بیوگرافی مهران مدیری و پشت پرده این کارگردان پر حاشیه

این بار با یک مقاله دیگر از معرفی سلبریتی ها در خدمت شما هستیم. مهران مدیری توانسته به عنوان یکی از بازیگران و مجریان فعال کشور ایران باشد که در صدا و سیمای ایران نقش آفرینی بسیار زیادی را داشته است. اصالت مهران مدیری به تهران و کشور ایران بر می گردد که او هم اکنون در کشور ایران هم زندگی می‌ کند و توانسته با توجه به جایگاه خود به عنوان یکی از افراد معروف و مشهور شناخته شود. با جستجو کردن عنوان مهران مدیری ویکی پدیا، می‌ توانیم به سایت ویکی پدیا مراجعه کنیم و اطلاعات بسیاری را از این فرد مشاهده کنیم.

 • اگر به دنبال به روز ترین “اخبار سلبریتی ها” هستید؛ همواره می توانید از طریق مقالات همین سایت جدیدترین اخبار را دریافت کنید.
مهران مدیری کیست؟

مهران مدیری کیست؟

بیوگرافی مهران مدیری از مشهورترین سلبریتی های ایرانی به این صورت است که او در کشور ایران و در سال ۱۳۴۶ متولد شده است. این بازیگر فعال فعالیت های خود را در حوزه های مختلف از نوجوانی آغاز کرده‌ است و توانسته با تلاش بسیار زیاد به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند. او همچنین دارای سه برادر بزرگتر از خود است که عکس مهران مدیری و برادرانش در شبکه های مجازی هم پخش شده بود.

درآمد مهران مدیری چقدر است؟

سریال های مهران مدیری به ترتیب از سال انتشار آن ها در گوگل و دیگر سایت ها وجود دارد که با مشاهده آن ها به این نتیجه می‌ رسیم که این بازیگر توانسته فعالیت های گسترده ای را در حوزه بازیگری داشته باشد. با توجه به این موضوع درآمد بسیار زیادی را از راه بازیگری و مجری گری برای خود به دست آورده است و هنگامی که او فعالیت های خود را در برنامه دورهمی آغاز کرد و توانست درآمد خود را چند برابر کند.

معروف ترین فیلم هایی که مهران مدیری در آن ها ایفای نقش کرده کدامند؟

معروف ترین فیلم هایی که مهران مدیری در آن ها ایفای نقش کرده کدامند؟

خبرهای مختلفی از بیوگرافی مهران مدیری و همسرش در شبکه های مجازی پخش شده است که به نظر می‌ رسد این اطلاعات صحت ندارند. با این وجود که برای این فرد حاشیه های بسیار زیادی وجود دارد اما او توانسته فعالیت گسترده ای را در حوزه بازیگری داشته باشد و در فیلم های بسیار زیادی نقش آفرینی کرده است. از جمله معروف ترین فیلم هایی که این بازیگر در آن ها نقش آفرینی کرده است می توانیم به مرد دوهزار چهره و در حاشیه و قهوه تلخ و رحمان ۱۴۰۰ و ما همه باهم هستیم و …اشاره کنیم.

قهوه تلخ

قهوه تلخ به عنوان یکی از مجموعه های تلویزیونی بسیار زیبا شناخته می‌ شود که این بازیگر در این فیلم هنرنمایی کرده است.

شب های برره

در هنگامی که مجموعه شب های برره پخش می شد توانست بازخورد بسیار خوبی را از سمت مردم داشته باشد و در این مجموعه این هنرمند هم حضور داشته بود.

رحمان ۱۴۰۰

یکی از فیلم های سینمایی که با هنرنمایی این بازیگر ضبط شده با نام رحمان ۱۴۰۰ شناخته می‌ شود که به عنوان یکی از فیلم های طنز است.

ماهمه باهم هستیم

این بازیگر توانست در فیلم های بسیار زیادی حضور داشته باشد که یکی از فیلم های سینمایی زیبای او با نام ما همه باهم هستیم شناخته می شود.

مرد دوهزار چهره

مرد دوهزار چهره به عنوان یکی از مجموعه های تلویزیونی زیبا شناخته می‌ شود که در هنگامی که پخش شد بازخورد بسیار خوبی را از سمت مردم داشت و هم اکنون هم از هواداران بسیار زیادی برخوردار است.

بهترین  فیلم هایی که مهران مدیری آن ها را کارگردانی کرده است کدامند؟

بهترین  فیلم هایی که مهران مدیری آن ها را کارگردانی کرده است کدامند؟

علاوه بر این که مهران مدیری توانسته عنوان بازیگری را برای خود ثبت کند در حوزه کارگردانی هم فعالیت داشته و توانسته فیلم های بسیار خوبی را کارگردانی کند. او برای بسیاری از فیلم هایی که به عنوان کارگردان حضور داشته بود توانست جوایزی را برای خود ثبت کند. از جمله فیلم هایی که مهران مدیری آن ها را کارگردانی کرده است می توانیم به درحاشیه۲ و عطسه و دورهمی و ویلای من و قهوه تلخ و… اشاره کنیم.

در حاشیه

در حاشیه به عنوان یکی از مجموعه های تلویزیونی شناخته می‌ شود که توسط این فرد کارگردانی شده است.

دورهمی

در دورهمی که یکی از مجموعه های تلویزیونی بسیار زیبا بود مهمانان بسیار زیادی حضور داشتند و این برنامه را این فرد کارگردانی کرده است.

قهوه تلخ

قهوه تلخ یکی از مجموعه فیلم هایی بود که مهران مدیری در سال های گذشته به عنوان کارگردان آن فعالیت می کرد.

عکس های مهران مدیری را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس پدر مهران مدیری و عکس مادر او در شبکه‌ های مجازی توسط این شخص به اشتراک گذاشته شده بود و بسیاری از مردم بازخورد خوبی را نسبت به این کار او داشتند. علاوه بر این عکس‌ ها می‌ توانیم عکس های بسیار زیادی را از این بازیگر توانا در شبکه‌ های مجازی و گوگل هم مشاهده کنیم که عکس های بسیار زیادی را با دیگر بازیگران هم گرفته است.

آدرس پیج اینستاگرامی مهران مدیری چیست؟

آدرس پیج اینستاگرامی مهران مدیری چیست؟

مهران مدیری اینستا را برای خود فعال کرده است و در این شبکه مجازی فعالیت گسترده‌ای را دارد. برای مشاهده آدرس پیج اینستاگرام او می توانیم نامش را در اینستاگرام جستجو کنیم و به پیجی که دارای تیک آبی و همچنین فالوور های بسیار زیادی است مراجعه کنیم. این بازیگر همچنین توانسته تعداد فالوور های بسیار زیادی را در شبکه مجازی خود داشته باشد.

مهران مدیری چه حاشیه هایی داشته است؟

این کارگردان فعال با توجه به اینکه فعالیت گسترده ای را در حوزه بازیگری و کارگردانی داشته است همواره حاشیه‌ های بسیار زیادی را دارد. یکی از حاشیه هایی که در ارتباط با این فرد وجود دارد درآمد بسیار زیاد او از برنامه دورهمی است او همچنین در این برنامه از جملاتی استفاده کرده است که باعث به وجود آمدن حاشیه های بسیاری در ارتباط با او شده است.

جدول اطلاعات

مهران مدیری یکی از چهره های سرشناس ایرانی است که تاکنون آثار درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده است.

عنوانمهران مدیری
معروف ترین سریال های طنزقهوه تلخ، شب های برره، مرد هزار چهره و …
تاریخ تولددر سال ۱۳۴۶ متولد شده است
فرزندانفرهاد و شهرزاد مدیری
حرفهمجری، بازیگر، تهیه کننده و کارگردان

همسر مهران مدیری کیست؟

همسر مهران مدیری به عنوان یکی از موضوعاتی شناخته می‌ شود که بسیاری از طرفداران او می خواهند به اطلاعاتی در ارتباط با این موضوع دست پیدا کنند. با این وجود به نظر می رسد که این بازیگر تلاش کرده که زندگی شخصی خود را از فعالیت های خود در حوزه موسیقی جدا کند و اطلاعاتی را از خود در شبکه های مجازی به اشتراک نگذاشته است.

فرزندان مهران مدیری

به نظر می‌ رسد که این بازیگر حرفه ای دارای دو فرزند است که نام دختر او شهرزاد است و هیچ کدام از فرزند های او علاقه ای را به حوزه بازیگری نداشته اند. هر کدام از فرزندان این بازیگر توانستند فعالیت‌ های خود را در حوزه‌ های دیگری آغاز کنند که دختر او توانسته برندی را برای طراحی لباس راه اندازی کند و به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کرده است.

مهران مدیری کجا زندگی می کند؟

مهران مدیری کجا زندگی می کند؟

با این وجود که این فرد فعال در سینمای ایران توانسته به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کند در کشور ایران زندگی می کند. با توجه به اینکه در کشور ایران و در تهران زندگی می کند اما به نظر می رسد که سفرهای خارجی بسیار زیادی را انجام می دهد. بسیاری از بازیگران معروف با توجه به درآمد و شهرت خود فقط برای فعالیت‌ های خود در حوزه بازیگری به کشور ایران مراجعه می‌ کنند و در غیر این صورت به کشورهای خارجی مهاجرت کرده اند.

اولین فیلم مهران مدیری چه بود؟

این بازیگر فعالیت‌ های خود را در حوزه بازیگری در ابتدا با انجام تئاتر های مختلفی آغاز کرده است و بعد از آن تصمیم به ورود به حوزه بازیگری را گرفت. برای مشاهده این که اولین فیلم مهران مدیری چه بود می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او و مراجعه به سایت ویکی پدیا به اطلاعات بسیار زیادی دست پیدا کنیم.

مهران مدیری برنامه دورهمی

در یکی از مجموعه های تلویزیونی که این فرد به عنوان مجری حضور داشت برنامه دورهمی بود که در این برنامه او به عنوان میزبان مهمان های بسیار زیادی را دعوت کرده بود. با این وجود که برنامه دورهمی در میان مردم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بود اما باعث ایجاد حاشیه های بسیاری در ارتباط با این فرد شد. به نظر می‌ رسد که این فرد که در این برنامه به عنوان مجری حضور داشت و با بسیاری از مهمانان خود گفت و گوهایی را انجام می‌ داد و یکی از سوال های معروفی که در این برنامه از همه مهمانان خود می‌ پرسید این بود که آیا احساس خوشبختی می کنند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. مهران مدیری فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرده است؟

  مهران مدیری فعالیت‌ های خود را در حوزه بازیگری و کارگردانی از سال ۱۳۶۸ آغاز کرده است و تاکنون به فعالیت‌ های خود ادامه داده است.

 2. آیا مهران مدیری فرزندان خود را به حوزه بازیگری وارد کرده است؟

  مهران مدیری برای ورود به فرزندان خود به حوزه بازیگری مخالفت بسیار زیادی را داشته است و به نظر می رسد که فرزندان او هم علاقه ای را به این رشته ندارند.

 3. آیا مهران مدیری قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارد؟

  با توجه به اینکه این بازیگر محبوب است و از شرایط بسیار خوبی برخوردار است همواره سفرهای خارجی بسیار زیادی را می رود اما تاکنون تصمیم مهاجرت به خارج از کشور را نداشته است.

 4. مهران مدیری در فیلم های خود با چه بازیگرانی همکاری داشته است؟

  از جمله بازیگرانی که این فرد با آن ها همکاری داشته است می توانیم به سیامک انصاری و مهران غفوریان و دیگر بازیگران اشاره کنیم.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا