بیوگرافی ارکون کوکچو و همسرش + بررسی عملکرد این فوتبالیست

تیم ملی ترکیه دارای بهترین بازیکنان کشور اش می باشد. در این تیم بازیکنان و دروازه بانان بسیار حرفه ای مشغول فعالیت هستند و خود را برای بازی های بین المللی آماده می کنند. در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از بازیکنان این تیم به نام ارکون کوکچو توضیحاتی را بیان کرده و اطلاعاتی از او را در اختیار شما قرار دهیم.

ارکون کوکچو کیست؟

ارکون کوکچو کیست؟

ارکون در تاریخ 29 دسامبر سال 2000 به دنیا آمده است. محل تولد او شهر هارلم در کشور هلند می باشد. او یک فوتبالیست اهل پادشاهی هلند و اصالتی ترکی استانبولی می باشد. این بازیکن 21 سال سن دارد. قد او 1 متر و 75 سانتی متر می باشد. برای اطلاعات بیش تر به، ارکون کوکچو ویکی پدیا، مراجعه کنید.

ارکون کوکچو در کدام تیم بازی می کند؟

ارکون کوکچو در کدام تیم بازی می کند؟

او در تیم های زیادی بازی کرده است. بازی خود را از باشگاه جوانان المپیا هارلم در سال 2007 شروع کرد و تا سال 2009 در این باشگاه حضور داشت. او در سال 2009 از این تیم جدا شده و تا سال 2010 در باشگاه جوانان EDO ثبت نام کرد. از سال 2010 تا سال 2011 در باشگاه Stormvogels فعالیت داشت. در سال های 2011 تا 2014 در باشگاه جوانان خرونینگن حضور داشت و پس از آن یعنی در سال 2014 به تیم فاینورد جوانان پیوست و تا سال 2018 در آن بازی می کرد.

ارکون کوکچو در چه تیم هایی سابقه بازی دارد؟

ارکون کوکچو در چه تیم هایی سابقه بازی دارد؟

در ادامه به تیم هایی که او سابقه بازی در آن ها را داشته اشاره خواهیم کرد.

فاینورد

در بیوگرافی ارکون کوکچو آمده است که او بازی حرفه ای خود را از تیم فاینورد آغاز کرد و تا کنون از این تیم جدا نشده است و همیشه در آن فعالیت داشته است. ارکون از سال 2018 به این تیم ملحق شد و تا کنون در 92 بازی از این تیم حضور داشته است و توانسته در این مدت تعداد 15 گل را برای این تیم به ثمر برساند.

این بازیکن چند بازی برای تیم ملی ترکیه انجام در کارنامه دارد؟

این بازیکن چند بازی برای تیم ملی ترکیه انجام در کارنامه دارد؟

او در گذشته و از سال 2017 تا سال 2019 در تیم ملی کشور هلند حضور داشته است و در این مدت در 13 بازی این تیم حضور داشته است و تعداد 4 گل را برای تیم ملی هلند به ثمر رسانده است. از سال 2019 او وارد تیم ملی کشور ترکیه شد و در تیم ملی زیر 21 سال ترکیه حضور یافت و در 2 بازی شرکت کرد. او در 2020 وارد تیم ملی ترکیه شد و در 16 بازی توانست 1 گل را برای تیم ترکیه وارد دروازه حریف کند.

جدول اطلاعات

در این جدول اطلاعاتی از ارکون کوکچو را به صورت مختصر بیان می کنیم.

موضوعارکون کوکچو
تاریخ تولد29 دسامبر 2000
پستهافبک
شماره پیراهن10
تیم فعلیفاینورد
پست اصلی این بازیکن چیست؟

پست اصلی این بازیکن چیست؟

پست اصلی ارکون هافبک می باشد. او یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی ترکیه است. لازم به بیان است برای شما آموزش پیش بینی فوتبال را دسترس قرار داده ایم که در صورت تمایل می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

شماره پیراهن ارکون کوکچو چند است؟

این فوتبالیست جوان با پیراهن شماره 10 وارد زمین بازی می شود. ارکون کوکچو اینستاگرام هم دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تصاویر ارکون کوکچو را در کجا مشاهده کنیم؟

برای تماشا کردن تصاویر ارکون می توان نام او را در مرورگر خود نوشته و جست و جو نمایید. در اینستاگرام این بازیکن نیز تصاویر بسیار زیادی به اشتراک گذاشته شده است که با مراجعه کردن به پیج او می توان این تصاویر را دید. در یوتیوب و توییتر نیز می توان تصاویر و ویدئو های این بازیکن را مشاهده کرد. البته در برخی از سایت های فوتبالی و خبری نیز تصاویری از این بازیکن قرار دارد.

آدرس پیج اینستاگرام ارکون کوکچو را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس پیج اینستاگرام ارکون کوکچو را چگونه پیدا کنیم؟

برای به دست آوردن آدرس پیج این بازیکن فوتبال می توان نام او را در گوگل نوشته و جست و جو نمایید. تعدادی آدرس پیدا می شود که با امتحان کردن و رفتن به این آدرس ها می توان آدرس اصلی او را به دست آورد. البته می توان نام او را در قسمت جست و جو نرم افزار اینستاگرام خود با حروف انگلیسی نوشته و جست و جو کنید. تعدادی پیج پیدا می شوند که فقط یکی از ان ها درست می باشد. اگر پیج این بازیکن تیک ابی داشته باشد به راحتی می توان آن را تشخیص داد و در غیر این صورت باید به تعداد دنبال کننده های او دقت کرد. با دنبال کردن این بازیکن می توان از فعالیت و بازی و مسابقات او با خبر شد و البته می توان عکس های او را به صورت روزانه و به روز تماشا کرد.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. ارکون کوکچو متولد چه تاریخ و چه شهری می باشد؟

    ارکون کوکچو در تاریخ 29 دسامبر سال 2000 به دنیا آمده است و زادگاه او شهر هارلم در کشور هلند است.

  2. ارکون کوکچو هم اکنون چند سال سن دارد و قد او چند سانتی متر است؟

    ارکون کوکچو هم اکنون 21 ساله می باشد و دارای 1 متر و 75 سانتی متر قد است.

  3. ارکون کوکچو در چه سالی بازی حرفه ای خود را شروع کرد؟

    ارکون کوکچو در سال 2018 بازی حرفه ای خود را آغاز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا