بیوگرافی مجتبی شفیعی + رازهای مخفی زندگی شخصی این سلبریتی طنز پرداز

مجتبی شفیعی یکی هنرمند های فعال در زمینه هنر و از مشهورترین سلبریتی های ایرانی است که تا به اکنون توانسته با انتشار دادن کلیپ هایش افراد زیادی را به سمت خود جذب کند. در ادامه به معرفی مجتبی شفیعی می پردازیم پس همراه ما باشید.

 • برای دریافت اطلاعات بیشتر از سلبریتی ها همواره می توانید قسمت اخبار سلبریتی ها سایت ما را دنبال نمایید.
مجتبی شفیعی کیست؟

مجتبی شفیعی کیست؟

مجتبی شفیعی در هفتم مهرماه سال هزار و سیصد و شصت و هفت در اصفهان به دنیا آمده و از همان کودکی علاقه زیادی به گویندگی و دوبلوری داشته است. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مدیریت است که در کنار گویندگی رادیو به کار دوبله و بازیگری هم پرداخته است. او با سرنا و زود نیوز توانست به بهترین نحو ممکن به شهرتش بی افزاید. وی در یک خانواده پر جمعیت هفت نفره رشد نمود و در شهر نائین اصفهان زندگی خود را سپری کرد‌. به علت شغل پدرش که راننده اتوبوس بود مدتی را در تهران و بعد چند سال را در مشهد گذراند. او به صورت جدی فعالیتش را از رادیو با ساختن آیتم های طنز آغاز کرد. او به همراه خانم کیانی بعد ها وارد عرصه بازیگری شد. وی اولین تجربه دوربینش را در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه یعنی زمانی که بیست و دو سال داشت با ایپزود امانت دار سریال قصه های تبیان در کنار هنرمندانی مانند مینا جعفر زاده کسب کرد.

او به مدت سه سال در رادیو سرنا به فعالیت پرداخت و توانست این گونه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گیرد. سال نود و هفت با منتشر کردن کلیپ های زود نیوز خیلی سر زبان ها افتاد و به نام شد. زود نیوز یکی از کلیپ های طنز است که در قالب شبکه خبر طراحی شده و مجتبی به صورت جدی در آن خبر ها را می گوید خبر هایی که در آن مطالب جالب و خنده دار وجود دارد. محتوا این کلیپ ها اجتماعی، سیاسی، اقتصادی است به گونه ای که درد جامعه را با طنز بیان می کند. هدف چیزی جز خندیدن مخاطب نیست. چند سال قبل او مدت کوتاهی به عنوان مجری خبرنگار برنامه فرمول یک به فعالیت پرداخت تا این که با تئاتر هم چند نمایش در کشور های مختلف را هم تجربه کرد. از ازدواج مجتبی شفیعی اطلاعاتی در دسترس نیست و این بدسن معناست که او هنوز ازدواج نکرده است.

کلیپ های مجتبی شفیعی را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر شما هم علاقه مند هستید تا به کلیپ های این واینر (معنی واینر) دسترسی پیدا کنید می توانید نام او را در مرورگر دلخواه وارد کنید و از این طریق به بهترین نحو ممکن از سایت های متعدد کلیپ های او را مشاهده کنید. امروزه سرویس هایی مانند آپارت و یوتیوب نیز کلیپ های متعددی از این شخصیت به اشتراک گذاشته اند که هر یک بازدید زیادی را به خود اختصاص داده است. یکی دیگر از روش هایی که می توان به بهترین حالت ممکن به کلیپ های این شخص دسترسی داشت کانال های تلگرامی است چرا که افراد بسیاری هستند که علاقه دارند و همه کلیپ های شفیعی را جمع آوری می کنند و آن ها را کانال هایشان به اشتراک می گذارند. مجتبی در پیج اینستاگرامی اش هم کلیپ های طنز زیادی را در قالب پست و استوری به اشتراک گذاشته که همه گان می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

عکس های مجتبی شفیعی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مجتبی شفیعی را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه روش های متعددی برای مشاهده تصاویر این شخصیت وجود دارد که یکی از آن ها سرچ کردن در موتور های جستجوگر می باشد چرا که با جستجو در این موتور ها می توانید به سایت های متعدد دست یابید و از این طریق به بهترین نحو ممکن به مشاهده هر یک از آن ها بپردازید. یک راه دیگر هم برای مشاهده تصاویر این شخص وجود دارد که آن از طریق پیج اینستاگرامی او می باشد.او در پیج شخصی اش عکس های متعددی را در قالب پست و استوری به اشتراک گذاشته که هر کدام لایک و کامنت زیادی را به خود اختصاص داده است.

آدرس پیج اینستاگرام مجتبی شفیعی چیست؟

همانطور که می دانید امروزه افراد بسیاری هستند که در اینستاگرام به فعالیت می پرادزند و در این پیج هم فالوور های زیادی دارند که مجتبی شفیعی هم جز همین افراد است. او در پیج شخصی اش بیش از یک میلیون هوادار دارد و پست های بسیاری را برای افراد به اشتراک گذاشته است. شما با وارد کردن نام این شخص به صورت لاتین در قسمت جستجوگر این فضا می توانید به بهترین حالت ممکن به پیج این شخص دست یابید. هواداران او برای مجتبی فن پیج های زیادی زده اند که در هر یک کلیپ های این شخص را قرار داده اند و هر کدام لایک و کامنت زیادی به خود اختصاص داده است.

درآمد این واینر چقدر است؟

در ارتباط با درآمد این واینر تا به اکنون اطلاعاتی درج نشده است اما اینطور که پیداست این شخص با انتشار دادن کلیپ هایش در پیج اینستاگرام خود توانسته فالوور زیادی داشته باشد و از همین راه تبلیغ انجام دهد و به کسب درآمد بپردازد. یک راه دیگر هم که حضور در ویژه برنامه ها می باشد چرا که با حضور در هر برنامه توانسته حدود شش میلیون به جیب بزند. به طور کل درآمد این افراد خیلی زیاد نیست اما به عنوان هنری که دارند بهترین روش کسب درآمد از آن خودشان است.

این واینر کجا زندگی می کند؟

این واینر کجا زندگی می کند؟

مجتبی کودکی خود را در شهر نائین اصفهان گذراند و به طور کل اصفهانی‌ است. اکنون او سال هاست که در شهر تهران ساکن است. در بعضی از سایت ها منتشر شد که این شخصیت به علت گفتن مطالب سیاسی به خارج از کشور رفته و اکنون در ترکیه زندگی می کند اما باید به اطلاع شما برسانیم که این حرف ها همه شایعه هایی هستند که برای این واینر به وجود آورده اند.

آیا مجتبی شفیعی حاشیه ای هم داشته است؟

در ارتباط با حاشیه این واینر توانمند می توان گفت که او همیشه سعی کرده تا از حاشیه ها به دور باشد ولی خیلی موفق نبوده است. افرادی که معروف هستند به طور کل افراد حاشیه های زیادی برای آن ها می سازند که گاه این حواشی از پیش تعیین شده است و گاه هم اینطور نیست. منظور از حواشی از پیش تعیین شده این است که افراد برای خودشان حاشیه ایجاد می کنند تا بیشتر به شهرت برسند‌. یکی از حاشیه های مجتبی در رابطه با کلیپ هایی است که می سازد. او در این کلیپ ها نقد اجتماعی می کند که در قالب طنز است اما همین ها سبب شده تا افراد برای او شایعه های بسیاری ایجاد کنند‌.

همسر مجتبی شفیعی کیست؟

همسر مجتبی شفیعی کیست؟

در ارتباط با همسر مجتبی باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که این واینر هم اکنون مجرد است. در ارتباط با ازدواج او تا به اکنون مطالب زیادی به اشتراک گذاشته و گاها عکس هایی هم از این شخص منتشر شده که این عکس ها با هوادارانش بوده است ولی در قالب همسر او به اشتراک گذاشته شده است.

جدول اطلاعات

در این بخش به اطلاعات کاملی در ارتباط با این واینر می پردازیم پس همراه ما باشید.

عنوانمجتبی شفیعی
وضعیت تاهلمجرد
شغلواینر
فضای مجازی فعالاینستاگرام، یوتیوب
رشته تحصیلی مدیریت

این واینر چگونه معروف شد؟

شهرت این واینر از زمانی آغاز شد که او کلیپ های زود نیوز را منتشر کرد چرا که او در زود نیوز به طور خیلی جدی اخبار را می گوید اما چهره ای بامزه و مطالب جذابی را می خواند که همین باعث شد افراد بسیاری از آن استقبال کنند. زود نیوز طبق اتفاق های روز مره ای است که اطرافمان می بینیم مثلا او در ارتباط با ریحانه پارسا یا فوران آتشفشان هم مطالب خنده دار ارائه داده است.

آیا مجتبی شفیعی در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

آیا مجتبی شفیعی در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

به طور کل همه افراد هم در سرویس اینستاگرام و هم در سرویس یوتیوب فعالیت می کنند و این واینر چون از طریق یوتیوب توانسته به کسب درآمد هم بپردازد کلیپ هایش را در این فضا نیز به اشتراک می گذارد. به ازای به اشتراک گذاشتن کلیپ های او در این فضا و لایک و کامنتی که دریافت می کند سرویس یوتیوب مبلغی را به دلار برای او واریز می کند. مجتبی تا به اکنون آدرس یوتیوب خود را در قالب استوری برای هوادارانش قرار داده است که دسترسی را برای شما راحت تر کرده است. سوالمجتبی شفیعی کیست؟مجتبی شفیعی یکی از واینر هایی است که توانسته با فعالیت کم به شهرت زیاد دست یابد‌. این واینر تا به اکنون کلیپ های بسیاری به اشتراک گذاشته که برای دسترسی به کلیپ های او می توانید به سایت های متعدد مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. نام همسر مجتبی شفیعی چیست؟

  تا به اکنون در رابطه با همسر مجتبی شفیعی اطلاعاتی درج نشده است و اینطور که پیداست این شخصیت هنوز ازدواج نکرده است.

 2. چگونه به تصاویر این شخص دست یابیم؟

  اگر علاقه مند هستید تا به عکس های این شخص دست یابید می توانید نام او را در مرورگر دلخواه وارد کنید و از این طریق به بهترین نحو ممکن به اکثر سایت ها دسترسی یابید.

 3. چگونه به کلیپ های مجتبی شفیعی دست یابیم؟

  اگر علاقه مند هستید تا به کلیپ های این شخص دسترسی یابید می توانید نام او را در مرورگر دلخواه وارد کنید و از این طریق به بهترین نحو ممکن به کلیپ های او در این فضا دست یابید.

 4. مجتبی شفیعی کیست؟

  او یکی از واینر های فعال در شبکه های اجتماعی می باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا