بیوگرافی پیام صادقیان +پشت پرده محرومیت ها و ماجرای اعتیاد او

در این مقاله قصد داریم تا در مورد یکی از افراد معروف یعنی پیام صادقیان مطالب باورنکردنی را قرار دهیم، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بیوگرافی پیام صادقیان به چه صورت است؟

بیوگرافی پیام صادقیان به چه صورت است؟

از آن جایی که مدتی است نام پیام صادقیان در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام شنیده می‌ شود و جنجال های متعددی را به وجود آورده، حال سوالی که برای برخی از افراد به وجود می آید این است که پیام صادقیان کیست؟ و یا این که می خواهند در مورد سن پیام صادقیان و زندگی شخصی او بیشتر بدانند. در این قسمت به بیوگرافی این فرد مشهور خواهیم پرداخت.

پیام صادقیان متولد سال 1370 در تبریز می‌ باشد. او در دهه 70 همانند سایر هم سن و سال هایش در کوچه و خیابان مشغول به بازی گل کوچیک و یا بازی های دیگر بوده است. زمانی که او با توپ به همراه دوستانش فوتبال بازی می کرده است متوجه علاقه زیادش به فوتبال می شود و تصمیم می گیرد تا بیشتر در کنار دوستانش فوتبال بازی کند.

جالب است که بدانید پیام در محله ای زندگی می‌ کرده است که فوتبال از ورزش های پر طرفدار اهالی آن منطقه بوده است و به طور معمول در خیابان‌ های این محله بازی های فوتبال توسط جوانان و نوجوانان انجام می‌ شده است. پیام تا 13 سالگی در شهر تبریز زندگی می‌ کرده است و بعد از آن به همراه خانواده اش به اصفهان نقل مکان می کنند. حسن صادقیان، پدر پیام بر اثر بیماری در سال 1379 فوت می‌ کند.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او بازیکن درخشان دهه 60 و 70 بوده است و در ماشین سازی از او به عنوان یک اسطوره یاد می‌ شده است. پیام در 9 سالگی پدرش را از دست می دهد و با برادر بزرگ تر و مادرش زندگی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید پیام صادقیان ویکی پدیا را مشاهده نمایید. پیج اینستاگرام پیام صادقیان از این لینک در دسترس می باشد.

زندگی حرفه ای این بازیکن به چه صورت است؟

پیام از زمانی که متوجه علاقه و استعدادش در فوتبال می‌ شود از همان نوجوانی تمام تلاش و سعی خود را می‌ کند تا به هر نحوی وارد فوتبال ایران شود و بتواند در یکی از باشگاه‌ ها فعالیت خود را شروع کند. او در ابتدا نظر محمود یاوری را به خود جلب کرد و در تیم نونهالان ذوب‌ آهن به بازی پرداخت. مدت ها بعد به تیم ملی نونهالان نیز رسید و توانست پیشرفت خوبی داشته باشد. پیام از سال 83 تا 89 در باشگاه ذوب‌ آهن و در نوجوانان آن به بازی پرداخت تا این که به تیم بزرگسالان دعوت شد و در سن 18 سالگی برای تیم ذوب آهن در لیگ برتر شروع به بازی کرد.

بعد از چند سال که او در این تیم بازی کرد به دلیل استعداد خوبی که داشت مورد توجه تیم پرطرفدار پایتخت یعنی پرسپولیس قرار گرفت و از طرف این تیم جذب شد و در سن 21 سالگی به این تیم پیوست. پیام در زمانی به پرسپولیس آمد که هدایت این تیم بر عهده علی دایی بوده است و او در ابتدا پیام را زیر نظر داشت و بعد از مدتی با پیام قراردادی دو ساله را بست. البته بعد از اتمام این قرارداد دو ساله، پیام و باشگاه تمایل به ادامه کار با یکدیگر را نداشتند و به همین دلیل او از تیم جدا شد و به صبای قم پیوست. متاسفانه پیام در تیم صبا آن طور که باید خوب ظاهر نشد و با پیشنهادی که از تیم عثمانلی اسپور دریافت کرده بود به ترکیه رفت تا در این تیم بازی کند.

رابطه پیام صادقیان و ندا در چه حدی بوده است؟

ندا یاسی یکی دیگر از شاخ‌ های مجازی است که با اجرای لایوها و انتشار کلیپ‌ های مبتذل و مستهجن در شبکه‌ های اجتماعی به شهرت رسید. به احتمال زیاد تاکنون کلیپ‌ های این بلاگر را در اینستاگرام مشاهده کرده ‌اید و شاهد گفتگوهای او با دیگر چهره های معروف در فضای مجازی بوده ‌اید. یکی از شایعات و حواشی که در رابطه با پیام صادقیان برای مدتی مطرح بود، این که او درخواست رابطه با ندا یاسی داشته و به دنبال جلب توجه او بوده است.

اما این خبر زمانی بیشتر مطرح شد که امیر تتلو در یک استوری اینستاگرامی با لحنی تهدید آمیز خطاب به پیام صادقیان هشدار داد که دست از سر ندا یاسی بردارد. البته با توجه به رابطه دوستانه ‌ای که تتلو و صادقیان با یکدیگر دارند انتشار این خبر و استوری با حاشیه‌ های زیادی همراه بود و بازخوردهای مختلفی را از سوی کاربران شبکه‌ های مجازی به همراه داشت. چرا که آن ها همواره این دو شخصیت را دوست نزدیک هم می ‌شناختند، در حالی که این خبر نشان دهنده بحث و جدال آن ها بود.

صادقیان نیز در واکنش و پاسخ به این خبر استوری را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن استوری او در کنار دوست دخترش نشان می ‌داد. در واقع با انتشار این عکس پیام صادقیان اینستا اعلام کرد که او هیچ رابطه‌ ای با ندا یاسی نداشته بلکه با شخص دیگری در رابطه است و تمامی این خبرها شایعه و حاشیه ‌ای بیش نبوده است.

اینستاگرام پیام صادقیان چند فالوور دارد؟

اینستاگرام پیام صادقیان چند فالوور دارد؟

اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب و پرطرفداری است که علاوه بر کاربران عادی، سلبریتی ها و افراد معروف نیز در این شبکه فعالیت می کنند که این موضوع شامل این فرد سرشناس نیز می‌ باشد. او مدتی قبل در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد پیام صادقیان اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داد و به دلیل فعالیت‌ های روتین و متداولی که انجام می‌ داد و هم چنین شهرتش، توانست در مدت زمان کمی فالووران زیادی را در این شبکه محبوب بدست آورد.

امروزه پیام صادقیان در صفحه اینستاگرام خود عکس ها و کلیپ های شخصی اش را برای مخاطبان و فالوورانش به اشتراک می‌ گذارد که این عکس ها و کلیپ ها با طرفداران زیادی رو به‌ رو می‌ شوند.

هم چنین باید افزود که او در اینستاگرام خود گاهی اوقات لایو برگزار می کند و از طریق لایو با مخاطبین و یا دوستانش به گفتگو می پردازد. از آن جایی که لایو های پیام بسیار جنجالی هستند، به همین دلیل فالووران زیادی در لایو های او حضور دارند. برای این که بتوانید آدرس پیج اینستاگرام پیام صادقیان را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم که نام کامل او را در اینترنت جستجو نمایید تا به این گونه آدرس پیج او برای شما نمایش داده شود. هم چنین از آن جایی که پیام صادقیان بیشتر از یک و نیم میلیون فالوور و تیک آبی دارد پیج او به راحتی نسبت به پیج های فیک و فن پیج ها قابل تشخیص است.

دلیل ممنوع ورود بودن این فوتبالیست چه می باشد؟

در برهه ‌ای از زمان که صادقیان به عنوان فوتبالیست در لیگ فوتبال ایران بازی می ‌کرد جز بازیکنان حرفه ‌ای و با استعداد شناخته شد و به عنوان یکی از ستاره‌ های تیم‌ های ذوب آهن و بعدها پرسپولیس شهرت زیادی در بین اهالی فوتبال پیدا کرد. سبک بازی او به گونه ‌ای بود که او به عنوان نیمار فوتبال ایران به شهرت رسید، که البته آمار پیام صادقیان از عملکردش در بازی‌ های مختلف نشان دهنده حرفه ‌ای بودن این بازیکن بود. هنوز هم پاس گل پیام صادقیان در بازی‌ های پرسپولیس و همچنین گل پیام صادقیان به نفت جز بهترین عملکردها محسوب می ‌شود.

اما متاسفانه دوره اوج این بازیکن نیز بسیار کوتاه بود و او پس از درگیری با حواشی مختلف و جنجال‌ های پر سر و صدا دچار افت زیادی در فوتبال شد و در نتیجه او پس از مدت کوتاهی بازی در تیم‌ های دست پایین اعلام کرد که دیگر قصد ادامه بازی فوتبال را ندارد و از دنیای ورزش خداحافظی کرد. در همان زمان خبرهایی مطرح شد مبنی بر این که پیام صادقیان مدیریت یک سایت شرط‌ بندی را بر عهده گرفته و اقدام به ایجاد یک سایت‌ قمار و شرط‌ بندی کرده است.

با انتشار این خبر کمیته انضباطی فوتبال ایران در واکنش به آن این بازیکن را به مدت پانزده سال از هرگونه فعالیت در باشگاه‌ های فوتبال محروم کرد و او به طور کل فوتبال را کنار گذاشت. خود او نیز در واکنش به این محرومیت در لحنی تمسخر آمیز خطاب به مسئولان فوتبال پاسخ داد که بهتر بود به جای پانزده سال، بیست سال محرومیت برای او در نظر می‌ گرفتند تا رند شود و این که خود او شخصاً تصمیم گرفته بود که دیگر فوتبال بازی نکند.

یوتیوب پیام صادقیان

یوتیوب یکی از برنامه های پرطرفدار و محبوبی است که خیلی از افراد در آن به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کنند و از طریق این فعالیت توانسته اند به درآمد های بالایی برسند. پیام صادقیان مدتی قبل بیان کرد که در یوتیوب فعالیت می‌ کند و از مخاطبانش خواست تا در یوتیوب نیز او را دنبال کنند.

از آن جایی که پیام کلیپ های جنجالی و با کیفیت بالا را در یوتیوب خود بارگذاری می‌ کند و هم چنین مخاطبان زیادی را توانسته در یوتیوب بدست آورد، به همین دلیل بازدید ویدیو های او بسیار بالاست و توانسته از این طریق یک منبع درآمد خوب برای خود در یوتیوب به وجود آورد. شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب پیام و هم چنین فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که پیام، پستی را در یوتیوب خود منتشر کرد آن را به راحتی مشاهده نمایید.

کلاب هاوس پیام

یکی دیگر از شبکه‌ های اجتماعی که این فرد سرشناس در آن فعالیت می‌ کند کلاب هاوس نام دارد که در سال‌ های اخیر در بین کاربران ایرانی به شدت محبوب و پر طرفدار شده است. این شبکه در زمینه تماس های صوتی بسیار عالی عمل می‌ کند. پیام صادقیان در کلاب هاوس مخاطبان خاص خود را دارد که به طور روتین به گفتگو با آن ها می پردازد.

اگر می خواهید مطمئن شوید که کلاب هاوس پیام صادقیان را دنبال می‌ کنید، بهتر است که به تعداد دنبال کننده های او دقت نمایید اگر تعداد دنبال کننده های پیام به k رسیده باشد، مطمئن باشید که شما پیج اصلی را دنبال می‌ کنید، در غیر این صورت متاسفانه پیج فیک است و توسط افراد دیگر گردانده می‌ شود.

عکس های پیام صادقیان را در کجا ببینیم؟

پیام صادقیان و مینا نامداری با هم در رابطه بوده اند؟

بهتر است بدانید که حواشی و شایعات زیادی در خصوص رابطه این فوتبالیست سابق با بلاگرها و مدل‌ های اینستاگرامی مطرح شده است که از دیگر نمونه‌ های آن می ‌توان به انتشار خبر رابطه او با مینا نامداری اشاره کرد. این خبر مربوط به ۱۶ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ می ‌باشد در آن زمان مینا نامداری یک بلاگر تازه وارد در شبکه‌ های اجتماعی بود که با هدف شهرت و جلب توجه بیشتر و به دنبال آن جذب فالووران بیشتر به سمت خود اعلام کرد که پیام صادقیان به دنبال ایجاد رابطه با او بوده است.

او حتی برای صحت گفته‌ های خود فایل‌ های ویدیویی و صوتی مختلف را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. در آن زمان که صادقیان یک فوتبالیست معروف در ایران شناخته می ‌شد، انتشار چنین خبری با بازخوردهای مختلفی همراه بود. ضمن آن که باعث شهرت بیش از پیش مینا نامداری در شبکه‌ های اجتماعی شد طوری که پس از انتشار این خبر به مقدار قابل توجهی به فالووران و دنبال کنندگان این خانم افزوده شد.

عکس های پیام صادقیان را در کجا ببینیم؟

پیام صادقیان یکی از بازیکنان بسیار مطرح ایران بوده است که در حال حاضر در کشور ترکیه زندگی می کند. او از همان ابتدای فعالیتش به عنوان بازیکن تا به امروز حواشی زیادی را برای خود به وجود آورده است. به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا عکس‌ های متعددی از او را مشاهده نمایند تا به این گونه با پیام و هم چنین سبک زندگی اش بیشتر آشنا شوند.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به مشاهده عکس های پیام را دارید پیشنهاد ما این است که به پیج اینستاگرام او و یا اینترنت مراجعه نمایید. در اینترنت نیز عکس های متعددی از این فرد سرشناس و با لوکیشن‌ های مختلف برای کاربران و علاقه مندان قرار داده شده است. این موضوع را هم باید افزود که برای پیام در اینستاگرام فن پیج های متعددی ساخته شده است که در این فن پیج ها نیز عکس های متعددی از این فرد مشهور برای کاربران و علاقمندان قرار داده شده است. شما می توانید با مراجعه به این فن پیج ها به روز ترین و جدید ترین عکس های پیام صادقیان را مشاهده نمایید.

پیام صادقیان النصر بازی کرده است؟

بهتر است بدانید که پیام صادقیان از سال ۲۰۰۵ یعنی زمانی که حدوداً ۱۳ سال سن داشت به صورت حرفه‌ ای وارد فوتبال شد و زیر نظر مربیان با سابقه ادامه فعالیت داد. او پس از مدتی بازی در تیم‌ های باشگاهی نوجوانان و جوانان جذب تیم باشگاهی ذوب آهن شد که البته به خاطر تکنیک و سبک بازی موثری که در میدان داشت خیلی زود وارد تیم باشگاهی پایتخت یعنی پرسپولیس شد. او پس از مدتی بازی در لیگ ایران وارد لیگ باشگاهی ترکیه شد و به عضویت تیم آنکارا اسپور ترکیه درآمد.

او هیچگاه عضو تیم باشگاهی النصر نبوده و فقط مدت کوتاهی به عنوان لژیونر در لیگ ترکیه بازی کرده است که مدت آن هم بسیار کوتاه بود و خیلی زود شاهد افت کیفی این بازیکن بودیم. او در نهایت به تیم‌ های رده پایین لیگ ایران راه یافت تا این که به طور کامل از فوتبال خداحافظی کرد.

همسر پیام صادقیان کیست؟

یکی از سوالات متداول مخاطبین و طرفداران این فرد سرشناس این است که زن پیام صادقیان کیست؟ در ابتدا باید بگوییم که برخی از پیج ها در شبکه های مجازی تیتر هایی را با عنوان همسر پیام صادقیان و یا پیام صادقیان در کنار همسرش و موارد مشابه دیگر را در منتشر می کنند که تمام این تیتر ها دروغی بیش نیست و این پیج ها برای این که بازدید خود را بالا ببرند از این تیتر های دروغین استفاده می‌ کنند. پیام صادقیان تا به امروز ازدواج نکرده و همسر ندارد. هم چنین او در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود که هنوز شخصی که از او خوشش بیاید را پیدا نکرده و به همین دلیل فعلا قصد ازدواج ندارد.

مصاحبه با پیام صادقیان

مصاحبه با پیام صادقیان

پیام صادقیان یکی از سلبریتی های مشهور و حاشیه‌ سازی است که تا به امروز مصاحبه‌ های متعددی توسط شبکه‌ های مختلف با او انجام شده است. از آن جایی که پیام یکی از بازیکنان سابق ایران بوده است در اکثر مصاحبه‌ های خود در مورد حرفه و بازی هایش و علاقه ای که به فوتبال دارد، صحبت می‌ کند.

از آن جایی که پیام صادقیان مهارت خاصی در صحبت کردن دارد و می داند که چگونه موضوعات صحبتش را به حاشیه بکشاند تا به این گونه صحبت هایش جذاب تر شود، به همین دلیل اکثر مصاحبه‌ های او با بینندگان زیادی رو به رو می شوند. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به مشاهده برخی از مصاحبه های پیام صادقیان را دارید پیشنهاد ما این است که به پلت فرم های ویدیویی مانند یوتیوب و یا آپارات مراجعه نمایید.

کتک زدن داور توسط پیام صادقیان

همان طور که گفتیم پیام صادقیان در مدت کوتاهی که در ایران به شهرت رسید حواشی و جنجال‌ های زیادی را به پا کرد که یکی از مهم‌ ترین این حواشی که در نهایت باعث افت کیفی این بازیکن شد مربوط به برخورد نامناسب پیام صادقیان با داور در جریان بازی فوتبال بود. این ماجرا به بازی ‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان برمی ‌گردد که در سال ۱۳۹۴ برگزار شد. در این دیدار که دو تیم به طور مساوی بازی را دنبال می ‌کردند و نتیجه بازی برای تیم پرسپولیس بسیار حیاتی و مهم بود.

در دقایق آخر برخوردی بین پیام صادقیان و بازیکن تیم فولاد صورت گرفت که در این برخورد صادقیان معتقد بود که توپ به دست بازیکن حریف برخورد کرده و او معتقد به خطای هند بود. در حالی که داور بازی یعنی آقای اکبریان هیچ اعتقادی به هند نداشت و دستور به ادامه بازی داد. این قضاوت با عصبانیت و واکنش بسیار تند صادقیان همراه بود طوری که سینه به سینه داور ایستاد و زمانی که کارت قرمز از داور دریافت کرد با کف دست به سینه داور زد.

این اشتباه و برخورد نه تنها باعث اخراج او از بازی شد بلکه بر اساس رای کمیته انضباطی او به مدت حدود ۶ ماه از بازی محروم شد که برای یک بازیکن فوتبال زمان بسیار طولانی است و باعث کاهش کیفیت او خواهد شد.

حاشیه های پیام صادقیان در رابطه با چه موضوعاتی بودند؟

از پیام صادقیان به عنوان یکی از سلبریتی های حاشیه ساز یاد می‌ شود که تا به امروز حواشی زیادی را برای خود به وجود آورده است. به طور معمول از حواشی این فوتبالیست می‌ توان به مواردی مانند: درگیری هایش با سایر افراد معروف و شاخ های مجازی، راه اندازی سایت شرط بندی اش و روابطی که با دختران دارد و مهم تر از همه ارتباطش با تتلو اشاره کرد.

این موضوع را هم باید افزود که پیام در فوتبال نیز حواشی زیادی برای خود به وجود آورده که از مهم ترین آن می‌ توان به این که شیشه های ورودی رختکن را در سال 93 شکست و در همان سال بود که هنگامی که داور به او اعلام خطا کرد، داور را هل داد که این موضوع باعث به وجود آمدن موجی از حواشی برای او شد.

درامد پیام صادقیان چقدر است؟

سوال خیلی از افراد به ویژه مخاطبین این فرد سرشناس این است که ثروت پیام صادقیان چقدر می باشد؟ در این باره باید بگوییم که به طور دقیق در مورد ثروت پیام صادقیان در اینترنت اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد. اما باید بگوییم که از آن جایی که این فرد سرشناس در زمینه فوتبال فعالیت داشته و با تیم های معروفی بازی کرده است، به همین دلیل توانسته به ثروت فراوانی برسد و امروزه به یکی از ثروتمند ترین چهره های معروف تبدیل شده است. ثروت پیام صادقیان به اندازه ای است که می تواند سالیان طولانی را حتی بدون کار کردن زندگی کند.

البته این نکته را هم باید افزود که علاوه بر این که او توانسته از طریق فوتبال به ثروت زیادی برسد، بیزینس های دیگری را نیز برای خود راه‌ اندازی کرده است. هم چنین مدتی قبل به راه اندازی سایت شرط بندی خود پرداخت و امروزه به گرداندن سایت‌ شرط بندی خود مشغول است و توانسته از طریق این سایت شرط بندی برای خود یک منبع درآمد بسیار خوب را ایجاد کند.

محسن مسلمان و پیام صادقیان هنوز هم در ارتباطند؟

محسن مسلمان و پیام صادقیان هر دو بازیکنانی بودند که با یکدیگر در تیم آهن بازی می ‌کردند. ضمن این که آن ها از دوستان صمیمی یکدیگر شناخته می ‌شدند. حتی زمانی فیلمی از آن ها در حال قلیان کشیدن منتشر شد که سبب محرومیت و اخراج هر دوی این بازیکن از تیم ملی شد. در حالی که این دو بازیکن دوستان صمیمی یکدیگر محسوب می ‌شدند، مدتی شاهد جنجال و بحث این دو بازیکن در شبکه‌ های اجتماعی بودیم.

چرا که زمانی محسن مسلمان قصد داشت به تیم استقلال بپیوندد و از آنجایی که استقلال رقیب دیرینه پرسپولیس محسوب می ‌شد و پیام نیز از طرفداران دو آتیشه و بازیکنان سابق پرسپولیس محسوب می ‌شد، واکنش‌ های تندی نسبت به این خبر داشت. او در قالب استوری‌ های مختلف اظهارات ناراحت کننده‌ ای را خطاب به محسن مسلمان مطرح کرد. در متن یکی از استوری های پیام صادقیان اینطور گفته شده بود که پوشیدن پیراهن پرسپولیس لیاقت می‌ خواهد که هر بازیکنی شایسته آن نیست و مخاطب این استوری محسن مسلمان بود. البته محسن مسلمان هم نیز نسبت به این اظهارات واکنش‌ های مختلفی داشت.

لایو پیام صادقیان در چه خصوصی بود؟

لایو پیام صادقیان در چه خصوصی بود؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم پیام صادقیان هر از گاهی در اینستاگرام خود لایو برگزار می کند که در این لایو ها با مخاطبین و طرفدارانش صحبت می کند. هم چنین او برخی از دوستان و یا سایر شاخ های مجازی را به لایوش دعوت می‌ کند تا به این گونه به گفتگو با آن ها بپردازد و بازدید لایو خود را بالا ببرد. برای این که بتوانید قسمت هایی از لایو های جنجالی این سلبریتی پرحاشیه را مشاهده نمایید، پیشنهاد ما این است که به اینترنت، آپارات و یا یوتیوب مراجعه نمایید.

دوست دختر پیام کیست؟

اکثر مخاطبین پیام صادقیان تمایل دارند تا در مورد روابطش بیشتر بدانند. پیام یکی از افراد سرشناس در زمینه فوتبال و ورزش می‌ باشد که امروزه از او به عنوان یکی از افراد حاشیه ساز نیز یاد می شود. حال در مورد روابط او باید بگوییم که تنها رابطه‌ ای که پیام تا به امروز علنی و آشکار کرده است رابطه‌ اش با مینا نامدار یکی از شاخ های مجازی می باشد. البته مینا نامدار این رابطه را علنی و آشکار کرد و در پی آشکار شدن رابطه شان این دو شخص به شدت معروف تر از قبل شدند. بعد ازاین جریان پیام دیگر در مورد روابطش و این که با چه کسی در ارتباط است با مخاطبینش صحبتی نکرده است.

این فوتبالیست هم اکنون کجا سکونت دارد؟

همان طور که گفته شد پیام صادقیان مدت کوتاهی در لیگ ترکیه بازی کرد. او پس از این که به طور رسمی از دنیای فوتبال کناره‌ گیری و خداحافظی کرد و به دنبال آن پس از محرومیت پانزده ساله او از دنیای فوتبال، برای همیشه به کشور ترکیه مهاجرت کرد. او در حال حاضر در هیچ تیم فوتبالی فعالیت ندارد و ساکن کشور ترکیه می ‌باشد.

پیام صادقیان در چه تیم هایی بازی کرده است؟

پیام صادقیان در چه تیم هایی بازی کرده است؟

پیام صادقیان یکی از افراد سرشناس در زمینه فوتبال و ورزش می باشد که در زمان فعالیتش در برخی از تیم های معروف و به نام ایران حضور داشته است. حال در این قسمت به معرفی این تیم ها خواهیم پرداخت برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

ذوب آهن

پیام از سال 2009 تا 2013 در تیم ذوب آهن بوده است و در طی این سال‌ ها که برای ذوب‌ آهن بازی می‌ کرده است 9 گل را به ثمر رسانده است.

پرسپولیس

از سال 2013 تا سال 2015 پیام در تیم معروف و پرطرفدار ایران یعنی پرسپولیس بازی می‌ کرده است که در طی این سال‌ ها او توانسته 10 گل را به ثمر برساند.

نفت تهران

پیام به مدت یک سال و در سال 2015 در نفت تهران بوده است که از 10 بازی توانسته یک گل را به ثمر برساند.

چرا پیام از ایران رفت؟

مدتی قبل پیام با افتتاح یک سایت پیش بینی فوتبال جنجال زیادی را در بین مردم به ویژه مخاطبانش به وجود آورد. او که دیگر نتوانست در تیم های مطرحی مانند پرسپولیس، نفت تهران، ماشین سازی تبریز و برخی از تیم های دیگر بماند، به عنوان بازیکن تیم عثمانلی اسپور راهی ترکیه شد و بیان شده است که پیام در ترکیه فصل نسبتاً خوبی داشته است.

مادر پیام صادقیان

مدت ها قبل برای پیام اختلاف و درگیری با یکی از افراد معروف به وجود آمد که در میان این درگیری‌ ها و صحبت ها، نام مادر پیام نیز شنیده شد و این موضوع باعث شد تا مادر پیام در شبکه های مجازی بسیار معروف شود و برخی از عکس های او در کنار پیام در شبکه های مجازی و اینترنت منتشر شد.

حال اگر شما تمایل به مشاهده عکس مادر این فرد سرشناس را دارید پیشنهاد ما این است که به اینترنت مراجعه نمایید، چرا که اگر در اینترنت عبارت عکس مادر پیام صادقیان را جستجو کنید نتایج زیادی را بدست خواهید آورد.

رابطه پیام صادقیان و تتلو چگونه بود؟

رابطه پیام صادقیان و تتلو چگونه بود؟

دوستی و ارتباط این فرد سرشناس با امیر تتلو یکی از خوانندگان پر حاشیه ایرانی برای او حواشی زیادی را به وجود آورد. تتلوعلاقه زیادی به فوتبال و هم چنین تیم پرسپولیس دارد، به همین دلیل زمانی که پیام در تیم پرسپولیس فعالیت داشته و تتلو به تیم پرسپولیس رفته است، دوستی آن ها شکل می گیرد.

رابطه این دو شخص در ابتدا بسیار خوب بوده است و سالیان طولانی را در ارتباط بودند. اما مدتی قبل این دوستی به پایان رسید و دعوایی بین آن ها به وجود آمد، البته شواهد نشان می دهد که این دعوا خاتمه پیدا کرده است. می توانید عکس های متعددی از پیام در کنار امیر تتلو را در اینترنت و شبکه‌ های مجازی مشاهده کنید، چرا که عکس های زیادی از آن ها برای مخاطبین و علاقه‌ مندان منتشر شده است.

شغل کنونی پیام صادقیان چیست؟

گفتیم که پیام صادقیان به دلیل ایجاد سایت شرط‌ بندی و قمار به مدت پانزده سال از ورزش فوتبال محروم شد. او پس از مهاجرت به ترکیه و آشنایی با دیگر سلبریتی‌ ها و چهره‌ های ایرانی معروف در ترکیه مانند امیر تتلو، تصمیم گرفت منبع درآمد جدید برای خود ایجاد کند و آن ایجاد سایت شرط‌ بندی و قمار بود. چرا که چنین سایت‌ هایی یک منبع درآمد خوب و پرسود برای این افراد محسوب می ‌شود. او نیز از زمانی که به طور کامل از فوتبال کناره‌ گیری کرد وارد حرفه شرط‌ بندی شده و از این طریق کسب درآمد می ‌کند.

پیام چرا محروم شد؟

زمانی که تلاش های صادقیان برای بازگشت به باشگاه‌ هایی مانند نفت بی فایده بود او با فوتبال خداحافظی کرد. بعد از آن پیام یک سایت شرط بندی برای خود راه اندازی کرد که این موضوع واکنش تند کمیته اخلاقی را در برداشت و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال سنگین ترین حکم سال های اخیر را برای پیام صادر کرد و به این گونه او 15 سال از فعالیت های ورزشی محروم شد.

سایت پیام صادقیان چیست؟

سایت پیام صادقیان چیست؟

پیام با رابطه‌ اش با مینا نامدار توانست در سال 98 سایت شرط بندی خود را ایجاد کند و بعد از انتشار خبر راه اندازی سایت شرط بندی اش از فدراسیون فوتبال به مدت 15 سال از فعالیت های ورزشی در ایران محروم شد. بعد از این جریان پیام برای همیشه به ترکیه مهاجرت کرد و گویا دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد و او هم اکنون مدیر سایت شرط بندی خود به نام 69 بت می باشد. پیام امروزه با گرداندن سایت شرط بندی اش توانسته برای خود یک منبع درآمد خوبی ایجاد کند.

سوالات متداول

پیام صادقیان کیست؟

پیام صادقیان متولد سال 1370 در شهر تبریز می‌ باشد. او یکی از فوتبالیست های مطرح ایران بوده است که در تیم های معروفی بازی کرده و هم اکنون ساکن ترکیه می باشد.

دلیل محرومیت پیام صادقیان از فوتبال چه بوده است؟

پیام با رابطه‌ اش با مینا نامدار توانست سایت شرط بندی خود را ایجاد کند و بعد از انتشار خبر راه اندازی سایتش از فدراسیون فوتبال به مدت 15 سال از فعالیت های ورزشی در ایران محروم شد.

جنجالی ترین رابطه پیام صادقیان با چه شخصی بوده است؟

از جنجالی ترین روابط پیام صادقیان می توان به دوستی اش با مینا نامدار یکی از شاخ های مجازی اشاره کرد که زمانی که دوستی این دو شخص آشکار شد، حواشی زیادی برای آن ها به وجود آمد و به شهرت بیشتر آن ها افزود.

افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های پیام صادقیان بپردازند؟

برای مشاهده عکس های پیام پیشنهاد می کنیم که به صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید. هم چنین باید افزود که در اینترنت نیز عکس های متعددی از این فرد سرشناس برای مخاطبان و علاقه مندان منتشر شده است.

5/5 - (3 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا