ترکیب احتمالی تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر

همان طور که می دانید ایران در جام جهانی 2022 با تیم های انگلستان، برنده پلی آف قاره ای و در آخر با آمریکا بازی می کند. در این مقاله قصد داریم تا به توضیح ترکیب احتمالی ایران در جام جهانی بپردازیم. اطلاع از ترکیب یکی از ارکان مهم برای شرط بندی جام جهانی 2022 می باشد.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران در جام جهانی 2022

ترکیب احتمالی ایران در جام جهانی چگونه است؟

بعد از اتمام جام جهانی ۲۰۱۸  ایران ثابت کرد می‌تواند در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر عملکرد بهتری داشته باشد. در پایان این مسابقات تعداد بسیاری از بازیکنان با تجربه ایران به صورت طبیعی کنار خواهند رفت و از بازیکنان جوان ایرانی در این مسابقات استفاده خواهد شد. طبق بعضی گزارش ها با توجه به سن بازیکنان انتظار می‌ رود که چند بازیکن کلیدی تیم ملی ایران در جام جهانی 2022  حضور نداشته باشند از جمله مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، رضا قوچان ‌نژاد، سردار آزمون، امید ابراهیمی و وحید امیری. هر چند سردار آزمون و رضا قوچان نژاد بعد از جام جهانی از بازی‌ های رده ملی خداحافظی کردند. در ترکیب احتمالی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲، علیرضا بیرانوند به عنوان دروازه بان، رامین رضاییان، مرتضی پورعلی گنجی، مجید حسینی و میلاد محمدی به عنوان مدافعان هستند و سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، محمد شریفی، علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی به عنوان هافبک ها و کریم انصاری فرد به عنوان مهاجم دیده می شود. می‌ توان ستاره های جوان آینده دار تیم ملی را یونس دلفی و امید نورافکن و محمد شریفی دانست.

ترکیب احتمالی ایران در جام جهانی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن ترکیب ایران در جام جهانی می توانید در گوگل کلمه مورد نظر را تایپ کنید و نتایج را ببینید یا به سایت فیفا مراجعه کنید. هم چنین سایت های معتبر دیگری نیز در این زمینه وجود دارند که این ترکیب ها را نمایش می دهند.

آیا لیست تیم ملی برای این تورنومنت اعلام شده است؟

تا به امروز که در تاریخ 25 فروردین ماه 1401 هستیم، لیست تیم ملی برای این تورنومنت بسیار مهم اعلام نشده است. اما از سوی فیفا به ایران خبر ارائه شده است که تا تاریخ 28 مهر ماه 1401، ایران باید لیست نهایی خود را به فیفا ارائه دهد. در این لیست باید 30 نفر حضور داشته باشند و شماره های پیراهن بازیکنان نیز از 1 تا 30 قرار بگیرد. این شماره ها پس از اعلام لیست دیگر قابل تعویض نیستند. هم چنین ناگفته نماند که در این لیست باید 4 دروازه بان وجود داشته باشند.

جدول اطلاعات

در این قسمت می خواهیم اطلاعاتی درباره ترکیب احتمالی ایران در جام جهانی قطر به دست آوریم و درباره بازیکنان و اعضای کادر فنی که در آن وجود دارد و هم چنین اطلاعات دیگری درباره این تیم ملی آگاه شویم.

موضوعترکیب احتمالی ایران در جام جهانی
چند نفر از اعضای تیم ملی در جام جهانیرامین رضاییان، مرتضی پورعلی گنجی، مجید حسینی و میلاد محمدی
دروازه بان تیم ملی در جام جهانی 2022علیرضا بیرانوند، عابدزاده، نیازمند
مربی ایران در جام جهانی 2022اسکوچیچ
ستارگان ایران در جام جهانیطارمی، آزمون، جهانبخش، قدوس

شماتیک احتمالی ایران در جام جهانی چگونه است؟

با توجه به فاصله زیادی که تا آغازجام جهانی 2022 قطرمانده است نمی توان به صورت قطعی عنوان کرد که شماکتیک ایران در این مسابقات چگونه خواهد بود.

شماتیک احتمالی ایران در جام جهانی

عکس ترکیب تیم ملی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس ترکیب تیم ملی می توانید از سایت گوگل و بعد از آن به زبانه image مراجعه کنید. هم چنین می توانید یک به یک به سراغ اینستاگرام این بازیگران مطرح روی د و از این طریق به مشاهده کردن عکس های این بازیکنان با کیفیتی بسیار خوب بپردازید. ناگفته نماند که در این زمینه می توانید از انواع سایت های معتبر نیز کمک گرفته و در کنار مشاهده کردن عکس های این بازیکنان، اخبار مربوط به آن ها را نیز مشاهده کنید. برای مراجعه به اینستاگرام این بازیکنان، کافیست نام آن ها را به همراه کلمه اینستا در گوگل جست و جو کرده و سپس با جست و جو آیدی آن ها در اینستاگرام و یا استفاده از نسخه تحت وب اینستاگرام، از طریق گوگل وارد اینستاگرام آن ها شده و به مشاهده کردن عکس های آن و اخبار آن ها ها بپردازید.

ترکیب تیم ملی در مقدماتی این تورنومنت چگونه بود؟

همان طور که اشاره کردیم، هنوز ترکیب اصلی تیم ملی در این زمینه ارائه نشده است اما با توجه به ترکیبی که برای بازی های مقدماتی به آن ها پرداختیم، می توانیم بگوییم که در زمین بازی ما به احتمال زیاد شاهد افرادی نظیر علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، پیام نیازمند، محمدرضا اخباری، شجاع خلیل‌ زاده، محمد حسین کنعانی‌ زادگان، مرتضی پورعلی‌ گنجی، سید مجید حسینی، صادق محرمی، میلاد محمدی، جعفر سلمانی، دانیال اسماعیلی‌ فر، احسان حاج صفی، احمد نوراللهی، سعید عزت‌ اللهی، کمال کامیابی‌ نیا، وحید امیری، علی قلی‌ زاده، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، مهدی ترابی، مهدی طارمی، سردار آزمون، کاوه رضایی، کریم انصاری‌ فرد و مهدی قایدی خواهیم بود.

لیست و ترکیب رسمی ایران برای حضور در جام جهانی چه زمانی اعلام می شود؟

به طور کلی هر تیم حضور یافته در این بازی ها باید تا 1 ماه قبل از شروع بازی ها ترکیب اصلی 30 نفره خود را اعلام کند. بر اساس این قانون دراگان اسکوچیچ تا تاریخ 20 اکتبر 2022 یا 28 مهر ماه 1401 وقت دارد ترکیب اصلی خود را اعلام کند. البته لازم به ذکر است اگر بازیکنی کرونا بگیرد و قادر به بازی نباشید فیفا اجازه تغییر ترکیب به صورت نا محدود را به سرمربی میدهد. پس از اعلام لیست ما از ماه آبان تا ماه آذر شاهد بازی های جام جهانی هستیم که می تواند این موضوع برای فوتبال دوستان بسیار جذاب باشد.

سوالات متداول

آیا همان ترکیبی که در مقدماتی جام جهانی به آن اشاره کردیم در بازی ها وجود دارد؟

می توان گفت که تقریبا همان ترکیبی که در بازی های مقدماتی مشاهده کردیم، در بازی های جام جهانی نیز وجود دارند.

از چه زمانی شاهد بازی های جام جهانی با حضور تیم ایران هستیم؟

از آبان ماه تا آذر ماه، ما شاهد بازی های جام جهانی می باشیم که تیم ایران در آن قرار است به خوبی بدرخشد.

چگونه می توان عکس های این بازیکنان را مشاهده کرد؟

با مراجعه به انواع سایت های معتبر، جست و جو در قسمت تصاویر گوگل و یا استفاده از اینستاگرام این بازیکنان می توانید به راحتی به مشاهده کردن عکس های با کیفیت این بازیکنان بپردازید.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا