عکس های حلقه ازدواج سام اصغری و بریتنی اسپیرز به همراه بررسی قیمت آن

امروز و در این مقاله شما می توانید جدید ترین عکس های حلقه ازدواج سام اصغری و بریتنی اسپیرز را ببینید. همچنین اطلاعاتی در خصوص دیده شدن در استار باکس و خریدن حلقه کارتیه در اختیار شما قرار داده خواهد شد پس حتما با ما همراه باشید و جدید ترین عکس های این 2 سلبریتی را ببینید. با اخبار سلبریتی ها از بت سایت فارسی همراه باشید.

عکس های حلقه سام اصغری برای بریتنی اسپیرز در استار باکس

عکس های حلقه سام اصغری برای بریتنی اسپیرز در استار باکس

یکی از جنجالی ترین خبر های این روز ها را می توان خبر نامزدی سام اصغری عزیز که مدل و مربی بدنسازی می باشد دانست. به این صورت که چند روز پیش بریتنی اسپیرز و سام به استارباکس نزدیک باشگاه خود رفته بودند. که از دید خبر نگار ها و پاپاراتزی های کنجکاو در امان نبودند و با کمی ریز بینی همه متوجه شدند که حلقه ی جدید در دست بریتنی وجود دارد.

پس از اندکی تحقیق متوجه شدند که sam asghari انگشتی از کارتیه برای بریتنی خریداری نموده است و فیلم هایی در همین راستا نیز در یوتیوب و اینستاگرام نیز نمایش داده شد که جلو تر به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

خرید حلقه در کارتیه توسط سام اصغری

پس از دیده شدن عکس های این زوج در استارباکس خبرنگار های فوضول به سراغ حدس هایی که برای مکان خرید انگشتر داشتند رفتند به این صورت بود که متوجه شدند که سام از کارتیه برند لوکس جواهرات خرید انگشتر برای نامزدش انجام داده است و فیلم های این بدنساز ایرانی نیز در همین بین منتشر شد.

به همین خاطر همه پاپارتزی ها به دنبال این موضوع افتاده اند ولی کسی هنوز نتوانسته است خبری قطعی از بریتنی دریافت نماید و بسیاری منتظر این خبر هستند. این حلقه که در این مقاله نزی عکسش را می بینید در مجلس خاستگاری و نامزدی سام اصغری و بریتنی اسپیرز هم رو نمایی خواد شد.

نامزدی britney spears و sam asghari

نامزدی britney spears و sam asghari

زمان دقیقی برای مجلس این 2 هنرمند هنوز اعلام نشده است و شما می توانید زمان دقیق این نامزدی را به همراه عکس های ازداج سام و بریتنی در هم صفحه برای اولین بار تماشا نمایید.

استوری ها و لایو های اینستاگرام سام و بریتنی

چند وقتی است که کلیپ های جالی نظیر رقص ایرانی بریتنی اسپرز در اینستا دیده شده است که میزان صمیمت این دو را نشان می داد. تا اینکه سام چند روز پیش به صورت علنی وابطتگی اش را به بریتنی در اینستاگرام اعلام کرد و به تمام شایعات پایان داد.

قیمت حلقه ازدواج سام اصغری و بریتنی اسپیرز چقدر است؟

قیمت حلقه ازدواج سام اصغری و بریتنی اسپیرز چقدر است؟

هنوز قیمت رسمنی این حلقه بیان نشده است ولی با توجه به شایعات موجود چیزی در حدود 500 هزار دلار برای این حلقه هزینه شده است. در مورد بریتنی اسپیرز در ویکی پدیا بخوانید.

سوالات متداول در مورد حلقه ازدواج سام اصغری و بریتنی اسپیرز

حلقه نامزدی سام اصغری و بریتنی اسپیرز کجا دیده شده است؟

این حلقه توسط خبرنگار ها در یکی از مراکز استارباکس دیده شده است.

سام اصغری از چه برندی حلقه خریده است؟

برند مد نظر سام برند کارتیه بود که یکی از مشهور ترین و برترین های دنیای جواهرات می باشد.

چه کسی عکس حلقه را منتشر نموده است؟

هنوز اسمی از پاپارتزی مذکور نیامده است ولی بزودی اعلام خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا