آموزش بازی منچ آنلاین برای تجربه در سایت های قمار

بازی منچ یکی از بازی های بسیار قدیمی است این بازی در ابتدا کشور آلمان طراحی شده است که با گذشت زمان محبوبیت آن در بین افراد نه تنها کاهش نیافته بلکه هنوز جایگاهش در بین افراد حفظ شده است و همه افراد در طول زندگی این بازی را تجربه کرده اند که این بازی گروهی می باشد و به همین علت لذت این بازی خیلی بیشتر از بازی های انفرادی است. اطلاعاتی در مورد این بازی در اختیار شما می گذاریم امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرد.

بازی منچ چگونه است

بازی منچ چگونه است؟

بازی منچ یک بازی دونفره و گروهی می باشد که در آن افراد مهره های مربوط به خود را دارند مهره هایی که برای هر فرد رنگ مخصوص دارد و تعداد مهره های هر فرد ۴ عدد می باشد. فرد در طول بازی با انداختن تاس حرکت می کند و هر عددی که در تاس نمایان شد همان تعداد حرکت می کنند این بازی در عین سادگی بسیار سرگرم کننده می باشد و به همه افراد توصیه می کنیم که حتی برای یک بار گروهی این بازی را انجام دهند و لحظات مفرحی را تجربه کنند. این بازی به گونه ای می باشد که تا انتهای بازی برنده بازی مشخص نیست گاهی فرد با اینکه به نظر می رسد به برد نزدیک است برای یک عدد خاص منتظر می ماند و احتمال برنده نشدنش تا لحظه آخر وجود دارد و گاهی با نیاوردن همان عدد بازنده بازی می باشد.

آموزش بازی منچ

این بازی بسیار ساده می باشد که هر فرد با دیدن یکبار این بازی به راحتی می تواند آن را فرا گیرد تکنیک خاصی ندارد فرد با انداختن تاس مهره هایش را حرکت می دهد و تنها نکته ای که باید به آن توجه کرد نحوه انداختن تاس می باشد عدد شش بهترین عدد در بازی منچ می باشد که هر فرد با آوردن عدد شش یک بار دیگر به عنوان جایزه شش تاس را می اندازد.

آیا نرم افزار بازی منچ هم وجود دارد؟

بازی منچ یک بازی رومیزی گروهی می باشد که نرم افزار آن برای گوشی های اندروید موجود می باشد و افراد با نصب آن بر روی گوشی های خود می توانند این بازی را انجام دهند و اوقات خوشی را برای خود به وجود بیاورند. این بازی هم به صورت آنلاین و هم بدون احتیاج به اینترنت انجام می شود.

محتویات بازی منچ چیست؟

این بازی سرگرم کننده و در عین حال بسیار ساده که مناسب رده های سنی پایین هم حتی می باشد از یک صفحه که ستون های عمودی و افقی بر روی آن رسم شده و تعدادی مهره که برای هر نفر چهار مهره و در مجموع ۱۶ مهره و یک تاس تشکیل شده است.

آموزش بازی منچ

عکس بازی منچ

علاقه مندان این بازی گروهی می توانند برای دیدن عکس این بازی مفرح و ساده به صفحات اینترنتی مراجعه نمایند و با جستجوی نام این بازی در مرورگر گوگل عکس های این بازی که در طرح های مختلف موجود می باشد را مشاهده نمایند.

انواع بازی منچ

بازی سرگرم کننده و مفرح منچ انواع مختلفی دارد که این بازی ها طرح های متفاوتی دارند نوع دیگر بازی منچ به صورت آنلاین در گوشی های اندروید است که به صورت گروهی انجام می شود.

قیمت خرید بازی منچ چقدر است؟

یکی دیگر از مزیت هایی که این بازی دارد قیمت بسیار مناسب آن می باشد که هر فردی با هر شرایط اقتصادی می تواند این بازی را تهیه نماید و به صورت گروه های دونفره ، سه نفره و چهار نفره می تواند بازی کند. قیمت این بازی نسبت به بازی های گروهی دیگر بسیار پایین تر می باشد.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی به دلیل داشتن مهره های کوچک مناسب کودکان کمتر از ۵ سال نمی باشد و برای کودکان پایین تر از این سن خطرناک می باشد و رنج سنی این بازی از پنج سال به بالا می باشد. کودکان به همراه والدین خود و پدر بزرگ ها و مادربزرگ های خود می توانند این بازی را انجام دهند و تجربه کنند و ساعات شیرین و جذابی را در کنار هم بگذرانند.

تعداد نفرات بازی منچ باید چقدر باشد؟

این بازی تک نفره نمی باشد و تعداد افرادی که می توانند در این بازی شرکت کنند از ۲ تا ۴ نفر می باشند که هر کدام مهره های رنگی مخصوص به خودشان را در اختیار دارند. که رنگ مهره ها با خانه های ستونی قرار گرفته در روبه رویشان هم رنگ می باشد.

زمان این بازی چقدر است؟

این بازی زمان مشخصی ندارد اگر این بازی به صورت دونفره انجام شود بازی زمانی تمام می شود که فرد تمام مهره های خود را به خانه ها ی ستونی مقابل خود ببرد و ستون های خالی را با چهار مهره خود پر نماید که معمولا بازی دونفره به زمان خیلی کمتری نسبت به بازی سه نفره و چهار نفره احتیاج دارد. ولی اگر تعداد شرکت کنندگان سه و یا چهار نفر باشند بازی تا تعین نفر دوم و سوم ادامه دارد.

تعداد نفرات بازی منچ

قوانین این بازی چیست؟

این بازی داری قواعد و قوانین خاص خود می باشد که در آن افراد با انداختن تاس و آوردن عدد شش مهره خود را در بازی قرار می دهند و بازی را شروع می کنند و هر زمان عدد ۶ در تاس نمایان شد دوباره اقدام به انداختن تاس می کنند و به اصطلاح به این حرکت دوباره انداختن تاس جایزه شش می گویند. در این بازی حرکت و بالا رفتن براساس تاس انداختن می باشد‌.

سوالات متداول

در بازی منچ چند مهره وجود دارد؟

در این بازی سرگرم کننده برای هر فرد چهار مهره وجود دارد که در مجموع این بازی ۱۶ مهره دارد.

جایزه شش در بازی منچ به چه معنا می باشد؟

در بازی منچ فرد شرکت کننده با انداختن تاس و آوردن عدد شش یک بار دیگر فرصت دارد که دوباره تاس را بیاندازد که به اصطلاح به آن جایزه شش می گویند.

تعداد افراد شرکت کننده در این بازی چند نفر می باشد؟

این بازی به صورت دو نفره، سه نفره و چهار نفره برگزار می گردد.

بازی منچ در ابتدا در کدام کشور بوده است؟

این بازی برای اولین بار در کشور آلمان طراحی شده است.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا