پارسالیپ کیست؟ عکس های همسر پارسالیپ و درگیری او با خلسه

در این مقاله قصد داریم تا در مورد یکی از خوانندگان و رپران با استعداد ایرانی یعنی پارسالیپ اطلاعات جذابی را قرار دهیم، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بیوگرافی پارسالیپ به چه صورت است؟

بیوگرافی پارسالیپ به چه صورت است؟

اگر به سبک رپ علاقه‌ مند هستید، قطعاً برای یک بار هم که شده نام پارسالیپ و یا تعدادی از آهنگ های او را گوش کرده اید. Parsalip یکی از رپران مشهور و معروف ایرانی است که توانسته جایگاه ویژه ای را در موسقی ایران از آن خود کند. البته این موضوع را هم باید افزود که افرادی هستند که هنوز این به رپر معروف را به طور کامل نمی شناسند و سوالی که برای آن ها به وجود می‌ آید، این است که پارسالیپ کیست؟ در این قسمت به بیوگرافی این رپر سرشناس خواهیم پرداخت. پارسا رحمتی متولد سال 1371 در شهر تهران می باشد که از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرده، به خود نام هنری پارسالیپ را داده است و از آن زمان مردم و طرفدارانش او را با این نام هنری می‌ شناسند.

پارسالیپ خواننده و ترانه‌ سرای با استعداد ایرانی است که در سبک هیپ هاپ، رپ و آر اند بی فعالیت می کند. پارسالیپ از دوران نوجوانی علاقه بسیار زیادی به موسیقی و خوانندگی داشته است و به همین دلیل او از سن کم فعالیتش را در عرصه موسیقی شروع می کند و برای این که در این زمینه پیشرفت کند از همان سن به ساخت موزیک های جذاب پرداخته است. به همین دلیل به عنوان یکی از آرتیست های خوب و مطرح شناخته می شود و امرزوه از او به عنوان پدر رپ اسلامی پارسالیپ یاد می شود.

اوج معروفیت و شهرت این رپر سرشناس زمانی بوده است که او موزیک های بچ را منتشر کرد. این موزیک به دلیل این که ملودی و سبک خاصی دارد و موضوعش بسیار جنجالی است باعث شد تا بعد از انتشار در کوتاه ترین مدت بسیار محبوب و پرطرفدار شود تا جایی که اکثر کاربران و مخاطبان دابسمش های بسیار زیادی با این موزیک ساختند و در شبکه های مجازی منتشر کردند. هم چنین بعد از انتشار این موزیک طرفداران این رپر افزایش پیدا کردند. البته این نکته را هم باید افزود که پارسالیپ آهنگ های جذاب دیگر مانند بی حس و یا فیک تو را نیز منتشر کرده است که این آهنگ ها هم با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شدند.

برای دانلود هر کدام از این آهنگ ها به عنوان مثال برای دانلود آهنگ بی حس پارسالیپ و یا دانلود آهنگ پارسالیپ فیک تو می توانید به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید. اما در هر صورت او را نمی توان در میان لیست خوانندگان رپ فارس محبوب رده بندی کرد.

زندگی شخصی Parsalip چگونه می گذرد؟

زندگی شخصی Parsalip چگونه می گذرد؟

Parsalip فرزند ارشد خانواده است و اصالتا اصفهانی می باشد. این رپر سرشناس یک برادر کوچک تر از خود به نام آریا دارد که برادرش مدتی است که فعالیتش را در رسانه‌ های اجتماعی آغاز کرده است. او به دلیل شهرت برادر بزرگش و هم چنین چهره جذابی که دارد به سرعت فالووران زیادی را بدست آورده و امروز به عنوان یکی از چهره های جنجالی فعالیت می کند.

گفته شده است که پارسالیپ با خانواده اش رابطه خوبی دارد و به دلیل این که در عرصه موسیقی فعالیت می‌ کند، ارتباطش را با خانواده اش قطع نکرده است و به طور روتین با خانواده‌ اش در ارتباط است. هم چنین او در یکی از صحبت‌ هایش نیز بیان کرده بود که من هیچ گاه ارتباطم را به دلیل مشغله کاری با خانواده ام قطع نمی کنم، چرا که اولویت من همیشه خانواده‌ ام هستند.

دوست شدن پارسالیپ و خلسه

پارسالیپ و خلسه دو تن از رپرهای مشهور به شمار می‌ روند که این اواخر با یکدیگر درگیری‌ های زیادی داشته اند. حال گفتنی است که شروع این درگیری با فیت دادن نسیم خواننده ایرانی با پارسالیپ شروع شد. پس از آن این درگیری تا مدت‌ ها ادامه یافت. درگیری پارسالیپ و خلسه تا جایی ادامه پیدا کرد که این دو رپر از طریق این درگیری به شهرت بیشتری رسیدند. پس از آن پارسالیپ megahit را دیس به پوتک منتشر کرد. می توانید آهنگ پارسالیپ مگاهیت را در اینترنت جستجو و دانلود نمایید. هم چنین هشتگ‌ هایی همچون یک پیام برای پارسالیپ عزیز در اینستاگرام به وجود آمد.

البته با این حال مدتی قبل اخباری در رابطه با آشتی این دو رپر در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار بسیار حاشیه ساز شدند. پس از آن خلسه در یکی از ویدیوهای خود که در یوتیوب آپلود کرده بود. در رابطه با این اخبار با تمسخر بیان کرد که از پارسالیپ عذرخواهی می‌ کند و او را آدمی قوی توصیف کرد که با این همه توهین باز هم جا نزده است. به هر حال خیلی از افراد در این باره بیان کردند که این صحبت ها تنها تیکه به پارسالیپ بوده است و این دو رپر با یکدیگر آشتی نکرده اند.

اینستاگرام پارسالیپ چند فالوور دارد؟

مدت هاست اینستاگرام به یکی از شبکه‌ های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است که علاوه بر کاربران عادی اکثر افراد سرشناس، آرتیست ها و سلبریتی ها نیز در این شبکه به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل پارسالیپ نیز می‌ باشد. مدت‌ ها قبل پارسالیپ برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرد و از آن زمان فعالیت گسترده‌ ای در این شبکه انجام می‌ دهد تا جایی که امروزه پارسالیپ اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است.

هم چنین او این شبکه مجازی را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و مخاطبانش تبدیل کرده است که تمام اطلاعات در مورد موزیک هایش را به این گونه با مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد. البته این موضوع را هم باید افزود که این رپر سرشناس عکس ها و کلیپ های شخصی جذابش را نیز در صفحه اینستاگرام خود برای مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد که اکثر این عکس ها و فیلم ها با لایک ها و کامنت های زیادی رو به رو می شوند.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پارسالیپ گاهی اوقات لایو نیز برگزار می‌ کند. او با برگزاری لایو به گفتگو و صحبت با مخاطبان و طرفدارانش می پردازد. از آن جایی که این رپر سرشناس می داند در مورد چه موضوعاتی صحبت کند، به همین دلیل لایوهای پارسالیپ از تعداد بازدید کنندگان زیادی برخوردار هستند. برای پیدا کردن آدرس صفحه اینستاگرام این رپر مشهور بهتر است که به اینترنت مراجعه نمایید. از آن جا که پارسالیپ در اینستا بیشتر از 560 K فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، پیج او به راحتی نسبت پیج های فیک قابل تشخیص است.

آدرس یوتیوب پارسالیپ چیست؟

آدرس یوتیوب پارسالیپ چیست؟

یوتیوب یکی از شبکه های جذاب و محبوبی است که اکثر رپران و خوانندگان نیز در این شبکه فعالیت می کنند. یوتیوب یکی از شبکه‌ های مورد علاقه پارسالیپ می باشد که به طور گسترده‌ ای در آن فعالیت می کند. مدتی قبل پارسال به مخاطبان و فالوورانش بیان کرد که عضو این شبکه شده است و از آن ها درخواست کرد تا در یوتیوب نیز او را دنبال کنند. این روزها پارسالیپ مخاطبان خاص خود را در یوتیوب دارد و از آن جایی که کلیپ های جذاب و با کیفیت بالایی را در یوتیوب خود برای مخاطبانش منتشر می کند، اکثر این ویدیوها از بازدید بالایی برخوردار هستند.

به همین دلیل این رپر سرشناس توانسته از طریق شبکه اجتماعی یوتیوب برای خود یک منبع درآمد عالی بدست آورد و در آمد زایی کند. شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این رپر سرشناس و هم چنین فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که پارسالیپ پستی را در یوتیوب منتشر کرد آن را مشاهده نمایید.

معرفی آلبوم های پارسالیپ

پارسا رحمتی که این روزها با نام هنری پارسالیپ شناخته می‌ شود. یکی از رپران مشهور و فعالی است که تا به اکنون آثار متعددی را خوانده و منتشر کرده است. بهتر است بدانید پارسالیپ علاقه بسیار زیادی به سینگل ترک دارد و تا به اکنون سینگل ترک‌ های قوی را به تنهایی و یا با همکاری سایر رپران خوانده و منتشر کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که این رپر مشهور علاوه بر سینگل ترک تا به اکنون یک آلبوم نیز منتشر کرده است. در این باره می‌ توان این گونه بیان کرد که پارسالیپ در تاریخ 14 ژوئیهٔ 2020 اولین آلبوم خود به نام peydashe را منتشر کرد.

آلبوم پارسالیپ peydashe پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و از تعداد دانلود بسیار بالایی برخوردار شد. این آلبوم دارای چهار ترک می‌ باشد که هر کدام از ترک های این آلبوم از متن بسیار قوی برخوردارند. این موضوع را هم باید افزود که در این آلبوم خوانندگانی همچون نسیم و آرمانی نیز به عنوان مهمان حضور داشته اند.

کلاب هاوس پارسالیپ کدام است؟

کلاب هاوس یکی از شبکه‌ های جهانی است که مدتی است در بین کاربران ایرانی بسیار پرطرفدار و محبوب شده است تا جایی که علاوه بر کاربران عادی اکثر افراد سرشناس و معروف مانند پارسالیپ نیز در این شبکه به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کنند. مدتی قبل این رپر سرشناس به هواداران خود بیان کرد که عضو کلاب هاوس شده است و از طرفداران خود درخواست کرد تا در این شبکه نیز او را دنبال کنند.

امروزه پارسالیپ مخاطبان خاص خود را در کلاب هوس دارد که به طور روتین به گفتگو و صحبت با آن ها می‌ پردازد. کلاب هاوس یکی از برنامه های عالی برای برقراری ارتباط و صحبت کردن می باشد و به همین دلیل به محبوبیت زیادی رسیده است.

اگر می خواهید مطمئن شوید که کلاب هاوس اصلی این رپر معروف را دنبال می‌ کنید، بهتر است به تعداد دنبال کنندگان پیج توجه کنید. اگر تعداد دنبال کنندگان به K رسیده باشد، یعنی کلاب هاوس اصلی پارسالیپ را دنبال می کنید، در غیر این صورت کلاب هاوس فیک است و توسط اشخاص دیگر گردانده می شود.

عکس های پارسالیپ را در کجا ببینیم؟

از زمانی که پارسالیپ در موسیقی به شهرت و معروفیت زیادی رسید عکس های متعددی از او در شبکه‌ های مجازی و هم چنین اینترنت منتشر می‌ شود. خیلی از افراد به ویژه طرفداران و مخاطبان این رپر تمایل دارند تا عکس های او را مشاهده نمایند و از مشاهده این عکس ها لذت می برند. از آن جایی که پارسالیپ بسیار خوش چهره و خوش تیپ است اکثر عکس های او با طرفداران بسیار زیادی رو به رو می شوند.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به مشاهده عکس های پارسالیپ را دارید پیشنهاد ما این است که به صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید، چرا که پارسالیپ به طور روتین عکس‌ های متعددی از خود را برای مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد.

البته این موضوع را هم باید افزود که امروزه عکس ها و کلیپ های متعددی از این خواننده سرشناس با لوکیشن‌ های مختلف برای کاربران و علاقمندان در اینترنت نیز منتشر می‌ شود. به این گونه که اگر شما عبارت عکس های پارسالیپ را در گوگل جستجو کنید با نتایج عالی رو به رو خواهید شد.

مصاحبه با پارسالیپ

برنامه سعی کن نخندی با اریا کیوکسر و پارسالیپ

اگر به شبکه یوتیوب علاقمند هستید و در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌ کنید به احتمال زیاد تا به اکنون نام اریا کیوکسر را شنیده و یا فعالیت‌ های او را دنبال می‌ کنید. اریا کیوکسر برادر کوچکتر پارسالیپ می باشد که به عنوان یوتیوبر مشغول به فعالیت است. حال گفتنی است که مدتی قبل در برنامه سعی کن نخندی آریا کئوکسر و پارسالیپ حضور یافتند و این قسمت از برنامه از جذابیت بسیار بالایی برخوردار شد. در این برنامه برای این رپر معروف و آریا برادرش ویدیوهایی منتشر می‌ شد که آن ها باید سعی می‌ کردند تا به این ویدیوها عکس العمل نشان ندهند و نخندند.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این ویدیو با حضور این رپر بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب پارسالیپ و یا حتی اینترنت مراجعه کنید. هم چنین در چنل یوتیوب این رپر می‌ توانید به مشاهده موزیک ویدیو پارسالیپ بپردازید و یا این که به گوش کردن پارسالیپ اهنگ های او همچون آهنگ پارسالیپ ونوم، آهنگ پارسالیپ fake to و برخی دیگر بپردازید.

همکاری پارسالیپ و عزیز محمدی

عزیز محمدی یکی از معروف‌ ترین چهره‌ های اینستاگرام به شمار می‌ رود. او با انتشار کلیپ‌ های طنزش به شهرت بسیار زیادی رسیده و مخاطبان فراوانی را بدست آورده است. بهتر است بدانید مدتی است محمد عزیزی فعالیت خود را در یوتیوب هم آغاز کرده است. این موضوع باعث شده تا گاهی اوقات برخی از یوتیوبرها با محمد عزیزی همکاری‌ داشته باشند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل و در یک اتفاق غیر منتظره ویدیویی با همکاری پارسالیپ و برادرش آریا و عزیز محمدی منتشر شد. این ویدیو پس از انتشار در یوتیوب از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد.

این ویدیو به صورت کاملاً طنز ساخته و منتشر شده است. در این ویدیو هر سه چهره معروف به رپ کردن پرداختند و متن این رپ بسیار جالب و خنده دار است. حال اگر تمایل دارید تا این ویدیوی جذاب و دیدنی را مشاهده کنید پیشنهاد می‌ کنیم تا به یوتیوب و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

مصاحبه با پارسالیپ

پارسالیپ یکی از رپران سرشناس و مطرح ایرانی است که از زمانی که به شهرت رسیده است تا به امروز مصاحبه‌ های متعددی با او انجام شده است که در اکثر مصاحبه های خود در مورد موضوعاتی مانند: زندگی حرفه‌ ای‌ اش، حواشی و اتفاقاتی که در پیرامون موسیقی برای او به وجود آمده و زندگی شخصی اش و کارهایی که قرار است در آینده انجام دهد و برخی از موضوعات دیگر صحبت می کند.

از آن جایی که پارسالیپ سبک خاصی دارد و هم چنین در مورد موضوعات جذابی صحبت می کند اکثر مصاحبه‌ های او با بینندگان زیادی رو به‌ رو می‌ شوند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل این رپر سرشناس با شبکه من و تو به تهیه‌ کنندگی بهزاد بلور مصاحبه ای داشته است. در این مصاحبه بهزاد و پارسالیپ به گفتگو با یکدیگر پرداختند و در این گفتگوها در مورد موضوعات جذاب و جنجالی صحبت کردند که به همین دلیل این برنامه مورد توجه خیلی از مخاطبان و طرفداران این رپر قرار گرفت. اگر تمایل دارید تا مصاحبه های این خواننده مشهور را مشاهده نمایید پیشنهاد ما این است که به اینترنت و یوتیوب مراجعه نمایید.

حاشیه های پارسالیپ بیشتر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

به طور معمول برای اکثر رپران و خوانندگان در طول دوره حرفه ایشان حواشی به وجود می آید که این موضوع شامل پارسالیپ نیز می باشد. البته این موضوع را باید افزود که پارسالیپ تمام هدف و تمرکزش را بر روی حرفه اش یعنی موسیقی و پیشرفت در آن قرار داده است. به همین دلیل تا به امروز حواشی کمی برای او به وجود آمده است. اما با این حال از مهم ترین حواشی او می‌ توان به درگیری هایش با برخی از رپران و خوانندگان دیگر اشاره کرد.

این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل پارسالیپ با راه اندازی سایت شرط بندی حواشی زیادی را برای خود به وجود آورد. زمانی که این رپر سرشناس سایت شرط بندی اش را افتتاح کرد از مخاطبان و فالوورانش درخواست کرد تا به ثبت نام در سایت او بپردازند و با بازی در این سایت پول‌ هایشان را چندین برابر کنند. از آن جایی که اکثر سایت های شرط بندی کلاهبرداری و غیر قانونی هستند و پول های مردم را بالا می کشند، پارسالیپ با افتتاح سایت شرط بندی اش با حواشی زیادی رو به رو شد و حتی از محبوبیت او کاسته شد.

اهنگ های برتر پارسالیپ کدامند؟

اهنگ های برتر پارسالیپ کدامند؟

پارسالیپ یکی از خوانندگان با استعداد و پرکاری است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است تا به امروز آهنگ های بسیار متعدد و جذابی را منتشر کرده است. از آن جایی که پارسالیپ سبک خاصی را ابداع کرده و صدای منحصر به فردی دارد، هر کدام از موزیک های او مخاطبان خاص خود را دارند. در این قسمت به معرفی برترین و بهترین آهنگ های این رپر سرشناس خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود اهنگ های پر طرفدار پارسالیپ کافیست تا به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید.

مگاهیت

مگا هیت پارسالیپ یکی از آهنگ های جدید و جنجالی اوست که زمانی که منتشر شد با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شد و توانست مخاطبان خاص خود را بدست آورد. این آهنگ دیس به یکی از خوانندگان مشهور ایرانی یعنی خلسه بوده است. بعد از این که این آهنگ منتشر شد باعث عصبانیت و خشم خلسه شد و درگیری آن ها شدت گرفت تا جایی که تا مدت ها نام پارسالیپ و خلسه در شبکه های مجازی ترند شد. برای دانلود این آهنگ می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

بازنده

آهنگ پارسالیپ بازنده یکی از آهنگ های پرمخاطب این رپر سرشناس است که با طرفداران و هواداران بسیار زیادی رو به‌ رو شده است. این ترک توانست به شهرت و معروفیت پارسالیپ بیفزاید. خیلی از افراد بعد از شنیدن این آهنگ بیان کردند که پارسالیپ مهارت خاصی در خواندن آهنگ های غمگین دارد. برای دانلود آهنگ بازنده می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

قلبای سنگی

یکی دیگر از آهنگ های جذاب و شنیدنی این رپر مشهور قلبای سنگی نام دارد که زمانی که منتشر شد با استقبال بی نظیر مردم رو به‌ رو شد و مخاطبان خاص خود را بدست آورد. این موزیک به یکی از بهترین کارهای پارسالیپ تبدیل شده است، برای دانلود آهنگ پارسالیپ قلبای سنگی می‌ توانید به اینترنت مراجعه نمایید.

موزیک ویدیوهای پارسالیپ

پارسالیپ تا به اکنون موزیک ویدیوهای بسیار جنجالی و جذابی را ساخته و منتشر کرده است که هرکدام از این موزیک ویدیوها مخاطبان خاص خود را بدست آورده است. برای این که بتوانید موزیک ویدیوهای این فرد سرشناس را مشاهده نمایید، پیشنهاد ما این است که به یوتیوب او مراجعه نمایید. هم چنین اگر کلمه عبارت موزیک ویدیو پارسالیپ اپارات را جستجو کنید با نتایج عالی رو به رو خواهید شد.

پارسالیپ با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

پارسالیپ از آن دسته از رپرانی است که علاقه بسیار زیادی به همکاری با سایر رپران را دارد. به همین دلیل تا به اکنون فیت‌ های بسیار جذاب و شنیدنی را با همکاری سایر خوانندگان و رپران منتشر کرده است. گفتنی است که این رپر با انتشار فیت توانسته بازدید ترک های خود را افزایش دهد و به میزان شهرت خود بیفزاید. حال در ادامه قرار است در رابطه با این که این رپر تا به اکنون با کدام خوانندگان همکاری داشته است اطلاعاتی را قرار دهیم.

ساختمش

آهنگ ساختمش یکی از پرطرفدار ترین آهنگ های این رپر می باشد که آن را با همکاری RudeBeny خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ به صورت رپ ارائه شده و از متن قوی برخوردار است. گفتنی است پس از انتشار این فیت این دو رپر توانستند طرفداران بیشتری را به دست آورند.

پیداشه

مدتی قبل این رپر با همکاری پوریا پوتک آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی به نام پیداشه را منتشر کردند. حال بهتر است بدانید این آهنگ با توجه به این که از ریتم بسیار زیبا و متن قوی برخوردار بوده است. از این رو پس از انتشار تا مدت ها رکورد دانلود را از آن خود کرد. به همین دلیل این دو رپر با انتشار این آهنگ توانستند به شهرت زیادی برسند.

دیوونه

آهنگ دیوونه یکی از آهنگ های محبوب این رپر به شمار می‌ رود. بهتر است بدانید این رپر معروف این آهنگ را با همکاری خواننده دیگری به نام پوریا پوبون خوانده و منتشر کرده است. ناگفته نماند که این آهنگ همانند سایر فیت های پارسالیپ از ریتم و متن بسیار خوبی برخوردار است. به همین دلیل پس از انتشار مورد استقبال خیلی از شنوندگان قرار گرفت.

آیا تابحال پارسالیپ کنسرت برگزار کرده است؟

آیا تابحال پارسالیپ کنسرت برگزار کرده است؟

به طور معمول زمانی که خوانندگان و رپران توانستند در موسیقی به جایگاه ویژه ای برسند و طرفدار زیادی را بدست آورند برای طرفداران خود کنسرت برگذار می کنند که این موضوع شامل پارسالیپ نیز می‌ باشد. پارسالیپ تا به اکنون کنسرت‌ های متعددی برگزار کرده و از طریق برگزاری کنسرت یک منبع درآمد بسیار خوب برای خود ایجاد کرده است. به طور معمول خوانندگان و رپران با برگزاری کنسرت و فروش آلبوم هایشان درآمدزایی می کنند.

از آن جایی که پارسالیپ طرفداران بسیار زیادی دارد بلیط کنسرت های او در روزهای اول به طور کامل به فروش می‌ رسند. برای مشاهده قسمت هایی از کنسرت های این رپر مشهور می توانید به آپارات و یوتیوب مراجعه نمایید.

دلیل زندان رفتن پارسالیپ چه بود؟

مدتی قبل اخباری در رابطه با این که پارسالیپ رپر معروف ایرانی دستگیر و روانه زندان شده است در فضای مجازی منتشر شد. این اخبار حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد و باعث نگرانی طرفداران این رپر گردید. پس از آن طرفداران و مخاطبان این رپر تمایل پیدا کردند تا در رابطه با این اخبار اطلاعات بیشتری را به دست آورند. به هر حال پس از گذشت چندین روز این رپر تصاویری از خود را در کنار در زندان منتشر کرد. او به این گونه خبر آزادی‌ اش را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت.

پارسالیپ 17 روز در زندان بوده است اما با این حال دلیل دستگیری این رپر هنوز مشخص نیست. هم چنین پارسالیپ نیز تا به اکنون در رابطه با جریان دستگیری اش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است.

پارسالیپ در کدام کشور زندگی می کند؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید زمانی که این خواننده مشهور فقط 16 سال داشت، تصمیم گرفت از ایران برای همیشه مهاجرت کند و به همین دلیل او از ایران مهاجرت کرد و در ابتدا مدتی را در کشور مالزی در آسیای میانه ساکن شد. سپس بعد از کشور مالزی به کشور ترکیه مهاجرت کرد و در شهر محبوب و پر جمعیت آن یعنی استانبول ساکن شد. او هم اکنون در این شهر ساکن است و به فعالیت موسیقی‌ اش می‌ پردازد.

ماجرای مهاجرت این خواننده چه بود؟

این رپر چه برنامه های مشترکی با فرشاد سایلنت داشته است؟

مدتی است که پارسالیپ رپر مشهور ایرانی فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرده است. او در حال تمام ویدیوهای خود به ویژه موزیک ویدیوها و چالش‌ هایش را در چنل یوتیوب خود آپلود می‌ کند. با توجه به این که این رپر از شهرت بالایی برخوردار است و مخاطبان بسیار زیادی دارد. به همین دلیل در حال حاضر او در یوتیوب سابسکرایب‌ های بسیار زیادی دارد و معمولاً ویدیوهای پارسالیپ در یوتیوب از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار می شوند. هم چنین بهتر است بدانید که این رپر تا به اکنون با خیلی از یوتیوبرهای معروف همچون فرشاد سایلنت همکاری های بسیار جذاب و دیدنی داشته است.

این رپر معروف تا به اکنون ویدیوهای خنده‌ دار و جذابی را با همکاری فرشاد سایلنت ساخته و در چنل یوتیوب خود آپلود کرده است. این دو چهره معروف تا به اکنون چالش‌ های مختلفی را ساخته‌ اند. هم چنین آن ها در برنامه‌ سعی کن نخندی نیز همکاری‌ های بسیار جذابی با یکدیگر داشته اند. گفتنی است که در حال حاضر این رپر از طریق فعالیت در یوتیوب و بازدید ویدیوهایش توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. این موضوع باعث شده است تا پارسالیپ در یوتیوب بسیار فعال و پرکار شود.

ماجرای مهاجرت این خواننده چه بود؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم پارسالیپ از همان نوجوانی علاقه زیادی به موسیقی و خوانندگی داشته است. به همین دلیل از نوجوانی وارد این عرصه شده است. اما به دلیل این که در ایران قوانینی برای خوانندگان وجود دارد و برای آن ها محدودیت‌ هایی نیز وجود دارد، به همین دلیل پارسالیپ تصمیم گرفت برای پیشرفت و ترقی در حرفه ای که به آن علاقه دارد یعنی موسیقی به خارج از کشور مهاجرت کرد. او بعد از مهاجرت توانست پله‌ های ترقی را به سرعت طی کند و به یکی از خوانندگان محبوب و پرطرفدار ایرانی تبدیل شود.

همسر پارسالیپ چه کسی است؟

یکی از موضوعات جذاب برای طرفداران و فن های این رپر سرشناس این است که در مورد دوست دختر پارسالیپ و روابط او بیشتر بدانند. در ابتدا باید بگوییم که در برخی از پیج ها در شبکه های مجازی و یا سایت ها مشاهده می شود که تیترهایی با عنوان همسر پارسالیپ را منتشر کرده اند. در این باره باید بگوییم که تمام این تیترها و اخبار حاشیه‌ ای بیش نیستند، چرا که پارسالیپ تا به اکنون ازدواج نکرده است و از رپران مجرد به شمار می‌ رود.

از آن جایی که این خواننده سر شناس تمام هدف و تمرکز خود را بر روی حرفه اش یعنی موسیقی و پیشرفت در آن قرار داده است و در مورد روابطش با مخاطبان و طرفدارانش صحبتی نکرد است، به همین دلیل اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع در اینتنرت موجود نمی باشد. اما از آن جایی که پارسالیپ با دختران زیادی در ارتباط است امکان این که یکی از آن ها دوست دختر او باشد وجود دارد، اما باز هم نمی‌ توان این ادعا را ثابت کرد.

این خواننده با کدام رپر رابطه صمیمی دارد؟

با این که پارسالیپ تا به اکنون درگیری‌ هایی با سایر رپران و خوانندگان دیگر داشته است و حتی برخی از این درگیری ها باعث رد و بدل شدن دیس و دیس بک هایی بین آن ها شده است، اما با این حال او با برخی از رپران و خوانندگان مشهور ایرانی روابط دوستانه و صمیمی دارد تا جایی که آهنگ هایی نیز با همکاری آن ها منتشر کرده است که می توانید برای مشاهده و یا دانلود این آهنگ ها به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید. در اکثر سایت های موسیقی لینک دانلود این موزیک ها برای علاقه مندان قرار داده شده است.

پارسالیپ و پوتک چگونه آشنا شدند؟

پوریا پوتک یکی از رپران مشهور ایرانی است که در حال حاضر با فعالیت گسترده‌ اش در یوتیوب به عنوان یوتیوبر هم شناخته می‌ شود. حال بهتر است بدانید پوریا پوتک از آن دسته از رپرانی است که سعی در حاشیه سازی و یا درگیری با رپران دیگر را ندارد.

پوتک در حال حاضر با اکثر رپران رابطه بسیار خوبی دارد و حتی تا به اکنون فیت‌ های مختلفی با رپران دیگر را خوانده و منتشر کرده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پارسالیپ و پوریا پوتک به واسطه فضای مجازی با یکدیگر آشنا شدند و در حال حاضر رابطه خوبی بین این دو رپر مشاهده می شود.

سوالات متداول

 1. پارسالیپ کیست؟

  پارسا رحمتی متولد سال 71 در شهر تهران می باشد، او اصالتاً اصفهانی است. پارسا خواننده و ترانه نویس مشهور ایرانی است که توانسته طرفداران زیادی را بدست آورد.

 2. پارسالیپ با انتشار کدام آهنگ به شهرت و معروفیت زیادی رسید؟

  زمانی که پارسالیپ موزیک مشهور خود به نام های بچ را منتشر کرد، توانست طرفداران بسیار زیادی را بدست آورد و این موزیک باعث شهرت بیشتر او شد.

 3. علت مهاجرت پارسالیپ چه بوده است؟

  این رپر سرشناس از سنین نوجوانی علاقه بسیار زیادی به موسیقی و خوانندگی داشته است و به دلیل این که در ایران محدودیت هایی برای خوانندگان وجود دارد، او برای پیشرفت بیشتر در موسیقی و خوانندگی به خارج از کشور مهاجرت کرد.

 4. اکثر حواشی پارسالیپ در مورد چه موضوعاتی بوده است؟

  به طور معمول حواشی این رپر مشهور در مورد موضوعاتی مانند درگیری هایش با سایر رپران و خوانندگان مشهور ایرانی و هم چنین راه اندازی سایت شرط بندی اش می باشد.

3.4/5 - (25 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

‫6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا