ریز دادن در پوکر چیست و بهترین زمان ریز دادن کیه؟

ریز دادن در پوکر به معنی افزایش چیپ به پات بازی می باشد. به بیان ساده تر زمانی که همه در حال قبول کردن دست های بازی هستند. شما مبلغ بالا تری نسبت به بقیه اضافه می کنید که این موضوع با توجه به شرایط دست شما تعیین می شود که در ادامه در مورد درست raise دادن در پوکر و بهترین زمان برای این موضوع صحبت خوهیم کرد. با چند دقیقه خواندن این موضوع بهترین نتایج را در پوکر به خود اختصاص دهید.

ریز دادن در پوکر چیست؟

ریز دادن در پوکر چیست؟

افزایش مقدار بت زمین یا پات را ریز کردن می گویند. این موضوع شرایط مختلفی دارد و بازیکنان با دست های بد و خوب raise می دهند در این متن می خواهیم بگوییم با کدام دست ها پات بازی را زیاد کنید و با کدام دست ها فقط باید کال کرد.

حتما در سایت های آنلاین دیده اید که برای افزایش پات یا ریز دادن، ارقام یک سوم، دو سوم و یا دابل وجود دارد. این ها همه با توجه به پات نوشته شده اند و زمانی که شما ریز دو سوم را انتخاب می نماید یعنی به اندازه 75 درصد پات کنونی به میز اضافه نموده اید.

بهترین زمان ریز دادن در پوکر

در این جا برخی از بهترین زمان ها برای ریز دادن را برای شما بررسی می کنیم تا بدانید بهترین سبک بازی در زمان مناسب برای ریز دادن کی می باشد. ( این جانب برنده 7 دوره ریور پوکر هستم و می خواهم تجربه خودم را در اختیار شما بگذارم)

  1. زمانی که در بازی هولدم بر روی میز 5 نفره پاکت دارید و دیلر یا همان دست دهنده به شما یک جفت کارت مشابه برای مثال 2 تا شاه داده است. شما باید ریز دهید تا بازیکنانی که دست های ضعیف تری دارند به بازی نیایند. با این کار شما باعث شده اید رقیبانی کمتری بر روی میز باشند و حال با نهایت 2 الی 3 نفر پس از خوردن کارت های فلاپ به رقابت می پردازید. در نتیجه شانس برد خود را با این روش زیاد کرده اید.
  2. زمانی که فلاپ یعنی 3 کارت اول به زمین خورده است و شما استریت هستید، حتما به ریز دادن فکر کنید زیرا بسیاری برای برگ های ریور و ترن می خواهند بمانند و با افزایش پول میز بسیاری این ریسک را قبول نمی کنند که به ادامه بازی بپردازند. شما در این حالت نیز آدز بالاتری برای برد دارید.
  3. در موقعی که دست معمولی یعنی حداقل 2 پیر دارید و با یک بازیکن روی میز هستید. ریز های متوالی بزنید سایت ها با توجه به الگویی که دارند دست شما را برنده می کنند، نگران نباشید ولی انجام این عمل با پیر کاری غیر منطقی است زیرا حریفتان برای استریت یا رنگ در حال بازی است.

در صورتی که مایل به دانستن حالت های بعدی ریز دادن در پوکر هستید در کامنت برای ما نظر خود را بگذارید.

چه زمان باید ری ریز کرد؟

چه زمان باید ری ریز کرد؟

زمانی که دست 2 پیر به بالا دارید می توانید ری ریز کنید با این امر با کمک کمی بادی لنگوییج در میز های لایو می توانید دست را به خود اختصاص دهید. حواستان باشد شما با دست بد نباید این کار را انجام دهید چون کسی که ریز می دهد دست بدی ندارد(حریف در 80 درصد اوقات) در نتیجه خود را گول نزنید با ری ریز در بازی های آنلاین با دست بد به جایی نمی رسید.

چه زمانی باید بفهمیم که حریف دست بهتری دارد و افزایش چیپ اشتباه است؟

اگر لایو بازی می کنید به حالات چهره رقیبانتان نگاه کنید حرکات ابرو ها، کنار دهن و یا افزایش سرعت بازی نشان از دست خوب است که باید از ریز دادن در پوکر بپرهیزید.

در بازی های آنلاین و در سایت شرط بندی پوکر باید در ابتدا سبک بازی حریفان را بسنجید، اگر بازیکن رو به روی شما یک سبک هجومی داشته باشد و شما هم هجومی بخواهید بازی کنید شانس برد 50 50 می شود که اصلا منطقی نیست. فولد بدهید تا زمانی که برگ های خوب داشته باشید و سپس به نبرد با رقیب بپردازید.

موارد گفته شده از نظر افرادی چون آنتونیو اسفندیاری، دنیل نگرانو و فیل آیوی ذکر شده است و تنها استحراج دانش شخصی نیست. ویکیپدیا پوکر را خیلی کوتاه بینانه دیده است مانند ویکیپدیا نباشیدو مواردی چون ریز دادن در پوکر را جدی بگیرید.

سوالات متداول

ریز دادن های مکرر در تورنمنت درست است؟

مهم ترین اصل در تورنمنت ها، ماندن روی میز است تنها با دست های خوب ریز بدهید و اگر از زمان ری بای گذشته است با احتیاط بازی کنید.

ری ریز کردن یعنی چه؟

یعنی شرط که نفر قبل به پات یا زیمنه اضافه کرده است را مجددا افزایش دهید.

5/5 - (8 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا