بیوگرافی محمد امین کریم پور و 10 کلیپ برتر او + بررسی درآمد و محل زندگی

باید بدانید که محمد امین کریم پور متولد 7 مرداد 1373 می باشد و در زمان های دور در ایسنتگرام خود فعالیت در زمینه ساختن ویدئو ها و کیلیپ های خنده دار اجرا می کرد که رفته رفته مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و فالور های او به بیش از 16 هزار تا رسید. وی جز اولین کسانی بود که در این زمینه در صفحه اینستگرام خود فعالیت داشت و تا قبل از او معدود کسانی بودند که در این زمینه فعالیت می کردند اما بعد از معروف شدن محمد افراد زیادی به این کار مشغول شدند اما از حق نگذریم محمد کارش از همه افراد این کاره با کیفیت تر انجام می شد. او فارق تحصیل رشته لیسانس برق می باشد او در تهران به دنیا آمده است و در منطقه اکباتان زندگی می کردند. او فعالیت خود را از فیسبوک شروع کرد و خیلی جدی تر در اینستگرام. در حال حاضر او با خانم مهشید زارع ازدواج کرده است.

محمد امین کریم پور کیست؟

محمد امین کریم پور کیست؟

بیوگرافی محمد امین کریم پور را این گونه آغاز می کنیم که متولد 7 مرداد 1373 می باشد و تحصیلات محمد امین کریم پور فارق تحصیل لیسانس رشته برق می باشد. صادره تهران وکل کودکی خود را در محل اکباتان به سر می برندن. او فعالیت خود را با میثم شروع کرد که دوست دوران کودکی وی بوده است و به گفته خود محمد او اصلا خوشش نمی آید که بخواهد نقش زن را در کیلیپ هایش بازی کند به همین دلیل همه ی نقش های زن را میثم بازی می کرد. به گفته ی مخاطبین این واینر کار قبلا کار های خنده دار تری تولید می کرد اما اکنون کیفیت ویدئو ها خیلی بیش تر شده است. او گفته است که کار گردانی فیلم ها را خودش می کند و بیش تر علاقه خود را به کارگردانی می داند. وی در حال حاضر یکی از موفق ترین افراد در سنین خود می باشد و این امر باعث معروفیت بیشتر آن شده است. باید بدانید که بسیاری از افراد در حال حاضر به دنبال همکاری با این اینستاگرامر می باشند.

دسترسی به اینستاگرام محمد امین کریم پور چگونه است؟

باید بدانید که محمد امین کریم پور اینستا خود را از همان ابتدا باز گذاشته بود تا مردم بتوانند از پیج او دیدن کنند و نظرات خود را بیان کنند و در اوال ورود او به مشهوریت هم چنان فعالیت های بسیار خنده دار و پر طرفداری داشت اما رفته رفته که آدم مشهور و شناخته شده ای شد استوری های او بیش تر در زمینه تبلیغ بود و این موضوع باعث نا رضایتی مردم شده بود. او تا حدی پس رفت کرده بود که بعضی از ویدئو هایش کپی برداری از روی دیگر افراد در این زمینه بود تا این که پا به صدا سیما گذاشت و شهرت خود را بیش از پیش کرد.

یوتیوب محمد امین کریم پور فعالی است؟

یوتیوب محمد امین کریم پور فعالی است؟

اگر تمایل به دیدن ویدئو های خنده دار و جالب محمد امین هستید می توانید به پیج او سر بزنین یا اگر تمایل داشته باشید از طریق یوتیوب به تماشا بپردازید. این بازیگر و کار گردان ئدر زمینه کاری اش رزومه موفقیت آمیزی نسبت به تمام کسانی که در این زمینه بودند دارد. با واینر کار های زیادی هم کاری داشته است که از جمله آن ها مبین ام دی، محمد معماریان، کامیار 696، میثم و… می باشد اما به گفته خودش کارگردانی محمد امین کریم پور خیلی بهتر از بازیگری وی می باشد.اگر تمایل دارید کلاب هاوس محمد امین کریم پور را داشته باشید با سرچ کردن اسم او در کلاب هاوس می توانید او را پیدا کنید و ارتباط مورد نظرتان را بر قرار کنید.

لایو های محمد امین کریم پور درباره چیست؟

او بچه خوش خنده، با نمک و با سر زبون داری است اما همه افرادی که با او کار کردند راجب وی می گویند که او در کار بسیار تند و خشن است و جوری اعصابش به هم میریزد که نمی توان او را کنترل کرد و باید همه کار ها طبق بر نامه اش پیش برود اگر نه دچار مشکل می شود. اولین فیلم محمد امین کریم پور در اینستگرام با میثم رفیق قدیمی و کودکی اش بود که در ماشین فیلم برداری شده بود خیلی فیلم ساده با موضوع ساده ای بود اما به دلیل با نمک بودن این دو شخص و هم چنین خنده های شیرین محمد امین اون ویدئو مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت و باعث بالا آمدن این شخص شد. او در حال حاضر لایو نیز می گذارد تا بتواند ارتباط لازم را با اشخاص برقرار کند و هم چنین نیز راجب به کار هایی که در آینده می خواهد انجام دهد وعده وعید هایی نیز می دهد.

قیمت تبلیغات محمد امین کریم پور چقدر است؟

محمد امین همراه با میثم در یک مصاحبه قدیمی ادعا کرده بودند که با پولی که از این راه بدست می آورند فقط می توانند برای ویدئو بعدی تجهیزات تهیه کنند و آن قدر این پول به درد سرمایه گذاری نمی خورد اما جالب است بدانید که این اشخاص برای یک استوری ساده مبلغی حدود 5 تا 10 میلیون می گیرند و برای پست نیز از 20 میلیون شروع و تا 50 میلیون تومن ادامه دارد، خودتان می توانید تصور کنید که با این مبالغ و میزان زیاد استوری و پست این اشخاص می توانند چه در آمد زیادی داشته باشند چه جوری تبدیل به یک آدم ثروتمند می شوند.

درامد محمد امین کریم پور چقدر است؟

درامد محمد امین کریم پور چقدر است؟

ثروت محمد امین کریم پور تا قبل از اینکه در این کار به موفقیت برسد در حد معمول بود، او یک دانشجو بود و مانند تمام دانشجو دارای درآمد نا چیز بود. وی رفته رفته شهرت زیادی پیدا کرد به طوری که تمام اشخاص برای تبلیغ اجناس و محصولات خود از محمد امین کریم پور درخواست می کردند تا برای آن ها استوری بگذارد که مبلغ هر استوری از 5 میلیون شروع و تا 10 میلیون ادامه دارد و اشخاصی که محمد را در پیج خود دارند می دانند که روزانه تعداد بی شماری استوری تبلیغ می گذارد اما باید بدانید که مبلغ پست و اسپانسر شدن در ویدئو های محمد امین از 20 میلیون شروع می شود و تا 60 میلیون ادامه دارد. این میزان درآمد روزانه از آدم یک شخص ثروت مند می سازد.

نکته جالب در مورد او این می باشد که زمانی همراه با عرفان علیرضایی در اینستاگرام تبلیغ سایت شرط بندی کنزو را می کردند. کنزو یک سایت پیش بینی فوتبال بود که در حال حاضر زیاد فعالیت نمی کند.

محمد امین کریم پور با کدام یک از واینر ها رابطه نزدیکی دارد؟

او در اوایلی که شروع به فعالیت در این زمینه کرده بود دوستانش محدود در افرادی مانند مبین ام دی، میثم و محمد معماریان بود که رفته رفته با شهرت زیادش دوستان زیادی نیز پیدا کرد و با اشخاص ماهر و با نمکی نیز وارد هم کاری های زیادی شد. به گفته خودش وی با میثم از دوره ی کودکی و دبیرستان هم کلاسی و هم محله ای بوده است و آن ها مانند دو تا برادر در کنار یک دیگر بزرگ شدند البته باید بدانید که ابتدا کار محمد امین با میثم آغاز شد به طوری که میثم در بیش تر ویدئو های محمد بود و همیشه نقش دختر را بازی می کرد چرا که محمد علاقه زیادی ندارد که بخواهد نقش زن یا دختر را داشته باشد. کلیپ محمد امین کریم پور در رابطه با بازی جی تی آی به قدری طرفدار داشت که جز پر بیننده ها محسوب می شد.

دوست دختر محمد امین کریم پور کیست؟

طنز محمد امین کریم پور به قدری باعث شهر وی شد که خود او اعتراف کرده است فکرش را هم نمی کرده است به این موقعیت و جایگاه برسد. او رفته رفته آدم محبوب و مشهوری شد و در صدا سیما نیز فعالیت هایی داشت. محمد امین کریم پور جدید ترین ایده ها را در کلیپ های خود ارائه می کرد و هم چنین او بعد از مدتی از ام دی مبین نیز از لحاظ بیش تر بودن طرفدار جلو زد و همین امر موجب محبوبیت وی شد. او در حال حاضر با مهشید زارع ازدواج کرد و عروسی محمد امین کریم پوردر8 آبان 1398 انجام شد وهم چنین محمد امین کریم پور و همسرش در برنامه های مختلف در کنار یک دیگر دیده شده اند.

حاشیه های محمد امین کریم پور درباره چه موضوعاتی است؟

بیش ترین حاشیه ای در رابطه با اشخاصی در این زمینه فعالیت دارند به وجود می آیند میزان در آمد و اعتراضاتی که افراد برای میزان زیاد استوری دارند ایجاد می شود. نا گفته نماند که محمد امین برای ساخت یکی دو تا از ویدئو هایش از شخص دیگر که در این زمینه فعالیت داشت کپی برداری کرده بود به طوری که ابتدا و انتها کلیپ خود کاملا کپی برداری شده بود. او نیز بعد از ازدواج کردن خود حاشیه زیادی بپا کرد چرا که قبل از این که همسرش را رو نمایی کند افراد زیادی پی برده بودند که محمد با کسی در رابطه می باشد و همین امر باعث حاشیه سازی های زیادی می شد.

آیا تاکنون مصاحبه ای با محمد امین کریم پور انجام شده است؟

آیا تاکنون مصاحبه ای با محمد امین کریم پور انجام شده است؟

اگر شما به دنبال مصاحبه ای در رابطه با این واینر کار و کار گردان هستید باید به عرضتان برستانم که او جز اولین کسانی بود که تا قبل از مشهوریت زیادش با او مصاحبه شده است و بماند که بعد از شهرتش رسانه های زیادی به دنبال این بودند تا بتوانند با این شخص مصاحبه انجام دهند. شماره محمد امین کریم پور در کیفیت ویدئو ها یک می باشد و باید گفت جز کسانی است که لایق معروفیت را داشته است. او نیز در یک مسابقه تلیوزیونی به صورت حضوری همراه با همسرش شرکت کرده است. او نیز در برنامه ماه عسل نیز حضور داشته.

کلیپ های محمد امین کریم پور را از کجا دانلود کنیم؟

اگر شما به دنبال تماشا کلیپ های محمد امین می باشید باید این راه کار را به شما پیشنهاد بدهیم که می توانید از طریق اینستگرام با سرچ نام وی یا هم چنین یوتیوب و یا حتی از طریق لینک های متاوت وارد سایت ها بشوید و از دیدن برنامه های شاد و خنده دار این واینر کار و هم چنین کار گردان لذت ببرید. محمد امین کریم پور ویکی پدیا توضیحات مختصری را منتشر کرده است اما ما در این مقاله سعی داریم به توضیح کامل آن بپردازیم پس با ما همراه باشید. باید بدانید در گذشته این شخص ویدئو های صمیمانه تری درست می کرد مثلا اگر تمایل دارید رقص محمد امین کریم پور را تماشا کنید می توانید به ویدئو های گذشته او سر بزنید.

کانال تلگرام محمد امین کریم پور چه نام دارد؟

کانال تلگرام محمد امین کریم پور چه نام دارد؟

همان طور که می دانید محمد امین در زمینه ساخت ویدئو های خنده دار فعالیت می کند که امروزه به معروفیت زیادی رسیده است و طبق گفته خودش علاقه بیش تری به کارگردانی دارد تا بازیگری و از این رو کارگردانی فیلمی را نیز بر عهده گرفته است که با حضور بازیگرانی است که شما آن ها را در تلوزیون دیده اید. باید بدانید که او در کانال تلگرامی خود فعالیت هایی که در اینستا می کند را به اشتراک می گذارد و گاهی نیز تبلیغات نیز در کانال خود می گذارد. همه ما ویدئو های این جوان هنرمند را دیده ایم و بعضی از آن ها واقعا خندیده یم و لحظات خوشی را سپری کرده ایم.

محمد امین کریم پور کارگردان شده است؟

باید بدانید طبق مصاحبه ای که با محمد شده بود او اعتراف کرده است که کار گردانی را بیش تر از بازیگری دوست دارد به همین دلیل به کار گردانی اهمیت بیش تری می دهد و هم چنین تمرکز بیش تری دارد. در حال حاضر او در حال کارگردانی فیلم حکم تجدید نظر را بر عهده دارد که با بازیگری تعدای از بازیگران تلوزیونی همراه می باشد. کلیپ های محمد امین کریم پور آپارات را پر کرده است که شما می توانید با سرچ نام او از کلیپ هایش دیدن کنید و لذت ببرید.

محمد امین کریم پور در ماه عسل دعوت شد؟

وی که قبلا جز شاخ های اینستگرام شناخته می شد با ساخت کلیپ های خنده دار و با مزه توانست مشهوریت زیادی برسد و هم چنین وارد صدا سیما شود و در حال حاضر به عنوان کارگردان فیلم نیز شناخته شده است. او در مصاحبه های زیادی شرکت کرده است هم چنین باید به شما اطلاع دهم که محمد امین کریم پور در هفت خوان به همراه همسرش شرکت کرده است. کلیپ خنده دار محمد امین کریم پوربه خصوص محمد امین کریم پور و شقایق حاشیه های زیادی را به دنبال داشت، چرا که همه مخاطبان فکر می کردند رابطه ای بین این دو شخص وجود دارد که با ازدواج محمد امین، به این حاشیه ها خاتمه داده شد.

سرطان این کمدین درمان شد؟

سرطان این کمدین درمان شد؟

شایعه ای در رابطه با سرطان داشتن این کمدین ایجاد شده بود که شایعه ایی بیش نبود. او در حال حاضر هیچ بیماری ندارد و در سلامت کامل می باشد. باید به یاد داشته باشید که این کمدین ابتدا فعالیت خود را در فیسبوک انجام می داد و رفته رفته با آمدن اینستگرام فعالیت خود را به اینستگرام انتقال داد. کلیپ های او در ابتدا با یک گوشی معمولی و لوکیشن های عامیانه و خیابانی اجرا می شد اما امروزه با مشهوریت زیادی که به دست آورده می توان پیش رفت کامل را در ویدئو های این شخص ببینید.

حواشی تولد اینستگرامر جوان

تولد های وی تا به حال هیچ وقت دچار حواشی نبوده و در حالت عادی خود به سر می برد. در مصاحبه ای که با او شد او می گفت من کودکی شر و بازیگوش بودم به طوری که در دوره مدرسه هر اتفاق یا خراب کاری رخ می داد همه فکر می کردند که مقصر ما هستیم. وی با میثم از سنین کودکی و دبیرستان رفاقت می کرده است و گفته که میثم مثل برادر برای او می مانند. آن ها کلیپ های خود را خنده دار و با نمک می ساختن و جدا از این که موضوع ویدئو ها جالب و خنده دار بود خود اشخاص به با نمک شدن ویدئو کمک زیادی می کردند.

فروش تئاتر در تهران

وی بعداز اولین تئاتر خود بر روی صحنه ها به همراه عرفان علیرضایی، حدود 500 میلیون تمان فروش رفت که یکی از ارقام بالا در بین تئاتری ها محسوب می شود. باید بدانید که وی بعد از اولین تئاتر خود به طور جدی و رسمی به دنبال یادگیری تئاتر نیز رفت، تا بتواند برای بازیگری اقدام کند. در حال حاضر بازیگران زیادی با این کمدین آشنا شده اند. وی علاقه زیادی به کارگردانی دارد و مدام به فکر گسترش کار خود می باشد.

کارگردانی های مختلف کمدین معروف

وی بعد از ورود به عرصه بازیگزری و کارگردانی یکی از فیلم های خود را کارگردانی کرد که به نام حکم تجدید نظر شناخته می شود. باید بدانید که این همکاری با اشخصی مانند ژاله صامتی، همایون ارشادی و گیتی قاسمی اتفاق افتاد و رضا کریمی، تهیه کننده با سابقه تلویزیون ایران در کنار او قرار داشت.

سوالات متداول

محمد امین کریم پور در کجا زندگی می کند؟

باید بدانید که این واینر معروف در شهر بزرگ تهران ساکن می باشد و به همراه خانواده خود در محله عادت آباد زندگی می کند. باید بدانید که و به تازگی به این محله نقل مکان کرده است و قبل از آن در یکی از محله های دیگر تهران زندگی می کرد. وی در حال حاضر قصد مهاجرت ندارد و تنها به علت سفر های تفریحی از ایران خارج می شود. به گفته خود او، همسر ایشان علاقه زیادی به زندگی در جنوب ایران را دارد و شاید در آینده به یکی از شهر های جنوبی نقل مکان کنند.

قیمت تبلیغ محمد امین کریم پور چقدر می باشد؟

باید بدانید که بلاگر ها در اینستاگرام دارای تعرفه های متفاوتی هستند اما محمد امین، یکی از گران ترین بلاگر ها در ایران می باشد که تعرفه های پست واستوری آن کمی متفاوت می باشد. بهتر است بدانید که در هنگام انتخابات افراد زیادی به آن قیمت های کلانی را پیشنهاد دادند تا وی برای کاندید ها ویدیو درست کند که این واینر قبول نکرد. در حال حاضر مدیر برنامه های او مسئولیت پست و استوری آن را به عهده گرفته است. مبلغ استوری ها را از 5 میلیون تومان شروع کرده و تا سقف 10 میلیون تومان ادامه داده است، که بستگی به میزان حضور خود و یا مقدار ساعتی که این استوری در حال اشتراک است می باشد. باید بدانید که در برخی از استوری ها، وی هیچ شرکتی ندارد و از اشخاصی که این تبلیغ را به او داده اند مبلغ کم تری می گیرد، اما اگر شما بخواهید که با نام برند شما برای شما ویدیو تهیه کند باید اسپانسر آن ویدیو شوید و تمامی مخارج مربوط به آن ویدیو را بپردازید.

درآمد این اینستاگرامر از کجا می باشد؟

باید بدانید که این واینر در حال حاضر از راه های زیادی درآمد دارد که یکی از آن ها تعرفه های پیح اینستاگرام او می باشد. باید بدانید که در حال حاضر وی در عرصه بازیگری و گارگردانی فعالیت می کند و با بستن قرار داد های کاری با برخی از کارگردان ها، برای ساخت ویدیو ها اقدام می کند. در حال حاضر وی کلاس های آموزشی مربوط به واینری برگزار می کند که افراد زیادی در این کلاس ها شرکت می کنند. بهتر است بدانید که محمد امین کریم پور یکی از پر مشغله ترین واینر ها می باشد که مدام در حال انجام کار می باشد.

آیا بیماری این واینر به مسائل کاری آن لطمه زده است؟

بهتر است بدانید که وی دارای بیماری خاصی نمی باشد و این تنها شایعه ای برای این واینر بوده است. یکی از مسائلی که باعث تعویق در کارهای این بلاگر شد، گرفتن کرونا بود که به مدت 2 الی 3 هفته در حال استراحت بود و اصلا حال خوبی نداشت. به گفته همسر آن در این دوران مدام در حال فکر کردن به کار خود بوده است و از بیشتر برنامه های خود عقب مانده است. وی می گوید در این دوران سختی بسیار زیادی کشیده است و هرگز نمی خواهد دوباره آن را تجربه کند، چرا که حدود یک ماه در منزل بود و تمام مدت در حال استراحت بود، باید بدانید که وی هیچ بیماری خاص دیگری ندارد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا