بازی اونو آنلاین چگونه است؟ بررسی قوانین و ترفند های برد در بازی uno

معرفی بازی اونو که در زبان ایتالیایی و اسپانیایی معنی یک را می دهد این بازی فکری که همه او را دوست دارند و برای تقویت هوش است و توسط رابینز در سال 1971 طراحی شده است این بازی فکری خود که همان ایده‌ اصلی Crazy Eight می باشد که در ایران به نام هفت خبیث مشهور شده است و ایرانی ها این را خیلی دوست دارند. زمانی که این بازی فکری شروع می شود صرفاً برای سرگرمی‌ های خانوادگی بوده و قرار نبود به فروش برسد اما رفته رفته بعد از اینکه این طراح از استقبال افراد زیادی که آن را می دیدند مطمئن شد قصد فروش آن را کرد.

اما در سال 1981 رابینز با چند هزار دلار سرمایه ای که داشت، 5000 نسخه از این بازی را طراحی کرد و در محل کار خود به فروش رساند و افراد زیادی از آن استقبال کردند حتی جالب است که بدانید پسر Robbins یکی از اساتید دانشگاه اوهایو می باشد، این بازی فکری را به شاگردان خود معرفی کرد و توصیه کرد این به هوش آن ها کمک زیادی می کند به همین دلیل بود که افراد زیادی او را خریداری کردند و آن بسیار معروف شد و چند وقت بعد طراح آن، آن را به یک شرکت به قیمت پنجاه هزار دلار فروخت. جالب است که بدانید که طراح این در سال 1984 فوت کرد ولی تا به حال بیش از 151 میلیون از آن در 80 کشور مختلف فروخته شده است و الان بسیاری از خانواده ها آن را انجام می دهد و یا برای تقویت ذهن کودکان خود می خرند.

بازی اونو چگونه است

بازی اونو چگونه است؟

این یک بازی فکری است که در کشورهای ایتالیایی و اسپانیایی به معنی یک است و این و تا الان افراد زیادی آن را خریداری کرده اند و می توان گفت که بسیار راضی بوده اند و شما می توانید نظرات آن ها در سایت های مختلف بخوانید.

UNO توسط چه کسی طراحی شد؟

این سرگرمی بسیار جذاب توسط رابینز در سال 1971 ساخته شده است و در اوایل به عنوان سرگرمی خانوادگی بود اما با استقبال زیاد آن را به شرکت ها و افراد مختلف فروخته شد و قوانین خاصی دارد و اگر از قوانین آن پیروی کنید می توانید از آن لذت ببرید و سرگرم شوید.

آموزش بازی اونو آنلاین

آموزش بازی اونو آپارات در موجود است و همچنین در برگه ی راهنمای آن وجود دارد و شما زمانی که آن را می خرید داخل آن به صورت کامل توضیح داده است و این بازی فقط با چند کارت انجام می شود اما بسیار لذت بخش و سر گرم کننده است و به تقویت هوش شما کمک بسیار زیادی می کند. این بازی فکری را به صورت خیلی کاملی در آپارات گذاشته شده است و شما می توانید آن را دانلود کنید و آموزش آن را از آپارات یاد بگیرید. آموزش آن کمی سخت است اما با نگاه کردن آموزش آن در آپارات خیلی راحت می توانید قوانین آن را یاد بگیرید و مطابق آن انجام دهید.

آیا نرم افزار بازی اونو هم وجود دارد؟

نرم افزار آن هم وجود دارد و شما می توانید از سایت های مختلف در گوگل و یا از پلتفرم های مختلف آن را تهیه کنید و با دوستان و خانواده خود شروع کنید. البته شاید کمی سخت با شد اما خوب جذابیت بسیار زیادی دارد. شما با خرید آن با آموزش و قوانین آن به صورت کامل آشنا می شوید. بازی اونو دیجی کالا به صورت آنلاین می فروشد نرم افزار آن در بسیاری از سایت های معتبر وجود دارد و شما خیلی راحت می توانید آن را آنلاین تهیه کنید.

محتویات بازی اونو چیست؟

بازی اونو 128 کارتی است که در داخل جعبه وجود دارد و آموزش و قوانین آن کمی سخت است اما مناسب همه سنین طراحی شده است و صد و بیست و هشت کارت شامل 19 کارت آبی، 19 کارت قرمز، 19 کارت سبز و 19 کارت زرد اعداد 1 الی 9 می باشد که باید این کارت ها را استفاده کنید و 8 کارت Draw آبی، قرمز، سبز و زرد را باید تقسیم کنید و 8 کارت Reverse به رنگ های آبی، قرمز، سبز و زرد و 8 کارت Skip به رنگ های آبی، قرمز، سبز و 4 زردکارت Wildو 4 کارت Wild Draw وجود دارد که هر کدام از آن وظیفه ای دارند که باید قوانین آن ها را به صورت کامل یاد داشته باشد.

آموزش بازی اونو

عکس بازی اونو

عکس های آن را می توانید در سایت ها و اپلیکشن های مختلف ببینید و حتی به صورت آنلاین هم وجود دارد و شما خیلی راحت می توانید آن را دانلود کنید و از آن استفاده کنید. البته عکس های متنوع از آن در سایت های مختلف است اما عملکرد همه آن ها یکی است پس نگران نباشید اگر بعضی سایت ها در مورد آن چیز های متنوعی می نویسند.

قیمت خرید بازی اونو چقدر است؟

قیمت آن 85 هزار تومان است و قیمت آن بسیار مناسب است و آن جایی که قیمت بسیاری از وسایل بازی این روز ها گران است پس قیمت آن بسیار مناسبی است و تا الان طرفداران بسیاری آن را خریداری کرده اند و از آن استفاده می کنند. خرید آن به صورت آنلاین هم امکان پذیر است.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است ؟

برای همه سنین طراحی شده است و خیلی راحت می تواند شما را سر گرم کند و علاوه بر آن چون برای تقویت هوش است خیلی خوب می تواند هوش شما را تقویت کند و برای بچه ها سرگرمی بسیار مناسب است.

تعداد نفرات این بازی باید چقدر باشد؟

این برای دو نفر تا نفر 10 طراحی شده است و همه سنین آن را می توانند انجام دهند و تا الان طرفداران خیلی زیادی داشته است و بیشتر بچه ها آن را خیلی دوست دارند.

چگونه می توان UNO را به صورت آنلاین تهیه کرد؟

دانلود آن را می توانید از سایت های مختلف انجام دهید. این سرگرمی بسیار خوب است و به تقویت کودکان شما کمک می کند.

زمان این بازی چقدر است؟

بازی اونو چگونه است را در بسیاری از سایت های در مورد آن توضیح داده شده است و زمان آن نا محدود است و تا وقتی که تعداد کارت های شما تمام شود و می توانید ادامه دهید و البته زمان آن بستگی به افرادی که آن را انجام می دهد دارد.

قوانین بازی اونو

بررسی قوانین بازی اونو

قوانین آن به صورت 2 نفره نیز می باشد و معنی کارت های Reverse واسکیپ با هم یک سان است و هر فردی کارت Skip استفاده کند، باید کارت بعدی را روی زمین بگذارد و هر فردی که از کارت Wild Draw یا Draw استفاده کند، بعد از اینکه نفر دوم کارت های اضافه را از زمین، گرفت به ادامه کار خود می پردازد اما قوانین کامل آن را در برگه راهنمای در کارتون آن وجود دارد و شما زمانی که آن را می خرید این برگه همراه با کارت های آن در کارتون وجود دارد و قوانین آن را خیلی کامل توضیح داده اند و آن را آنلاین هم می توانید تهیه کنید. دستگاه بازی اونو که بیشتر افراد در مورد آن سوال می کنند بهتر است که بدانید که دستگاه ندارد و فقط چند کارت دارد که با آن شروع می کنند و قوانین خاصی است که باید به صورت خیلی کامل یاد گرفته شود.

آیا انجام UNO فایده ای هم دارد؟

این بازی علاوه بر جنبه سرگرمی که دارد برای تقویت هوش بسیار مناسب و کاربردی است.

سوالات متداول

آیا اونو فقط مختصص 2 نفر می باشد؟

روی آن دو نفر نوشته است اما 2 تا 10 نفر می توانند انجام دهند و همچنین این خانوادگی است و بزرگسالان هم می توانند از آن استفاده کنند.

این بازی فکری را از کجا می توانیم تهیه کنیم؟

آن را می توانید از سایت های مختلف خریداری کنید و حتی فروشگاه های زنجیره ای هم آن را دارند و می توانید تهیه کنید.

چرا بازی اونو را بسیاری از افراد توصیه می کنند؟

این بازی فکری است که به هوش افراد کمک زیادی می کند به همین دلیل بسیاری از افراد آن را توصیه می کند.

آیا این بازی مدت زمانی دارد؟

این بازی مدت زمانی خاصی ندارد و خیلی راحت می توانید بدون محدودیت زمانی آن را انجام دهید.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا