سرگذشت استنفورد وونگ نویسنده مطرح بلک جک چگونه گذشته است؟

عده ای از افراد تقریبا تمام عمر خود را صرف دنیای قمار می کنند و سعی می کنند با نوشتن کتاب های مختلف در این زمینه و ساختن نرم افزار های کاربردی بازیکنان را آموزش دهند و احتمال تقلب و کلاهبرداری را کاهش دهند. در این متن می خواهیم درباره یکی از این افراد یعنی استنفورد وونگ صحبت کنیم و با او بیشتر آشنا شویم.

استنفورد وونگ کیست؟

استنفورد وونگ کیست؟

استنفورد وونگ با نام اصلی جان فرگوسن متولد ۱۹۴۳ در آمریکا است. این فرد کتاب های زیادی را درباره قمار نوشته است و یک کتاب نیز در سال ۱۹۷۵ درباره بلک جک به نگارش درآورده است. این فرد برای اولین بار نرم افزار تحلیل بازی بلک جک را طراحی کرد و با این کار کمک بسیاری به بازیکنان در این زمینه کرد. وونگ تا به حال در بازی های زیادی شرکت کرده است و هم چنین در برنامه های تلویزیونی در این زمینه نیز حضور داشته است.

وی هم چنین صاحب یک انتشارات است که کتاب های مربوط به قمار از خودش و از نویسندگان دیگر را منتشر می کند. تحصیلات او در زمینه امور مالی است و دکترای خود را نیز از دانشگاه استنفورد دریافت کرده بود و استاد دانشگاه نیز بود. اما بعد وارد قمار شد و این کار را بهتر از استادی دید.

عکس استنفورد وونگ

استنفورد وونگ یکی از مفاخر دنیای قمار است. درباره او در سایت های بسیاری صحبت شده است و کتاب های او را افراد زیادی خوانده اند. اما تعداد عکس هایی که از وی در اینترنت موجود است کم است. با این حال برای دسترسی به این عکس ها می توانید نام او را در موتور جستجوی گوگل نوشته و‌ در صفحه تصاویر عکس های موجود از او در اینترنت را بببنید. در این جا نیز تعدادی عکس از او آماده کردیم.

پیج اینستاگرام استنفورد وونگ چیست؟

این فرد در اینستاگرام صفحه ای به نام خود ندارد و طرفداران او نیز برای وی صفحه ای تشکیل نداده اند. این بدین دلیل است که قمار بازان و کسانی که در باره این موضوع فعالیت می کنند همیشه د‌ست دارند در ابهام قرار بگیرند و کسی چیزی درباره زندگی آن ها نداند. این افراد معمولا کمتر عکس می گیرند و هم چنین در این جا می توان گفت که وونگ سن زیادی نیز دارد و برای حضور در شبکه های اجتماعی بخاطر همین دلیل نیز تمایلی ندارد.

درآمد این بازیکن بلک جک چقدر است؟

درآمد این بازیکن بلک جک چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد این فرد اطلاعات دقیقی وجود ندارد اما به نظر می رسد او درآمد بالایی داشته باشد. وونگ چند کتاب تا به حال نوشته است و می تواند از فروش این‌ کتاب ها درآمد داشته باشد. هم چنین او بازیکن بلک جک نیز هست و در قمار نیز به صورت حرفه ای فعالیت دارد پس او درآمدی نیز در این زمینه دارد. انتشارات او را نیز نباید فراموش کرد. پس این فرد درآمد بالایی دارد و ثروتمند به نظر می رسد. شمارش سرعتی در بلک جک و مارتینگل در بلک جک را می توان از مهم ترین استراتژی های این فرد برای پیروزی هایش دانست.

استنفورد وونگ در بازی بلک جک چه جوایزی دریافت کرده است؟

همان طور که گفتیم شغل اصلی این فرد نویسندگی است و او را بیشتر به عنوان یک نویسنده می شناسند تا یک بازیکن بلک جک. پس بنابراین این فرد بازی مهمی را تا به حال انجام نداده است که بخواهد جایزه ای دریافت کند و اگر هم جایزه ای گرفته باشد آن قدر مهم نبوده که در رسانه ها بیان شود.

این بازیکن اهل کدام کشور است؟

این بازیکن اهل کدام کشور است؟

استنفورد وونگ اهل کشور آمریکا است. جایی که افراد زیادی به قمار مشغول هستند و یا این که در زمینه قمار و بازی های کازینو فعالیت دارند. آمریکا اولین کشور در دنیا است که این بازی ها را قانونی دانست و افراد توانستند از این طریق برای زندگی خود درآمد داشته باشند. استیو فورته و تامی هایلند از رقیبان این بازیکن بوده اند که در مقاله های دیگر سایت به بررسی بیوگرافی آن ها پرداخته ایم.

سوالات متداول

آیا استنفورد یونگ به تالار مفاخر راه یافته است؟

استنفورد یونگ به دلیل خدمات بسیار مفیدی که برای دنیای قمار و بلک جک انجام داده است به تالار مفاخر این بازی راه یافته است و در کنار افراد بزرگ دیگر در آن جا از او قدردانی می شود.

استنفورد یونگ کجا زندگی می کند؟

وونگ به همراه همسر خود در کالیفرنیا زندگی می کنند. آن ها دو فرزند بزرگ دارند که هر دو درسشان را تمام کرده اند و متاهل هستند و در شرکت معروفی در آمریکا فعالیت می کنند.

استنفورد وونگ چند سال دارد؟

وونگ متولد 1943 است و هم اکنون 79 سال دارد. این سن اصلی این فرد است و تاریخ های اشتباه در سایت های دیگر درست نیست.

آیا استنفورد وونگ هنوز فعالیت دارد؟

استنفورد فورد هم اکنون سن زیادی دارد و به نظر می رسد بازنشسته شده باشد و دیگر کار نمی کند. اما اطلاعات دقیقی درباره این موضوع وجود ندارد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا