بیوگرافی میلاد هانیبال + لیست بهترین آهنگ های او

میلاد هانیبال یکی از خوانندگان رپ فارسی است که حدود چند سال است فعالیت خود را در زمینه رپ کوردی آغاز کرده و در این مدت کوتاه پیشرفت چشم گیری داشته است و مورد توجه بسیاری از موسیقی دانان کورد و دیگر موسیقی دانان از زبان های دیگر قرار گرفته است.البته چنین خوانندگانی که به تازگی وارد عرصه ی هنر شده اند بسیاری از حاشیه ها را برای خود در نظر نمی گیرند و با گذر زمان حواشی بسیاری برای آنان درست خواهد شد.

بیوگرافی میلاد هانیبال

بیوگرافی میلاد هانیبال

میلاد هانیبال خواننده جوان سبک رپ کوردی و جز گروه هیپ هاپ است که متولد ۹ شهریور ۱۳۷۲ در شهرستان جوانرود است. این خواننده جوان کورد فعالیت خود را از سن ۲۴ سالگی با خواندن کوردی به صورت رپ و هارد کور که سبکی سنگین است شروع کرده است. به عبارتی دیگر از سال ۱۳۹۶ با تک آهنگ به نام ها چیه شروع کرده و تا کنون در این زمینه فعالیت چشم گیری داشته است. این امر قابل تحسین بسیاری از رپر های معروفی همچون حصین ابلیس قرار گرفته است .آهنگ های این رپرجوان طی مدت کوتاهی محبوبیت و شهرت زیادی بین جوانان چه فارس زبان و چه کورد زبان پیدا کرده است‌.

معروف ترین آهنگ های میلاد هانیبال کدامند؟

میلاد هانیبال تا کنون آهنگ های رپ و هیپ هاپ زیادی از سال ۹۶ تا کنون منتشر کرده است که استقبال خوبی از آن ها شده. با وجود این که خواندن رپ به زبان کوردی بسیار سخت است با این وجود این خواننده توانا توانسته با تسلط کامل آهنگ های قوی ای را خوانده و منتشر کرده که توجه بسیاری را به خود جلب کرده که می توان به آهنگ های داهنر ، هالیکان ، روانی ، هاچیه ؟ و ۱۴۳۰اشاره کرد که محبوب ترین آن ها افول و آلبوم جبر آن اشاره کرد که توانست رکورد خوبی در میان دیگر آلبوم های او بزند.

عکس های میلاد هانیبال را در کجا مشاهده کنیم؟

این خواننده معروف رپ کوردی به خاطر این که سبک خاص و تازه ای را داراست. توانسته محبوبیت و شهرت زیادی طی این مدت کوتاه به دست آورد و به این نسبت عکس های قابل توجهی از او و حتی ویدیوهای صحبت های او نیز وجود دارد. که به راحتی می توان آن ها را با سرچی ساده در گوگل جست و جو کرد و حتی در شبکه های اجتماعی او در اینستاگرام و یوتیوپ و تلگرام نیز می توان عکس های او را دانلود و مشاهده کرد .

پیج اینستاگرام میلاد هانیبال چیست؟

در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام این خواننده جوان کورد با نام میلاد هانیبال دارای پیج رسمی و شخصی است و بیشتر از یک صد کا دنبال کننده دارد که مقدار قابل توجهی در این مدت کوتاه است.او در صفحه اجتماعی خود عکس و آهنگ های منتشر شده خود را در اختیار طرفداران خود قرار می دهد. این خواننده جوان کورد نیز در شبکه های پیام رسان دیگر مثل توییتر و تلگرام و یوتیوپ دارای پیجی فعال است و طرفداران این خواننده که کم هم نیستنند پیج اورا در این رسانه ها دنبال می کنند و اورا مورد حمایت قرار می دهند.

آهنگ های میلاد هانیبال

درآمد میلاد هانیبال چقدر است؟

هانیبال به خاطر سبک خاصش در خواندن رپ کوردی به صورت هاردکور وتسلط کاملی که در اجرای آن ها دارد. توانسته توجهات زیادی را به خودش جلب کند. به همین خاطر آلبوم ها و آهنگ های او روز به روز فروش قابل توجهی کرده و او نیز توانسته درآمد نسبتا قابل قبولی از فروش آلبوم و آهنگ هایش داشته باشد. با توجه به این که زمان بسیار زیادی از خوانندگی این رپر جوان نمی گذرد او درهمین مدت کوتاه توانسته بسیاری از نظرات را به خود جلب کند به همین خاطر پشت بند شهرتی که به دست آورده است پیشنهادات مالی زیادی برای شرکت در مراسم های مختلف و هم چنین تبلیغات برند های مختلف به او شده است و انتظار می رود درآمد او نسبت به سال های گذشته بیشترشده باشد و این انتظاربرای آینده میلاد هانیبال درآمدی بالاتر است.

آیا میلاد هانیبال تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

این رپر کورد با وجود این که دارای طرفداران زیادی است و سبک جدیدی را دارد اما تا کنون با توجه به تلاش های بسیاری که کرده نتوانسته کنسرتی در ایران و خارج از ایران اجرا کند. اما موزیک ویدیو های خاصی منتشر کرده که از جمله می توان به آهنگ خانوادگی دو اشاره کرد که تعداد ۳۹ نفر از هر شهر ایران با لباس خاص محلی خود در این کلیپ ویدیو که حدود دو سال ساخت آن طول کشیده شرکت کرده اند و هم اکنون نیز در صفحه رسمی این خواننده در اینستا قابل مشاهده است.

حواشی میلاد هانیبال در رپ فارسی

هانیبال طی این مدتی که به فعالیت خوانندگی مشغول بوده حاشیه خاصی نداشته و سبک خاص خودش را دنبال کرده و بیشتر آهنگ هایی که می خواند در مورد مشکلات اجتماعی و جامعه و اتفاقاتی که در جامعه رخ می دهد بوده و به شخص خاصی دیس نداده و اشاره نمی کند که بخواهد مورد توجه خوانندگان دیگر قرار بگیرد وبه او دیس بدهند.همان گونه که تمامی خواننده های عرصه رپ دچار حاشیه هایی می شوند این خواننده نیز حاشیه هایی دارد ولی با توجه به این که حاشیه های این خواننده بسیار کم می باشد لذا این حاشیه ها به چشم نمی آیند و نسبت به حاشیه های رپرهای دیگر بسیار کم می باشند.

حواشی میلاد هانیبال در رپ فارسی

میلاد هانیبال با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

میلاد هانیبال چون تازه و حدود چند سال است وارد این عرصه شده و سبک خاصی را دنبال می کند. به صورت تک نفره آهنگ های رپ کوردی خود را می خواند اما جدیدا درآهنگ افول خود که یکی از آهنگ های معروف او نیز هست به همراه رپر هیپ هاپ دیگر به اسم بامداد که یکی دیگر از رپرهای محبوب در سبک رپ به حساب می آید همکاری کرده و این تک آهنگ بسیار زیبا را منتشر کرده است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است البته همکاری کوتاه او با رپر دیگر به نام بامداد تنها همکاری است که از او به ثبت رسیده است.

اولین آهنگ میلاد هانیبال چه نام داشت؟

هانیبال از ساله ۱۳۹۶ که فعالیت خود را آغاز کرده تا کنون آهنگ های زیادی را منتشر و روانه بازار کرده او در سال ۲۰۱۸ اولین آهنگ خود به اسم ها چیه ؟ را منتشر کرد و پس از آن در همان سال آهنگ هاریکان را خواند و روانه بازار کرد. که بسیار مورد توجه طرفداران سبک هیپ هاپ قرار گرفت. پس از آن آهنگ های افول ،داهنر ، کلانشهر،خریدارم،۱۴۳۰،هاریکان ، آزمایشکاه ، خانوادگی،روانی را منتشر کرد که پس از انتسار این آهنگ این خواننده توانست روی دیگری از خوانندگی را ببیند و از همین طریق وارد بعد دیگری از خوانندگی خود شد و دل گرمی که از سوی هواداران به او داده شد روحیه ای مضاعف برای آهنگ های دیگر پیدا کرد.

موزیک ویدیو های میلاد هانیبال را در کجا مشاهده کنیم؟

این خواننده علاوه بر صدای خاصی که دارد دارای یک تیم بسیار قوی و مجرب است که موزیک ویدیو های آهنگ های او را با ایده های خاص و جدیدی می سازند. به طور مثال یکی از ویدیوهای او که حدود دوسال طول کشیده و حدود ۳۹ نفر از هر شهر ایران در آن حضور دارند به تازگی منتشر شده است و بسیار قابل توجه است و می توان این ویدیو و سایر کلیپ های او را در پیج های رسمی او که در اینستا و یوتیوپ بارگذاری و منتشر می کند را دانلود و مشاهده کرد.

اولین آلبوم میلاد هانیبال چه نام داشت؟

هانیبال از زمان شروع فعالیتش تا به حال آهنگ های رپ کوردی زیادی به صورت تک آهنگ منتشر کرده که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. ولی به تازگی یک آلبوم با نام جبر در سال ۲۰۲۱منتشر کرده که داری ۶ ترک است به نام های ,Bibest, Dill , Geme carr , Dure willat , Ey min , xeta kar که بسیار کار قوی و چشم گیری است و توانسته نظر طرفداران و علاقه مندان به سبک هیپ هاپ را به خود جلب کند به همین سبب او به دنبال پیشرفت کار خود در سبک هیپ هاپ می باشد و طی مصاحبه هایی که از او شده است او در نظر دارد کار های خود را در آینده بیشتر بکند و از هواداران طرفداری بیشتر را درخواست کرده است.

این خواننده در چه سطحی کار می کند؟

این رپر با توجه به این که در اوایل کار خود می باشد در ابتدای موسیقی قرار دارد و باید دید در آینده چگونه سطح خود را بالاتر می برد.

این رپر در حال حاضر در چه کشوری زندگی می کند؟

در حال حاضر هانیبال در ایران زندگی می کند اما با توجه به سبک رپی که کار می کند بیشتر اوقات سال را در سلیمانیه عراق زندگی می کند.

این خواننده در چه سبک هایی کار می کند؟

سبک های این خواننده هیپ هاپ و رپ می باشد و تمامی آهنگ های خود را در این دو سبک در اختیار هواداران خود قرار داده است.

سوالات متداول

میلاد هانیبال چگونه به شهرت رسیده است؟

این خواننده مردمی از طریق رپ خود را به دنیای موسیقی معرفی کرد.

میلاد هانیبال با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

این خواننده به دلیل سبک خاصی که دارد و به دلیل زبان کوردی که در متن موسیقی هایش به کار می برد تا کنون با کسی همکاری نکرده است.

میلاد هانیبال در چه سبکی کار می کند؟

سبک این خواننده جوان رپ کوردی می باشد و مسائل اجتماعی را به زبان کوردی از طریق رپ به گوش دیگران می رساند.

میلاد هانیبال اهل کدام شهر است؟

این خواننده اهل جوانرود یکی از شهرستان های استان کرمانشاه می باشد و در اینجا توانست خود را به شهرت برساند.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا