آموزش بازی فکری قلمرو ستارگان + لیست قوانین بازی

بازی فکری قلمرو ستارگان یکی از بهترین بازی های فکری می باشد که به صورت ایرانی ترجمه شده و به نام های نبرد کهکشان نیز شناخته می شود. در این بازی شما سراسر هیجان را تجربه خواهید کرد. با ما همراه باشید تا در این مقاله به صورت اختصاصی با این بازی آشنا شوید.

بازی فکری قلمرو ستارگان

بازی فکری قلمرو ستارگان چگونه است؟

بازی فکری قلمرو ستارگان، یکی از مهیج ترین بازی های رقابتی است. در بازی کارتی جنگ ستارگان، هر بازیکن در واقع نقش یک فرمانده را ایفا می کند که در یک سفینه فضایی قرار دارد. این فرمانده باید از قلمرو و سفینه خود در مقابل دیگر سفینه ها حفاظت کند. به همین موضوع است که می گوییم این بازی سراسر هیجان می باشد. شما کاملا در حال انجام یک بازی رقابتی می باشید که نظیر آن وجود ندارد!

آموزش بازی قلمرو ستارگان

در این قسمت به آموزش بازی فکری قلمرو ستارگان می پردازیم. بازی با فرد شروع کننده آغاز می شود و هر بازیکن باید سه فاز را به ترتیب اجرا کند. فاز یک، بازی کردن با کارت ها، فاز دو، فرستادن سفینه ها به تعمیرات و فاز سه، برداشتن دست نوبت آینده می باشد. در هر فاز، بازیکن باید کارهای بسیاری را انجام دهد. در آخر، فردی که بتواند سپر مغناطیسی حریف را که در فاز یک شروع به قوی کردن آن کرده است را از پای در بیاورد، برنده این مسابقه خواهد بود.

آیا نرم افزار بازی فکری قلمرو ستارگان هم وجود دارد؟

اگر شما نیز جزء طرفداران بازی هایی هستید که می توانید در تلفن همراه خود آن را انجام دهید، پیشنهاد می کنیم به دانلود بازی قلمرو ستارگان بپردازید. این بازی در تلفن های همراهی که دارای سیستم عامل اندروید هستند، به راحتی قابل نصب است و شما می توانید به صورت آنلاین و یا آفلاین، این بازی را انجام دهید. پس دست به کار شده و همین الان این بازی هیجان انگیز را برای تلفن همراه خود نصب کنید.

آموزش بازی قلمرو ستارگان

محتویات بازی فکری قلمرو ستارگان چیست؟

این که در جعبه این بازی چه می گذرد را در این قسمت به شما عزیزان ارائه می دهیم. وزن این جعبه 380 گرم می باشد و ابعاد آن 170x120x65 میلی‌ متر است. در این بازی شما
6 توکن پنج ضلعی سپر، 80 کارت فروشگاه، 10 کارت کاوشگر، 8 کارت مزدور، 32 کارت پیشاهنگ و یک دفترچه راهنمای فارسی را مشاهده می کنید. البته در نظر داشته باشید که برخی از مدل های جدید این بازی که ایرانی می باشد دارای اکسپنشن بازی فکری قلمرو ستارگان است. یعنی دارای افزونه های متفاوت تر می باشد.

عکس بازی فکری قلمرو ستارگان

برای مشاهده کردن عکس های این بازی و هم چنین اطلاع از نحوه بازی رومیزی قلمرو ستارگان قبل از خریداری کردن آن، می توانید از طریق قسمت تصاویر گوگل، این موضوع را اطلاع پیدا کنید. کافیست نام این بازی را در این قسمت جست و جو کرده و سپس عکس های آن را مشاهده کنید. این عکس ها در سایت های معتبری قرار دارند که می توانید با مراجعه کردن به این سایت ها، اطلاعات بیشتری را از بازی مشاهده کنید.

قیمت خرید بازی فکری قلمرو ستارگان چقدر است؟

تقریبا می توان گفت این بازی، بازی ارزان و مقرون به صرفه ای است. شما از دو طریق می توانید قیمت این بازی را مشاهده کرده و آن را به صورت آنلاین خریداری کنید. روش اول، جست و جو بازی قلمرو ستارگان ترب است. سایت ترب، یکی از سایت های فروش آنلاین می باشد که از این طریق می توانید علاوه بر مشاهده کردن قیمت این بازی، آن را خریداری کنید. روش دوم نیز جست و جو کردن بازی فکری قلمرو ستارگان دیجی کالا می باشد. از این طریق نیز هر دو راه میسر می شود.

عکس بازی فکری قلمرو ستارگان

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی مناسب افراد بالا 12 سال است. به دلیل سطح پیچیدگی این بازی، توصیه می شود که کودکان زیر 12 سال وارد این بازی نشوند. زیرا علاوه بر این که جذابیت و هیجانی را برای آن ها نخواهد داشت، می توانند نظم بازی را نیز بهم بریزند.

تعداد نفرات این بازی باید چقدر باشد؟

تعداد افرادی که می توانند این بازی جذاب را انجام دهند، زیاد می باشد. افراد می توانند بین 4 تا 6 نفر، وارد بازی فکری قلمرو ستارگان شوند و با انجام آن سعی کنند تا خود برنده این بازی باشند.

زمان این بازی چقدر است؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید که اصلا تا چه اندازه این بازی زمان را صرف می کند. باید بگوییم که این بازی به هیچ عنوان زیر بیست دقیقه تمامی نمی شود. افرادی که خیلی حرفه ای هستند، می توانند از 20 دقیقه یا بیشتر این بازی را انجام دهند. افرادی که به تازگی شروع به انجام بازی کرده اند نیز می توانند حداقل یک ساعت را صرف انجام این بازی کنند.

قوانین بازی قلمرو ستارگان

قوانین بازی قلمرو ستارگان چیست؟

این بازی دارای قوانین خاصی است که در دفترچه راهنمای آن توسط مربع های قرمز رنگ مشخص شده است. در ابتدا، زمانی که قصد دارید یک کارت را بازی کنید، باید حتما آن را طوری نگهدارید که برای حریف قابل مشاهده باشد. کارت هایی که بازیکن می خرد باید مستقیم به تعمیرات او انتقال یابد. فروشگاه باید همیشه دارای 5 کارت باشد. سفینه هایی که در بازی استفاده می شوند باید تا پایان فاز 1 در مقابل بازیکن بمانند و با ورود به فاز دو، همگی باید تعمیرات بروند. این موارد تعدادی از قوانین بسیاز زیاد ولی ساده این بازی می باشد.

سوالات متداول

آیا بازی فکری قلمرو ستارگان را می توان در تلفن همراه خود انجام داد؟

این بازی را می توانید به راحتی در تلفن همراه خود نصب کرده و آن را انجام دهید.

از چه راه هایی می توان این بازی را خریداری کرد؟

می توانید به راحتی از طریق سایت دیجی کالا و ترب این بازی را به صورت آنلاین خریداری کنید.

از چه طریقی می توان عکس های این بازی را مشاهده کرد؟

با جست و جو در قسمت تصاویر گوگل می توانید به راحتی عکس های این بازی را مشاهده کنید.

آیا این بازی فکری مناسب کودکان نیز می باشد؟

این بازی فکری مناسب کودکان نیز و افراد بالا 12 سال می توانند آن را انجام دهند.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا