حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول با کلیپ ها و عکس های جنجالی

حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول را در این متن برای شما مورد بررسی قرار داده ایم و شما می توانید از آخرین اخبار این کنسرت جنجالی استفاده نمایید. در این متن به اخباری همچون پایین آمدن شلوار تتلو و درگیری بین هواداران پرداخته ایم پس با ما همراه باشید تا در خصوص حاشیه های مدیر تتل بت بیشتر بدانید.

حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول به چه صورت بوده است؟

حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول به چه صورت بوده است؟

در کنسرت چند روز پیش تتلو اتفاقات عجیبی روی داد که نه تنها برای ایرانی ها بلکه برای تمام جهان یک چالش و یک خبر جالب و هیجان انگیز شد. در ابتدا باید بدانید که به زودی کلیپ های درگیری مردم با پلیس را به زودی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پایین آمدن شلوار تتلو توسط هوادار ها

در ابتدا و انتهای کنسرت تتلو استانبول ۱۴۰۰، این رپر مردمی در حال عکس گرفتن با مردم بود که اتفاقی عجیب روی داد. در خلل عکس گرفتن متاسفانه یکی از هواداران که با توجه به گفته حضار وضعیت جالبی نداشته است با یک شوخی خارج از عرف شلوارک امیر تتلو را به پایین کشید که سریعا توسط ماموران امنیتی دستگیر شد و به خارج از مجموعه انتقال داده شد.

با توجه به گفته های هواداران در ابتدا کمی امیر ناراحت بود ولی سریعا خود را پیدا کرد و توانست بکب از بهترین کنسرت های تاریخ موسیقی ایران را رقم بزند.

شکستن گیت های کنسرت توسط طرفداران امیر تتلو

شکستن گیت های کنسرت توسط طرفداران امیر تتلو

متاسفانه با توجه به تعداد بالای مردم که قصد داشتند وارد کنسرت شوند. علاوه بر سر و صدای زیادی که وجود داشت. به شدت به گیت های ورود شلوغ بود و مردم در ابتدا در صف ها حضور داشتند ولی پس از زمان کمی با توجه به تعداد مامور های امنیتی کم مردم از صف ها بیرون آمدند و بسیار شلوغ کردند.

پس از 10 دقیقه مردم تمام ورودی های کنسرت را شکستند و سریعا به سمت سالن هجوم آوردند که با تلاش ماموران امنیتی هم همه کم شد و توانستند تنها افرادی که بلیط دارند وارد سالن شوند. درگیری طرفدار های امیر تتلو با پلیس های ترکیه نیز کمی جالب بود که با بیسیم زدن پلیس ترکیه قضیه ختم به خیر شد.

ست بودن همه لباس طرفداران در سالن کنسرت tataloo

در مقاله پیشین سایت در مورد ست بودن لباس های کنسرت تتلو برای شما صحبت کردیم. حدود 3000 لباس با 3 رنگ قرمز، آبی و سفید در بین هوارداران vip سالن تقسیم شد. هواردان این کادو را به صورت رایگان از امیر تتلو گرفتند و هم اکنون بسیاری در حال فروش لباس هایی که از این کنسرت گرفته اند هستند.

عکس های حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول

عکس های حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول

تمامی عکس های کنسرت تتلو را می توانید در اینستاگرام تتو این رپر ببینید. همچنین چنل یوتیوب امیر تتلو نیز از دیشب عکس ها و استوری هایی از کنسرت را وایرال نموده است. در نتیجه شما می توانید در یوتیوب خود امیر تتلو در کلیپ ها و عکس های این رپر محبوب مردمی را به صورت رایگان تماشا نمایید.

کلیپ از حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول

کلیپ های حاشیه های امیر تتلو در کنسرت ماه مهر در یوتیوب و اینستاگرام همه افراد وجود دارد ولی بهترین منبع تنها و تنها اینستاگرام تتو امیر تتلو می باشد. یادتان باشد بهترین منبع یوتیوب امیر تتلو می باشد.

تماشا کنسرت کامل امیر تتلو و ویدیو های حاشیه های کنسرت تتلو

تا به امروز هنوز کلیپ کامل کنسرت امیر تتلو ارائه نشده است ولی این را بدانید به محض ارائه کلیپ های اصلی این کنسرت از کانال یوتیوب امیر با توجه به احترام به خواننده به صورت مستقیم ارائه خواهیم نمود.

سوالات متداول در مورد حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول

سوالات متداول در مورد حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول

حاشیه های کنسرت تتلو در استانبول را از کجا دنبال کنیم؟

بهترین منبع را می توان یوتیوب امیر تتلو دانست. لیکن در اینستاگرام تتو امیر هم استوری های مربوطه به حاشیه ها آوورده شده است.

آیا شلوار تتلو به پایین کشیده شد؟

بله متاسفانه یکی از هوادار های مست، شلوار این رپر را به پایین کشید.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا