معرفی مطرح ترین مجری های ورزشی ایرانی و خارجی در سال 2022

برنامه های ورزشی همواره جزء دسته برنامه های پر طرفدار در تمامی جهان است. انتخاب مجری برای این دسته از برنامه ها کمی مشکل است زیرا فردی که وظیفه مجری گری این برنامه ها را بر عهده می گیرد باید انرژی بسیار بالایی داشته باشد و هم چنین اطلاعات عمومی بسیاری در زمینه انواع ورزش های مختلف داشته باشد. در کشور ایران و خارج از کشور ایران افراد بسیاری به عنوان بهترین مجری های ورزشی به فعالیت می پردازند.

معروف ترین مجری های ورزشی ایران کدامند؟

معروف ترین مجری های ورزشی ایران کدامند؟

در کشور ایران مجریان بسیاری در زمینه ورزش به فعالیت می پردازند که به عنوان معروف ترین مجری های ورزشی شناخته می شوند. در این قسمت ما قصد داریم پنج نفر از معروف ترین مجریان ورزشی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

عادل فردوسی پور

به هیچ عنوان نمی شود که بحث، بحث ورزش ایران باشد و عادل فردوسی پور به عنوان یکی از بهترین مجری ها و گزارشگران ایرانی معرفی نشود. تمامی ما این مجری را با اجرای برنامه 90 به یاد داریم و در حال حاضر نیز وی در هیچ برنامه ای به فعالیت نمی پردازد. اینستاگرام عادل فردوسی پور با کلیک در اختیار شما خواهد بود.

جواد خیابانی

جواد خیابانی یکی از مجری های مطرح ایرانی است که است که می توان گفت به عنوان یکی از پیشکسوتان نیز از این فرد یاد می شود. جواد خیابانی به عنوان یکی از مجری های خوب شبکه سه نیز همواره برنامه های ورزشی را مجری گری و یا گزارشگری می کند.

محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی یکی از مجری های برتر صدا و سیما ایران است که بیشتر به مجری گری در شبکه ورزش می پردازد و بسیاری از برنامه ها را بسیار حرفه ای مجری گری می کند. او در حال حاضر 39 سال دارد و ساکن تهران است.

هادی عامل

هادی عامل یکی از مجری ها و گزاشگر های مطرح صدا و سیما ایران است که افراد بیشتر او را با گزارشگری های بی نظیر بازی های کشتی می شناسند. هادی عامل اصالتی مشهدی دارد و در حال حاضر نیز در سن 66 سالگی است.

پیمان یوسفی

یکی از مجریان برتر ورزش شبکه سه سیما، پیمان یوسفی است که این شخص نیز مانند جواد خیابانی به عنوان یکی از پیشکسوتان مجری گری ورزشی ایران شناخته می شود. پیمان یوسفی اصالتی تهرانی دارد و در حال حاضر 55 سال سن دارد.

معروف ترین مجری های ورزشی خارجی کدامند؟

همان طور که در کشور ایران مجریان معروف بسیاری وجود دارد، در خارج از کشور نیز افراد بسیاری حضور دارند که به عنوان معروف ترین مجری های ورزشی خارجی شناخته می شوند. در این قسمت تعدادی از انواع این دسته از مجریان را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

Darren Fletcher دارن فلچر

دارن فلچر (متولد 5 اکتبر 1972) یک مجری فوتبال انگلیسی برای BT Sport است که مسابقاتی نظیر لیگ برتر، جام حذفی، لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا یوفا را پوشش می دهد. او با شبکه هایی مانند BBC (2004–2016)، BT Sport (2013–تا به امروز) و Notts County (2017–2018) همکاری کرده است.

Alex Scott الکس اسکات

الکساندرا ویرینا اسکات ام بی ای، یک مجری ورزشی، کارشناس و فوتبالیست حرفه ای سابق انگلیسی است که بیشتر به عنوان مدافع راست برای آرسنال در FA WSL بازی می کرد. او 140 بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داد و نماینده بریتانیا در المپیک تابستانی 2012 بود.

Simon Brotherton سایمون برادرتون

سیمون چارلز برادرتون مجری ورزشی بی‌ بی‌ سی است که در مسابقه روز و رادیو پنج زنده بی‌ بی‌ سی و هم چنین تلویزیون بی‌ تی اسپورت حضور دارد. برادرتون هنوز یک دانش آموز بود که کار خود را با رادیو محلی بی‌ بی‌ سی آغاز کرد و در حالی که در دانشگاه بیرمنگام تحصیل می‌ کرد، پیشرفت بیشتری کرد و در آنجا به ایستگاه رادیویی محلی بی‌ بی‌ سی WM بیرمنگام پیوست.

Gabby Logan گبی لوگان

Gabrielle Nicole Logan MBE مجری بریتانیایی و ژیمناستیک کار ریتمیک بین‌ المللی سابق است. او از سال 2009 تا 2013 مجری بی‌ بی‌ سی اسپورت بود. او همچنین رویداد های ورزشی زنده مختلفی را برای بی‌ بی‌ سی ارائه کرده است، از جمله Superstars در دسامبر 2012 و ماراتن لندن از سال 2015.

Catherine Whitaker کاترین ویتاکر

کاترین آن ویتاکر گزارشگر، مجری ورزشی بریتانیایی برای تلویزیون و رادیو است که تنیس و سایر ورزش‌ ها را برای Eurosport، Amazon Prime Video UK، BBC Radio 5 Live، BeIn Sports، Perform و IMG Media پوشش مجری گری کرده است.

عکس مجری های ورزشی ایران را در کجا مشاهده کنیم؟

راه های بسیاری برای مشاهده کردن عکس های مجریان ورزشی ایران وجود دارد. شما می توانید با جست و جو نام آن ها در قسمت جست و جو تصاویر گوگل و یا مراجعه به پیج اینستاگرام آن ها اقدام به مشاهده کردن عکس های این مجریان ورزشی مطرح کنید. هم چنین می توانید از بسیاری از سایت های خبری نیز کمک گرفته و علاوه بر مشاهده کردن تصاویر آن ها اخبار دسته اول این مجریان را نیز مشاهده کنید. آخرین عکس های سلبریتی ها را در اخبار سلبریتی ها مشاهده نمایید.

عکس مجری های ورزشی خارجی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس مجری های ورزشی خارجی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس مجری های ورزشی خارجی می توانید به پیج اینستاگرام آن ها مراجعه کرده و یا نام آن ها را مانند مجریان ورزشی ایرانی در قسمت جست و جو تصاویر گوگل سرچ کنید. البته ناگفته نماند که به دلیل مطرح بودن آن ها و هم چنین معروفیت بسیار، می توانید از انواع اپلیکیشن های مربوط به تصاویر مانند پینترس نیز در این زمینه استفاده کرده و عکس های بیشتری از این افراد مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام مجری های ورزشی ایران چیست؟

اگر نام مجری های ورزشی ایرانی را در اینستاگرام جست و جو کنید ( توصیه می شود به صورت لاتین این کار را انجام دهید ) می توانید به راحتی مشاهده کنید که پیج اینستاگرام آن ها برایتان نمایان می شود. هم چنین می توانید نام آن ها را در گوگل به همراه عبارت اینستا جست و جو کرده و سپس اقدام به مراجعه به پیچ اینستاگرام وی توسط نسخه تحت وب اینستاگرام کنید.

پیج اینستاگرام مجری های ورزشی خارجی چیست؟

پیج اینستاگرام مجری های ورزشی خارجی چیست؟

برای مراجعه به پیج اینستاگرام مجریان ورزشی خارجی، توصیه می شود نام لاتین آن ها را در اینستاگرام جست و جو کرده و سپس وارد پیج اینستاگرام آن ها شوید. بسیاری از این مجری ها در اینستاگرام دارای یک تیک آبی هستند که می توان از این موضوع دریافت که این پیج، پیج اصلی این مجری است. هم چنین می توانید نام لاتین این فرد را در گوگل جست و جو کرده و از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام وارد پیج وی شوید.

درآمد مجری های ورزشی ایرانی چقدر است؟

تا به امروز هیچ گونه خبر دقیقی در مورد این که هر مجری ورزشی دقیقا چه مقدار درآمد کسب می کند منتشر نشده است اما اخباری به صورت عمومی وجود دارد که نشان می دهد در کشور ایران مجریان درآمدی بین 25 الی 50 میلیوم برای اجر در برنامه های مختلف دریافت می کنند که می تواند رقم بسیار بالایی باشد! البته ناگفته نماند که اخباری نیز در این بین وجود دارد که نشان می دهد حتی رقم های یک میلیاردی نیز در این بین وجود دارد!

درآمد مجری های ورزشی خارجی چقدر است؟

درآمد مجری های ورزشی خارجی چقدر است؟

اگر قصد دارید تا اطلاعاتی در زمینه درآمد مجری های خارجی داشته باشید می توانید با جست و جو نام آن ها در گوگل به همراه عبارت net worth and salary به صورت اختصاصی تمامی اطلاعات در زمینه درآمد مجریان ورزشی خارجی را مشاهده کنید. سایت های خبری موجود در این زمینه به صورت دقیق درآمد این اشخاص را به شما عزیزان ارائه می دهند.

مجری های ورزشی ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

معمولا حواشی ای که برای مجری های ورزشی ایرانی به وجود می آید در زمینه نوع برخورد و یا درآمد آن ها است. به عنوان مثال، عادل فردوسی پور بارها به دلیل این که با افراد به نوعی برخورد کرده که باعث به وجود آمدن انواع بحث شده است در حاشیه قرار گرفته است و یا جواد خیابانی همواره به دلیل نوع صحبت و طرز بیان جملاتش جزء مجریان ورزشی بسیار پر حاشیه ایران قرار می گیرد.

مجری های ورزشی خارجی چه حاشیه هایی داشته اند؟

مجری های ورزشی خارجی چه حاشیه هایی داشته اند؟

مجریان ورزشی خارجی نیز مانند مجری های ورزشی ایران به انواع حواشی دچار می شوند و همین موارد باعث می شود تا مشکلات بسیاری برای حرفه هنری و شخصی آن ها به وجود آید. این دسته از مجری ها حواشی ای مانند ارتباط آن ها با بازیکنان مطرح و یا نوع پوشش آن ها برایشان بسیار حاشیه ساز خواهد شد. به عنوان مثال، چندی پیش یکی از مجری های خارجی بسیار معروف بدون لباس بر روی آنتن زنده حاضر شد و برخی مواقع نیز اتفاقاتی مانند پاره شدن لباس حین مجری گری و یا افتادن از روی سکو و یا صندلی نیز برای آن ها به وجود می آید.

سوالات متداول

  1. چگونه تصاویر مجری های ورزشی ایرانی و خارجی را مشاهده کنیم؟

    به راحتی با مراجعه به اینستاگرام و یا جست و جو نام آن ها در گوگل می توانید تصاویر آن ها را مشاهده کنید.

  2. چگونه وارد پیج اینستاگرام این دسته از مجری ها شویم؟

    با جست و جو نام لاتین آن ها در اینستاگرام می توانید به راحتی وارد پیج اینستاگرام آن ها شوید.

  3. آیا اطلاعاتی درمورد درآمد مجریان ورزشی ایرانی وجود دارد؟

    هیچ گونه اطلاعاتی در زمینه درآمد مجری های ورزشی ایرانی به صورن موثق وجود ندارد.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا