بیوگرافی شیوا صفایی و بررسی ماجرای جدایی شیوا صفایی از محمد حدید

شیوا صفایی مدل و بازیگر ایرانی تبار که در زمینه مدلینگ و مد و میکاپ آرتیست حرفه ای شهرت چشم گیری دارد و در آمریکا به ایفای چند نقش پرداخته و شهرتی در عرصه بازیگری نیز پیدا کرده است البته طبق بیوگرافی شیوا صفایی می توان تشخیص داد که این بلاگر اینستاگرامی تقریبا تمام عمر خود را در آمریکا گذرانیده است و با توجه به سن شیوا صفایی می توان فهمید که او در اوج جوانی خود بسیاری از مراحل موفقیت را طی کرده است و یکی از ایرانی های موفق دنیا می باشد.

شیوا صفایی کیست؟

شیوا صفایی کیست؟

شیوا صفایی متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۵۹ از تهران می باشد که اواسط جوانی از ایران همراه خانواده خود از ایران مهاجرت کردند و به لس آنجلس آمریکا رفتند و هم اکنون نیز در این کشور ساکن هستند .
این بانو به خاطر ظاهر و اندام زیبا و قابل قبول خود مورد توجه بسیاری از سرمایه داران قرار گرفت و به او پیشنهادات زیادی در زمینه مدلینگ و تبلیغات داده شد و حتی نیز در عرصه بازیگری نیز شرکت کرد و شهرت او بعد از بازی در یک فیلم سینمایی به اوج خود رسید .

شیوا صفایی در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

این چهره مشهور و سلبریتی ایرانی تبار به خاطر زیبایی و چهره خاصی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته و در زمینه های زیادی از جمله مدلینگ و تبلیغات خاص مثل جواهرات قیمتی با برندهای مشهور مشغول است . هم چنین دارای شرکت مد نیز هست که به تازگی دایر کرده که بسیار توجه هارا به خود جلب کرده . یکی دیگر از دلایلی که باعث شده شیوا صفایی به شهرت بسیار برسد به خاطر بازی در فیلم های سینمایی هالیوود است که با درخشیدن در این فیلم ها شهرت زیادی در بین مردم الخصوص ایرانیان به دست آورده.

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

شیوا صفایی یک بلاگر و سلبریتی مشهور و مطرح است و مشخصا دارای درآمد بالا و قابل توجهی هم می باشد و چون در زمینه بازیگری و تبلیغات هم فعالیت چشم گیری دارد پس دست مزد های بالایی هم می گیرد به همین دلیل نمی توان در آمد ثابتی برای او تعیین کرد به گفته خود او ماهیانه درآمد متغیر چند صد میلیون دلاری دارد و همیشه یکسان نیست. با این حال مشخص است که با شهرت زیادی که این شخص دارد و فعالیت در چند زمینه از در آمد و سرمایه زیادی برخوردار است.

آدرس پیج اینستاگرام شیوا صفایی چیست؟

این سلبرتی ایرانی آمریکایی تبار نیز مثل سایر افراد و چهره های مشهور دارای پیج رسمی ای می باشد که در این پیج عکس های خود و روزمرگی های خود را به نمایش می دهد که طرفداران خاص خود را دارد و قابل ذکر است که به خاطر فعالیت های او و شهرت خاصی که دارد فالورهای زیادی پیج اورا دنبال میکنند و پیگیر او هستند . برای دسترسی به پیج این بازیگر و مدل معروف ایرانی می توانید با سرچی ساده پیج اورا که به نام خود ایشان یعنی شیوا صفایی در اینستا گرام وجود دارد دنبال کنید.

عکس های این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

شیوا صفایی یکی از چهره های مشهور و سلبریتی های پر آوازه به خصوص در عرصه مد و مدلینگ و حتی بازیگری است به همین خاطر چهره شناخته شده ای در بین مردم شده است و به همین دلیل عکس های زیادی از او در دسترس است که در تمام شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام خود او و گوگل به تعداد زیاد وجود دارد که با جست و جویی ساده می توان به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کرد و آن ها را ذخیره کرد البته عکس هایی از شیوا صفایی به همراه نیلز هولینگ موجود می باشد که به رابطه ی او با این فرد آمریکایی دامن زده است.

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

شیوا صفایی علاوه بر مدلینگ در زمینه میکاپ آرتیست نیز هم بسیار حرفه ای است و دستی بر آتش دارد شهرت زیادی در این حرفه نیز به دست آورده و حتی او با شرکت های معروف لوازم آرایشی برند های معروف قرار داد دارد که باعث شده بسیار در این حرفه نیز شاخص و مطرح باشد.این بانوی هنرمند تمامی کلیپ های میکاپ خود را در صفحه اجتماعی اینستاگرام خود منتشر می کند تا طرفداران خود بتوانند آن ها را دیده و استفاده کنند.

آموزش میکاپ شیوا صفایی

این سلبریتی و میکاپ آرتیست حرفه ای با توانایی خاصی که از خود در این زمینه نشان داده توانسته بسیار در این عرصه نیز بدرخشد او با تبهر خاصی که در میکاپ دارد فعالیت خود را بیشتر کرده و آموزش هایی در این زمینه نیز انجام داده و از طریق پیج خود آن ها را در اختیار افراد قرار می دهد تا سایرین نیز بتوانند مشاهده کرده واستفاده کنند او از بهترین لوازم آرایشی روز دنیا با برند های معتبر و خاص در میکاپ خود استفاده می کند که زیبایی میکاپ آن را دو چندان می کند و از نوع خود کاملا بی نظیر می باشد.

همسر شیوا صفایی کیست؟

همسر شیوا صفایی کیست؟

شیوا صفایی بعد از مهاجرت از ایران و به شهرت رسیدن در سن جوانی با همسر سابق خود محمد حدید که مردی بسیار ثروتمند و عرب بود ازدواج کرد که دارای اختلاف سنی زیادی که حدودا نزدیک ۳۰ سال بود به عنوان همسر دوم محمد حدید ازدواج کرد و یکی از دلایلی که باعث شد شیوا به شهرت بیشتر برسد ازدواج با محمد حدید بود اما این ازدواج زیاد طول نکشید و به گفته خود شیوا صفایی به دلیل خیانت محمد حدید از هم جدا شدند و هم اکنون عکس جدیدی از همسر جدید وجوان خود در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است در واقع در حال حاضر شیوا صفایی با نیلز هولینگ می باشد که یک رابطه به صورت جدی می باشد زیرا عکس های بسیاری از او و نیلز هولینگ منتشر شده است اما به صورت جدی او در مصاحبه های خود نامی از او نبرده است

شیوا صفایی چه حاشیه هایی داشته است؟

شیوا صفایی چه حاشیه هایی داشته است؟

خانم صفایی به خاطر فعالیتش در زمینه بلاگری و بازیگری و فعالیتی که با برند های معروف دنیا دارد بسیار شناخته شده است و طبیعی است حاشیه هایی هم داشته باشد اما مانند بقیه افراد مشهور دارای حاشیه های آن چنان زیادی نیست ولی طلاق او از محمد حدید وازدواج مجدد او جنجال و حاشیه های زیادی را به دنبال داشته که به نوبه خود قابل توجه است و همین امر باعث شده تا در زمینه های کاری او نیز به خصوص بازیگری تاثیر زیادی داشته باشد و حاشیه های نه چندان زیادی برای او به دنبال داشته باشد ناگفته نماند که چهره های مشهور به دلیل این که در بسیاری از مواقع موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند برای آن ها ایجاد حاشیه می کنند و این سلبریتی از این قاعده مستثنی نیست.

شیوا صفایی کجا زندگی می کند؟

شیوا صفایی ایرانی الاصل و بزرگ شده در تهران است اما در ایام جوانی با خانواده خود به آمریکا مهاجرت می کند و سال های سال است که در لس آنجلس آمریکا همراه خانواده خود در آن جا زندگی می کند اما به خاطر کار و حرفه ای که دارد به شهر های دیگر نیز رفته و مدتی در آن جا ساکن بوده است و مدتی نیز به خاطر همسر خود در عربستان ساکن بود زیرا همسر اول او محمد حدید عرب بود اما پس از جدایی از او باز به لس آنجلس آمریکا بازگشت و هم اکنون در آن جا با نامزد جدید خود ساکن هستند‌ که با توجه به عکس های منتشر شده از سوی آن ها می توان تشخیص داد که زندگی خوب و پر از نشاطی را پشت سر می گذارند.

این بیوتی بلاگر با چه برند هایی همکاری کرده است؟

این بیوتی بلاگر با چه برند هایی همکاری کرده است؟

شیوا صفایی با برند های مشهور و روز دنیا همکاری همیشگی دارد از جمله لاروس, هدی بیوتی sonrei ودیگر برندهای مطرح دنیا همکاری دارد و تبلیغات آنان را انجام می دهد حتی در عرصه تبلیغات جواهرات با برترین شرکت های موجود در دنیا مانند هری وینستون همکاری دارد. هم چنین خود خانم صفایی نیز در عرصه مدلینگ دارای برندی با نام خود می باشد که در چند سال های اخیر جز یکی از برند های معروف شده است در واقع بسیاری از ایین شرکت های کوچک وجود دارند که با این بلاگر اینستاگرامی قرار داد دارند ولی نام ان ها به قدری بزرگ نمی باشد که بتوان به عنوان یک شرکت بزرگ تجاری از آن ها نام برد.

سوالات متداول

 1. شیوا صفایی کیست؟

  شیوا صفایی یکی از مدل های ایرانی می باشد که در حال حاضر خارج از ایران مشغول به کار می باشد.

 2. شیوا صفایی چه مقدار ثروت دارد؟

  میزان ثروت این بازیگر و مدل به صورت حدودی 1 میلیون دلار می باشد.

 3. شیوا صفایی در چه صنعتی کار می کند؟

  شیوا صفایی در صنعت مدلینگ کار می کند و توانسته از طریق همین صنعت نیز به شهرت رسیده و بازیگری نیز بکند.

 4. شیوا صفایی برای کدام کمپانی های روز دتیا کار می کند؟

  او تقریبا به صورت مدل برای کمپانی های بزرگ دنیا کار کرده است که یکی از معروف ترین آن ها پرادا می باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا