اخبار جدایی مهراد جم و دنیا جهانبخت با بازگشت مهراد به ایران

جدایی مهراد جم و دنیا جهانبخت با تایید دنیا در اینستاگرام قطعی شد! در ادامه این مقاله ابعاد پنهانی ماجرای بازگشت مهراد جم به ایران و همچنین دلیل جدایی او از دنیا جهانبخت را برای شما آورده ایم. توجه داشته باشید این اخبار اختصاصی بخش اخبار سلبریتی ها در بت سایت فارسی می باشد.

 جدایی دنیا جهانبخت و مهراد جم

دلیل جدایی دنیا جهانبخت و مهراد جم چیست؟

در زیر مهم ترین اتفاقاتی که می تواند باعث جدایی مهراد جم و دنیا جهانبخت از یکدیگر آن هم با یک بچه که هنوز هم به دنیا نیامده است، بیان کرده ایم.

  1. فشار خانواده مهراد جم : طبق گفته دنیا جهانبخت در اینستاگرامش، خانواده مهراد جم فشار زیادی روی او برای بازگشت به ایران آورده اند. در مورد این مسئله وقتی کامنت ها و نظرات را بررسی کردیم، اکثر مردم بر این باورند که مهراد جم شایسته پدر بودن نبوده و به نوعی با توجه به سنش که هنوز 23 سال دارد، هنوز مرد ازدواج و زندگی مشترک و البته مسئولیت بزرگ بچه دار شدن نبوده است.
  2. ادامه بهتر فعالیت های موسیقی مهراد جم : یکی از مهم ترین دلایلی که قطعا باعث بازگشت مهراد جم به ایران و البته زدن زیر مسئولیت پدر بودن او شد، فشار عرصه موسیقی و منیجرهایی که با او در ارتباط بودن می باشد. مهراد جم تصمیم دارد به ایران برگردد و گویا طبق صحبت ها و هماهنگی هایی که کرده به مشکلی پس از بازگشت برنخواهد خورد. او ترجیح داده به جای آنکه در لندن و کنار همسر و فرزندش بماند، به ایران بازگشته و به اجرای کنسرت در کنار خانواده بپردازد.
  3. پول و شهرت : قطعا اکثر طرفداران مهراد جم در تهران هستند و شاید هیچکس او را در لندن نشناسد. او تصمیم دارد فعالیت موسیقی خود را در ایران ادامه دهد و به اجرای کنسرت بپردازد.
بازگشت مهراد جم به ایران

بازگشت مهراد جم به ایران خطری برای او ندارد؟

او احتمالا به صورت کامل با وکیل در ارتباط بوده و اگر مطمئن نبوده که مشکلی برایش پیش خواهد آمد، هرگز به ایران برنمی گشت. از همین رو احتمال می دهیم او بدون هیچ مشکلی به ایران برگردد.

سرنوشت فرزند دنیا جهانبخت و مهراد جم چه خواهد شد؟

بعید است که بعد از جدایی مهراد جم و دنیا جهانبخت، دنیا فرزند خود را به او بدهد. البته برخی رسانه های جعلی خیلی سریع اخباری مبنی بر اینکه مهراد جم می خواهد فرزندش را به ایران برگرداند منتشر کردند. اما با توجه به آشنایی با کشور انگلستان می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که او هرگز با بچه ای که قطعا تمام مسئولیت هایش از ابتدا تا اکنون با دنیا جهانبخت بوده، به ایران برنخواهد گشت.

اخبار جدید جدایی مهراد جم و دنیا جهانبخت

در صورتی که هر خبر جدیدی در این مورد منتشر شود، آن را از بخش اخبار سلبریتی ها در سایت به شما اطلاع خواهیم داد. به شما پیشنهاد می کنیم از دیگر اخبار ما نیز بازدید کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا