آموزش بازی داروغه ناتینگهام + توضیح دقیق نقش های بازی

یکی از بازی های فکری که امروزه با استقبال بالایی رو به رو شده است بازی داروغه ناتینگهام می باشد. این بازی توانسته است خدمات ویژه ای را برای شما در دسترس قرار بدهد. برای شناخت بیشتر با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

آموزش بازی فکری داروغه ناتینگهام

بازی فکری داروغه ناتینگهام چگونه است؟

در رابطه با بازی فکری sheriff of nottingham و یا همان داروغه ناتینگهام باید بگوییم که در این بازی داستان از این قرار است که پرنس جان وارد قلعه ناتینگهام شده است و تاجران باید جنس های خود را به پرنس بفروشند. اما داروغه مالیات سنگینی بر روی جنس های ممنوعه می گیرد. یکی از بازیکنان به عنوان داروغه باید سایر بازیکنان را بررسی کند و در صورت داشتن اموال ممنوعه، مالیات بیشتری از آن ها بگیرد.

این بازی یکی از بهترین بازی های سبک فروش اجناس و بلف زدن است که می تواند لحظات بسیار جذاب و هیجان انگیزی را برای شما و دوستانتان به وجود بیاورد. حال این موضوع را هم باید افزود که نسخه حال حاضر، نسخه فارسی است که تنها تفاوت آن با نسخه اصلی در سایز جعبه و هم چنین کارت های کالا ها می باشد. بهتر است که بدانید کیفیت این نسخه تفاوت چندانی با نسخه اصلی آن ندارد.

آموزش بازی فکری داروغه ناتینگهام

در رابطه با آموزش بازی فکری داروغه ناتینگهام باید بگوییم که به هر بازیکن یک عدد دکان و کیسه مربوط به آن داده می شود. سپس یکی از بازیکن ها به صورت داوطلبانه نقش بانک را بر عهده می گیرد و به هر بازیکن و خودش 50 سکه می دهد. ترکیب سکه ها به صورت 1عدد سکه با ارزش 20، 5 عدد سکه با ارزش 5 و 5 عدد سکه با ارزش 1 می باشد. سایر سکه ها در اختیار بانک قرار می گیرد تا در طول بازی به بازیکن هایی که به پول خرد احتیاج دارند داده شود. برای دست های اول و به دلیل آشنایی با قوانین پیشنهاد می شود که کارت های (Royal Goods) از بازی خارج شوند. سایر کارت ها بر می خورد و به هر بازیکن شش عدد داده می شود. کارت های اضافی در وسط بازی قرار داده می شوند.

در ادامه 5 عدد از کارت ها را به بازیکن ها نشان می دهیم و در سمت راست کارت های اضافه قرار می دهیم. 5 عدد از کارت ها را به بازیکن ها نشان می دهیم و در سمت چپ کارت های اضافه قرار می دهیم. حال یکی از بازیکن ها به عنوان داروغه انتخاب می شود و نشان داروغه در اختیار او قرار می گیرد. مراحل بازی از پنج قسمت مجزا تشکیل می شود و تا انتهای بازی به همین شکل است. توجه داشته باشید فردی که به عنوان داروغه انتخاب شده است فقط در مرحله 4 و 5 بازی می کند و بعد از این که این مراحل را انجام داد، نشان داروغه به نفر بعدی منتقل می شود. هر بازیکن باید در طول بازی دو بار داروغه شود.

آیا نرم افزار بازی فکری داروغه ناتینگهام هم وجود دارد؟

از آن جایی که این روز ها بازی فکری داروغه ناتینگهام به یکی از بازی های جذاب و پرطرفدار تبدیل شده است، به همین دلیل سوالی که برای برخی از طرفداران این بازی به وجود می‌ آید، این است که آیا نرم افزار این بازی وجود دارد؟ در این باره باید بگوییم که در حال حاضر نرم افزار این بازی برای سیستم ها و گوشی‌ های هوشمند وجود ندارد، البته بیان شده است که در آینده نه چندان دور نرم افزار این بازی ساخته خواهد شد.

محتویات بازی فکری داروغه ناتینگهام چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید محتویات این بازی شامل: 144 کارت کالای قانونی به رنگ سبز (Legal Goods)، 60 کارت کالای قاچاق به رنگ قرمز (Contrabands)، 12 کارت کالای رویال به رنگ قرمز با پرچم طلایی (Royal Goods)، 110 سکه در مقدار های مختلف، 5 کارت دکان تاجرها، 5 کیسه تاجرها و 1 استند داروغه می باشد.

قیمت خرید بازی فکری داروغه ناتینگهام

عکس بازی فکری داروغه ناتینگهام

این روز ها خیلی از افراد تمایل دارند تا قبل از خرید این بازی و یا برای اطلاعات بیشتر، عکس هایی از این بازی جذاب را مشاهده کنند. در این باره باید بگوییم که با مراجعه به اینترنت می توانید عکس های متعددی از این بازی را جستجو و مشاهده نمایید.

قیمت خرید بازی فکری داروغه ناتینگهام چقدر است؟

یکی از سوالاتی که برای اکثر خریداران این بازی به وجود می‌ آید، این است که قیمت بازی فکری داروغه ناتینگهام چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که برای اطلاع از قیمت این بازی کافیست تا به سایت های فروش بازی های فکری مراجعه نمایید. هم چنین می توانید به خرید بازی فکری داروغه ناتینگهام دیجی کالا بپردازید و یا حتی با مراجعه به این سایت از قیمت این بازی مطلع شوید.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

بهتر است بدانید این بازی برای رده سنی 13 به بالا مناسب است.

تعداد نفرات بازی فکری داروغه ناتینگهام باید چقدر باشد؟

برای انجام این بازی تعداد بازیکنان باید بین 3 الی 5 نفر باشند، به همین دلیل می‌ توانید این بازی در مهمانی ها و یا با اعضای خانواده خود انجام دهید.

زمان این بازی چقدر است؟

اگر می خواهید این بازی را انجام دهید، بهتر است که بدانید مدت زمان این بازی حدود 60 دقیقه می باشد.

فواید این بازی چیست؟

انجام این بازی باعث می‌ شود تا هوش و زیرکی بازیکنان افزایش یابد و هم چنین بازیکنان به این گونه قدرت تمرکز خود را بالا می برند.

سوالات متداول

بازی فکری داروغه ناتینگهام چیست؟

این بازی یکی از بهترین بازی های سبک بلف زدن و فروش اجناس است که می تواند لحظات بسیار جذاب و هیجان انگیزی را برای افراد به وجود بیاورد.

این بازی مناسب کدام رده سنی است؟

این بازی برای رده سنی 13 به بالا مناسب می باشد.

محتویات این بازی چیست؟

محتویات این بازی شامل: 144 کارت کالای قانونی به رنگ سبز، 60 کارت کالای قاچاق به رنگ قرمز، 12 کارت کالای رویال به رنگ قرمز با پرچم طلایی، 110 سکه در مقدار های مختلف، 5 کارت دکان تاجرها، 1 استند داروغه و 5 کیسه تاجرها می باشد.

مدت زمان این بازی چقدر است؟

مدت زمان این بازی حدود 60 دقیقه می باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا