مژده لواسانی؟ بیوگرافی و ماحرای مهاجرت این مجری پرحاشیه

سلبریتی هایی که در ایران فعالیت می کنند معمولا بیشتر بازیگر و ورزشکار هستند که بین مردم نیز طرفداران بسیاری دارند و زندگی آن ها را دنبال می کنند. اما آیا می دانید در ایران مجری سلبریتی نیز داریم؟ کسانی که با حرفه اجرا به قدری معروف شده اند که مانند بازیگران و دیگر افراد محبوب زندگی کاری و شخصی آن ها دنبال شده و علاقه دارند از خبر های مربوط به آن ها نیز آگاه شوند. یکی از این افراد مژده لواسانی است. در این مطلب همراه ما باشید تا درباره این مجری بیشتر بدانیم و با زندگی او آشنا شویم.

مژده لواسانی کیست؟

مژده لواسانی کیست؟

مژده لواسانی یکی از معروف ترین مجریانی ایت که در صدا و سیمای ایران فعالیت می کند. او متولد ۲۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران است و هم اکنون ۳۳ سال سن دارد. مژده از دانشگاه علامه طباطبایی در رشته حقوق مدرک کارشناسی خود را گرفته است و یکی از مجریان تحصیل کرده تلویزیون است. وی به غیر از مجری گری نویسنده، کارگردان و گوینده رادیو نیز بوده است. زندگی خانوادگی مژده به این صورت است که در خانواده ای کم جمعیت متولد شده و تک فرزند است. پدر او نیز وکیل است و شاید به همین دلیل مژده هم رشته حقوق را انتخاب کرده است.

او از سه سالگی با ورود به رادیو کشف شد و در ۹ سالگی کار خود را در کنار دیگر مجریان در تلویزیون شروع کرد. مژده بازیگری نیز کرده است ‌و در کودکی در یکی از سریال های مهران مدیری نیز بازی کرده است. اما کار اصلی او که اجرا است از سن ۱۱ سالگی در رادیو آغاز شده است.

مژده لواسانی مجری چه برنامه هایی بوده است؟

مژده لواسانی برنامه های زیادی را اجرا کرده است که همان طور که گفتیم هم در رادیو بوده و هم در تلویزیون بوده است. اما اجراهای او در تلویزیون بیشتر دیده شده و در ذهن مردم ماند است. او برنامه های معروفی مانند بی نهایت شو از شبکه ۳، کاملا دخترونه از شبکه ۳، به خانه بر می گردیم از شبکه تهران، سه نقطه از شبکه تهران، بوی عیدی ویژه برنامه سال تحویل در سال ۱۳۹۶، چله عشق، بسته پیشنهادی و روبه راه از شبکه ۲ و کبوتر دات کام از سری برنامه های نیم رخ را از شبکه ۱ اجرا کرده است.

عکس های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های مجری لواسانی باید به گوگل مراجعه کرد. عکس های او در سایت های بسیاری در اینترنت وجود دارد که با نوشتن نام او در موتور جستجوی گوگل می توان تمام این عکس ها را تماشا کرد.

پیج اینستاگرام مژده لواسانی چیست؟

پیج اینستاگرام مژده لواسانی چیست؟

مژده لواسانی این مجری معروف در اینستاگرام نیز صفحه ای برای خود دارد تا با مخاطبان و طرفدارانش ارتباط بیشتری داشته باشد. آدرس صفحه او mozhdeh_lavasani است و بیشتر از 520 هزار نفر نیز فالوور دارد. هم چنین تیک آبی نیز گرفته است. در این صفحه پست هایی درباره برنامه ها و کارهایش قرار داده است.

درآمد این مجری چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد لواسانی اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما می توان حدس زد که با اجرا های زیادی که داشته است، می تواند درآمد عالی را نیز برای خود داشته باشد. او یکی از مجری های خوب تلویزیون محسوب می شود که قرار داد های بالا با وی بسته می شود.

این مجری برای هر برنامه چقدر دستمزد دریافت می کند؟

همان طور که میزان دستمرد بازیگران مشخص نمی شود و هیچ گاه درباره آن صحبتی نکرده اند، میزان دستمزد مجریان نیز به همین صورت است. در واقع این اطلاعات خصوصی مربوط به زندگی این افراد است که کمتر پخش می شوند.

مژده لواسانی چه حاشیه هایی داشته است؟

این مجری نیز به دلیل این که معروف است می تواند حواشی داشته باشد. زیرا مردم زندگی او را با دقت بیشتری زیر نظر دارند. می توان از حواشی او به شایعه ازدواجش با فرزاد حسنی نام برد که به دلیل همکاری این دو فرد با هم این شایعه پخش شده بود که بعد از مدتی تکذیب شد.

همسر مژده لواسانی کیست؟

مژده لواسانی مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده است. اگر این بازیکن ازدواج کند حتما این خبر را می توانید از صفحه اینستاگرام او به همراه عکس هایش تماشا کنید و این خبر در خبر گزاری های بسیاری منتشر خواهد شد.

مژده لواسانی

مژده لواسانی از چه سالی وارد عرصه مجری گری شد؟

این مجری از سال سن 14 سالگی با برنامه نیم رخ وارد عرصه مجری گری شد. اما چون چادری بود مدتی از این برنامه ها فاصله گرفت اما بعد از زمانی دوباره به اجرا بازگشت و کار مجری گری را ادامه داد.

سوالات متداول

عکس مژده لواسانی در پاریس را کجا مشاهده کنیم؟

تمام عکس های این مجری را می توان همان طور که در متن گفتیم در گوگل تماشا کرد.

ماجرای مژده لواسانی و احسان علیخانی چه بود؟

شایعه شده بود که این دو مجری با یکدیگر ارتباط دارند که این شایعه رد شده است.

ماجرای ماشین مژده لواسانی چیست؟

ماشین او به دلیل بد حجابی جریمه شده بود این در حالی است که وی چادری است. این خبر در اینستاگرام او نیز منتشر شد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا