ماندانا مانی مدل معروف ایرانی چگونه به یک طراح لباس مطرح تبدیل شد؟

اگر به دنیا مد توجه کرده باشید، معمولا تعداد زیادی طراح لباس وجود دارن که خودشان قبلا به عنوان مدل فعالیت می کردند و یا اینکه در هنگام مدلینگ نیز طراحی را انجام می دهند. درواقع مد به فرد این امکان را می دهد تا دانش کافی درباره طراحی البسه را به دست آورد و هم چنین در کنار آن راه درست ژست گرفتن و پوشیدن مناسب البسه را برای تبلیغ طراحی ها را به فرد آموزش می دهد. یکی از افرادی که در هر دوی این زمینه ها فعالیت می کند ماندانا مانی است. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این مدل و طراح فعال بدانیم.

ماندانا مانی کیست؟

ماندانا مانی کیست؟

همان طور که در بالا گفتیم ماندانا مانی یکی از فعالان در زمینه طراحی لباس زنانه و مانتو است که در کنار آن به مدلینگ نیز می پردازد. در واقع او خودش استاندارد های برای مدل شدن را دارد و لباسی که طراحی می کند را خودش تبلیغ کرده و می پوشد. ماندانا مانی متولد دی ماه است اما اطلاعاتی از این که در چه سالی به دنیا آمده است وجود ندارد. یکی از مهم ترین موارد که برای یک مدل در نظر گرفته می شود، معمولا رنگ مو و چشم و بی ام آی یا نسبت قد به وزن است. مدل باید به گونه ای باشد که از نظر زیبایی صورت استاندارد های لازم برای عکاسی را داشته باشد و از نظر تناسب اندام هم به گونه ای باشد که لباس به خوبی بر اندام او بنشیند.

ماندانا مانی رنگ چشم قهوه ای و مو های قهوه ای طبیعی دارد. قد و وزن او ۱ متر و ۷۲ سانتی متر و ۵۷ کیلوگرم است. او برای اینکه این قد و وزن را همیشه به صورت متعادل نگه دارد باید بسیار ورزش کند. به همین دلیل از کودکی ورزش می کرده و بعد از انجام چند رشته تخصصی به بدنسازی روی آورده است.

او در کنار کار مدلینگ تحصیل خود را نیز به بهترین شکل انجام داده است و از دانشگاه دولتی مدرک شیمی محض را با بهترنی مدل گرفته است. خانواده او همگی فرهنگی هستند و پدر و مادر و خواهرانش نیز بسیار در زندگی موفق هستند. او از کودکی علاقه زیادی به مد و لباس داشته است و تصمیم می گیرد تا در این زمینه آموزش های لازم را فرا بگیرد. به همین دلیل به دبی می رود و در کالج فشن لندن مدرک استایلینگ و فشن خود را می گیرد. وی سپس به ایران بازگشته و تصمیم می گیرد تا برند خود را داشته باشد. بیوگرافی سلبریتی ها را در اخبار سلبریتی ها دنبال نمایید.

ماندانا مانی با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

همان طور که در بالا گفتیم ماندانا مانی برند خود را تاسیس کرده است و کسب و کار خود را آغاز کرده است. او هم چنین مدلینگ را نیز فرا گرفته و به بهترین شکل می داند که چطور باید برای تبلیغ یک لباس ژست بگیرد. به همین دلیل تصمیم گرفته است تا مدلینگ کار های طراحی شده توسط خودش را انجام دهد. او یک مزون بزرگ‌ در تهران دارد که این مزون به صورت آنلاین نیز محصولات مانی را می فروشد. در واقع برند ماندانا مانی به دو‌ بخش تقسیم می شود. بخش اول که به لاین ماندانا مانی معروف است، لباس ها را به صورت اختصاصی و تک دوزی شده عرضه می کند.

به عنوان مثال شما یک سفارش کاملا اختصاصی برای خود به این لاین می دهید و طراحان بر اساس ویژگی های ظاهری شما این لباس را آماده کرده و سپس آن را فقط برای شما می دوزند و دیگر نمونه ای از آن برای شخص دیگری آماده نمی شود. این کار ممکن است هزینه بالایی را برای مشتری داشته باشد و فقط افراد خاص بتوانند آن را خریداری کنند. به همین دلیل لاین دوم برند ماندانا مانی افتتاح شده است. این لاین که اکومانی نامیده می شود، لباس های از قبل دوخته شده و دارای سایز بندی است که افراد زیادی می توانند آن ها را انتخاب کرده و خریداری کنند.
ماندانا مانی خود تمام این دو لاین را مدلینگ می کند و برای تبلیغات لباس هایش بیشتر اوقات خودش این کار را انجام می دهد. او تا به حال با برند دیگری همکاری نداشته است. اطلاعاتی در خصوص مدل های فندی و مدل های لورال نیز در اختیار شما قرار داده شده است.

عکس های ماندانا مانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های ماندانا مانی را در کجا مشاهده کنیم؟

ماندانا مانی عکس های بسیار زیادی دارد که تقریبا بیشتر آن ها تبلیغاتی و مربوط به لباس های خودش است. این عکس ها هم در سایت های اینترنتی بسیاری وجود دارند که درباره ماندانا مانی مطلب نوشته اند و یا لباس های او‌ را معرفی کرده اند و یا در صفحه شخصی او در اینستاگرام عکس هایی وجود دارد. شما باید نام ماندانا را در موتور جستجوی گوگل نوشته و سپس در قسمت تصاویر تمامی عکس های او‌ که در اینترنت وجود دارد را تماشا کنید. هم چنین برای این کار به صفحه شخصی او نیز می توانید مراجعه کنید.

پیج اینستاگرام ماندانا مانی چیست؟

ماندانا مانی در اینستاگرام حضور بسیار فعالی دارد و تمام صفحاتی که ایجاد کرده است هدفمند هستند و به فروش محصولات او می پردازند. اولین صفحه او به آدرس mandanmani بیشتر از ۴۳۳ هزار نفر دنبال کننده دارد و در کنار پست هایی که ماندانا از زندگی شخصی خودش به اشتراک می گذارد، بعضی از محصولات او‌ نیز در این صفحه معرفی می شوند. پیج دوم صفحه لاین اکومانی است که آدرس آن ecomanii نوشته شده است و بیشتر از ۱۵ هزار نفر دنبال کننده دارد. می توانید از این صفحه مانتوی از قبل دوخته شده را خریداری کنید.

صفحه بعدی metamani نام دارد که بیشتر ۵ هزار نفر دنبال کننده دارد. در این صفحه کسانی که کارهای بسیار لاکچری دوست دارند، می توانند سفارشات لازم را انجام دهند. صفحه بعدی mandanamanidaily است که بیشتر از ۱۱۱ هزار نفر دنبال کننده دارد و در این صفحه نیز به تبلیغ و فروش محصولات در کنار بلاگری می پردازد.

درآمد این مدل چقدر است؟

درآمد این مدل چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد این مدل اطلاعات دقیقی در دسترس نیست البته ممکن است که رقمی به عنوان درآمد و ارزش دارایی های او در اینترنت وحود داشته باشد اما این رقم ممکن است دقیق نباشد زیرا درآمد و دارایی او همواره در حال تغییر است پس فقط می توان حدس زد که او به عنوان یک زن موفق هم درآمد بالایی دارد و هم دارایی قابل توجهی را برای خودش به وجود آورده است. او قبل از اینکه کسب و کار خود را تاسیس کند به مدت ۸ سال مدیر بازرگانی و کنترل کیفیت در شرکت های مختلف بوده است. او هم چنین تسلط عالی به زبان انگلیسی دارد.

ماندانا مانی چه حاشیه هایی داشته است؟

ماندانا مانی چه حاشیه هایی داشته است؟

ماندانا مانی جز افراد معروف در زمینه مد و طراحی لباس ایران است که بیشترین تمرکز خود را بر روی کارش گذاشته و به همین دلیل از حواشی دور مانده است. معمولا حواشی برای این است که فرد در اخبار بیاید و به این صورت جلب توجه کند، اما ماندانا با طراحی های عالی و محصولاتی که ارائه می دهد، این کار را انجام داده است. حاشیه های مجری های ایران نیز در بت سایت قرار داده شده است.

همسر ماندانا مانی کیست؟

اطلاعات دقیقی از همسر ماندانا مانی در دسترس نیست و به نظر می رسد که او‌ مجرد باشد. این احتمال نیز وجود دارد که او‌ دوست ندارد روابط و‌ زندگی خصوصی خود را علنی کند. به همین دلیل از اینکه اطلاعاتی از این قبیل در صفحات اجتماعی خود بگذارد، امتناع می کند. با این حال ممکن است هنوز مجرد باشد و اگر روزی ازدواج کرد آن را در صفحات اجتماعی خود آشکار کند.

ماندانا مانی کجا زندگی می کند؟

ماندانا مانی کجا زندگی می کند؟

اگر به صفحه اجتماعی ماندانا مانی مراجعه کنید متوجه می شوید که بیشتر عکس های او‌ متعلق به شهر تهران است پس در تهران زندگی می کند. او در همین شهر به دنیا آمده است و‌ فقط به دبی برای یادگیری مدلینگ و طراحی رفته است.

تا کنون چه مصاحبه ای با این مدل انجام شده است؟

به دلیل موفقیت هایی که این فرد در زمینه طراحی لباس و مدلینگ داشته است با او مصاحبه هایی در این زمینه انجام شده است. این مصاحبه ها توسط سایت های معتبر در این زمینه است که به صورت متنی در سایت قرار گرفته. شما می توانید نام ماندانا مانی را در گوگل جستجو کرده و وارد این سایت ها شوید و مصاحبه های این فرد را بخوانید. البته گفته می شود که چند سایت خارجی نیز درباره او مطلب نوشته اند.

ماندانا مانی قبل عمل زیبایی

ماندانا مانی قبل عمل زیبایی

ماندانا مانی چند عمل زیبایی داشته است که این در چهره او مشخص است اما عکس های قبل از عمل او در اینترنت موجود نیست به نظر می رسد که او قبل از عمل معروف نبوده و به همین دلیل عکسی را برای انتشار نداشته است. این امکان هم وجود دارد که عکس های او پاک شده باشد.

سوالات متداول

  1. بیوگرافی ماندانا مانی را کجا بخوانیم؟

    در این مقاله درباره ماندانا مانی اطلاعاتی را بیان کردیم که کاربردی هستند. اما می توانید به صفحه اینستاگرام ماندانا مانی مراجعه کرده و هایلایت about me را بخوانید.

  2. سن ماندانا مانی چقدر است؟

    اطلاعات دقیقی درباره تاریخ تولد او موجود نیست اما به نظر می رسد او هم اکنون 45 ساله باشد.

  3. چرا ماندانا مانی با برند دیگری همکاری ندارد؟

    ماندانا مانی طراح لباس زنانه و مانتو است و تمام طراحی هایش را خودش انجام می دهند به همین دلیل تصمیم گرفته مدلینگ را نیز خودش انجام دهد و با برند دیگری همکاری نداشته باشد.

5/5 - (5 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا