علت مرگ ناصر عبداللهی چه بوده است؟ + معرفی همسر وی و حاشیه های جنجالی

ناصر عبداللهی در تاریخ 10 دی 1349 در بندرعباس متولد شده است. او یکی از خونندگان خوب و قدیمی پر آوازه ایرانی می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته بازرگانی از دانشگاه پیام نور بوده است. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با بیوگرافی ناصر عبداللهی بیشتر آشنا کنیم.

ناصر عبداللهی کیست؟

ناصر عبداللهی کیست؟

این خواننده محبوب با نواختن پیانو شروع کرد تا اینکه در اوج شهرت به دست وهابیون به قتل رسید. او در محله سید کامل شهر بندرعباس چشم به جهان گشوده است. پدر او عبدالرحمن کارگر بازنشسته و مادرش مهرنگار بندری نیایی، خانه دار است. ناصر فرزند سوم خانواده می باشد و چهار برادر و یک خواهر دارد. پدر او در نواختن فلوت بسیار حرفه ای است و برادر بزرگ ترش محمد طیب در بعضی از اوقات ملودیکا می نوازد. وی در زمانی که کودک بود به خاطر ترس و اتفاق بدی که جلوی چشمش رخ می دهد قدرت تکلم خود را از دست می دهد و تا دوران راهنمایی نمی توانست حرف بزند.

عکس های ناصر عبداللهی را در کجا ببینیم؟

ناصر در سال 1362 زمانی که 13 ساله بوده است با نواختن پیانو و خواندن آواز وارد صدا و سیما شد و در همان جا رشد کرد. او توانست موفقیت های زیادی را در موسیقی کسب کند. برای دیدن عکس های بیشتر این خواننده می توانید از طریق شبکه های مجازی و در سایت های اینترنتی اقدام نمایید.

برترین آهنگ های ناصر عبداللهی کدامند؟

ناصر در سال 1376 به همراه خانواده اش برای ادامه تحصیلات و فعالیت های هنری به شهر تهران مهاجرت کرد و به مدت یک سال در آن جا زندگی کرد و دوباره به بندرعباس بازگشت. وی در سال 1379 با انتشار آهنگ ناصریا خیلی زود و سریع به شهرت بسیار زیادی رسید. طبق گفته هایش این آهنگ اعتراض بر ضد ستم در جهان و هم دردی با ستم دیدگان بوده است.

آهنگ منو ببخش

این خواننده خوش صدا توانست موفقیت های بسیار زیادی را از آن خود کند و با صدای دلنشینی که داشت در قلب مردم جای بسیار بزرگی برای خودش ساخته بود. آهنگ منو نبخش جزء برترین آهنگ های این خواننده است. سبک این آهنگ احساسی و عاشقانه می باشد.

آهنگ بندرعباسی

ناصر بر این عقیده بوده است که آهنگ باید به دل بشیند و شنونده از آن لذت ببرد. او در تمام آهنگ هایش سعی بر این داشت که خوب به نظر برسد و همین طور هم بود. سبک آهنگ های او پاپ می باشد. بندرعباسی یکی از آهنگ های پر طرفدار این خواننده می باشد که به عشق بندرعباس آن را خوانده است.

آهنگ فصل بهار

امروزه علاقه به خوانندگان قدیمی بسیار زیاد شده است و ناصر یکی از خوانندگان قدیمیی و مشهور می باشد که در عرصه موسیقی ایران سابقه ای درخشان دارد. او تعداد بسیار زیادی آهنگ منتشر کرده است و آهنگ فصل بهار یکی از پرمخاطب ترین آهنگ های این خواننده است.

آهنگ راز

این خواننده از کودکی علاقه بسیار زیادی به خوانندگی و موسیقی داشته است. او با پشت کاری که داشته است توانست در راه موسیقی موفق شود. او از سن 13 سالگی کارش را به صورت حرفه ای شروع کرد. آهنگ راز سبک بسیار زیبایی دارد و پر طرفدار می باشد.

آهنگ ناصریا

همان طور که در این مقاله گفتیم این خواننده با آهنگ زیبا و مشهور ناصریا به شهرت رسید. این آهنگ از گذشته تا الان طرفداران بسیار زیادی داشته است. این آهنگ سبک بسیار خاصی دارد و بعد از انتشار در بین مردم بسیار گل کرد. می توانید این آهنگ را با کیفیت 320 و 128 دانلود کنید.

چه حاشیه های برای ناصر عبداللهی به وجود آمد؟

چه حاشیه های برای ناصر عبداللهی به وجود آمد؟

این خواننده در زمان زندگانی یکی از خوانندگان بی حاشیه بود اما بعد از مرگ او حواشی بسیار زیادی به وجود آمد و مرگ حاشیه سازی برایش رقم خورد. وی بعد از خواندن قطعه یا فاطمه بنت نبی با دایی های همسرش که از پیروان وهابیت بوده وارد یک اختلاف شدید می شوند و بعد از گذشت زمانی ناصر با همسرش با مشکلاتی مواجه می شود و همسرش به خانه پدری اش می رود. ناصر می رود به آن جا تا همسرش را به خانه برگرداند که گروهی با سرکردگی دایی های همسر و افراطیون مذهبی به او حمله ور شده و به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

آیا تابحال مصاحبه ای با ناصر عبداللهی انجام شده است؟

در طی سال هایی که این خواننده فعالیت داشته است تعداد زیادی مصاحبه با او انجام شده است و در یکی از مقاله هایش گفته است، من بیشتر ترانه هایم را از میان شعر های محمدعلی بهمنی انتخاب کرده ام خودم را تحت تاثیر ابراهیم منصفی شاعر و موسیقی دان می دانم. من شاگردان زیادی داشته ام و محمد علیزاده و محسن یگانه از شاگردان خوب من هستند. هم چنین امید حاجیلی مدت ها در گروه من به عنوان نوازنده حضور داشته است.

این خواننده در چه شهر هایی کنسرت برگزار کرده است؟

این خواننده در شهر های بسیار زیادی کنسرت برگزار کرده است و یکی از کنسرت های این خواننده و گروه ناصریا در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران که 8 و 9 بهمن ماه 1381 برگزار شد. در کنسرت های این هنرمند تمام سنین حضور پیدا می کردند و بلیط های او جزء پر فروش ترین بلیط های کنسرت دیگر خوانندگان بوده است. در خصوص کنسرت های شادی امینی و علیرضا افتخاری در متن های سایت صحبت شده است.

برای دانلود آهنگ های ناصر عبداللهی چه کاری باید انجام دهیم؟

برای دانلود آهنگ های ناصر عبداللهی چه کاری باید انجام دهیم؟

برای دانلود آهنگ های ناصر عبداللهی تو که تنها یارومی، دانلود آهنگ ناصریا ناصر عبداللهی با کیفیت 320، ماه من ناصر عبداللهی، ضیافت ناصر عبداللهی و دانلود آهنگ های گلچین این خواننده می توانید از طریق کانال های تلگرامی، ربات ها و در سایت های مختلف اینترنتی اقدام نمایید و با کیفیت 320 و 128 آن ها را دانلود کنید.

همسر ناصر عبداللهی کیست؟

این خواننده در سال 1366 زمانی که 17 ساله بود با بابک غفوری برادر فهیمه غفوری در یک گروه موسیقی آشنا و همین رفت و آمدها باعث عشق ناصر به فهیمه شد. این عشق و علاقه منجر به ازدواج در سال 1367 شد و ثمره این ازدواج سه فرزند با نام های نوید متولد سال 68 ، نازنین 71 و نامی 73 شد. وی در سال 1382 به خاطر مشکلات ادامه دار با همسرش تصمیم گرفت از هم جدا شوند.

این ازدواج به توافق دو طرفه بعد از 15 سال زندگی به اتمام رسید. او در سال 1382 بعد از گذر چند ماه از طلاق از همسر اولش با فاطمه فهیمی آشنا شد و به خاطر دوستی قدیمی که با پدر فاطمه داشت کاملا این خانواده را می شناخت و این وصلت در سال 1384 انجام شد و اولین فرزند این زوج نینا نام دارد و فرزندان دیگر او همراه خودش زندگی می کردند.

ناصر عبداللهی در کدام شهر زندگی می کرد؟

ناصر عبداللهی در کدام شهر زندگی می کرد؟

ناصر در شهر بندرعباس به دنیا آمده بود و در همان شهر بزرگ شده بود. او بعد از چند سال همراه خانواده اش به تهران مهاجرت کرد. اما نتوانست در آن جا دوام بیاورد و دوباره به بندرعباس برگشت. وی برای اجرای کنسرت هایش به شهر تهران زیاد می رفت اما شهر اصلی خودش را بندرعباس می دانست و در همین شهر جان باخت.

علت مرگ ناصر عبداللهی چه بود؟

برای تعداد بسیار زیادی از طرفداران این خواننده سوال پیش آمده بود که ناصر عبداللهی چرا مرد و… باید بدانید این خواننده در سوم آذر 1385 به دلایل نا معلوم و مشکوک بعد از خواب به هوش نیامد و به کما رفت و در نهایت پس از 27 روز در کما در 29 آذر 1385 جان خودش را از دست داد. بعد از آن مشخص شد با گروهی با سرکردگی دایی های همسر و افراطیون مذهبی درگیر شده بود و پیکر بی جانش را به خانه برده و در حیاط خانه روی تخت رها می کنند. این خواننده مشهور و معروف در 36 سالگی فوت می کند.

آهنگ جدید ناصر عبداللهی چه نام دارد؟

این خواننده در تا سال 1385 توانست موفقیت های بسیار زیادی را از آن خودش کند. او تعداد بسیار زیادی آهنگ و آلبوم منتشر کرده است و این آهنگ ها را از خودش به یادگار گذاشته است. ناصر یکی از خوانندگان تکرار ننشدنی می باشد که هیچ کس مانند او خوش صدا نبوده است. آخرین آهنگ این خواننده راز نام دارد. بهترین آهنگ های فرهاد مهراد و کامران و هومن در متن های مربوطه بررسی شده است.

سوالات متداول

ناصر عبداللهی در کجا دفن شده است؟

این خواننده محبوب در بندرعباس آرامستان بهشت زهرا قدیم واقع در کیلومتر 7 جاده بندرعباس به میناب در قطعه 5 مفاخر این شهر آرام گرفته است. او یکی از خوانندگان خوب کشور ایران بوده است و یاد و خاطرات او در قلب مردم زنده مانده است.

ناصر عبداللهی در بعد از انقلاب خوانندگی را آغاز کرده است؟

این خواننده در بعد از انقلاب کار موسیقی خود را در سن 13 سالگی آغاز کرده است. فریدون اسرایی در این باره گفته است، به نظرم ناصر عبداللهی و محسن چاووشی زمان خودش بود که تاثیر به سزایی در موسیقی پاپ بعد از انقلاب داشت.
 

کدام یک از فرزندان ناصر عبداللهی کار موسیقی را ادامه می دهند؟

از این خواننده 4 فرزند به یادگار مانده است و سه فرزند بزرگ وی به نام های نوید، نازنین و نامی هر سه در کار موسیقی هستند و نازنین علاوه بر خوانندگی گروه موسیقی دارد و تدریس هم می کند. الگوی آن ها پدرشان بوده است و نوید گفته است به پدرشان افتخار می کنند.

دلیل آغاز خوانندگی ناصر چه بوده است؟

این خواننده در کودکی مشکل تکلم داشته است حتی در ادا کردن کلمات نیز مشکل داشت تا این که بالاخره دکتری در شیراز گفت که تنها راهی که می تواند از آن نجات پیدا کند خوانندگی است و با علاقه ای که به خوانندگی و موسیقی داشت کارش را شروع کرد.

5/5 - (5 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا