لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال + بررسی افتخارات آن ها

50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال ایران یا جهان را اگر بخواهیم بررسی کنیم بر می گردیم به کلیات این رشته ورزشی که در سراسر دنیا طرفداران خاص خود را دارد و می‌ توان گفت که جز ورزش هایی محسوب می‌ شود که بیش ترین طرفدار را دارد. هر چند که با گذشت زمان لیست اسامی این افراد بروز شده و ۵۰ بازیکن برتر جهان ۲۰۲۱ چهره های جدیدی را نسبت به سال های قبل به خود دیده است. و چهره‌ ای هم چون لیونل مسی درصدر ۵۰ بازیکن برتر فوتبال جهان قرار دارد.

50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال چه کسانی هستند؟

50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال چه کسانی هستند؟

برای مشخص شدن 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال باید گفت که این افراد ملاک های گوناگونی دارند از جمله تعداد توپ های طلایی که توسط بازیکن در هر سال دریافت می شوند و هم چنین کیفیت بازی آن ها که ۵۰ بازیکن برتر تاریخ فوتبال به انتخاب دارک نیز بر اساس همین ملاک ها انتخاب شده اند. خالی از لطف نیست اسامی آن ها را مرور کنیم.

پله

یکی از 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال پله اسطوره تکرار نشدنی فوتبال می باشد که با ۱۲۰۰ گل رسمی و سه بار حضور در رقابت های جام جهانی وفاداری خود را به باشگاه سانتوس ثابت کرده است.

مارادونا

مارادونا یکی از 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال می باشد که این شخصیت در جام‌ جهانی ۱۹۶۸ به تنهایی کاری کرد که اسم آرژانتین به عنوان قهرمان ثبت شود. با یک متر و هفتاد و دو سانت قد ثابت کرد که برای اسطوره شدن داشتن همه شرایط لازم نیست.

رونالدو در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال

در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال قطعا رونالدو پسری اهل پرتغال که از سال ۲۰۰۳ عملکرد های خیره کننده اش را آغاز کرد وجود دارد و درخشش او در منچستر یونایتد به اوج خود رسید. وی رکورد علی دایی را نیز جا به جا کرد.

کرایوف

کرایف هلندی مردی که سه توپ طلا را در کارنامه خود دارد. به تنهایی کاری کرد که فوتبال بارسلونا به اوج قله خود در اروپا برسد و لقب هایی استثنایی نیز دارد.

رونالدو نازاریو

رونالدو این اسطوره تکرار نشدنی اوج فوتبال خود را در تیم‌ های رئال مادرید و برزیل سپری کرد. با وجود این که از ناحیه پا دچار مصدومیت جدی بود آن افتخارات را کسب کرد.

مهدی مهدوی کیا

مهدی مهدوی کیا این شخصیت یا در واقع اسطوره فوتبال کشور ایران که در کارنامه خود افتخارات زیادی را کسب کرده است. در تیم های باشگاه‌ های اروپا نیز مدت زیادی را سپری کرده است.

علی دایی

علی دایی آقای گل جهان که توانسته بیشترین گل رسمی را در کارنامه خود ثبت کند که اخیرا توسط رونالدو جابجا شده است. ولی هنوز در سراسر دنیا اسم این شخص به عنوان آقای گلی دنیا مطرح می باشد.

علی کریمی

علی کریمی این چهره مشهور ایرانی کم لقب جادوگر فوتبال را نیز به او داده‌ اند. در باشگاه های مطرحی هم چون بایرن مونیخ بازی کرده است و توانسته افتخارات زیادی را کسب کند.

پائولو مالدینی

پائولو مالدینی این اسطوره فرانسوی الاصل آقای گل زمان بازی کردن خودش می باشد. وی افتخارات زیادی را در کارنامه خود ثبت کرده است. چهره خود را ماندگار کرده است.

بوفون یکی از دروازه بان ها در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال

در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال نام بوفون دروازه بان ایتالیایی می درخشد که اوج بازی های خیره کننده او زمانی بود که در تیم ملی ایتالیا بازی می کرد.

ژاوی

ژاوی هرناندز افتخارات زیادی را نیز به دست آورده است. در تیم بارسلونا بازی کرده و در این تیم توانسته خود را در دل هواداران جا کند.

سوارز

لوئیس سوارز بازیکن اروگوئه ای می باشد که برای تیم باشگاهی آژاکس هلند نیز توپ زده است و در تیم بارسلونا نیز افتخارات زیادی را کسب کرده. است.

برکمپ

برکمپ این بازیکن ۴۲۳ بازی را برای تیم باشگاهی آرسنال انجام داده است و در این مدت توانسته است ۱۲۰ گل را برای این باشگاه به ثمر برساند.

پیرلو

اندره پیرلو مهاجم ایتالیایی در سال ۲۰۱۲در طی یک انتقال به یوونتوس رفت. وی برای مطرح شدن جلوی میدان و بهتر شدن وضعیت یووه در لیگ قهرمانان اروپا به این تیم منتقل شد.

نیمار

یکی از 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال نیمار بازیکن برزیلی می باشد که بازی‌ های زیادی را برای تیم ملی برزیل انجام داده و هم چنین در باشگاه بارسلونا نیز افتخارات زیادی را به دست آورده است.

لام

فیلیپ لام بازیکن آلمانی می باشد که عنوان قوای مستحکم برای تیم بایرن مونیخ نیز به مدت شش سال توپ زده است.

کریم بنزما در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال

بازیکنی که برای تیم رئال مادرید به مدت هشت سال بازی کرده است و در ۱۹ سالگی نیز برای تیم ملی خود در مقابل چین توپ زده است.

روماریو

روماریو از بزرگ ترین چهره های معروف برزیلی می باشد که در بازی‌ های جام‌ جهانی بار ها توانسته تیم ملی خود را یک تنه قهرمان این رقابت ها کند و در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال قرار بگیرد.

رائول

رائول گونزالس یکی از موفق ترین چهره های فوتبال اسپانیا می باشد که از سن ۱۸ سالگی برای تیم ملی این کشور بازی کرده است افتخارات زیادی را برای این تیم به ارمغان آورده است.

سرخیو بوسکتس

سرخیو بوسکتس بازیکن اسپانیایی می باشد که برای باشگاه بارسلونا گل های متعددی را به ثمر رسانده و در بین هواداران محبوبیت خاصی دارد.

مودریج

لوکا مودریچ بازیکنی می باشد که سال‌ های متعدد توانسته رقیب اصلی رونالدو و مسی برای کسب توپ طلا و یکی از 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال می باشد.

باتیستوتا

گابریل باتیستوتا یکی از موفق ترین چهره های آرژانتینی می باشد و توانسته گل‌ های زیادی را در کارنامه خود برای تیم ملی آرژانتین ثبت کند.

فیگو

فیگو بازیکن رئال مادریدی نخستین فوتبالیستی بود که این باشگاه را ترک کرد. او پس از پشت سر گذاشتن نیم فصل با همراهی تیم رئال این باشگاه را ترک کرد

رونی

وین رونی چهره سرشناس فوتبال انگلیس می باشد که در باشگاه منچستر یونایتد نیز خود نمایی های زیادی انجام داده است.

کاکا

کاکا آخرین بازیکنی که قبل از مسی و رونالدو توانسته توپ طلا را دریافت کند این چهره می باشد و افتخارات فردی زیادی را نیز کسب کرده است.

رایان گیگز

رایان گیگز از سرشناس ترین بازیکن هایی می باشد که برای تیم منچستر یونایتد توپ زده است و بیش از ۹۰۰ بازی در کارنامه خود دارد.

ریوالدو در بین 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال

ریوالدو ستاره مشهور برزیلی می باشد که در سال ۲۰۰۲ با هنر نمایی های خود تیم ملی برزیل را توانست قهرمان جام جهانی کند.

لئوناردو بونوچی

یکی از بهترین مدافع های تاریخ فوتبال دنیا می باشد که برای تیم ملی ایتالیا زحمات زیادی کشیده است.

اینیستا

آندرس اینیستا یکی از بهترین بازیکن های تیم ملی اسپانیا می باشد که توانسته عناوین قهرمانی های گروهی زیادی را به دست آورد.

آرین روین

یکی از بازیکنان بزرگ هلند که مدتی را در بایرن مونیخ بازی می کرده است و زوج روبری را با ریبری تشکیل می داد.

هانری

تیری آنری که از بهترین گلزن های تاریخ فوتبال و یکی از 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال می باشد. در تیم باشگاهی آرسنال نیز مدت زیادی را بازی کرده است.

رونالدینیو

رونالدینیو هر چند که دوران اوج کوتاهی داشت ولی به اندازه‌ ای در دل هواداران جا پیدا کرد که سال ها بعد نیز اسم او جاودان خواهد ماند.

زیدان

زین الدین زیدان یکی از چهره های معروف فوتبال فرانسه می باشد که سرمربی گری تیم رئال مادرید را نیز در کارنامه خود ثبت کرده است.

کاسیاس

کاسیاس این شخصیت یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ فوتبال می باشد. وی توانسته است برای تیم‌ های باشگاهی دستاورد های مهمی از جمله قهرمانی در باشگاه‌ های اروپا را به دست آورد.

خداداد عزیزی

خداداد عزیزی که جز 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال ایران محسوب می شود اسم او در اذهان تمامی فوتبال دوستان دنیا مطرح می باشد.

گتوزو

گتوزو یکی از چهره‌ های سرشناس کشور ایتالیا می باشد که زحمات زیادی را برای تیم ملی این کشور کشیده است.

دل پیرو

دل پیرو یکی از پر آواز ترین چهره های فوتبال ایتالیا می باشد که در فوتبال باشگاه‌ های این کشور نیز توانسته دستاورد های زیادی را در کارنامه خود ثبت کند.

گرد مولر

گرد مولر از معروف ترین چهره های فوتبالیست آلمان می باشد و در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال قرار دارد و در تیم هایی هم چون بارسلونا و پاریس برای به خدمت گرفتن این بازیکن تلاش زیادی کرده اند.

نویر

نویر این شخصیت در سال‌ های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ یکی از سرسخت ترین رقیب های کریس رونالدو و مسی برای دریافت توپ طلا بوده است.

زلاتان ابراهیموویچ

زلاتان ابراهیموویچ که در جامعه فوتبالی و در بین هواداران لقب لودر را دارد از استایل فیزیکی فوق العاده ای نیز بهره مند می باشد.

دنی آلوز

دنی آلوز این بازیکن علاوه بر کسب عنوان قهرمانی برای تیم ملی برزیل توانسته است در تیم های باشگاهی نیز بدرخشند.

زیکو

زیکو از نام آشنا ترین فوتبالیست های کشور برزیل می باشد که در جام جهانی ۱۹۸۶ توانسته است با هنر نمایی های خود برزیل را قهرمان مسابقات جام جهانی کند.

شفچنکو

یکی دیگر از این بازیکن ها شفچنکو است که این شخصیت توانسته است در کشور اوکراین که فوتبالیست های زیادی را به خود ندیده است صاحب شهرت و آوزاه شود.

فن باستن

فن باستن که در تیم های باشگاهی کشور هلند فعالیت می کند اسم او به عنوان یکی از اسطوره های این کشور و یکی از پنجاه فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال مطرح می شود.

جان تری

جان تری این شخصیت علی رغم کسب عناوین قهرمانی در تیم‌ های باشگاهی کشور انگلیس در تیم ملی این کشور نیز بازی کرده استو جزو لیست مد نظر ما می باشد.

اسکولز

اسکولز توانسته است علاوه بر کسب و عنوان های قهرمانی متعدد در تیم ملی کشور انگلیس هم چنین در تیم‌ های باشگاهی این کشور نیز قهرمان شود و در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال قرار گیرد.

پویول مرافع حاضر در 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال

کمتر کسی ممکن است که اسم این چهره را نشنیده باشد و از هنرنمایی های او در تیم ملی اسپانیا خبر نداشته باشد او نیز در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال قرار دارد.

بکهام

دیوید بکام از معروف ترین فوتبالیست های کشور انگلستان می باشد که در لیست 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال قرار دارد. تکنیک انفرادی او در تیم های باشگاهی این کشور زبانزد عام و خاص بوده است.

لمپارد

فرانک لمپارد که جز ۵۰ بازیکن برتر جهان در ۲۵ سال گذشته محسوب می شود.

سیدورف

سیدورف که در سال ۱۹۸۰ بهترین بازیکن تاریخ فوتبال از نظر فیفا شناخته شده است و از محبوبیت زیادی در بین هواداران برخوردار می باشد.

عکس 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال را در کجا مشاهده کنیم؟

بر اساس پیشرفت های چشم گیری که در عرصه تکنولوژی و فناوری ارتباطات جمعی در سراسر جهان به دست آمده است. دسترسی و مشاهده عکس این اشخاص کار دشواری نمی باشد و علاقه مندان می توانند در سایت های مختلف ورزشی حاضر شده و عکس این اشخاص را دانلود و مشاهده کنند. علاوه بر این در فضای مجازی از جمله کانال های تلگرام وجود دارند که عکس این فوتبالیست های برتر دنیا را به اشتراک می‌ گذارند و طرفداران می توانند در آن جا نیز به این تصاویر دسترسی داشته باشند.

جدول اطلاعات 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال

در جدول اطلاعات قسمت زیر به مهم ترین نکات پیرامونموضوع اصلی مقاله اشاره شده است.

موضوع50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال
بهترین گلزن تاریخ فوتبالکریستیانو رونالدو
بهترین پاسور تاریخ فوتباللئو مسی
بهترین گلر تاریخ فوتبالایکر کاسیاس
بهترین گلزن منی ایرانعلی دایی

پیج اینستاگرام 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال را چگونه پیدا کنیم؟

از زمانی که در فضای مجازی نرم افزار اینستاگرام ایجاد شد بسیاری از افراد مشهور جامعه از جمله فوتبالیست های برتر دنیا تصمیم گرفتند که برای بهتر دیده شدن و مطرح شدن اسم شان در جامعه فوتبالی روی این نرم‌ افزار پیج های شخصی را از خود ایجاد کنند که طرفداران آن ها با فالو کردن شان یا به عبارتی دنبال کردن آن ها در فضای مجازی بتوانند فیلم ها و کلیپ هایی را که این اشخاص از خود می سازند در آنجا مشاهده کنند و به عبارت کلی می‌ توان گفت که هر یک از اشخاص معروف فوتبالیست دنیا در فضای مجازی دارای پیج شخصی بوده و پیشرفت آن ها نیز در این مدت به صورت چشم گیری افزایش یافته است.

عکس 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال

50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال چه حاشیه هایی داشته اند؟

چهره های مشهور فوتبالی در سراسر دنیا علاوه بر شهرت و آوازه ای که در کل دنیا داشته اند. در بین طرفداران خود نیز از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و وارد حاشیه هایی می شدند. هرچند که این حرکات آن ها ناچیز بوده ولی با انجام فعالیت های غیر اخلاقی از خود باعث رنجش هواداران شده اند. که به عنوان مثال مسی در صدر 50 بازیکن برتر فوتبال جهان قرار دارد ولی در سال ۲۰۰۸ در ورزشگاه نیوکمپ بعد از اتمام بازی وقتی که هوادار به داخل زمین آمده بود که با وی عکس دونفره بگیرد دست هوادار را از روی شانه خود برداشته و باعث رنجش هوادار شده بود که این حرکت او در رسانه ها پخش شد و باعث شد که بسیاری از انتقاد هایی که از او می شد بیشتر در این زمینه باشند.

درآمد 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال چقدر است؟

بیشتر مردم در جریان این هستند که فوتبالیست های برتر دنیا که در زمینه حرفه ای فعالیت می کنند هر ساله با پیشنهاد های میلیون دلاری که از سوی باشگاه‌دهای مبدا دارند و به عنوان اصلی ترین منبع درآمد آن ها نیز محسوب می‌ شود. ولی با این وجود بسیاری از این اشخاص علاوه بر درآمدی که در زمینه فوتبال دارند از شغل های ثانویه از جمله فعالیت در صنعت مدلینگ و هم چنین بازار های ارز دیجیتال درآمد های هنگفتی دارند.

افتخارات فردی 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال چیست؟

هر چند که این افراد علی رغم کسب عناوین قهرمانی و دستاورد های گروهی افتخارات شخصی را نیز در کارنامه خود دارند. که بیشتر شهرت آن ها به خاطر همین ویژگی های منحصر به فرد آن ها بوده که اسم آن ها را در سراسر جهان مطرح کرده است. به عنوان مثال لیونل مسی با قد نسبتا کوتاه کوتاهی که دارد ولی تکنیک او و صاحب توپ بودن او در خلق موقعیت زبان زد عام و خاص می باشد. هم چنین کریسین رونالدو که علاوه بر تکنیک و پا به توپ بودن بسیار خوبی که دارد در ضربات ایستگاهی پرش های خیره کننده ای از خود نشان می دهد که رکورد پرش به ارتفاع ۲ متر نیز در دستان اوست.

افتخارات باشگاهی 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال

افتخارات باشگاهی 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال چیست؟

معمولاً بازیکن های حرفه ای و صاحب اسم و رسم بزرگ جذب باشگاه‌ های بزرگ دنیا می شوند که تاریخچه بسیار درخشانی داشته اند. دستاورد های باشگاهی آن ها نیز در سراسر دنیا بر کسی پوشیده نیست. به عنوان مثال کریستینانو رونالدو زمانی که در باشگاه رئال مادرید فعالیت می کرد موفق به کسب عناوین قهرمانی متعددی برای این باشگاه شده بود. هم چنین کریم بنزما که او هم در باشگاه رئال‌ مادرید مشغول می باشد در کارنامه خود قهرمانی‌ های متعددی را در این تیم ثبت کرده است و همه این افتخارات و دستاورد های بزرگ جزء افتخارات گروهی این بازیکنان محسوب می‌ شوند.

در میان 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال چه کسی بیشترین گل را به ثمر رسانئده است؟

یکی از عناوین مطرح شده در جهان که در آن هر فردی نمی تواند رکورد بزرگی را به اسم خود ثبت کند عنوان آقای گلی می باشد. در سراسر دنیا رکورد آقای گلی یعنی شخصی که بیشترین گل رسمی زده را در کارنامه خود دارد کسی نمی باشد جز علی دایی هر چند که کریستین رونالدو همه تلاش خود را در بازی‌ های ملی و رسمی خود می کند تا بتواند رکورد او را بشکند و این افتخار بسیار بزرگ را به اسم خود ثبت کند. در صورتی که جا به جایی و دست یابی به این رکورد کار هر فردی نمی باشد.

آیا در میان 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال بازیکن ایرانی هم وجود دارد؟

کشور ایران از آن دسته کشور هایی می باشد که علی رغم این که عناوین قهرمانی در سری رقابت های جام جهانی را در کار نامه ندارد. ولی اشخاصی بزرگ، با چهره های برجسته از این کشور وجود دارند که با کسب رکورد های ویژه به اسم خود برای این کشور افتخار آفرینی کرده‌اند. از جمله این اشخاص می‌ توان به آقای گلی علی دایی در سطح جهانی و هم چنین علی کریمی که رکورد بیشترین بازی در باشگاه‌ های اروپا را به اسم خود ثبت کرده است ، نام برد.

50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال اغلب اهل کدام کشور ها هستند؟

بر اساس آمار ها و نظرسنجی هایی که طبق ملاک های مشخص و معین در سطح بین الملل گرفته شده اند. این قضیه نمایان شده است که بیشتر بازیکن های برتر دنیا از کشور های اروپایی مانند فرانسه، اسپانیا، انگلیس و آلمان می باشند هر چند که به طور میانگین یک پنجم کل این بازیکن ها از کشور ایران بوده و با وجود کمبود امکانات و زیر ساخت های مناسب برای پیشرفت این بازیکن ها توانستند اند اسم خود را در سطح جهانی مطرح کنند.

جوان ترین بازیکن در میان 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال

کدام یک از 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال فوت کرده است؟

از آن جایی که ۵۰ بازیکن برتر دنیا پا به سن گذاشته و با وجود این که بعضی از آن ها هم به دلیل کهولت سن و هم چنین بیماری های مختلف جان خود را از دست داده اند. ولی با این وجود با گذشت سال ها از افتخار آفرینی آن ها اسم شان در ذهن مردم سراسر دنیا به جا مانده است و علاقه مندان به فوتبال در بحث های فوتبالی که ایجاد می شود نام این اشخاص را به زبان می آورند و از افتخارات آن ها صحبت می کنند.

جوان ترین بازیکن در میان 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال کیست؟

هر چند که اغلب بازیکن های برتر دنیا سن های به نسبتاً زیادی داشته و میانگین سنی آن ها از ۴۰ سال بیشتر می باشد. چهره‌ های جوانی مانند کیلیان امباپه وجود دارد که با وجود سن های بسیار کمی که دارند توانسته اند اسم خود را در بین چنین شخصیت‌ های بزرگی مطرح کنند.

مسن ترین بازیکن در میان 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال کیست؟

به عنوان مسن ترین چهره برتر فوتبالیست در دنیا می توان به دیدیه دشان اشاره کرد که با وجود گذشت تقریباً ۳۰ سال از هنرنمایی ها و افتخار آفرینی های او هنوز نام و یاد او در ذهن هواداران جاودان مانده است و هر جا بحثی از کیفیت فوتبال دنیا می شود اسم چنین شخصی بر روی زبان ها می باشد.

در میان 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال کدام ها از فوتبال خداحافظی کرده اند؟

می توان گفت که تقریباً ۶۰ درصد بهترین بازیکن های دنیا قبل از این که به دلیل کهولت سن از ادامه بازی کردن در زمین محروم شوند، خودشان از عرصه بازیکنی خداحافظی کرده و برای همیشه از رفتن به مستطیل سبز خودداری می کنند.

سوالات متداول

50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال چگونه انتخاب می شوند؟

بر اساس ملاک‌ ها و معیار هایی که کیفیت بازی فوتبال در آن ها سنجیده می شود.

این بازیکن ها در حال حاضر زنده می باشند؟

قریب به ۴۰ درصد از این چهره‌ ها دار فانی را وداع گفته و اکنون در قید حیات نیستند.

50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال چگونه تاریخ ساز شدند؟

این اشخاص با افتخار آفرینی هایی که در زمینه فردی و گروهی در کارنامه خود ثبت کرده اند توانسته جز این افراد باشد.

این بازیکن ها بیشتر از چه کشور هایی می باشند؟

اغلب این بازیکن ها از کشور های اروپایی از جمله آلمان و انگلیس می باشند.

50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال در حال حاضر به چه مشغول می باشند؟

بعضی از این اشخاص در بازار های آزاد از جمله صنعت پوشاک مشغول به کار هستند.

این بازیکن ها فقط فوتبال بازی می کنند؟

خیر بعضی از این اشخاص علاوه بر بازی کردن در مستطیل سبز به ورزش هایی مانند اسنوکر نیز مشغول می‌ باشند.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا