خرید بلیط و تماشا آنلاین کنسرت رضا پیشرو 28 شهریور در استانبول

رضا پیشرو را می توان بهترین رپر تاریخ رپ فارس دانست. او تکنیکی ترین، با استعدادترین و البته یکی از پرکارترین رپرهای ایرانی است که سالهاست اعتبار رپ فارس را به دوش می کشد. اما همانطور که اطلاع دارید، کنسرت رضا پیشرو 28 شهریور در شهر استانبول ترکیه برگدار خواهد شد. در ادامه توضیحات بسیار مفیدی را در این مورد برای شما آورده ایم. اخبار سلبریتی ها را از بت سایت فارسی دنبال کنید.

بلیط کنسرت رضا پیشرو در استانبول را چگونه تهیه کنیم؟

برای این منظور کافیست به اینستاگرام رضا پیشرو رفته و منبع رسمی خرید بلیط کنسرت را پیدا کنید. طبق بررسی سایت ما، پرشین رپ وظیفه برگذاری این کنسرت را برعهده دارد. اما با توجه به کیفیت ضعیف این وب سایت، احتمالا آن را در گوگل پیدا نکنید. از همین رو پیشنهاد می کنیم از اینستاگرام رضا پیشرو اقدام به پیدا کردن مرجع رسمی کنید.

قیمت بلیط کنسرت رضا پیشرو 28 شهریور

قیمت بلیط کنسرت رضا پیشرو 28 شهریور

در زیر لیست قیمتی که برای حضور در کنسرت رضا پیشرو 28 شهریور شهر استانبول و همچنین تماشای آنلاین آن توسط مرجع رسمی آورده شده است را آماده کرده ایم. قیمت تماشا آنلاین 222 هزار تومان و حضور در کنسرت خصوصی 2 میلیون و 222 هزار تومان در نظر گرفته شده است. احتمالا این قیمت ها و اعداد رند با توجه به روحیه عرفانی رضا پیشرو از سوی او تعیین شده است.

تماشا آنلاین کنسرت رضا پیشرو در استانبول

برای تماشا آنلاین این کنسرت و البته کمک مالی مهم به رضا پیشرو، می توانید از طریق سایتی که معرفی کردیم لینک تماشا آنلاین را بخرید تا در هنگام برگذاری، کنسرت رضا پیشرو را به صورت آنلاین و زنده مشاهده کنید. البته باید گفت احتمال داده می شود در اینستاگرام نیز با لایو زنده شاهد این کنسرت باشیم. اما این مورد قطعی نبوده و پیشنهاد ما خرید بلیط آنلاین کنسرت رضا پیشرو است.

روش های پرداخت پول برای خرید بلیط

سایت مربوطه روش های مختلفی نظیر پرداخت ریالی و البته ارز دیجیتال را در نظر گرفته است. با توجه به امکان خرید ریالی، بهترین روش برای شارژ حساب کاربری در این سایت همین مورد می باشد.

reza pishro

3 نکته مهم در مورد کنسرت رضا پیشرو 28 شهریور در استانبول

  1. کمک مالی به پیشرو: بی شک شما نیز می توانید که خوانندگان رپ در ایران از وضعیت خوبی برخوردار نیستند. به خصوص رضا پیشرو که مجبور به ترک ایران شده و به گفته خودش تمام شرایط خود در ایران را از دست داده است. از همین رو حمایت از هنرمندان علاوه بر اینکه باعث کمک مالی برای ادامه فعالیت آنها می شود، باعث ایجاد روحیه برای انجام کارهای بهتر نیز خواهد شد.
  2. تماشا یک کنسرت حرفه ای: شاید کنسرت قبلی پیشرو در استانبول زیاد در خورد او نبود. اما اینبار او بی شک به صورت با کیفیت تری در استیج حضور پیدا خواهد کرد و با فلو و تکنیک های بی نظیرش صحنه را به آتش خواهد کشید.
  3. ایجاد روحیه همبستگی در رپ فارس: اگر حمایت از کنسرت های بزرگان رپ صورت بگیرد، بی شک استعدادهای جدید نیز با روحیه بهتری پا به صحنه خواهند گذاشت.

سوالات متداول در این مورد

بلیط کنسرت رضا پیشرو در استانبول را از کجا بخرم؟

سایت رسمی تبلیغ شده در اینستاگرام رضا پیشرو می توانید اقدام به خرید بلیط کنید.

کنسرت رضا پیشرو در استانبول چه تاریخی برگذار می شود؟

کنسرت رضا پیشرو 28 شهریور برگذار خواهد شد.

هزینه خرید بلیط و تماشای آنلاین کنسرت رضا پیشرو 28 شهریور چقدر است؟

قیمت تماشا آنلاین از 222 هزار تومان شروع شده و قیمت حضور خصوصی در کنسرت 2 میلیون 222 هزار تومان است.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا