لیست مدل های پرادا در ایران و خارج + آیدی اینستاگرام آن ها

مدل های پرادا امروزه نقش مهم و بسیار ویژه ای را در تبلیغات برند پرادا ایفا کرده اند و هم اکنون می توان همانند قبل این برند را بسیار پر طرفدار دانست. با توجه به آنکه مدل های این برند تبلیغات خوبی را تا کنون از این برند انجام داده اند افراد بسیار زیادی تا به این لحظه درباره این برند کنجکاو بوده اند و خواسته اند تا اطلاعات بیشتری را از این برند به دست آورند و حتی کنجکاو گشته اند تا بیشتر از قبل با خرید محصولات این برند از جزئیات کیفیت آن بهره مند شوند. از لین رو توصیه می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر از این برند و مدل های آن تا انتها مطلب ما را همراهی نمایید.

پرادا چیست؟

پرادا چیست؟

برند پرادا برندی تخصصی در صنعت مد ایتالیایی است که در 40 سال اخیر به عنوان یکی از پر شکوه ترین و جذابترین های دنیای مد شناخته شده است. ماریو پرادا بعد از بدست اوردن تجربه های کاری در اروپا و آمریکا، 2 بوتیک در شهر میلان واقع در ایتالیا افتتاح کرد.  با گذشت زمان شروع به واردات کیف های دستی و … کردند از آن پس پرادا به عنوان یک نام تجاری، مطرح و شناخته شد.

معروف ترین مدل های زن پرادا کدامند؟

در این قسمت اطلاعات کاملی را درباره مدل های زن ایتالیایی که به تبلیغات برای برند پرادا پرداخته اند شرح خواهیم داد و اطلاعات جامعی را در این زمینه در اختیارتان خواهیم گذاشت.

کندال جنر

کندال جنر از جمله مدل های بسیار زیبا و جذاب آمریکایی است که تا کنون چندین عکس از فعالیت او در عرصه مدلینگ برای این برند منتشر شده است‌.

جی جی حدید

جی جی حدید

جی جی حدید برای تبلیغات کیف این برند تا کنون فعالیت گسترده ای انجام داده است و اینگونه به عنوان یکی از معروف ترین مدل های این مجموعه شناخته شده است.

بلا حدید

بلا حدید را نیز می توان از مدل های زیبا و پر تلاش این برند دانست که مدتی است فعالیت های او در این زمینه بیشتر شده است.

جولیا سالمی

جولیا سالمی از مدل های قدیمی این برند است که به عنوان قدیمی ترسن مدل های ایتالیایی شناخته شده است.

کلادیا رومانی

کلادیا رومانی نیز از قدیمی ترین مدل های ایتالیایی است که سال هاست در این عرصه در حال فعالیت است.

معروف ترین مدل های مرد پرادا کدامند؟

معروف ترین مدل های این برند مرد مدت ها است در کشور های مختلف برای برند های معروف در حال انجام تبلیغات هستند. در ادامه به معرفی پنج تن از این افراد خواهیم پرداخت.

دیدید گندی

دیدید گندی از جمله مدل های معروف ایتالیایی است که تا کنون برای این برند تبلیغات گسترده ای انجام داده است.

براد کورنیگ

براد کورنیگ

براد کورنیگ از جمله مدل های مشهوری است که در ایتالیا به فعالیت پرداخته است و براي این برند مدت هاست به تبلیغات پرداخته است.

جان کورتاجارنا

جان کورتاجارنا از مدل های مرد بسیار مشهور است که تا به این لحظه توانسته برای این برند موفقیت های بسیاری به دست آورد.

اواندرو سولداتی

اواندرو سولداتی از مدل های موفق برند پارادا است که عکس های متعددی از فعالیت او در این برند منتشر شده است.

ماتیاس لوریدسن

ماتیاس لوریدسن از مدل های معروف ایتالیایی است که موفق شده در این زمینه موفقیت های بسیاری به دست آورده است‌.

عکس مدل های پرادا را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این افراد را می توانیم در سایت های بسیار معتبر که تبلیغاتی را درباره این برند انجام داده اند می توان مشاهده نمود. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر از این برند هستید توصیه می کنیم در پیج های اینستاگرامی نیز عکس های بیشتری را از این مدل ها مشاهده کنید.

درآمد مدل های پرادا چقدر است؟

درآمد مدل های پرادا چقدر است؟

مدل های پرادا از مزایا و شرایط خوبی برخوردارند و درآمد هر کدام از آنها بسیار بالا می باشد از این رو افراد بسیاری هستند که متقاضی برای فعالیت در این برند می باشند.

پیج اینستاگرام مدل های پرادا را چگونه پیدا کنیم؟

برای مشاهده پیج اینستاگرام هر کدام از مدل های این برند توصیه می کنیم نام آنها را در اینستاگرام جستجو کنید تا پیج اینستاگرام آنها به نمایش درآورده شود. هر کدام از این مدل ها عکس های متعددی را از خود در پیج اینستاگرامیشان منتشر نموده اند.

مدل های پرادا چه حاشیه هایی داشته اند؟

مدل های این برند دارای حواشی چندان زیادی نبوده اند و اکثراً بدون ایجاد جنجال و حاشیه در این زمینه فعالیت داشته اند و به همین خاطر است که اکثرا از محبوبیت بالایی نیز برخوردار می باشند.

قد و وزن مدل های پرادا چگونه است؟

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره ویژگی های مدل های این برند هستید توصیه می کنیم که مشخصات هر کدام از آنها را در اینترنت جستجو کنید اما به هر حال قد بالای ۱۷۰ برای خانم ها و وزن کم و قد بالای ۱۸۰ برای آقایان از ویژگی‌ های این مدل ها می باشد.

شرایط مدل شدن در پرادا چگونه است؟

شرایط مدل شدن در پرادا چگونه است؟

مدل های معروف این برند همه در مهارت و تجربه در این زمینه از ویژگی های مشترکی برخوردار اند. مدل های مرد اکثرا قد بلند و چهره خوب و مدل های زن این برند نیز اندام ایده آل و قد بلندی دارند. چند عکس پرادا و مدل های این برند را که مشاهده کنید خود متوجه خواهید شد که اکثر مدل های این برند ویژگی های مشترکی دارندد

سوالات متداول

 1. مدل های پرادا در کدام کشور فعال اند؟

  مدل های پرادا در آمریکا و ایتالیا حضور دارند.

 2. مدل های زن پرادا کدام افراد اند؟

  از مدل های زن پرادا می توان به جی جی حدید و بلا حدید اشاره نمود.

 3. مدل های مرد پرادا کدام افراد اند؟

  از جمله مدل های مرد پرادا می توان به ماتیاس لوریدسن و اواندرو سولداتی اشاره نمود.

 4. برند پرادا در کدام عرصه فعال است؟

  این برند در عرصه لباس و پوشاک و کیف و کفش فعال است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا