بیوگرافی مهدی مهدوی‌ کیا و همسرش + بررسی سابقه مربی گری او

مهدی مهدوی‌ کیا بازیکن اسبق و مربی کنونی می باشد. ورزش فوتبال ورزشی پرطرفدار و محبوب است و معمولا افرادی که در این حرفه فعالیت می کنند بسیار مورد توجه افراد جامعه قرار می گیرند محبوبیت مهدوی کیا فراتر از یک بازیکن عادی می باشد او با اخلاق و منش خود توانسته است در بین ایرانیان از جایگاه بالایی برخوردار باشد. اطلاعاتی از زندگی شخصی و حرفه ای این اسطوره فوتبال ایرانی در اختیار شما می گذاریم و امیدواریم تا انتهای مقاله همراه ما باشید و خواندن این مقاله رضایت شما را برای ما به همراه داشته باشد.

مهدی مهدوی‌ کیا کیست

مهدی مهدوی‌ کیا کیست؟

در پاسخ مهدی مهدوی کیا کیست؟ باید گفت او یک بازیکن با اخلاق و محبوب ایرانی می باشد و برای ایرانیان یک اسطوره تکرار نشدنی فوتبالی می باشد. این بازیکن سابق فوتبال متولد ۲ مرداد ۱۳۵۶ می باشد و در شهرری متولد شده است. او اصالتا اراکی می باشد و اهل روستای چشمه خورزن می باشد. نام پدر او روح الله و مادر او زهرا زمانی می باشد او در خانواده پرجمعیت بزرگ شده است که ۷ خواهر و چهار برادر می باشند واو فرزند دهم خانواده است. این چهره فوتبالی دیپلم رشته اقتصاد نظام قدیم را دارد‌ در ابتدا او در رشته هندبال فعالیت می کرد ولی علاقه زیاد او به فوتبال باعث شد که وارد رشته ورزشی فوتبال شود. او در نوجوانی فوتبال را زمین های خاکی شروع کرد و در نهایت با پشتکارش جذب باشگاه تیم ملی شد. او یک گاوداری و مزرعه بزرگ در روستای پدری خود دارد که اوقات فراغت خود را در آن سپری می کند. یک مغازه فروش پوشاک بچگانه در شما تهران هم نیز دارد.

مهدی مهدوی‌ کیا در چه تیم هایی سابقه بازی دارد؟

این مربی فعلی ایرانی در زمان بازی خود در عرصه فوتبال در کارنامه ورزشی خود سابقه همکاری با تیم های بزرگ را نیز دارد که در هر کدام از این تیم ها بسیار خوش درخشیده است و بازی های عالی را به یادگار گذاشته است.

پرسپولیس

از سال ۱۹۹۵ میلادی تا سال ۱۹۹۹ این بازیکن با تیم پرسپولیس قرارداد رسمی امضا کرد که در این مدت ۵۴ بازی برای این تیم انجام داد و ۱۸ گل ثبت کرد. همچنین این بازیکن در سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ دوباره برای پرسپولیس ۲۷ بازی انجام داد که ۳ گل دیگر نیز دوباره ثبت کرد.

هامبورگ

این بازیکن از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ برای تیم هامبورگ وارد میدان شد و ۲۰۸ بازی برای این تیم انجام داد و در این مدت ۲۶ گل نیز به ثبت رسانید.

بوخوم

در سال ۱۹۹۹ میلادی مهدی مهدوی کیا با تیم بوخوم قرار داد بست که ۱۲ بازی برای این تیم انجام داد و هیچ گلی برای این تیم نتوانست بزند.

فرانکفورت

از سال ۲۰۰۷ تا۲۰۱۰ میلادی این بازیکن با اخلاق برای تیم فرانکفورت وارد میدان شد و ۳۲ بازی برای این تیم انجام داد ولی متاسفانه نتوانست گلی برای این تیم بزند.

استیل آذین

از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۱ میلادی مهدی مهدوی کیا در کنار تیم استیل آذین قرار گرفت و ۳۴ بازی برای این تیم انجام داد و در این مدت ۴ گل برای این تیم به ثبت رسانید.

داماش گیلان

بعد از تیم استیل آذین مهدوی کیا با تیم داماش گیلان قرارداد بست و ۱۴ بازی برای این تیم انجام داد و هیچ گلی در این مدت برای این تیم به ثبت نرسانید.

مربی گری مهدی مهدوی‌ کیا
Mehdi Mahdavikia (Co-Trainer, HSV II)

رزومه مربی گری مهدی مهدوی‌ کیا

این بازیکن سابق ایرانی بعد از خداحافظی با بازی در فوتبال به حرفه مربیگری در این رشته ورزشی پرداخت. او از سال ۱۹۹۴ تا سال ۱۹۹۹ مربی تیم زیر ۱۷ سال هامبورگ، از سال ۲۰۱۵ تا به امروز مربی آکادمی فوتبال کیا ، ۲۰۱۶تا ۲۰۲۱ به عنوان دستیار تیم هامبورگ ۲ و از سال ۲۰۲۱ تا اکنون مربی تیم امید ایران می باشد‌.

افتخارات باشگاهی مهدی مهدوی‌ کیا کدامند؟

از افتخارات باشگاهی این بازیکن می توان به قهرمانی جام اینترتوتو ۲۰۰۵، قهرمانی لیگ پوکال ۲۰۰۳، قهرنانی لیگ آزادگان در سال ۷۴ و ۷۵ به همراه تیم پرسپولیس و نایب قهرمانی جام حذفی سال ۹۲_۹۱ همراه با پرسپولیس اشاره کرد.

افتخارات انفرادی مهدی مهدوی‌ کیا کدامند؟

این اسطوره فوتبال ایرانی در سال ۲۰۰۳ میلادی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بازیکن سال آسیا انتخاب شد و در فصل های۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ میلادی از سوی هواداران هامبورگ به عنوان بهترین بازیکن این تیم انتخاب شد. از سوی فیفا در سال ۱۳۹۱ عنوان محبوبترین بازیکن آسیا و عنوان دوم محبوبترین بازیکن جهان را به خود اختصاص داد و در ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ به عنوان مرد اخلاق ورزش ایران برگزیده شد.

مهدی مهدوی‌ کیا سابقه چند گل ملی دارد؟

مهدی مهدوی کیا بازیکن با اخلاق ایرانی در کارنامه ورزشی خود ۱۱۱ بازی ملی انجام داده است که ۱۳ گل ملی به ثبت رسانده است.

بازی خداحافظی مهدی مهدوی‌ کیا

بازی خداحافظی مهدی مهدوی‌ کیا

مهدی مهدوی کیا این بازیکن و ستاره فوتبال ایرانی بعد از سال ها فعالیت و بازی در تیم های مختلف و کسب افتخارات زیاد نهایت در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ در فینال جام حذفی و در تقابل تیم پرسپولیس و سپاهان که با شکست پرسپولیس همراه بود برای همیشه از بازی در فوتبال خداحافظی کرد.

عکس های مهدی مهدوی‌ کیا را در کجا مشاهده کنیم؟

علاقه مندان و دوستداران این چهره محبوب و جذاب فوتبال و بازیکن و نربی با اخلاق ایرانی که عنوان موفق ترین لژیونر ایرانی را هم نیز دارد می توانند، با مراجعه و جستجو در صفحات اینترنتی و مرورگر گوگل عکس های این سرمربی پرافتخار را مشاهده نمایند. همچنین می توانند مستقیم به صفحه شخصی این سرمربی مراجعه کنند و با دنبال کردن او عکس هایی را که او در صفحه خود به اشتراک می گذارد را مشاهده نمایند.

پیج اینستاگرام مهدی مهدوی‌ کیا چیست؟

این سرمربی توانا و اسطوره در اینستاگرام فعالیت دارد. بیش از یک میلیون و هفتصد فالوور صفحه او را دنبال می کنند و او در صفحه شخصی خود۱۳۸ پست به اشتراک گذاشته است که تعدادی از این پست ها مرتبط با فعالیت های ورزشی او می باشد و مطالبی تحت عنوان ورزش فوتبال در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته است. علاقه مندان و طرفداران این سرمربی موفق و دوست داشتنی می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند.

فن پیج هایی که طرفداران او در اینستاگرام ایجاد کرده اند و عکس ها و فیلم ها و خبر های مرتبط با این سرمربی را در صفحه های خود به اشتراک می گذارند. همچنین این افراد می توانند مستقیم به پیج او به نشانیmahdavikia_mehdi مراجعه کنند و از طریق صفحه شخصی این سرمربی با سابقه در جریان فعالیت های ورزشی او قرار گیرند و همچنین در اینستاگرام صفحه ای با عنوان صفحه رسمی هواداران مهدی مهدوی کیا وجود دارد که عکس ها و فیلم هایی از این سرمربی به اشتراک گذاشته است.

آکادمی مهدی مهدوی‌ کیا

همسر مهدی مهدوی‌ کیا کیست؟

مهدی مهدوی کیا این چهره محبوب و با اخلاق فوتبالی در سال ۱۳۷۶ در ۲۰ سالگی با سپیده قنبری ازدواج کرده بود و در سال ۱۳۷۸ صاحب یک دختر به نام عسل شدند. این بازیکن فقط یک فرزند دارد.

مهدی مهدوی‌ کیا چه حاشیه هایی داشته است؟

می توان گفت که با گسترش فضای مجازی و حضور و فعالیت بیشتر افراد در شبکه های اجتماعی میزان حاشیه های به وجود آمده برای افراد مشهور بسیار بیشتر شده است و زندگی شخصی و حرفه ای این افراد نسبت به قبل بیشتر در زیر ذره بین قرار گرفته است.

معمولا هر کجا که شهرت وجود دارد حاشیه نیز در کنار آن می باشد حاشیه هایی که گاهی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی به وجود می آید و باید دقت داشت که برای کم شدن این حاشیه علم خود را از موضوع افزایش دهیم و این زمانی حاصل می شود که منبع خبر و اطلاع رسانی معتبر باشد. یکی از حاشیه های به وجود آمده برای این بازیکن ماجرای طلاق او از همسرش و ازدواج مجدد او با سمیرا سمیعی مدیر برنامه هایش می باشد که این بازیکن خبر ازدواج مجددش را تکذیب کرده است.

آکادمی مهدی مهدوی‌ کیا

مهدی مهدوی کیا یکی از مجهزترین آکادمی های فوتبال را دارد که در این آکادمی با ثبت نام استعدادها به آموزش فوتبال پایه می پردازند.

مهدی مهدوی‌ کیا در تیم منتخب ستارگان جهان

مهدی مهدوی کیا با حضور در تیم منتخب ستارگان عرب در مقابل تیم منتخب ستارگان جهان قرار گرفت.

سوالات متداول

مهدی مهدوی کیا اسطوره فوتبال ایرانی متولد چه سالی می باشد؟

این بازیکن با اخلاق و محبوب متولد۲ مرداد ۱۳۵۶ می باشد.

نام آکادمی فوتبال این مربی ایرانی چه می باشد؟

این مربی ایرانی مجهزترین آکادمی فوتبال را به نام آکادمی فوتبال کیا تاسیس کرده است.

این بازیکن سابق و مربی فعلی در صفحه شخصی خود چند فالوور دارد؟

این چهره مشهور ورزشی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام بیش از یک میلیون هفتصد فالوور دارد.

مهدی مهدوی‌ کیا چند فرزند دارد؟

این چهره محبوب یک فرزند دختر دارد که نام او عسل می باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا