بیوگرافی مارک سلبی (Mark Selby) قهرمان اسنوکر انگلیسی

مارک سلبی از جمله بزرگترین اسنوکر باز های بسیار حرفه ای می باشد که متعلق به یکی از شهرهای بزرگ کشور انگلستان است. Mark Selby تا کنون قهرمانی‌ های متعددی را در این عرصه به دست آورده و موفق شده در این زمینه به عنوان یکی از بهترین اسنوکر باز ها به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کند. او تاکنون بارها لقب شماره یک اسنوکر باز دنیا را کسب نموده است و با توجه به آنکه این مقام ها بی دلیل و بی زحمت به دست نیامده، بسیاری از افراد او را ستایش کرده انو و به همین دلیل توصیه می‌ کنیم در ادامه همراهمان باشید تا در این زمینه اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

مارک سلبی کیست

مارک سلبی کیست؟

مارک سلبی در تاریخ نوزدهم ماه ژوئن در سال ۱۹۸۳ متولد شده است. او یکی از اسنوکر بازهای بسیار حرفه ای متعلق به کشور انگلستان می باشد که تاکنون در سال های متعددی مقام‌ های متنوعی را کسب نموده است. به طور مثال او در سال هایی مانند ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱، ۵ بار مقام قهرمانی را در مسابقات جهانی اسنوکر کسب نموده است و این مقام های قهرمانی به قدری بوده که او را برای راهیابی به مراحل بعد آماده نموده است.

این بازیکن هم اکنون ۳۸ سال سن دارد و در تاریخ ۱۹۸۳ متولد شده است. او از بدو تولد تا به این لحظه در کشور انگلستان زندگی می‌ کند و تاکنون القاب متنوعی همانند لقب دلقک لستر و مارکوس و هوور را کسب نموده است. او جوایز نقدی و مقام های بسیار متنوعی را به دست آورده و در سال‌های ۱۹۹۹ تا کنون به عنوان پر درآمد ترین اسنوکر باز های جهان شناخته شده است. او تاکنون ۷ بار در رقابت های خود موثر شناخته شده و هفت بار نیز کم اثر و پنج بار نیز تنها بی اثر شناخته شده و به نتیجه دلخواه خود نرسیده است‌. اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا Mark Selby برای شما در دسترس می باشد.

مارک سلبی چه جایزه هایی دریافت کرده است؟

در تاریخ نوزدهم ماه ژوئن در سال ۱۹۸۳ بود که Mark Selby در شهر لستر کشور انگلستان به دنیا آمد و خیلی زود علاقه بسیار زیادی به بازی بیلیارد از خود به نمایش گذاشت و بعد از مدتی او در سن ۹ سالگی تصمیم گرفت تسلط خود را به بازی اسنوکر بالا ببرد. برادر تورن به نام مالکوم تورن بازیکن حرفه‌ ای این بازی زمانی که استعداد مارک سلبی را در این زمینه مشاهده کرد تمام تلاش خود را به کار گرفت تا پیشنهاد فعالیت او را در باشگاه برادرش به صورت رایگان قبول کند زیرا آینده بسیار درخشانی برای این بازیکن مشاهده می کرد.

مالکوم تورن این پیشنهاد را پذیرفت و بعد از مدتی مشاهده کرد که تمرینات مارک سلبی در این زمینه بیشتر و بیشتر می شود و برای این بازیکن آینده ای عالی تصور کرد و با تصور این آینده نیز اشتیاق بیشتری برای نگه داشتن مارک نزد خود پیدا می کرد. در آن زمان مارک سن چندان زیادی نداشت و در سنین نوجوانی زمانی که پدرش را از دست داد تصمیم گرفت که فعالیت‌ های خود را در مسابقات به صورت حرفه‌ ای ادامه دهد.

در آن زمان که مارک نزد مالکوم تورن فعالیت می کرد، ۱۶ سال بیشتر نداشت و در همان سن ۱۶ سالگی متاسفانه پدرش را در اثر بیماری سرطان از دست داد و به خاطر این بیماری دو ماه بین فعالیت های او وقفه افتاد اما بعد از دو ماه موفق شد به طور حرفه‌ ای به مسابقات بپیوندد. در آن زمان در حالی که او تحصیلات خود را به پایان نرسانده بود، هیچ مدرک تحصیلی در دست نداشت و به همین خاطر به سختی توانست خانواده خود را قانع کند که تصمیم دارد به مسابقات قهرمانی بپیوندد. او در سال ۲۰۱۴ پس از کسب قهرمانی های متنوع اولین بار به لیگ برتر صعود کرد و مقام قهرمانی را از آن خود نمود.

بعد از این اتفاق بود که او دو سال بعد به عنوان لستر قهرمان لیگ برتر برنده شد و تنها با ۱۳ دقیقه اختلاف توانست برای بار چندم به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. در سال ۲۰۱۰ او با بهترین بازیکنان بیلیارد به رقابت پرداخت و با گذشت یک سال موفق شد در کشور مکزیک با یکی از بازیکنان حریف خود که بسیار مورد علاقه اش بود ازدواج کند. او در سال ۲۰۱۴ بود که صاحب دختری به نام سوفیا شد که ماحصل ازدواج او بود. او هم چنین با شرط بندی اسنوکر افتخارات زیادی را کسب کرده است.

عکس های مارک سلبی

برای مشاهده عکس های Mark Selby می‌ توانید نام او را در سایت های معتبر گوگل که از این فرد اطلاعاتی را در اختیارتان گذاشته اند جستجو کنید و عکس های او را به ترتیب به انتشار در آمدن تن مشاهده نمایید. او تا کنون عکس های متنوعی از خود در اینستاگرام منتشر نموده است و بیشتر این عکس ها هم اکنون در گوگل مشاهده می‌ شود و دیگر در اینستاگرام قابل مشاهده نیست.

عکس های مارک سلبی

این اسنوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

این بازیکن علاوه بر اسنوکر علاقه و استعداد بی نظیری در زمینه ایت بال از خود به نمایش گذاشته است. او در این بازی ها که در کشور های انگلیس و چین بیشتر ارائه می شود استعداد خوبی به دست آورده و موفق شده پیشرفت بی نظیری کسب نماید. او در سال ۲۰۰۶ بود که فعالیت خود را در این عرصه بیشتر کرد و به طور حرفه ای در مسابقات شرکت نمود. نتیجه ای که او در مسابقات به دست آورد نشان دهنده پیشروی موثر او طی مسابقات بود که خود تعداد طرفداران او را در این بازی ها بالا می برد. همین پیشرفت برای این بازیکن حواشی متنوعی را به همراه داشت.

درآمد Mark Selby چقدر است؟

زمانی که مارک برای ششمین بار در صدر جدول بهترین پوکر بازان جهان قرار گرفت، افراد زیادی کنجکاو شدند بدانند که درآمد او تا چه میزان افزایش پیدا کرده است. باید بگوییم که این بازیکن هم اکنون یکی از ثروتمند ترین و بهترین اسنوکر بازان جهان شناخته شده است و ثروت زیادی را تا کنون به دست آورده است اما با توجه به آن که همچنان در حال پیشروی است، موفقیت‌‌ های بالاتری به دست آورده و مشخص نیست که به طور دقیق درآمد او چه قدر است.

فیلم بازی های این اسنوکر باز را در کجا مشاهده کنیم؟

پیشنهاد می کنیم برای مشاهده فیلم های مارک سلبی به دو شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام و یوتیوب مراجعه کنید. حتی شبکه مجازی آپارات نیز منبع معتبر و مناسبی برای مشاهده فیلم های این اسنوکر باز می باشد.

پیج اینستاگرام مارک سلبی چیست؟

اگر به دنبال پیج اینستاگرام معتبر و فعالی از این اسنوکر باز هستید، پیشنهاد می کنیم که جستجو بی فایده و بی ثمر انجام ندهید زیرا او هیچ پیج معتبر و فعالی در اینستاگرام از خود ندارد و در گذشته فعالیت های خود را در این شبکه مجازی به پایان رسانده است‌.

مارک سلبی در کجا زندگی می کند؟

مارک سلبی بیشتر در کشور انگلستان و کشور های مجاور در حال سفر و رفت آمد می باشد زیرا او تنها به کشورهایی مسافرت می‌ کند که بتواند مسابقات خود را به انجام برساند. به همین خاطر بیشتر در کشور انگلستان زندگی کرده اما در شهرهای دیگر نیز در رفت و آمد می باشد.

بهترین ضربات مارک سلبی

رتبه جهانی این اسنوکر باز چند است؟

رتبه جهانی مارک سلبی، این اسنوکر باز، تا کنون به طور متوالی نخستین رتبه جدول بهترین اسنوکر بازان جهان اعلام شده است و او شش بار تا کنون در صدر جدول نام خود را به ثبت برساند.

تا کنون چه مصاحبه هایی با مارک سلبی صورت گرفته است؟

تاکنون در شبکه های مختلف مجازی با این بازیکن مصاحبه های متنوعی به انجام رسیده است. به طور مثال زمانی که او برای شش بار متوالی در صدر جدول بهترین اسنوکر بازان جهان قرار گرفت، افراد زیادی تمایل نشان دادند تا با این بازیکن مصاحبه‌ هایی را به انجام برسانند.

بهترین بازی های مارک سلبی کدامند؟

بهترین بازی های مارک سلبی را می‌ توانیم رقابت های او را در برابر حسین وفایی بدانیم. در این رقابت شاهد بودیم که Mark Selby نتوانست همانند دیگر رقابت های خود در برابر حسین وفایی به پیروزی برسد و مخالف دیگر رقابت‌‌ های او مقام قهرمانی به او تعلق پیدا نکرد.

بهترین ضربات مارک سلبی

بهترین ضربات این بازیکن را می توان طی مسابقات این بازیکن با بهترین بازیکنان جهان مشاهده نمود. به عنوان مثال راقبت میان مارک سلبی و حسین وفایی ضربات خوبی را به نمایش می گذاشت. مارک سلبی 2017 را همانند دیگر سال ها به رقابت با بهترین بازیکنان جهان پشت سر گذاشت برای مثال مارک سلبی و سالیوان در مسابقات سال ۲۰۱۷ در برابر هم ظاهر شدند و ضربات خوبی در این مسابقات به نمایش گذاشتند.

مسابقه مارک سلبی و اسنوکر مارک سلبی با حسین وفایی با پیروزی و برد حسین وفایی مقابل مارک سلبی به پایان رسید و مارک سلبی اینستا خود را در آن زمان از این پیروزی خود به روز رسانی نمود و دیگران را از این پیروزی آگاه کرد زیرا او از این باخت در برابر حسین وفایی هیچ ابایی نداشت. نتیجه بازی مارک سلبی و حسین وفایی با اینکه به باخت این بازیکن منجر شد اما ضربات او در این رقابت از چشم طرفداران او دور نماند.

سوالات متداول

مارک سلبی کیست؟

مارک سلبی یکی از بهترین اسنوکربازان موفق جهان است‌.

مارک سلبی هم اکنون چند سال سن دارد؟

او هم اکنون ۳۸ سال سن دارد.

مارک سلبی در کدام کشور زندگی می کند؟

او در کشور انگلستان زندگی می کند.

مارک سلبی در چه حوزه ای فعالیت می کند؟

او از فعالان بازی اسنوکر می باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا