بالاترین سرعت اسکات اسپید در مسابقات فرمول 1 چقدر بود؟ + بررسی جام ها

مسابقات فرمول یک که به مسابقات اتومبیل‌ رانی جایزه بزرگ نیز مشهور است، بالاترین رده از مسابقات بین‌ المللی خودروها چرخ‌ باز می باشد که توسط فدراسیون بین‌ المللی اتومبیل‌ رانی سازمان‌ دهی و برگزار می‌ شود. در این مسابقات خودروها با سرعتی تا ۳۵۰ کیلومتر در ساعت (حدود ۲۲۰ مایل در ساعت) با هم مسابقه می‌ دهند. از جمله رانندگان سابق این مسابقات می توان به اسکات اسپید اشاره کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این راننده فرمول یک اطلاعات بدست آورید.

معرفی اسکات اسپید

معرفی اسکات اسپید

اسکات اسپید یک راننده اتومبیل رانی فرمول یک، اهل ایالات متحده آمریکاست. او در ۲۴ ژانویه سال ۱۹۸۳به دنیا آمد. این فرد در مجموع در ۲۸ مسابقه فرمول یک شرکت کرد که اولین ورود او مربوط می شود به جایزه بزرگ بحرین که در سال ۲۰۰۶برگزار شد و آخرین ورود او به این مسابقات در سال ۲۰۰۷ در جایزه بزرگ اروپا بوده است. به او لقب امید طرفداران آمریکایی داده شده است و این راننده معروف تاکنون مجرد بوده و ازدواج نکرده است. او ۱۷۷سانت قد و ۶۹کیلو وزن دارد. وی به طور حرفه ای رانندگی را از سال ۱۹۹۳شروع کرد و مقام ها زیاد هم به دست آورد. در مسابقات فرمول یك معمولا رانندگان آمریكایی كمتر دیده می شوند اما حضور اسكات اسپید به عنوان یک راننده با افتخارات بسیار مخصوصا در اتومبیل ها تک نفره می تواند امید بسیاری برای آمریکایی ها به حساب بیاید. بیوگرافی توماس انگه و استابان اوکون نیز در سایت بررسی شده است.

اسکات اسپید چه افتخاراتی در مسابقات اتومبیل رانی دارد؟

اسكات اسپید در سال ۱۹۹۳ رانندگی حرفه ای را با مسابقات كارتینگ در آمریكا شروع كرد و به مدت ۸ سال پیاپی مقام ها زیادی در این سری مسابقات كسب كرد. اسكات در سال ها مختلف برای رشته ها مختلف اتومبیل رانی رانندگی كرد تا اینكه در سال ۲۰۰۵ در مسابقات GP۲ به مقام سوم كل این مسابقات رسید. فصل گذشته در مسابقات فرمول یك مرحله آمریكا و كانادا، او به عنوان راننده تست برای تیم ردبول ریسینگ رانندگی كرد.در مسابقات فرمول یك، رانندگان آمریكایی كمتر دیده می شوند اما حضور اسكات اسپید به خاطر استعداد فوق العاده اش در رانندگی اتومبیل های تك نفره می تواند این شانس را برای طرفداران این ورزش در آمریكا زیاد كند و استقبال از این ورزش، به خصوص بعد از حوادث گراند پری آمریكا در سال گذشته را افزایش دهد. افتخارات بهترین راننده فرمول یک نیز در سایت بررسی شده است.

این راننده عضو کدام تیم است؟

این راننده عضو کدام تیم است؟

اسکات اسپید این راننده جوان و پر افتخار مسابقات فرمول یک تاکنون در تیم هایی مانند اسكوآدرو تورو روسو (گاو قرمز به زبان ایتالیایی) عضویت داشته است و از آن جایی که او در رانندگی اتومبیل ها تک نفره استعداد فراوانی دارد توانسته در این رشته از مسابقات برای تیم خود افتخارات زیادی به دست آورد. وجود او و کسب مقام ها بسیاری که در این رشته از مسابقات به دست آورده است باعث ایجاد امید و انگیزه برای دیگر آمریکایی ها علاقه مند به فرمول یک شده است به گونه ای که به او لقب امید آمریکایی ها داده شده است.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

اسکات به عنوان یکی از رانندگان فرمول یک جهان شناخته شده است و جزو باسابقه ترین رانندگان به شمار می آید. شما از طریق گوگل پلی و جستجوی نام او در گوگل می توانید به عکس های فراوانی از او دسترسی پیدا کنید و عکس ها این راننده نام آشنا فرمول یک را ببینید.

آدرس پیج اسکات اسپید در اینستاگرام چه می باشد؟

هیچ پیج اینستاگرامی اختصاصی برای او به ثبت نرسیده است اما بسیاری از علاقه مندان به مسابقات فرمول یک و طرفداران او پیج هایی به عنوان فن با نام او ایجاد کرده اند که شما با جستجو در اینستاگرام می توانید به بسیاری از فن پیج ها او دسترسی پیدا کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. اسکات اسپید در کجا و در چه سالی به دنیا امد؟

  اسکات اسپید یک راننده اتومبیل رانی فرمول یک و اهل ایالات متحده آمریکاست. او در ۲۴ژانویه سال ۱۹۸۳به دنیا آمد.

 2. اولین ورود اسکات اسپید به مسابقات جایزه بزرگ در چه سالی بوده است؟

  اسکات اسپید در مجموع در ۲۸مسابقه فرمول یک شرکت کرد که اولین ورود او مربوط می شود به جایزه بزرگ بحرین که در سال ۲۰۰۶برگزار شد.

 3. شروع فعالیت اسکات اسپید به صورت راننده حرفه ای در چه سالی بوده است؟

  اسكات اسپید در سال ۱۹۹۳ رانندگی حرفه ای را با مسابقات كارتینگ در آمریكا شروع كرد و به مدت ۸ سال پیاپی مقام های زیادی در این سری مسابقات كسب كرد.

 4. اسکات اسپید در کدام رشته از مسابقات توانسته است افتخارات زیادی به دست بیاورد؟

  از آن جایی که اسکات اسپید در رانندگی اتومبیل ها تک نفره استعداد فراوانی دارد توانسته در این رشته از مسابقات برای تیم خود افتخارات زیادی به دست آورد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا