بیوگرافی شاهین فلاکت و حقایق پنهانی در مورد او

شاهین فلاکت یکی از رپر های با استعداد می باشد که به تازگی با انتشار ترک خود سروصدا زیادی را در رپ فارس ایجاد کرد. بهتر است بدانید که یکی از افرادی می باشد که از کودکی شروع به خواندن رپ کرده است و به همین دلیل یکی از افراد قدیمی در این سبک می باشد. بیوگرافی شاهین فلاکت یک از موضوعات این مقاله می باشد که ما به آن می پردازیم.

شاهین فلاکت کیست؟

شاهین فلاکت کیست؟

این خواننده متولد سال 1369 می باشد و در ایران و در تهران متولد شده است. بهتر است بدانید که تا به امروز ترک های زیادی داشت است و می توان گفت همکاری بسیار خوبی داشته است. این رپر از سال 82 فعالیت خود را شروع کرده است و دارای سبک بسیار جالبی می باشد.

عکس های شاهین فلاکت را در کجا ببینیم؟

شما می توانید عکسی های این رپ را از طریق اینستاگرام شاهین فلاکت ببیند و به دنبال این قضایا برخی از ویدیوهای مربوط به فری استایل های او را ببیند و بسیار از افراد در حال حاضر به دنبال ویدیوهای او و عکس های او هستند. شما می توانید با جستجو نام او در گوگل نیز به عکس های او دسترسی پیدا کنید.

بهترین آهنگ های شاهین فلاکت کدامند؟

بهترین آهنگ های شاهین فلاکت کدامند؟

این خواننده تا به امروز ترک های زیادی را منتشر کرده است و ما در این بخش برخی از آن ها را به شما معرفی می کنیم و باید بدانید که این ترک در نظر سنجی مردمی شرکت کرده است. بسیاری از آهنگ های او در نظر سنجی حضور نداشته است اما در حال حاضر بهترین ترک های او می باشند.

آهنگ حیف من

یکی از بهترین ترک های او می باشد و در نظر سنجی رتبه اول را از آن خود کرده است بسیاری از ترک های این خواننده در پلتفرم های متفاوت منتشر می شود و بهتر است بدانید که برخی از ترک های او همکاری با رپرهای بسیار معروف مانند رضا پیشرو می باشد. شاهین فلاکت حیف من را در این اواخر منتشر کرده است.

آهنگ کجاست؟

این ترک در رتبه دوم ترک های او قرار دارد و می توان گفت یک از بهترین های او می باشد. شاهین فلاکت کجاست؟ را یکی از بهترین ترک های خود از نظر تکنیک می داند. شما می توانید این ترک را از طریق لینک های زیر دانلود کنید و یا با استفاده از کانال های تلگرامی به دانلود آن ها بپردازید.

آهنگ من خنگ شدم

این ترک در نظر سنجی مردمی رتبه سوم را از آن خود کرد و بهتر است بدانید که بسیاری از ترک های دیگر این خوانده در مرحله اول حذف شده اند. باید دانید که می توانید این ترک را از طریق لینک های زیر دانلود کنید. شاهین فلاکت من خنگ شدم را دراین اواخر منتشر کرده است و می گوید که افراد زیاد با این ترک من را شناخته اند.

شاهین فلاکت با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

شاهین فلاکت از جمله خوانندگان پیشگام رپ فارسی است و بیشتر آهنگ های او و همکاری هایش با دیگر خوانندگان به سال های 1385 تا 1390 برمی گردد. یکی از بهترین همکاری های او، اهنگ شاهین فلاکت نازگل است. در این آهنگ صدای شاهین فلاکت و رضایا و همچنین آرمین ۲AFM شنیده می شود. اما این خواننده چند اجرای موفق دیگر با برخی از خوانندگان پاپ و رپ فارسی هم داشته است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

امیر تتلو

یکی از همکاری های این خواننده که به سال 1388 بر می گردد با امیرتتلو بود، این دو خواننده در آهنگی به نام ” دنیا نیا ” با هم همکاری داشتند.

رضا پیشرو

شاهین فلاکت در آهنگی به نام “چشمم ندید”  با امیر تتلو و رضا پیشرو همکاری داشت. او در این آهنگ از عشق قدیمی و نافرجام خود گلناز صحبت می کند.

امیر حیدری

این خواننده در آهنگی به نام ” نمیخوامت برگردی ” با امیر حیدری که تنظیم کننده آهنگ هم هست، همکاری داشت. این آهنگ احساسی است و از جدایی می گوید. آهنگ نمیخوامت برگردی در اردیبهشت سال 1395 منتشر شده است و یکی از جدیدترین آهنگ های این خواننده است.  

سینا پرشین

همکاری دیگر شاهین فلاکت خواننده با سینا پرشین یا سینا پارسیان خواننده پاپ ایرانی است. این آهنگ حیف منه نام دارد که در اسفند سال 1389 منتشر شد. یکی از جدیدترین آهنگ های سینا پارسیان که هنوز هم در زمینه خوانندگی فعالیت می کند، آهنگی به نام دیوار کج است.

 تهم

خواننده دیگری که شاهین با او اجرایی مشترک داشت، تهم است. این اجرا در آهنگی به نام ” بچه های ما ” مربوط به سال 1388 است. تهم یکی از رپرهای فارسی است که مدتی بعد از شروع فعالیت خود عضو گروه عرفان پایدار شد و همین موجب مشهور شدن این خواننده شد.

آلبوم هایی که شاهین فلاکت منتشر کرده است کدامند؟

آلبوم هایی که شاهین فلاکت منتشر کرده است کدامند؟

این خواننده تا به امروز ترک های زیادی را خوانده است اما آلبومی را منتشر نکرده است. باید بدانید که بهترین تکر های او عاشقانه هستند و درباره داسان عاشقی خود او می باشد و ما در ادامه این داستان و ترک های مربوط به آن را به طور کامل برای شما توضیح می دهیم.

درامد شاهین فلاکت از کجاست؟

این خواننده دارای پشتوانه مالی بسیار خوبی م می باشد و می توان گفت این قضیه بسیار در پیشرفت سریع او نقش داشته است. در حال حاضر جدا از خوانندگی به شغل خود می پردازد و تا جایی که حواشی در این باره صحبت می کنند می گویند که یکی از شرکت های مدیریتی را رهبری می کند و درآمد خوبی دارد اما تمامی اخبار ها در حال حاضر تنها فکت های مردم می باشد.

حاشیه های شاهین فلاکت در رابطه به چه موضوعاتی است؟

این خواننده تنها حواشی که داشته است ومربوط به داستان عاشقی خود می باشد و بعد از آن معتاد شدن او حواشی بیشتری را وارد زندگی او می کند باید بدانید که این خواننده در سنین بسیار پایین با شخصی آشنا می شود و این آشنایی باعث عذاب زیادی در زندگی او می شود.

دوست دختر شاهین فلاکت کیست؟

این خواننده درباره دوست دختر جدید خود صحبتی نکرده است اما مدام درباره گلناز که داستان غم انگیزی را با او شروع کرده در آهنگ های خود صحبت می کند. باید بدانید که شاهین در سن 15 سالگی، عاشق این دختر می شود و بعد از مدتی این دختر به طور کاملا غیر منتظره ای با او بهم می زند و شاهین از این موضوع بسیار ناراحت است اما داستان در این جا تمام نمی شود.

آخرین آهنگ شاهین فلاکت

آخرین و جدیدترین آهنگ شاهین آهنگی احساسی به نام ” نمیخوامت برگردی ” است. این آهنگ در اردیبهشت سال 1395 منتشر شد و امیر حیدری به عنوان خواننده و تنظیم کننده آهنگ با او همکاری داشته است. شاهین در این آهنگ که آخرین آهنگ اوست در قسمت هایی از آهنگ، رپ می کند.

آهنگ دیگری از شاهین فلاکت به نام دوری و دوستی هم یکی از آخرین آهنگ هایی است که با نام او منتشر شد. این آهنگ یک اجرای مشترک یا فیت با خواننده دیگری به نام بهزاد ببو است که در یوتیوب او موجود است. این آهنگ در مارس 2021 منتشر شد و شاهین در آن از کسانی می گوید که به عنوان دوست با او بودند اما از روی قصد او را به زمین زدند.

چرا شاهین فلاکت معتاد شد؟

شاهین در نوجوانی با دختری به نام گلناز دوست می شود و رابطه ای احساسی بین آن ها شکل می گیرد. اما این رابطه با جدایی تمام می شود و هر کدام به دنبال زندگی خودشان می روند. پس از مدتی گلناز برای آشتی با او تماس می گیرد، اما شاهین فلاکت گلناز را رد می کند و پس از بازگشت گلناز به او بی توجهی می کند.

متاسفانه مدت کوتاهی پس از این ماجرا، این دختر به علت بیماری سرطان در آمریکا می میرد و این ماجرا تاثیر بدی بر روی شاهین فلاکت می گذارد. تا جایی که موجب کشیده شدن او به سمت اعتیاد می شود. شاهین فلاکت اهنگ هایی هم برای عشق از دست رفته خود گلناز می خواند. یکی از آهنگ های شاهین فلاکت من خنگ شدم است که در آن در مورد اعتیاد خود و نئشه بودنش می خواند. او این آهنگ را در آذر ماه سال 1387 منتشر کرد.

این رپر کنسرتی تا به امروز داشته است؟

این خواننده در زمان فعالیتش مدت کوتاهی در خارج از کشور زندگی کرد اما کنسرتی برگزار نکرد و به ایران بازگشت. او بیشتر سال هایی که در زمینه موسیقی هیپ هاپ و رپ فارسی فعالیت داشت در ایران کار می کرد. او هم مانند سایر رپرها اجازه نداشت کنسرتی برگزار کند.

در ایران از همان سال های ابتدای پیدایش رپ فارسی، این موسیقی به صورت غیرقانونی و اصطلاحا زیرزمینی توسط خوانندگان اجرا می شد. این خوانندگان مانند شاهین فلاکت با اینکه طرفداران زیادی در داخل ایران و در بین جوانان داشتند، مجوز انتشار آهنگ و برگزاری کنسرت نداشتند. مشکلی که هنوز موزیک رپ فارسی با آن دست به گریبان است و رپرهایی که داخل ایران هستند هم مجبورند برای برگزاری کنسرت به کشورهای نزدیک به ایران مثل ترکیه یا ارمنستان بروند.

پیج اینستاگرام شاهین فلاکت چه نام دارد؟

پیج اینستاگرام شاهین فلاکت چه نام دارد؟

با جستجو واژه شاهین فلاکت اینستا می توانید از طریق گوگل به اینستاگرام او دسترسی پیدا کنید. اما بهتر است بدانید که بسیاری از افراد در حال حاضر در اینستاگرامم خود فعالیت های هنری خود را به نمایش می گذارند و با این عمل فالوورهای زیادی را جذب آن ها می شوند. داستان احساسی این خواننده فالوور های زیادی را جذب کرد. یوتیوب شاهین فلاکت در حال حاضر برای انتشار موزیک ویدیو های او فعال می باشد اما کلاب هاوس شاهین فلاکت غیر فعال می باشد.

شاهین فلاکت و حصین ابلیس رابطه خوبی با هم دارند؟

این دو خوانند دارای ترکی مشترکی می باشند و می توان گفت ارتباط نزدیکی با یک دیگر دارند. بسیاری از افراد در حال حاضر به دنبال این ترک می باشند و می توانید از لینک زیر برای دانلود او اقدام کنید. باید بدانید که شاهین فلاکت دیس زدبازی را در این دوران منتشر کرد و این باعث معروفیت ترک او با حصین شد.

شاهین فلاکت و پیشرو جدیدا همکاری داشته اند؟

تا به امروز این خواننده با رضا پیشرو و امیر تتلو ترک عاشقانه ای را درباره داستان عاشقی خود منتشر کرده اند و به تازگی خبری از همکاری دوباره نداده اند. این ترک می تواند بهترین ترک این رپر باشد چرا که داستان عاشقی خود را به طور کلی توضیح می دهد.

اهنگ های شاهین فلاکت را چگونه دانلود کنیم؟

شما می توانید ترک های این خوانده را از طریق لینک های زیر دانلود کنید و یا با استفاده از کانال های موزیکی به دانلود آن ها بپردازید. بسیاری از ربات ها در تلگرام وجود دارند که با استفاده از آن ها تمامی آهنگ های مورد نظر خود را دانلود می کنید و لذت می برید.

فری استایل جدید شاهین فلاکت چگونه بود؟

تا به امروز فری استایل های زیادی را منتشر کرده است و تمامی آن ها در پیج او قرار دارد. بهتر است بدانید که بسیاری از رپ های این خواننده را در این کار خبره می دانند و در اینباره این گونه اظهار نظر می کنند که یکی از رپر هایی می باشد که فری استایل زیادی می خواند. برخی از ترک های او فری استایل بوده است. با ما دراین مقاله همراه باشید تا تمامی زندگینامه این رپر را به چالش بکشیم. اگر دنبال فری استایل خوب هستید، 10 فری استایل رپ برتر ایرانی و خارجی را ببینید.

آیا این رپر مهاجرت کرده است؟

آیا این رپر مهاجرت کرده است؟

این رپ قصد مهاجر داشت و به دنبال شروع زندگی جدید بود اما بهتر است بدانید که در حال حاضر درایران زندگی می کند و فعالیت خود را در تهران ادامه می دهد. بسیاری از افراد در حال حاضر به دنبال همکاری با این خواننده می باشند و این همکاری ها باعث پیشرفت او می شود. باید بدانید که بعد از مرگ گلناز تصمیم به مهاجرت از ایران گرفت تا بتواند بدون فکر و خیال های مربوط به داستان مرگ او زندگی کند.

شاهین فلاکت هنوز هم رپ می کند؟

به تازگی آهنگی از این خواننده رپ فارسی منتشر نشده است و به نظر می رسد در سال های اخیر فعالیتی در زمینه موسیقی نداشته است. اما این خواننده در طول سال های فعالیت خوانندگی خود، همواره در زمینه رپ خوانندگی کرده است و اگر تصمیم بگیرد دوباره فعالیتش را آغاز کند، حتما باز هم رپ می کند. فعلا اخبار جدیدی در مورد شروع به کار این خواننده توسط او یا دوستانش منتشر نشده است.

سوالات متداول

ماجرا دوست دختراو چه بوده است؟

بهتر است بدانید که شاهین در سن 15 سالگی با دختری به نام گلناز آشنا می شود و بعد از ارتباط عاشقانه عمیقی که با هم شروع می کنند. بعد از مدتی گلناز از شاهین بدون توضیح هیچ گونه مسئله ای جدا می شود و شاهین از این بابت بسیار ناراحت و عصبانی می باشد. باید بدانید که بعد از گذشت مدتی گلناز با شاهین ارتباط برقرار می کند اما شاهین به علت عصبانیت زیاد با او بد رفتاری می کند.

ماجرا اعتیاد شاهین فلاکت چیست؟

بهتر است بدانید که دوست دختر او بعد از مدتی متوجه سرطان می شود و بعد از چند ماه فوت می کند و این اتفاق باعث شکست بزرگی در زندگی این خواننده می شود و وارد دنیای اعتیاد می شود.و در حال حاضرترک کرده است.

آهنگ چشمم ندید چه ارتباطی با زندگی این رپر دارد؟

بهتر است بدانید که این ترک با همکاری امیر تتلو و رضا پشرو انجام شده است و می توان گفت که یکی از زیباترین ترک های این خواننده می باشد. در این ترک این سه خواننده زندگی شاهین را توصیف می کنند و این قشنگ ترین همکاری رپی را شکل می دهد.

آیا شاهین فلاکت در حال حاضر به دنبال فعالیت و همکاری با عرفان پایدار می باشد؟

ای خواننده در حال حاضر تصمیم به همکاری با عرفان را دارد اما در حال حاضر خبر قطعی در اینباره منتشر نشده است. بسیاری از طرفداران عرفان در اینباره این گونه می گویند که این رپر در حد عرفان پایدار نمی باشد و همکاری آن ها نباید شکل بگیرد چرا که با این کار عرفان لول خود را پایین می آورد، اما عرفان همچین دیدی به قضیه ندارد و در صورت امکان با این رپر همکاری می کند.

5/5 - (2 امتیاز)

baba voos

مدرک فوق لیسانس فناوری اطلاعات خود را از دانشگاه آلمان دریافت کردم. همچنین به تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ می پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا