بازی مونوپولی آنلاین چگونه است؟ عکس ها و قوانین این بازی

یکی از بازی های فکری بسیار جذاب که تجارت ویژه را به شما آموزش می دهد، مونوپولی می باشد که در ایران به روپولی و ایروپولی نیز شناخته می شود. از سال 1935 تا به امروز بیش از 750 میلیون نفر این بازی را انجام داده اند. با ما همراه باشید تا اطلاعات خوبی را از این بازی دریافت کنید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

بازی مونوپولی آنلاین

بازی مونوپولی آنلاین چگونه است؟

ازی مونوپولی چیست و اصلا چرا این بازی شهرت جهانی دارد؟ در این قسمت به این موضوع به صورت کامل می پردازیم. این بازی از دو کلمه mono که در یونانی تنها نام دارد و کلمه poly که مفهوم فروش را می رساند، تشکیل شده است. در این بازی، تمامی شرکت کنندگان باید از ترفند های بسیاری استفاده کنند تا بتوانند خانه هایی را که در صفحه این بازی وجود دارند را به صورت انحصاری از آن خود کنند. این بازی به دلیل این که فکر تجاری فرد را تقویت می کند، باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.

آموزش بازی مونوپولی

برای انجام این بازی، فرد باید در ابتدا مهره مورد نظر خودش را انتخاب کند. سپس با تاس انداختن مهره ها به اندازه تعداد تاس حرکت می کنند. در این بازی مکانی به نام بانک وجود دارد که فردی به عنوان بانکدار آن را اداره می کند. ابتدا از سوی بانکدار به هر شرکت کننده مبلغ 1500 ارائه می شود. در صفحه بازی، خانه های خالی و خانه هایی که موردی را بیان می کند وجود دارد. شما با رسیدن به این خانه ها، باید کار های خاصی را انجام دهید. خانه هایی که مربوط به جاده هستند را می توانید خریداری کنید. با رسیدن به خانه ایستگاه راه آهن، اگر مالک آن نباشید، می توانید آن را هم خریداری کنید. در این بازی تعداد موارد بسیاری است که می توانید آن ها را خریداری کرده و یا از آن ها گذر کنید.

آیا نرم افزار بازی مونوپولی هم وجود دارد؟

خبر خوب برای افرادی که علاقمند با انجام بازی های آنلاین و یا بازی با تلفن همراه خود هستند، این است که این بازی را می توانید در تلفن همراه خود و یا در کامپیوتر خود نصب کنید. کافیست تنها در گوگل عبارت دانلود monopoly و یا دانلود بازی مونوپولی تجارت آنلاین را جست و جو کرده و آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید و یا از طریق گوگل پلی یا انواع اپلیکیشن های دیگر مانند بازار آن را بر روی تلفن های همراه خود نصب کنید.

آموزش بازی مونوپولی

محتویات بازی مونوپولی چیست؟

زمانی که شما اقدام به خریداری کردن بازی مونوپولی را می کنید، در جعبه این بازی مواردی که شامل صفحه بازی، کارت های بازی، انواع آدمک ها و تاس می باشد. جنس تمامی این موارد از فلز، مقوا و پلاستیک ساخته شده است. تنها به این دلیل که برخی از نوشته های موجود در کارت ها و صفحه بازی به زبان انگلیسی نوشته شده است، نیاز به این زبان به صورت پایه وجود دارد.

عکس بازی مونوپولی

برای این که قبل از خرید بازی، مشاهده کنید که بازی چگونه است و یا آیا به آن علاقمند می شوید یا خیر، پیشنهاد می شود عکس های این بازی را در قسمت تصاویر گوگل مشاهده کنید. شما می توانید با جست و جو بازی مونوپولی قدیمی و بازی مونوپولی جدید، فرق بین این دو بازی را از طریق عکس مشاهده کنید و در کنار آن عکس های این بازی را نیز به راحتی ببینید.

قیمت خرید بازی مونوپولی چقدر است؟

بازی منوپولی، یکی از انواع بازی هایی می باشد که دارای قیمت مناسبی است. این موضوع به این دلیل است که این بازی شهرت جهانی دارد و تعداد افرادی که اقدام به خریداری کردن آن می کنند بالا می باشد. به همین دلیل این بازی قیمت مقرون به صرفه ای دارد. برای این که بتوانید خرید بازی مونوپولی کلاسیک را انجام دهید، می توانید با جست و جو عبارت بازی مونوپولی دیجی کالا، وارد صفحه این سایت شده و علاوه بر خریداری کردن آن، قیمت این بازی را نیز به راحتی مشاهده کنید.

عداد نفرات بازی مونوپولی

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی دارای سادگی و در عین حال بسیار مهیج است. بازی مونوپولی دارای قوانین خاصی نیست به همین دلیل کودکان به راحتی می توانند در کنار بزرگ تر ها این بازی را انجام دهند. این بازی مناسب سن 8 سال به بالا می باشد. همین موضوع که کودکان به راحتی می توانند در کنار بزرگ تر ها این بازی را انجام دهد، امتیاز بسیار مثبتی است که از سوی سازندگان این بازی به افراد ارائه می شود.

تعداد نفرات بازی مونوپولی باید چقدر باشد؟

این بازی، مانند برخی از بازی های فکری، نمی توان به صورت تک نفره انجام داد. تعداد افرادی که می توانند این بازی را انجام دهند، بین 2 تا 6 نفر می باشد. اما این موضوع که تعداد افراد این بازی کاملا انعطاف پذیر است و می تواند زیاد یا کم باشد، موضوعی است که می تواند به امتیاز های مثبت بازی مونوپولی بی افزاید.

زمان این بازی چقدر است؟

این بازی، تقریبا می توان گفت یکی از انواع بازی های فکری می باشد که وقت زیادی را باید برای انجام این بازی کنار گذاشت. دیگر بازی های فکری معمولا بین 30 الی 60 دقیقه به پایان می رسد. اما بازی مونوپولی بین 90 تا 120 دقیقه طول می کشد. البته در نظر داشته باشید که همواره برای افرادی که برای اولین بار این بازی را انجام می دهند، این زمان قابل تغییر است.

قوانین این بازی چیست؟

این بازی دارای انواع قوانینی است. شاید تعداد این قوانین بالا باشد اما بسیار ساده است و هر فردی می تواند آن را بیاموزد. در ابتدا این که، هیچ عنوان پول ها را نباید در وسط صفحه بازی قرار داد. اگر فردی بر روی خانه پارکینگ مجازی قرار بگیرد، جایزه ای دریافت نمی کند. برای این که زمان بازی را کوتاه کنید، تنها می توانید از قوانین خانه ها استفاده نکنید و در آخر نیز هیچ گاه نباید به بازیکن ها پول قرض دهید.

سوالات متداول

آیا می توان از بازی را به صورت آنلاین بازی کرد؟

به راحتی می توانید اپلیکیشن این بازی را دانلود کرده و از طریق تلفن همراه و کامپیوتر خود آن را بازی کنید.

از چه طریقی می توان این بازی را خریداری کرد؟

به راحتی می توان این بازی را از طریق فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید.

از چه طریقی می توانید عکس های این بازی را مشاهده کنید؟

با جست و جو در قسمت تصاویر گوگل می تواند عکس های این بازی را به راحتی مشاهده کنید.

در این بازی چند نفر می توانند بازی کنند؟

در این بازی بین 2 تا 6 نفر می توانند به صورت همزمان بازی کنند.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا