آموزش بازی مار و مارگیر + قیمت خرید این بازی فکری

بازی مار و مارگیر یکی از بهترین بازی های دورهمی است که هم اکنون در اختیار گروه سنی کودکان قرار گرفته است و کودکان می توانند با شرکت در این بازی میزی اوقات بسیار خوبی را برای خود رقم بزنند. این بازی به قدری سرگرم کننده و مهیج است که کودکان را می‌ تواند ساعت‌ ها به خود سرگرم نماید. پس پیشنهاد ما این است که برای آنکه آشنایی بیشتری نسبت به این بازی پیدا کنید، در ادامه همراه ما باشید تا بتوانید برای انتخاب این بازی اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید پس در ادامه مطلب ما را همراهی نمایید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

آموزش بازی مار و مارگیر

بازی مار و مارگیر چگونه است؟

مارگیر از جمله بازی های مجموعه میز بازی ایرانی است که توسط علی شیر کرمی برای گروه سنی کودکان بالای ۷ سال ساخته و ارائه شده است. این فرد می‌ داند که گروه سنی کودکان بالای ۷ سال از چه نوع بازی هایی خوششان می آید و چگونه می توانند سرگرم شوند و به همین خاطر تصویرسازی فوق‌ العاده‌ ای را در اختیار کودکان قرار داده است. این بازی از جمله بازی هایی است که به صورت داستانی طراحی شده است و نام این بازی از منطق الطیر عطار نیشابوری برگرفته شده است.

این بازی نوعی از بازی های حل معما و فکری می باشد که در آن یک بازیکن به عنوان مارگیر در آن شرکت می کند. در این سرگرمی بازیکنی که در نقش مارگیر می باشد، باید محل پیدا شدن مار را بر روی صفحه بازی پیدا کند و با کمک رنگ تکه های مختلف حدس بزند که مار در کدام قسمت پنهان شده است. این داستان از جمله داستان های آموزنده منطق الطیر است که کمتر به آن پرداخته شده است و جذابیت این بازی آن این است که نام یکی از داستان های این کتاب بر روی این بازی نهاده شده است.

آموزش بازی مار و مارگیر

در رابطه با آموزش این بازی بهتر است به صورت امتحانی یکبار در این بازی شرکت کنید آنگاه به راحتی می توانید تمام فرآیند این بازی را آموزش ببینید. علی شیر کرمی در رابطه با ویژگی‌ های این بازی گفته است که بازی مار و مارگیر علاوه بر جذابیتی که برای بازیکن دارد آموزنده نیز می باشد. به خاطر داستانی که طی این بازی بازیکن تجربه می کند، تجربه خوبی در ذهن او ثبت می شود. داستان این بازی نکات بسیار آموزنده و مثبتی به همراه دارد و مخاطب را به تامل وا می دارد.

آیا نرم افزار بازی مار و مارگیر هم وجود دارد؟

با توجه به آن که بسیاری از افراد به دنبال نرم افزار بازی مار و مار گیر برای کامپیوتر و موبایل خود هستند، پیشنهاد ما این است که ابتدا نسخه واقعی این بازی را تهیه کنند و به بازی بپردازند زیرا هم اکنون هیچ خبری از این که نسخه نرم افزار آن در حال ساخت می باشد در دست نداریم و گمان می‌ کنیم که تنها نسخه واقعی این بازی در بازار برای کودکان ارائه شده است.

عکس بازی مار و مارگیر

بسته به آنکه شما چه نوع بازی مار و مارگیر را بخواهید خریداری کنید و بسته به اندازه صفحه، قیمت این بازی متفاوت خواهد بود اما پیشنهاد می کنیم که ابتدا عکس های این بازی را در اینترنت و فضای مجازی مشاهده نمایید تا بر اساس عکس های آن بتوانید بهتر تصمیم بگیرید که کدام نوع صفحه این بازی را خریداری کنید. در دیجی کالا و دیگر منابع و فروشگاه های آنلاین عکس هایی از صفحه این بازی در اختیار خریداران قرار گرفته است. شما با مراجعه به این سایت ها می توانید خرید بهتری را تجربه نمایید‌.

قیمت خرید بازی مار و مارگیر چقدر است؟

قیمت خرید بازی مار و مارگیر بسته به آن که شما از چه سایتی بخواهید به صورت اینترنتی این بازی را خریداری نمایید متفاوت می باشد. البته به صورت حضوری کم پیش می‌ آید که تخفیفات خوبی شامل حال خریداران شود. به همین خاطر شما می توانید از سایت های فروش آنلاین نیز این بازی را در تخفیفات خریداری نمایید.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

بر اساس اطلاعات به دست آمده می دانیم که این بازی بیش از یک بازیکن نیاز دارد و همچنین تنها برای گروه سنی کودک طراحی شده است و کودکان بالای ۷ سال می توانند در این بازی شرکت کنند. داستان بازی نیز به گونه‌ ای طراحی شده که کودکان در این رنج سنی به راحتی از این بازی لذت ببرند.

قیمت خرید بازی مار و مارگیر چقدر است؟

تعداد نفرات بازی مار و مارگیر باید چقدر باشد؟

تعداد نفرات بازی مار و مارگیر یک بازیکن است زیرا به خاطر داستانی بودن این بازی تنها نیاز است که یک بازیکن در آن شرکت کند. این بازی بازیکن را به فکر و تامل وا می دارد و مدتی او را در فکر فرو می برد به همین خاطر نیازی به وجود هیچ بازیکن دیگری برای افزایش هیجان این بازی وجود ندارد.

زمان این بازی چقدر است؟

بر اساس آن که بازیکن تا چه اندازه به قوانین بازی مسلط باشد زمان این بازی چندان طولانی نمی باشد البته برای زمان این بازی هیچ محدودیتی ذکر نشده است و بازیکن می‌ تواند هر مدت که بخواهد بر روی این بازی تمرکز و فکر صرف نماید.

قوانین این بازی چیست؟

قوانین بازی مار و مارگیر را می توانید طی دانلود بازی مار و مارگیر برای اندروید و دانلود بازی مار و مارگیر برای کامپیوتر بیاموزید و نیازی نیست که حتماً مدت زمان طولانی را برای یادگیری آن صرف نمایید. البته این در صورتی است که اعلام شود نسخه نرم افزار این بازی در حال انتشار می‌ باشد زیرا هنوز خبری درباره اینکه این بازی نسخه نرم افزاری نیز در آینده خواهد داشت اعلام نشده است.

 از جمله قوانین بازی این است که این بازی بر روی یک صفحه با مربع های شماره دار اجرا می‌ شود که تعداد مربع های کوچک در حدود ۱۰۰ عدد اعلام شده است. همچنین تعدادی مار و تعدادی نردبان در این داستان بر روی صفحه وجود دارد که هر کدام دو مربع مخصوص صفحه را به هم متصل می نمایند.

سوالات متداول

بازی مار و مارگیر برای چه گروه سنی طراحی شده است؟

این بازی برای کودکان بالای ۷ سال مناسب است‌.

طراح بازی مار و مار گیر کیست؟

علی شیر کرمی طراح این بازی است.

بازی مار و مارگیر متعلق به کدام کشور است؟

این بازی متعلق به طراحان کشور ایران است.

بازی مار و مار گیر به چند بازیکن نیاز دارد؟

این بازی به یک بازیکن نیازمند است.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا