بیوگرافی ساسی مانکن و همسرش + افشای میزان درآمد ساسی

ساسی مانکن یکی از خوانندگان قدیمی سبک 8*6 می باشد که بسیاری از افراد ایرانی این شخص را می شناسند. باید بدانید ساسی مانکن یکی از اشخاصی است که بسیاری از ایرانی ها آهنگ های ان را دنبال می کنند وافراد زیادی دنبال کننده زندگی شخصی ساسی هستند. اما اصولا خانواده ها از بدو ورود این خواننده به عرصه موسیقی زیاد خوشحال نیستند، چرا که بسیاری از آهنگ ها دارای الفاظ رکیکی می باشد. بسیاری از نوجوانان تمامی آهنگ های ساسی را حفظ هستند وفن بسیار قوی آن هستند. حتما شما بسیاری از تیکه های آهنگ های ساسی را شنیده اید. ساسی مانکن در دهه هشتاد، در اوایل شروع کار خود با همشهری خود حسین مخته به شهرت رسید. وتا زمان پخش آهنگ گوشواره با هم همکاری داشتند. ساسی بعد از قطع همکاری خود با حسین به تنهایی شروع به ضبط آهنگ ها کرد. آهنگ ساسی مانکن درآن زمان در تمامی مناطق شنیده می شد و بسیاری از جوانان از کلمات آن استفاده می کردند.

بیوگرافی ساسی مانکن خواننده به چه صورت است؟

بیوگرافی ساسی مانکن خواننده به چه صورت است؟

ساسان حیدری معروف به ساسی مانکن در آبان سال 1367 در شهر اهواز به دنیا آمد و در عرصه موسیقی وآهنگ سازی فعالیت می کند. فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده است و در سبک پاپ و رپ ایفای نقش کرده است. باید بدانید ساسان حیدری دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه نواب بوده است وبعد از چند سال درس خواندن انصراف خود را اعلام می کند. ودر شهر کرج شروع به زندگی می کند. در سال 2012به کشور مالزی رفت و بعد از چند وقت زندگی به کشور آمریکا سفر کرد و شروع به فعالیت هنری خود کرد. رویترز وی در سال 1388 این خواننده را مشهور ترین خواننده سال وخواننده زیر زمینی اعلام کرد. ساسی مانکن به دلیل الهام گرفتن جوانان از آهنگ هایش ترجیح می دهد سن خود را بیشتر از سن واقعی خود جلوه دهد، چرا که بر این باور است که نوجوانان در این صورت بیشتر از آن تاثیر می گیرند. ساسان در سال 86 با آهنگ های پارمیدا و رپ بندری خود را در دل مردم باز کرد. شما در هنگام گوش کردن به آهنگ های ساسی می توانید بفهمید که شعر های آن دارای قافیه ها ومفاهیم امروزی می باشد واین موضوع باعث جذب بیشتری از افراد جوان جامعه شده است.

آدرس اینستاگرام ساسی مانکن چه می باشد؟

اینستاگرام ساسان حیدری یکی از صفحات مجازی است که دنبال کننده های بسیار زیادی دارد، چرا که در این اواخر حواشی زیادی به دنبال این شخص بوده است. اینستاگرام ساسی حدود 5 میلیون و نیم هزار نفر فالوور ودنبال کننده دارد و حدود 107 نفر فالووینگ یا دنبال شونده دارد. ساسی تنها اشخاصی را در اینستاگرام خود دارد که ارتباط نزدیکی با آن ها دارد که بسیاری از آن ها افرادی هستند که آهنگ ها ویدیو های ساسی را تنظیم می کنند. بسیاری از خوانندگان مانند گروه زد بازی وبرخی از بازیکنان تیم استقبال را دنبال می کند ورابطه نزدیکی با آن ها دارد. در بسیاری از موارد شما بازیگران بسیار زیادی را می بینید که در زیر پست های ساسی کامنت می گذارند وبا ساسی ارتباط خوبی دارند، در صورتی که ساسی جز خوانندگان منفی وفیلتر شده ایران است. ساسی مانکن اینستا را فضای برای ارتباط می داند ومدام در حال فعالیت در آن می باشد.

آدرس کلاب هاوس ساسی مانکن چیست؟

آدرس کلاب هاوس ساسی مانکن چیست؟

ساسی مانکن در هنگام استفاده از اپلیکیشن کلاب هاوس دوباره حاشیه بسیار زیادی را درست کرد، چرا که در این اواخر با پخش اهنگ جدید خود بسیاری از افراد هیت هایی برای ان ارسال کردند. آخرین بحثی که در کلاب هاوس ساسی مانکن به راه افتاد راجع به آهنگ سمیه وموزیک ویدیو جنجالی آن به راه افتاد که به گفته خود ساسی هرگز قصد تمسخر فیلم ابد ویک روز را ندارد، اما در هنگام بحث راجع به این موضوع بسیاری از افراد واکنش های بسیار زیادی نشان دادند. شما می توانید با جستجو ساسی مانکن سمیه فیلم در سایت های متفاوت موزیک ویدیو تمامی صحبت های ساسی درباره این ترک را ببینید وبشنوید.

حاشیه های ساسی مانکن به چه صورت است؟

ساسی مانکن یکی از خوانندگان پر حاشیه در زمینه رپ و پاپ می باشد و به واسطه حواشی خود بسیار شهرت پیدا کرده است. ساسی در دهه 80 بسیار زیاد شهرت داشت و بسیاری از جوانان ونوجوانان آن را دنبال می کردند و بسیاری از آهنگ های آن را سر لوحه زندگی خود گذاشته بودند، اما در یک دوره ساسی بسیار زیاد در دنیای موسیقی خاموش شد و بسیار کم دیده شد ولی با خواندن آهنگ های بسیار حاشیه دار دوباره شروع به فعالیت بسیار زیاد در صفحات مجازی کرد. البته حواشی بسیار زیادی درباره روابط اجتماعی وشخصی آن وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم. بعد از پخش آهنگ حاشیه سازساسی مانکن سمیه نرو موزیک ویدیو آن را منتشر کرد ونظر جالبی راجع به این عمل خود داشت ودر این آهنگ ساسی مانکن اعلام می کند که هیچ قاعده وقانونی ندارد.

زن ساسی مانکن کیست؟

ساسان حیدری متولد اهواز و دانشجو رشته مهندس کامپیوتر تا اوایل دوره راهنمایی خود در شهر اهواز زندگی می کرد وبعد از آن به کرج نقل مکان کرد تا در خانه مادر بزرگ و عمو های خود زندگی کند. ساسی دارای یک خواهر بزرگ تر می باشد وتک پسر خوانواده حیدری می باشد. شروع فعالیت آن تقریبا از اوایل دبستان شروع شد و به دلیل داشتن صدای خوب دربرخی از مراسم مدرسه شروع به خواندن می کرد تا در سال 1383 با آهنگ داف در سن 16 سالگی شروع به خواندن کردکه این آهنگ روی یک بیت ضبط شده و آماده خوانده شده بود وبعد از آن با شروع فعالیت خود با حسین مخته و شرکت در کلیپ ها ویدیو های بسیاری خود را سر زبان مرم ایران انداخت. ساسی در سال 1398 در سن 31 سالگی خود با بیتا هاشمی ازدواج کرد و برعکس تصور تمامی افراد ترجیح بر ازدواج و زندگی مشترک را داشت. بیتا هاشمی متولد سال 1365 می باشد ودو سال از ساسی بزرگ تر است ودر زمینه آرایش ومیکاپ فعالیت دارد.این خانم دارای ثروت بسیار زیادی در لس انجلس دارد. ساسی در یکی از صحبت های خود گفته است قبل از ازدواج با بیتا با شخصی به نام سایه در ارتباط بوده است و از حاصل ارتباط آن ها پسری به نام برسام بوده است. البته ساسی حضانت آن را به عهده نگرفته است و در این باره می گوید ما قصد بچه دار شدن نداشتیم و بعد از شنیدن این خبر من اصرار به سقط آن داشتم اما متاسفانه مادر آن تصمیم بر نگه داشتن آن کرد و این مسئله باعث جدایی ما شد. بعد از ارتباط با سایه ساسی تصمیم به ازدواج با بیتا، زنی بسیار ثروت مند کرد، چرا که موقعیت مالی ومکانی بیتا باعث پیشرفت بیشتر ساسی شد. ساسی مانکن و همسرش بسیار به هم متعهد هستند ودر مورد موارد کاری هرگز با هم مشکلی نداشته اند.

ماجرای ساسی مانکن و دنیا جهانبخت چه بود؟

ساسی مانکن رابطه های زیادی داشته که یکی از پر حاشیه ترین و جنجالی ترین رابطه ای که داشته است، با دنیا جهانبخت بوده است. جدایی ان ها خیلی حاشیه ساز بود یکی از آن حواشی که بازدید کننده زیادی در اینستاگرام داشت، پست دنیا جهانبخت بود که قصد داشت با دستمالی در دورگردن خفه کردن خود را به نمایش بگذارد. دنیا جهانبخت برای اثبات علاقه زیاد خود کار های فراوانی کرده است از جمله اسم ساسی را در بعضی از نقاط بدن خود تتو کرده است وهمچنین بعد از جداییشان برای این که به ساسی مانکن بفهماند هنوز به او علاقه دارد یکی از تتو های بسیار بزرگ خود را راجع به ساسی زده است. نا گفته نماند که بعد از گذشت زمان زیادی از جدایی آن ها دنیا جهانبخت در لایوی از در پاسخ به سوالی با مزمون چرا نام دیگر دوست پسر هایت را تتو نمی کنی پاسخ داده است بعد از شروع رابطه جدید با مهراد جم نمی خواهم کاری را که برای افراد دیگر انجام داده ام برای آن انجام دهم و هرگز نام مهراد را روی بدن خود تتو نمی کنم.

ساسی مانکن در خانه ابی

در این اواخر ابی در خانه خود جشن تولد خود را گرفت و بسیاری از سلبریتی ها را دعوت کرد که ساسی یکی از افراد دعوت شده بود. ابی بسیار زیاد ارادت خاصی به ساسی دارد و جز افراد دوست داشتنی در زندگی آن است و حتی ابی در غروسی ساسی نیز حضور داشت. یکی از آهنگ های شب تولد ابی را ساسی خوانده است وفیلم آن در سایت های متفاوتی پخش شده است. یکی از خبر های جالب از این مراسم این است که ساسی در آن مراسم یکی از آهنگ های معروف خواننده سرشناس به نام شادمهر را باز خوانی می کند و افراد زیادی به ان ویدیو علاقه نشان داده اند.همچنین نا گفته نماند در عروسی پسر ابی ساسی حضور بسیار گرمی داشت وخیلی از آهنگ های خود و دیگر خوانندگان را اجرا کرد. ساسی یکی از سلبریتی های معروف در فضای مجازی می باشد که با سلبریتی های مشهور ایرانی در الی مانند ارش وابی غکس های فراوانی دارد وبسیار با آن ها در ارتباط نزدیکی می باشد.

کنسرت ساسی مانکن کیه؟

کنسرت ساسی مانکن کیه؟

ساسی مانکن آخرین کنسرت حود را در لاس وگاس برگزار کرد واین موضوع مربوط به دوره قبل از کرونا بوده است. ساسی اجرای زنده بسیار زیادی داشته است ویکی از شلوغ ترین کنسرت ها بین خوانندگان ایرانی را داشته است. بسیاری از کنسرت ها با گروه های ارکستر برگزار می شود و دارای مفاهیم و رده گروه های بسیار جالبی می باشد. ساسی مانکن با گرفتن کنسرت های فراوان سود هنگفتی کرد. ساسی با انتشار آهنگ جنتلمن در اپ رادیو جوان رکورد پر بیننده ترین وبیشترین پلی موزیک را از آن خود کرد اما ناگفته نماند بعد از انتشار موزیک نرو سمیه توانست رکورد خود را در این اپلیکیشن بزند. در مورد زمان کنسرت آخر ساسان، اخبار جدید به شما اطلاع داده خواهخد شد.

لایو ساسی مانکن در چه خصوصی بود؟

ساسی در بسیاری از مواقع لایو های بسیار جنجالی دارد وکاربران بسیار زیادی دنبال حواشی آن است، اما جنجالی ترین اتفاقی که در اینستاگرام اتفاق افتاده است پست جدید آن همراه با بازیگر معروف الکسیس تگزاس می باشد. ساسی در این پست اعلام یک همکاری با پورن استار معروف الکسیس را اعلام می کند. این پست یکی از پر بیننده ترین و پر کامنت ترین پست های اینستاگرام به شمار می آید و حواشی بسیار زیادی را به دنبال خود راه انداخت و البته نا گفته نماند ساسی راجع به این همکاری لایو جنجالی را منتشر کرد که خبر از ادامه دادن انواع همکاری ها با الکسیس می باشد. اینستاگرام sasy را از اینجا دنبال کنید.

محبوب ترین آهنگ های ساسی مانکن

محبوب ترین آهنگ های ساسی مانکن

ساسی در زمان های مختلف آهنگ های زیادی را منشتر کرده است و همچنین موزیک ویدیو های جالبی را در زمان خود منتشر کرد. وی با آهنگ پارمیدا شناخته و سر شناس شداین آهنگ به طوری محبوب در بین مردم بود که در هر کجای شهر یک شخص آن را گوش می کرد و مدام در حال تکرار دکلمه وای وای وای پارمیدا من کوش بودند. در سال های اخیر او پروژه های موفقیت آمیز تری را در سبک خود ارائه داد، که جز پر بیننده ترین موزیک های ایرانی محسوب می شود.

استاد

یکی از معروف ترین آهنگ های ساسی به نام استاد در سال های اخیر پخش شد که بینندگان بسیار زیادی داشت و بسیاری از اپلیکیشن ها این آهنگ را پخش می کردند. شما می توانید برای شنیدن این آهنگ به اپ رادیو جوان مراجعه کنید. البته نا گفته نماند این آهنگ قبل از اهنگ های جنتلمن وتهران توکیو موزیک استاد یکی از رو بورس تریو و پر بیننده ترین موزیک ها در مهمانی ها وپارتی های دورهمی بود. این موزیک شاد در سبک 8*6 می باشد، یکی از موزیک های بسیار انرژیک ساسی می باشد.

پارمیدا

موزیکی است که در دهه 80 پخش شد و بسیار زیاد بیننده و شنونده داشت. این آهنگ نوستالژی موزیکی است که ساسی مانکن با آن شناخنه شد ودر این موزیک با اشخاصی مانند علیشمس همکاری داشته است وزمانی که این موزیک منتشر شد خیلی از تابو ها در موسیقی شکسته شد. او همچنین در این موزیک از کلمه پلی بوی استفاده کرد که در آن زمان بسیار جنجال به پا کرد و رواج دوستی های بسیار زیادی با این کلمه شکل گرفت وبعد از موزیک های ساسی بسیار رایج و آزادانه تر شد. نوجوانان د ر سنین پایین به دلیل شاد بودن و انرژی زیاد موزیک ها به آهنگ های او علاقه زیادی داشتندد وخیلی از چهار جوب های آن ها آزادانه تر شد. ساسی مانکن پارمیدا را نقطه شروع خود می داند ودر بسیاری از مواقع از گوش دادن آن لذت می برد، البته با کلماتی مانند ساسی مانکن پلی کن در این موزیک معروف شد واین معروفیت برای آن بسیار شیرین بوده است.

تهران توکیو

یکی از جنجالی ترین و پر حاشیه ترین موزیک هایی که ایران به خود دیده است تهران توکیو بوده است وآن هم به دلیل حضور الکسیس بازیگر پورن استار در موزیک ویدیو این آهنگ می باشد. این آهنگ رکورد پر پلی ترین موزیک در اپ رادیو جوان می باشد که رکورد قبلی خود ساسی را جابه جا کرده است که مربوط به آهنگ جنتلمن می باشد. موزیک ویدیو این آهنگ در شهر توکیو ضبط شده است و در آن از مدل های دختر بسیار جذاب استفاده شده است که خود ساسی هم در آن حضور دار یکی از قسمت های این موزیک ویدیو بر گرفته از فیلم ابد و یک روز می باشد وکه این قسمت از موزیک ویدیو، پر حاشیه ترین قسمت آن می باشد که با یک سری انتقاد های اجتماعی در این قسمت خود را سر زبان ها انداخته است. بازیگر سرشناس نوید محمد زاده بازیگر فیلم ابد ویک روز به این قسمت از ویدیو در یک استوری عکس المعل نشان داد. جالبی این آهنگ در این است که برای گوش دادن آن باید رده سنی که مشخص شده را داشته باشید. وبعد از این موزیک بود آهنگ های ساسی دارای رده سنی شد. شما می توانید با دانلود آهنگ ساسی مانکن سمیه نرو موزیک ویدیو آن را نیز تماشا کنید تا متوجه حواشی اخیر در زندگی ساسی بشوید، البته آهنگ جدید ساسی مانکن سمیه آپارات را زیرو رو کرد وبسیاری از افراد رای دیدن آن ویدیو در سایت آپارات در حال جستجو بودند.

جنتلمن

ساسی مانکن موزیک های زیادی در سبک رقص و8*6 منتشر کرده است که یکی از پرژه های موفق آن موزیک جنتلمن بوده است. این موزیک در دوران عید نوروز سال 1398 منتشر شد و مردم استوری ها وپست های فراوانی را در مکان های مختلف با این موزیک به اشتراک گذاشته اند و این امر باعث معروفیت بیشتر ساسی شد وهمچنین انگیزه بیشتری برای ساخت موزیک های جنجالی تر را به او داد. در موزیک ویدیو این آهنگ ساسی مانکن از مدل های باحجاب استفاده کرده است که مدام در حال رقص هستند.

دکتر

موزیک ویدیو این آهنگ یکی از جنجاالی ترین موزیک ویدیو های ساسی بود که در آن ترویج اینستاگرام واستفاده از مشروبات الکی را برای کودکان دارد. البته موضوع این موزیک ویدیو اهمیت کم مطالعه ومدارس بود. او اصرار دارد که در موزیک ویدیو ها کودکان ونوجوانان را به چالش بکشد و این امر باعث محبوبیت بین رده سنی های بسیار پایین شده است. قبل از موزیک تهران توکیو رکورد و جایزه پر بازدید ترین موزیک در اپ رادیو جوان را به خود اختصاص داده است. شما می توانید با جستجو آهنگ ساسی مانکن دکتر در سایت های متفاوت از دیدن موزیک ویدیو آن لذت ببرید و با دانلود آن از سایت ها وچنل های تلگرامی می توانید مدت ها با آن ویدیو بگیرید وانرژی خود را بالا ببرید.

چه پسری

در دهه 90 آهنگی به نام چه پسرسی از خواننده سرشناس منتشر شد و این آهنگ در تمامی مهمانی ها وپارتی های شبانه پلی می شد. این آهنگ همخوانی های زیادی داشت و مردم اوقات خوشی زیادی با آن گذرانده اند ودر مقایسه با موزیک های 8*6 دیگر ساسی این موزیک زیاد حاشیه ای به دنبال نداشت اما همچنان ترویج روابط دوست پسر ودوست دختر در آن به وضوح به نمایش داده می شود. که در آن مکالمه بین یک دختر که جذب جذابیت های یک پسر شده است می باشد وخیلی صمیمانه و گرم رابطه آن ها نمایش داده می شود.

نوش

نوش یکی از آهنگ های عاشقانه ساسی می باشد و در آن ساسی بر خلاف موزیک های دیگر خود در سبک شاد و انرژیک بسیار آرام وعاشقانه می خواند. این موزیک بر خلاف اسمی که دارد بسیار آهنگ غمگینی می باشد ودر سبک دیس لاو خوانده شده است، که اول این موزیک با جمله منو ببخش شروع می شود. وی در این موزیک از دلتنگی وگریه و بی تابی سخن می گوید وخود را از شدت عشق زیاد یک روانی خطاب می کند.

ساقیا

ساسی آهنگ های زیادی دارد که در آن کلماتی مانند نوش، می، ساقی و به سلامتی به کار برده شده است که یکی از موزیک های آن به نام ساقیا می باشد که در اول موزیک ساسی از ساقی خود می خواهد به طور مکرر برای ان پیک بریزد.ما قبلا نمونه این موزیک را در اهنگ های خواننده سرشناس ایرانی به نام هایده دیده ایم. شما می توانید برای دانلود اهنگ جدید ساسی مانکن از طریق لینک های زیر و کانال تلگرام ما اقدام کنید.

همه بدا

این موزیک تلفیقی از غم و شادی می باشد به طوری که ساسی بر روی یک ریتم بسیار شاد و انرژیک متن غمگینی را سوار کرده است ودر آن از دلتنگی و عشق یک طرفه سخن می گوید و در اول موزیک خود به سلامتی همه افراد ی که به او بدی کرده اند ودر حق آن نامردی کرده اند با ریتمی شاد و متنی غمگین می نوشد. و در ادامه موزیک همچنان می شنوید که مشروب خوردن وگلایه کردن وی ادامه دارد.

آلبوم های ساسی مانکن

این خواننده تا به امروز آلبوم های بسیاری از خود ارائه نموده است که در زیر به برخی از آلبوم های خواهیم پرداخت و شما می توانید به راجتی این آلبوم ها را در اختیار داشته باشید.

بد سلیقه

ساسی دارای سه آلبوم بسیار دوست داشتنی و پر بیننده می باشد که آهنگ های کمی قدیمی تر آن در آلبوم بد سلیقه قرار دارد. آهنگ هایی مانند بهترین کادو، فایده نداره، بگو چرا و بد سلیقه. در اپ های متفاوت این آلبوم دومین آلبوم ساسی می باشد که شنوندگان گوش داده اند ورتبه اول آلبوم، به آلبوم بعدی آن تعلق گرفته است. ساسی 2 سال متوالی بهترین خواننده و پربازدید ترین موزیک ها را در اپ های مختلف داشته است.

ایرانیزه

در این آلبوم آهنگ هایی مانند بیخیال، من دیوونه، همه بدا موجود می باشد ویکی از آلبوم های بسیار محبوب ساسی مانکن می باشد. ساسی در یکی از لایو های خود اعلام کرده است، آلبوم ایرانیزه را بسیار دوست داردودر آن دوران از زندگی بسیار حال خوبی داشته است وبا آرامش کامل زندگی کرده است.

LOVE? NO TNX

این آلبوم یکی از قدیمی ترین آلبوم های ساسی می باشد که در یکی از آهنگ های آن با خواننده زن مورد علاقه عموم مردم به نام ملانی فیت داده وشروع به همکاری کرده است. باید بدانید ساسی ترجیح می دهد تا تک آهنگ از خود منتشر کند و به همین دلیل بیشتر آهنگ های ساسی در قالب تک آهنگ منتشر شده است. شما می توانید برای دانلود آهنگ جدید ساسی وارد کانال تلگرام ما شوید و یا با جستجو دانلود آهنگ جدید ساسی مانکن خانومی در سایت های متفاوت، آن را دانلود کنید واز شنیدن آن لذت ببرید.

سایت شرط بندی ساسی مانکن چیست؟8

سایت شرط بندی ساسی مانکن چیست؟

اخیرا حواشی زیادی راجع به سایت شرط بندی ساسی در صفحات مجاری پخش شده است و این امر باعث جنجال بسیار زیادی شد، چرا که کاربران اینستاگرام در برابر کسانی که سایت شرط بندی داشتند اصلا متواضعه برخورد نمی کردند و این امر باعث هیت های بسیار زیادی شد. اما ساسی مانند تمامی مراحل دیگر زندگی خود هیچ عکس العملی نشان نداد و به کار خود ادامه داد. البته بسیاری از رسانه ها اعلام کردند که چیزی جز شایعه نبوده است اما هیچ چیزی مشخص نیست.

درآمد ساسی و همسرش چقدر است؟

ساسی علاوه بر اسپانسرهایی که برای ویدئو و کلیپ های خود دارد، از اجرای کنسرت نیز درآمد بسیار بالایی دارد. او به نوعی از مشهورترین خوانندگان حال حاضر در میان ایرانی ها می باشد. ریور پوکر یکی از اسپانسرهای ساسی بوده است.

دانلود آهنگ ساسی مانکن چگونه ممکن می شود؟

شما می توانید آهنگ های ساسی را از سایت های متفاوتی دانلود کنید و یا اگر از اپ های رادیو جوان و اسپاتیفای استفاده می کنید. می توانید آهنگ های این خواننده حاشیه ساز را گوش کنید. البته شما با نصب این اپ ها دیگر نیازی به دانلود آهنگ ها ندارید و می تواند به صورت آنلاین وآفلاین آهنگ ها را در اپ های متفاوتی مانند ساند کلاد نیز گوش کنید و لذت ببرید. شما می توانید در صورت نداشتن اپ های نام برده شده از لینک های دانلود مستقیم ویا چنل های تلگرامی ما برای دانلود آهنگ های این خواننده اقدام کنید.

سوالات متداول

آیا ساسی مانکن به ایران بازگشت؟

اخیرا ساسی مانکن حواشی زیادی بالغ بر برگشت خود منتشر کرد اما بعد از گذشت 1 هفته ادعا کرد که تمامی فیلم ها و عکس ها فتو شاپ بوده است. این خبر باعث شکه شدن طرفداران ساسی شد وبسیاری از آن ها در فرودگاه منتظر ورود ساسی بودند که این امر باعث محبوبیت بیشتر ساسی شد.

آیا ساسی ازدواج کرده است؟

ساسی مانکن خواننده سر شناس ایرانی در سال پیش با خانم بیتا هاشمی میکاپ آرتیست بسیار پولدار لس انجلس ازدواح کرد. و در حال حاضر با ایشان زندگی می کند و این دومین ازدواج ساسی مانکن می باشد. که طبق گفته های خود بسیار از زندگی فعلی خود راضی می باشد.

آیا ساسی بهترین خواننده ایرانی است؟

ساسی مانکن دو سال متوالی پر شنونده ترین آهنگ های اپ رادیو جوان را داشت و به همین دلیل لوح تقدیر دریافت کرد وتا به امروز کسی رکورد آن را نزده است. اما نمی توان به طور قطعی بگویید که ساسی بهترین خواننده ایرانی می باشد چرا که خوانندگان بسیار زیادی در سبک خود بهترین هستند که نمی توان از آن ها چشم برداشت.

آیا ساسی با دختر ابی ازدواج کرده است؟

ساسی و ابی دوستان بسیار نزدیک هستند واصولا در مراسم های بسیار مهم مانند تولد ها وعید نوروز در کنار هم قرار دارند اما همسر ساسی مانکن دخنر ابی نیست و هیچ نسبت فامیلی با ابی ندارد.همسر ساسی یکی از ثروتمند ترین افراد در لس آنجلس می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا