطه در کانادا زندگی می کردند و شهر بزرگ ونکور را برای زندگی انتخاب کرده اند. در حال حاضر بسیاری از خوانندگان ایرانی در این شهر زندگی می کند که برخی از آن ها با این زوج جوان همکاری داشته اند. یکی از این افراد کچی بیتس می باشد که با این زوج در آهنگ eh با هم همکاری کرده اند و بیت این آهنگ را کچی بیتس فراهم کرده است.

مدگل در حال حاضر از گروه پایدار بیرون آمده است و به تازگی خبری آمد که جیدال نیز از پایدار خارج شده است و پسوند نام خود را برداشته است. وی در زمان گذشته با نام مدگل پایدار در اینستاگرام فعالیت می کرد، اما امروزه با نام مدگل موزیک نیز در حال فعالیت نیز می باشد. باید بدانید که آتوسا مدگل دارای خلاقیت زیادی در موسیقی خود می باشد و با علی جیدال آهنگ فرانسوی را منتشر کردند که این اولین آهنگ فرانسوی رپ فارسی بود. بهتر است بدانید که آینده این زوج بسیار روشن می باشد، چرا که ایده های زیادی برای ارائه دارند. وی در این باره می گوید منو علی هر روز صبح که از خواب بیدار می شیم یک ایده جدید در ذهن خود داربم.

همکاری این خواننده با گروه پایدار انجام شده است؟

باید بدانید که مدگل در ابتدا کار خود با گروه پایدار همکاری کرد و در زمان معروفیت نسبی خود از این گروه جدا شد. بسیاری از افراد در حال حاضر به دنبال دانلود آهنگ های مدگل و گروه پایدار می باشند که معروف ترین آن ها به نام سرنوشت بوده است و می توان گفت یکی از بهترین موزیک ها در رپ فارس می باشد.

باید بدانید که وی در حال حاضر با علی جیدال و کچی بیتس همکاری داشته است و از گروه پایدار خارج شده است. وی هیچ مشکلی با افراد این گروه ندارد و مدام در حال رفت آمد با آن ها می باشد اما امروزه بیشتر سعی دارد در یوتوب خود فعالیت کند تا در عرصه موسیقی و به همین علت در این اواخر تنها با علی جیدال، هم خانه و دوست پسر خود همکاری کرده است. وی دربار موسیقی می گوید که نمی خواهم زیاد معروف شوم چرا که از پیشنهاد های ایلومناتی ها برای خوانندگان می ترسم و ترجیح می دهم یک یوتوبر عالی باشم.

درامد آتوسا مدگل از یوتیوبش چقدر است؟

باید بدانید که وی از طریق یوتوب درآمد کسب می کند و می توان گفت شغل بسیار جالبی دارد. بهتر است بدانید که در بدترین حالت ممکن یوتوب به ویدیو های او 15 دلار می دهد و شما ببینید که در طول یک ویدیو 10 دقیقه ای چند تبلیغ توسط یوتوب پخش می شود. در حال حاضر بسیاری از افراد برنامه های مدگل را دنبال می کنند و جز دنبال کنندگان یوتوب آن می باشند.

مدگل در حال حاضر مدام در یوتوب خود فعالیت می کند تا به حد نصاب فالوور برسد. وی بخ دنبال تدوی نبرنامه ای جدید می باشد ودر بار این برنامه صحبت کرده است. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر یکی از ایده پردازان نیز محسوب می شود و در تمامی شرایط علی جیدال را با ایده های خود شگفت زده می کند.

موزیک ویدیو های مدگال چگونه است؟


موزیک ویدیو های مدگال چگونه است؟

وی تا به امروز دارای موزیک ویدیو های زیادی نبوده است و تنها در برخی از مواقع موزیک ویدیو منتشر کرده است که یکی از این آهنگ ها بنفش می باشد. مدگل آهنگ بنفش را بسیار دوست دارد و به همین دلیل برای آن موزیک ویدیو نیز فراهم نمودند. بهتراست بدانید که موزیک های دیگر مدگل دارای موزیک ویدیو نمی باشد و تنها آهنگ بنفش دارای موزیک ویدیو نیز می باشد. وی در حال حاضر قصد تهیه موزیک ویدیو را ندارد. شما می توانید برخی از تیکه ها موزیک ویدیو بنفش را در پیج اینستاگرام او ببینید.

نظر خانواده آتوسا درباره رابطه او با جیدال چیست؟

باید بدانید که خانواده مدگل هیچ مشکلی با رابطه او با علی جیدال ندارند و در هر صورت از آن حمایت می کنند. بهتر است بدانید که خانواده آتوسا مدگل درحال حاضر در پاریس زندگی می کنند و فاصله زیادی با دختر خود ندارند و مدام در حال رفت آمد می باشند. مدگل در ابتدا دانشگاه خود در پاریس با دوست قدیمی خود به نام تارا صالحی آشنا شد و هر دو آن ها در عرصه موسیقی فعالیت کردند، اما سبک های این دو بسیار فرق می کند و در حال حاضر با هم در ارتباط هستند.

وی می گوید در سال های اولیه دانشگاه مدام برای موسیقی خود تلاش کرده و به دنبال اجرا درگروه های رپ ایرانی بوده ام. اما هرگز فکر نمی کردم که در آینده در گروه پایدار نیز فعالیت کنم. وی به همراه تارا صالحی دارای ویدیو های زیادی می باشند که در خوابگاه دانشگاه، به ضبط آن ها پرداخته است.

سبک لباس پوشیدن آتوسا مدگل چه نوعی است؟

وی در حل حاضر به دلیل سبک لباس پوشیدن راحت خود در بین جوانان مطرح شده است.این خواننده جوان در سبک لباس های هیپ پاپی لباس می پوشد و با این تفاوت که تلفیقی از لباس های خود را در این سبک استفاده می کند. وی مدام در حال خرید لباس می باشد و این به علت دوست داشتن زیاد لباس می باشد.

سوالات متداول

آیا آتوسا مدگل کنسرتی هم تا به امروز داشته است؟

آتوسا مدگل از خواننده هایی است که فعالیت های گسترده ای انجام می دهد. به عنوان مثال او چنل یوتیوب خود را به صورت جدی فعال نگه داشته است. او از این طریق توانست شهرت زیادی کسب کند. اما بحث خوانندگی او جدا از این موضوع است. بسیاری از افراد با شنیدن صدای مدگل، با او آشنا شدند.

بدون شک این خواننده فعالیت خود را در این زمینه ادامه می دهد. زیرا از این طریق توانست به موفقیت برسد. اما نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که او تا کنون کنسرتی برگزار نکرده است.

با وجود اینکه خواننده های زیادی اطراف او وجود دارد، اما برای برگزاری کنسرت اقدام نکرده است. با توجه به استعداد و محبوبیتی که در میان هواداران خود دارد، انتظار می رود در آینده کنسرت خود را برگزار کند.

سوالات متداول

 1. آیا مدگل از جیدال حامله است؟

  بهتر است بدانید که آن ها با هم رابطه نزدیکی دارند اما این تنها شایعه ای می باشد که نباید به آن بپردازید. باید بدانید که مدگل در حال حاضر حامله نمی باشد و خود خبری راجع به این موضوع پخش نکرده است.

 2. آیا جیدال با دنیا به مدگل خیانت کرده است؟

  شایعاتی راجع به خیانت جیدال وجود دارد که دراین شایعات جیدال با دنیا دادرسان یکی دیگر ازخوانندگان زن ایرانی به مدگل خیانت کرده است، که این در حد شایعه می باشد و صحت کامل ندارد.

 3. آیا مدگل با عرفان پایدار دعوا کرده است؟

  مدگل درهنگام جدایی خود از گروه پایدار کمی با عرفان به مشکل خورد که درآینده نه چندان دور این مشکل حل شد، چرا که عرفان مخالف خروح مدگل از این بند بود اما مدگل می خواست به طور خصوصی و انفرادی کار کند.

 4. آیا این خواننده زیبا خود را با بیلی آیلیش مقایسه می کند؟

  بهتر است بدانید که وی صدای بسیار خوبی دارد که بسیاری از طرفداران آن معتقد اند که صدا این خواننده به شدت شبیه به بیلی آیلیش می باشد. بهتر است بدانید در حال حاضر این خواننده جوان راجع به این موضوع صحبت نکرده است.

5/5 - (6 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا