لیست محصولات ورساچه (Versace) و قیمت ریالی آن ها

یکی از لاکچری ترین برند لباس در جهان برند ورساچه است که این برند را در ۲ دسامبر ۱۹۴۶ جانی ورساچه تاسیس کرد و از طریق فروشندگی که مادرش به طراحی لباس های مختلف پرداخت توانست این برند لباس را به اوج خود برساند. Versace کالا های لوکس را تولید می کند و به صورت رسمی در سال ۱۹۷۸ به عنوان یک برند اصلی به سایت های جهانی معرفی شد. در حال حاضر دفتر مرکزی این برند در میلان ایتالیا می باشد و محدوده فعالیتی که این برند دارد در کل دنیا است. در حال حاضر رئیس هیئت مدیره این برند سانتو ورساچه است و می توان گفت که این برند از لحاظ مالی بسیار قوی است.

معرفی برند ورساچه

معرفی برند ورساچه

امروزه با توجه به وجود اینترنت و شبکه‌ های اجتماعی برای معرفی یک برند شما می توانید با جست و جو در گوگل به راحتی یک بار آن را شناسایی کنید و از آن جایی که برند ورساچه یک برند جهانی است و از لحاظ لوازم آرایشی و پوشاک یک برند بسیار قدرتمند در دنیا است. به راحتی می‌توان به قدرت و محبوبیت آن پی برد. از آن جایی که این برند در سال ۱۹۷۸ به طور اصلی بنا نهاده شده و پایه ریزی آن در سال ۱۹۴۶ بوده می‌ توان گفت که قدمتی بسیار قدیمی دارد و از لحاظ بزرگی یکی از بهترین برند های لباس دنیا است در حال حاضر افراد و کارکنان برند چیزی در حدود ۱۵۰۰ نفر است.

برند ورساچه در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

زمینه فعالیت این برند در تولید کیف و کفش و لوازم چرمی و هم چنین عطر و لوازم آرایشی می باشد. البته نا گفته نماند که این برند به صورت تخصصی برای تولید لوازم زنانه به کار می‌ رود و اکثراً پوشاک زنان را تولید می کند. بیشترین شهرت این برند به دلیل تولید پوشاک است.و یکی از بهترین های آن همان کیف ورساچه می باشد و ست چرمی که از این برند بیرون می آید ست چرمی ورساچه یکی از بهترین ست های دنیا می باشد و شما می توانید با استفاده از این برند به راحتی خوش پوش شوید.

مدل های برند ورساچه کدامند؟

مدل های برند ورساچه کدامند؟

در واقع اکثر افرادی که در برند های معروف دنیا به عنوان مدل به خدمت گرفته می شوند افراد خوش تیپ و خوش پوشی می باشند. به همین دلیل است که تمامی برند های معروف دنیا به دنبال افراد قد بلند و خوش چهره می باشند تا بتوانند با استفاده از این افراد تولیدی های خود را شیک تر و زیبا تر به نظر برسانند. به همین دلیل باید گفت که تمامی مدل ها در تمامی برند ها افراد خوش تیپ خوش اندام و هم چنین زیبایی می باشند اما در این برند به دلیل قومیتی بودن کار در آن بسیاری از مدل ها چهره نسبتا زیبایی ندارند و از چهره های ناملایم تری استفاده شده است.

مدل جی جی حدید

یکی از مدل های معروف این برند جی جی حدید می باشد که به دلیل خوب بودن چهره توانسته خود را به دنیای مد معرفی کند و یکی از مدل های معروف بازار و صنعت مد شود.

مدل ملایا حدید

یکی دیگر از کسانی که در این برند مشغول به کار است ملایا حدید است به دلیل این که خواهرش توانسته بود در صنعت مدلینگ موفق شود به واسطه خواهر خود به این صنعت وارد شد و به نسبت توانسته نظرات خوبی را نسبت به خود جلب کند.

مدل میساوری

یکی دیگر از مدل های معروف برند ورساچه میساوری می باشد که وی نیز در اوایل کار خود قرار دارد میساوری به واسطه چهره نسبتاً زیبایی که دارد توانسته در برند ورساچه به خوبی خود را بالا بکشد و یکی از افراد مشهور در این بازه شود که می توان گفت در صنعت مدلینگ آینده بسیار خوبی را دارد.

این برند در ایران هم فعالیت دارد؟

این برند در ایران هم فعالیت دارد؟

از آن جایی که کشور ایران یک کشور بسیار تجملاتی می باشد و در دهه های اخیر بسیاری از مردم ایران به دنبال تجملات بودند. برند ورساچه در ایران فعالیت خود را به صورت تخصصی نیز آغاز کرده است و دارای نمایندگی در تهران است این برند تمامی لوازم و وسایل پوشاکی را تولید می کند و به راحتی به ایران صادر می‌کند که با توجه با وضعیت حال حاضر توانسته در ایران فروش بسیار خوبی را هم داشته باشد. از آن جا که این برند لوازم بسیار زیادی را تولید می‌کند یکی از بیشترین لوازمی که از این برند در ایران به فروش می رسد عطر آن می باشد.

برند ورساچه در چه سالی و در کجا تاسیس شد؟

نمی توان به صورت دقیق گفت که این برند در چه سالی تاسیس شده است زیرا با وجود این که این برند توسط قومیت های مختلف از پدر به پسر و از مادر به دختر به ارث رسیده است و هر سال به صورت مختلف تاسیس شده است. این برند در سال های مختلف توانسته بسیار بسیار قوی و مطمئن عمل کند در واقع این برند به صورت تخصصی در سال ۱۹۴۶ به روی کار آمد اما برای این که به دنیا عرضه شود و بتواند محصولات خود را به تمامی دنیا ارسال کند در سال ۱۹۷۸ در میلان ایتالیا تاسیس شد. اگر بخواهیم سر گذشت این برند را بررسی کنیم باید بگوییم به صورت تخصصی سال ۱۹۷۸ کار خود را در میلان ایتالیا شروع کرده است.

برند ورساچه چقدر درآمد دارد؟

باید گفت که این برند درآمد بسیار بالایی دارد و اگر بخواهیم یک تخمین اساسی راجع به این برند داشته باشیم باید بگوییم که درآمد این برند می تواند در سال چیزی حدود ۶۶۹ میلیون یورو باشد که این رقم بسیار بسیار بالا است و برای یک برند بسیار خوشایند است. البته با توجه به سر گذشتی که ورساچه در سال ۲۰۱۲ داشته به صورت رسمی ۴۷۹ میلیون یورو فروش رساند و با توجه به پیشرفت ای که داشت در سال ۲۰۱۶ توانست به این رقم برسد یعنی ۶۶۹ میلیون یورو. در حال حاضر با توجه به پیش بینی های مختلف می توان گفت که این برند در حدود یک میلیارد دلار را در سال به فروش برساند. اما با توجه به شیوع کرونا و آمدن این ویروس یعنی کرونا فروش این برند نیز کم شد و میزان فروش این برند در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ که ویروس کرونا در جهان وجود داشت افت بسیار فاحشی داشت.

محصولات اورجینال برند Versace را چگونه خریداری کنیم؟

محصولات اورجینال برند Versace را چگونه خریداری کنیم؟

برای خرید محصولات اورجینال برند ورساچه شما می‌ توانید به سایت های رسمی در هر کشور مراجعه کنید در واقع محصولات برند ورساچه و برند ورساچه در ایران دارای سایت رسمی می باشند که شما می توانید در آن ها خرید کنید. البته برند جیانی ورساچه که یک برند تخصصی‌ تر داخل برند ورساچه می باشد دارای سایت جدایی است و شما می‌ توانید خرید کرده و قیمت محصولات برند ورساچه را در آن دیده و سفارش دهید.

آدرس برند ورساچه در اینستاگرام چیست؟

در حال حاضر یکی از معتبر ترین مکان ها برای پیدا کردن اعتبار یک شخصیت‌ یا یک برند اپلیکیشن و برنامه اینستاگرام می باشد. یکی از تخصصی ترین مکان ها برای پیدا کردن برند های معروف و اصل آیدی و نام این برند ها و تعداد فالوور هایی که در اینستاگرام دارند است. در حال حاضر برند ورساچه در اینستاگرام با نام ورساچه در حال فعالیت است و تعداد فالوور نسبتاً بالایی نسبت به برند های رقیب دیگر دارد هر چند صاحب برند ورساچه برای بالا آوردن اینستاگرام لباس های برند ورساچه را به صورت مختلف تزیین کرده و ویژگی های برند ورساچه را در آن به صورت تخصصی توضیح داده است و در اقدامی جالب تاریخچه کامل برند ورساچه را در پست‌ های مختلف توضیح داده است تا شما بیشتر با این برند آشنا شوید و برای شما اطمینان بیشتری داشته باشد .

ارزش کل برند ورساچه چقدر است؟

باید گفت که برند ورساچه یکی از قویترین برندها در صنعت تولید لباس و مدل مو لف می باشد از آنجایی که در این صنعت توانست به صورت کاملاً تخصصی لباس های مختلف را تولید کند وارد لوازم آرایشی و طرح های مختلف شد و همین دلیل کار این برند در عرصه‌های مختلف بسیار بالا گرفت و توانست در زمان بسیار کمی دنیا را به انحصار خود درآورد و توجه به قدمت این برند و قدرتی که در حال حاضر در دنیا دارد می‌توان و غم درآمدی که این شرکت در سال را دارد به خوبی مقدار بسیار بالایی تخمین زد اما نادیده نیست در کسی که در سالهای که کرونا آمد تمامی دنیا با مشکل اقتصادی مواجه شد این شرکت نیز با مشکل های اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم می کرد اما در نهایت پس از گذشت کرونا و بررسی اجمالی این برند در سالهای مختلف توانست سالانه حدود یک میلیارد دلار را به فروش برساند

مدل شدن در برند ورساچه چه شرایطی دارد؟

مدل شدن در برند ورساچه چه شرایطی دارد؟

شما برای مدل شدن در برند ورساچه چه خانم و یا آقا باید استایل مناسب و فیزیک بدنی مناسب را برای ورود به این برند داشته باشید. یکی از بزرگترین کمپانی های دنیا برای خدمت گرفتن شما به عنوان یک مدل برای لباس هایشان بهترین و تخصصی ترین افراد را انتخاب می کنند پس با توجه به معیار های مدلینگ جهان شما باید دارای قد بلند اندام مناسب و ورزیده و هم چنین شخصیت مدل شدن را داشته باشید. در کل برای ورود به این شرکت شما باید بسیاری از فاکتور های مناسب فیزیولوژی را در اندام و تصویر خود داشته باشید.

سایت رسمی برند ورساچه چیست؟

سایت رسمی این برند مانند سایت های رسمی دیگر برند ها با نام اصلی این شرکت می باشد هر چند که بسیاری از افراد برای سود جویی و استفاده از نام بزرگ بسیاری از شرکت ها نام آن ها را بر روی برند های خود می گذارند و یا از پیج های آن ها اخازی های مختلف می کنند البته بسیاری از آن ها شکست می خورند اما بسیاری از آن ها با پیشرفت های بسیار می توانند مارک تقلبی این برند را با نام اصلی به فروش برسانند و سود های کلان بسیاری را به جیب بزنند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. ورساچه چگونه برندی است؟

  ورساچه یکی از برند های معتبر با محصولات با کیفیت است.

 2. ورساچه در چه کشوری است؟

  برند ورساچه در میلان کشور ایتالیا می باشد.

 3. ورساچه در چه سالی تاسیس شد؟

  برند ورساچه به صورت رسمی در سال 1978 تاسیس شد.

 4. ورساچه چگونه به اوج رسید؟

  برند ورساچه به وسیله فعالیت زیاد و قدمت بالا و هم چنین محصولات با کیفیت به قدرت رسید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا