کشته شدن ریحانه پارسا در ترکیه با بررسی خبر قتل ریحانه پارسا

کشته شدن ریحانه پارسا جدید ترین خبری است که تمام رسانه های حال حاظر ایران به آن می پردازند. از این رو در این متن کوتاه تمامی شایعات و سر نخ ها را برای شما کنار هم گذاشته ایم. با ما همراه باشید و خود صحت این خبر را بسنجید.

خبر کشته شدن ریحانه پارسا از کجا اعلام شده است؟

خبر کشته شدن ریحانه پارسا از کجا اعلام شده است؟

اولین سوالی که بوجود می آید این است که اولی نفری که خبر را اعلام کرده است چه کسی است. در این راستا باید گفت خبر گذاری رکنا که یکی از معتبر ترین رسانه های آنلاین در ایران در بستر سایت و شبکه های مجازی است این خبر را اولین نفر منتشر کرده است. گرچه رسانه های بسیار زیادی در حال حاضر این خبر را منعطف نموده اند ولی اولین و معتبر ترین رسانه را می توان همین رسانه دانست.

هنوز خبری توسط ایسنا، ایرنا و پیج های رسمی دیگر منتشر نشده است، به محض منتظر شدن خبر از رسانه های جدید در همین متن به شما اطلاع خواهیم داد. پیج ریحانه پارسا از 24 اکتبر بدون فعالیت بوده است و فن پیج ها نیز هنوز هیچ پست جدیدی منتشر نکرده اند که به صحت این خبر بیش از پیش افزوده است.

عکس های کشته شدن ریحانه پارسا

هنوز هیچ عکس از به قتل رسیدن ریحانه پارسا منتشر نشده است ولی به محض آمدن عکس های جدید در همین متن، کلیپ ها و عکس ها با بالا ترین سرعت در اختیار شما قرار داده می شود.

آیا ریحانه پارسا به قتل رسیده است؟

نمی توان به صورت 100 درصد گفت که این خبر واقعیت دارد ولی تا به این جا رسانه های ترکیه برخی در این خصوص صحبت هایی کرده اند و با توجه به مشاهدات احتمال بیش از 90 درصد این بازیگر ایرانی پر حاشیه به قتل رسیده است.

کشته شدن ریحانه پارسا توسط چه کسی اتفاق افتاده است؟

کشته شدن ریحانه پارسا توسط چه کسی اتفاق افتاده است؟

به طور حتم نمی توان قاتل را پیدا کرد ولی برخی از فن پیج های این بازیگر به 3 گروه اشاره داشته اند که این 3 گروه شامل تتلیتی هایعنی طرفداران امیر تتلو ، افراد اجیر شده توسط نیلی افشار و دوستان زن میلاد حاتمی اشاره کرد.

باید بدانید که صحبت های بالا تنها شایعات است و خبر قطعی نیست، سعی کنید به هیچ عنوان به کسی تهمت نزنید و زندگی کسی را با خبر های دروغین دچار مشکل نکنید. هر اسمی که از رسانه های ترکیه اعلام شود، سریعا در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

آخرین پست اینستاگرامی این بازیگر و مدل چه زمانی بود؟

آخرین پست اینستاگرامی این بازیگر و مدل چه زمانی بود؟

24 اکتبر آخرین استوری ریحانه گذاشته شده است. متاسفانه بعد از این تاریخ هیچ پست جدیدی در اینستاگرام ریحانه پارسا منتشر نشده است و حتما باید به این موضوع توجه داشت که پیج اصلی ادمین هم دارد و تا دیدن خود ریجانه پارسا خبر های دروغین را برای رد این خبر قبول نکنید.

قتل ریحانه پارسا شایعه است؟

هنوز هیچ خبری برای رد این مساله یعنی کشته شدن ریحانه پارسا نیامده است ولی تا به این ساعت برخی از رسانه های ترکیه و ایران این موضوع را بازتاب نموده اند. در خصوص قاتل اطلاعاتی منتشر نشده است و ظاهرا تنها و تنها جسد ت الان پیدا شده است.

سوالات متداول

ریحانه پارسا با چه چیزی به قتل رسیده است؟

هنوز خبر قطعی وجود ندارد ولی گفته شده است که وی با چاقو مورد حمله قرار گرفته است.

ریحانه در کدام کشور مورد حمله قرار گرفته است؟

در کشور ترکیه و شهر استانبول

کشته شدن ریحانه پارسا از کدام رسانه ایرانی اعلام شده است؟

خبر گذاری رکنا این خبر را منتشر کرده است.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

‫2 دیدگاه ها

  1. باورم نمیشه
    ببین وضعیت ریحانه رو به کحا کشوندن
    همش حاشیه شده
    از پویان مختاری شروع کردن حالا به اینجا رسیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا