معنی رل و رل زدن چیست؟ | فرق رل و سینگل

در این مقاله قرار است در مورد یکی از موضوعات جذاب و بحث برانگیز یعنی معنی رل صحبت کنیم، این کلمه بیشتر برای معروف ترین شاخ های اینستاگرام ایرانی و ارتباط های آن ها با یکدیگر ساخته شده است.

معنی رل چیست؟

معنی رل چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید امروزه با ظهور تکنولوژی و به وجود آمدن شبکه های مجازی و اجتماعی برخی از اصطلاحات و کلمات نیز به وجود آمده اند که کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده اند و به صورت روتین استفاده می شوند، که یکی از این اصطلاحات رل (rell) است. حال برخی از افرادی که در این شبکه‌ ها فعالیت می‌ کنند شاید ندانند رل به چه معنی است و سوالی که برای آن ها به وجود می آید این است که معنی رل چیه و هم چنین معنی رلم چیست؟ حال در ابتدا در مورد کلمه رل باید بگوییم که از اصطلاح و کلمه انگلیسی (Relationship) گرفته شده است و در فارسی به معنای رابطه و دوستی می باشد.

امروزه در هنگام چت از این اصطلاح استفاده زیادی می‌ شود و این کلمه کاربرد زیادی دارد. به عنوان مثال زمانی که دو نفر در صفحات مجازی مانند اینستاگرام و یا تلگرام شروع به چت می کنند، برای آشنایی بیشتر طرف مقابل از اصطلاحاتی مانند رل بزنیم و یا رل داری استفاده می‌ کنند. حال در مورد معنی رل بزنیم باید بگوییم که این اصطلاح زمانی به کار برده می شود که آیا تمایل به دوستی و رابطه را داری؟ هم چنین در مورد معنی رل داری یا معنی رل داری چیست؟ باید بگوییم که آیا در رابطه هستی؟

اگر بخواهیم به صورت واضح تر معنی کلمه rell را بیان کنیم می‌ توان این گونه بیان کرد که زمانی که دختر و پسری با هم دوست می شوند و رابطه‌ شان را آغاز می‌ کنند، از اصطلاح rell زدن استفاده می‌ کنند. امروزه به کاربردن این اصطلاح در بین جوانان و نوجوانان ایرانی بسیار باب و رایج شده است و به یکی از کلمات و اصطلاحات پرکاربرد تبدیل شده است.

معنی رل فاب چیست؟

حال که با اصطلاح و کلمه رل آشنا شده ایم، شاید برای شما هم تا به اکنون اتفاق افتاده باشد که اصطلاح رل فاب را شنیده باشید و سوالی که برای شما به وجود آمده، این است که رل فاب به چه معناست؟ در این باره باید بگوییم زمانی که دو فرد در رابطه قرار دارند و رابطه آن‌ ها بسیار جدی است و فقط باهم در رابطه هستند و قرار است که اتفاقات خوبی برای آن ها در آینده رخ بدهد و برای این اتفاقات به تفاهم رسیدند مانند این که دوستیشان را چندین سال ادامه دهند و یا این که دوستی آن ها قرار است به ازدواج ختم شود، از این اصطلاح استفاده می‌ کنند، یعنی این که رابطه آن ها جدی است.

معنی رل در فضای مجازی چه چیزی می باشد؟

معنی رل در فضای مجازی چه چیزی می باشد؟

امروزه شبکه های مجازی مانند اینستاگرام به یکی از شبکه های کاربردی و محبوب در بین مردم دنیا تبدیل شده است که اکثر افراد در این شبکه برای خود یک صفحه کاربری راه‌ اندازی کرده اند و به صورت گسترده ای در این شبکه فعالیت می‌ کنند. اینستاگرام به شبکه ای تبدیل شده است که خیلی از افراد توانسته اند با فعالیت در آن به شهرت و در کنار آن به یک منبع درآمد عالی برسند. حال در فضا های مجازی مانند اینستاگرام گاهی اوقات اصطلاحات جالب و بامزه را می‌ شنویم که یکی از این اصطلاحات rell است.

همان طور که بیان کردیم rell به معنای رابطه و دوستی می باشد. حال شاید گاهی اوقات مشاهده کرده باشید که برخی از افراد در بیو اینستاگرام خود in rel را زده‌ اند، در مورد معنی in rel باید بگوییم که این افراد مشخص کرده اند که رابطه دارند و دوست پسر و یا دوست دختر دارند و به این صورت می خواهند به فالووران و مخاطبانشان بیان کنند که مزاحم آن ها نشوند و یا طرح دوستی با آن ها نریزند. معنی رل در اینستاگرام نیز همان معنی دوستی و رابطه است. حال گاهی اوقات برخی از افراد برای پست‌ هایی که کامنت های زیادی دارد، عباراتی مانند کی میاد رل بزنیم قرار می‌ دهند. این اشخاص شانس بسیار کمی برای این که فردی بعد از مشاهده این کامنت به دایرکت آن ها بروند و دوستی آن ها شروع شود، دارند. این افراد فقط برای جلب توجه و دیده شدن این عبارات را قرار می‌‌ دهند.

معنی رل زدن سلبریتی ها

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، امروزه سلبریتی ها به دو دسته تقسیم می شوند، سلبریتی های دنیای واقعی که با توجه به استعداد و حرفه شان به شهرت و معروفیت رسیده اند و سلبریتی های مجازی که به دلیل حرفه شان که در دنیای مجازی به کار برده اند، فالوور و مخاطبان زیادی را به دست آورده اند و این عنوان را از آن خود کرده اند. حال شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که rell زدن سلبریتی ها را نیز مشاهده کرده باشید و سوالی که برای شما به وجود آمده، این است که rell زدن سلبریتی ها به چه معناست؟ در این باره باید بگوییم زمانی که شخصی بیان می کند که فلان سلبریتی rell زده است، به این معناست که آن سلبریتی وارد رابطه با شخص دیگری شده است.

تفاوت رل و سینگل چیست؟

تفاوت رل و سینگل چیست؟

یکی دیگر از اصطلاحات و کلمات پرکاربرد در بین جوانان و نوجوانان اصطلاح سینگل می باشد. قطعا شما هم بار ها اصطلاح سینگل را شنیده اید و سوالی که در ذهنتان به وجود آمده، این است که معنی سینگل چیست؟ حال در این باره باید بگوییم که سینگل کلمه انگلیسی Single می باشد و به طور معمول به افرادی اطلاق می‌ شود که مجرد هستند و هنوز رابطه و دوستی با شخص دیگری ندارند. حال در مورد معنی رل و سینگل می توان این گونه بیان کرد که معنی این دو اصطلاح مخالف و متضاد هم می باشند، چرا که زمانی که فردی در رابطه باشد از اصطلاح rell استفاده می کند.

تفاوت رل با کراش در چیست؟

در این قسمت از مقاله قرار است در رابطه با تفاوت کراش و rell و هم چنین در مورد معنی رل و کراش صحبت کنیم و توضیح دهیم که این دو اصطلاح از چه نظر هایی به یکدیگر متفاوت هستند. امروزه اصطلاح کراش در بین جوانان بسیار رایج و پرکاربرد شده است. کراش واژه انگلیسی است که امروزه فارسی زبانان و حتی سایر کشور های دیگر نیز از آن استفاده می کنند و به دلیل این اصطلاح دیگر کسی از کلمه علاقه‌ مند بودن در صحبت های خود استفاده نمی‌ کند.

حال در مورد معنی این واژه باید بگوییم، زمانی که یک شخص چیزی را عمیقا می‌ خواهد و یا این که شخصی را عمیقاً دوست دارد، اما این احساسات را در درونش پنهان نگه داشته و آن را به شخص مقابل خود ابراز نمی کند، بیان می کند که روی فلانی کراش دارد. این گونه هم می توان بیان کرد که کراش یعنی دوست داشتن پنهانی! این موضوع را هم باید افزود که میان rell و کراش تفاوت‌ های زیادی وجود دارد، چرا که زمانی که از اصطلاح rell استفاده می کنید، یعنی شما با یک شخص وارد رابطه شده‌ اید. اما کراش زمانی است که شما از شخصی خوشتان می آید ولی این احساس را ابراز نمی کنید.

معنی رل و اکس با هم تفاوت دارد؟
A child's logic tells them that the parent who left loved someone else more than they loved them. (Dreamstime/TNS)

معنی رل و اکس با هم تفاوت دارد؟

شاید تا به اکنون کلمه اکس و یا ex-friend را شنیده باشید و سوالی که برای شما به وجود آمده، این است که اکس به چه معناست؟ در این باره باید بگوییم که به دوستی قبل و رابطه عاطفی که فردی در گذشته داشته است اکس گفته می شود که در اصطلاح زبان انگلیسی ex-friend می گویند. هم چنین باید افزود که اکس با rell تفاوت دارد، چرا rell یعنی فرد در حال حاضر در رابطه است.

فرق رل با زید چیست؟

زید یک نوع کلمه بومی است، هم چنین به یک نوع اصطلاح خیابانی نیز گفته می‌ شود و به معنی دختر، دوست‌ دختر و یا حتی دختر بازی است، اما rell به معنای رابطه و دوستی است. خیلی از افراد بیان کرده اند که rell کلمه باکلاس تری است که برای دوست دختر و دوست پسر به کار برده می شود. حتی امروزه شاهد به کار بردن این کلمه در موسیقی نیز می باشیم. به عنوان مثال شاید در آهنگ ساسی رل را شنیده باشید و سوالی که برای شما به وجود آمده، این است که معنی رل زدن در اهنگ ساسی چیست که به معنای همان دوستی و رابطه می باشد.

رل مجازی به چه کسی می گویند؟

رل مجازی به چه کسی می گویند؟

زمانی که افراد از طریق شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام با یکدیگر دوست می شوند و در خیلی از مواقع رابطه آن ها از راه دور می باشد، از اصطلاح رل مجازی برای آن ها استفاده می شود.

فرق رل با دوستی چیست؟

rell و دوستی تفاوتی ندارد و امروزه rell کلمه کاربردی‌ تر شده است و به جای دوستی نیز از آن استفاده می شود.

سوالات متداول

معنی رل چیست؟

rell به معنی رابطه و دوستی می باشد.

سینگل چیست؟

سینگل به افراد مجرد گفته می‌شود.

کراش چیست؟

زمانی که فردی به یک شخص احساسات عمیقی دارد و آن را ابراز نمی کند از اصطلاح کراش استفاده می شود.

اکس و رل چه تفاوتی با هم دارند؟

اکس یعنی رابطه عاطفی که تمام شده اما rell رابطه ای که در جریان است.

Rate this post

baba voos

مدرک فوق لیسانس فناوری اطلاعات خود را از دانشگاه آلمان دریافت کردم. همچنین به تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ می پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا