راهنمای بازی واژگان با هویت های پنهان + راز های این بازی

اگر تمایل دارید تا در مورد بازی واژگان با هویت های پنهان به عنوان یکی از بازی های فکری اطلاعات مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

آموزش بازی واژگان با هویت های پنهان

بازی واژگان با هویت های پنهان چگونه است؟

در این قسمت قرار است که به معرفی بازی واژگان با هویت های پنهان بپردازیم، در این باره باید بگوییم که زوزه‌ کریه گُرگینه ای شوم، از دور دست‌ هایی نه‌ چندان‌ دور به‌ گوش می‌ رسد و فقط چند دقیقه وقت دارید تا واژه‌ (جادویی) را پیدا کنید و شهر خود را از این تهدید نفس‌ گیر و خطرناک نجات دهید. (شهردار) واژه‌ جادویی را که می‌ تواند گُرگینه را برای‌ همیشه از شهر دور کند، پیدا کرده است امّا همین جادو، توان صحبت کردن را از او سلب کرده‌ است. وی فقط می‌ تواند با دادن پاسخ‌ های کوتاه مانند: بله، خیر، شاید، خیلی نزدیک، شما را در پیدا کردن این واژه‌ جادویی کمک کند. اگر شهروندان، بدون افشاء شدن هویتِ (غیب‌گو) شهر، واژه‌ جادویی را بگویند، گرگینه تا اَبد از شهر رانده خواهد شد.

در این بازی جذاب، بازیکنان سعی می‌ کنند تا با پرسیدن سوالاتی که جوابشان بله و یا نه است، کلمه‌ ای پنهانی را حدس بزنند. قبل از آن‌ که زمان به پایان برسد، بازیکن باید واژه‌ جادویی حدس بزند تا به این گونه برنده‌ بازی شود. البته یکی از بازیکنان، یک گرگینه است که نه‌ تنها در کارِ بازیکن اختلال ایجاد می‌ کند، بلکه واژه‌ جادویی را نیز می‌ داند.

آموزش بازی واژگان با هویت های پنهان

این روز ها این بازی جذاب، بسیار پرطرفدار و محبوب شده است. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به انجام این بازی‌ بپردازند و به همین دلیل به دنبال آموزش این بازی هستند. در این باره باید بگوییم که در اینترنت سایت هایی وجود دارند که اکثر این سایت های پی دی اف آموزش این بازی را برای علاقه مندان قرار داده اند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود در اینترنت، کلیپ های آموزشی این بازی نیز برای علاقه مندان قرار داده شده است که می توانید با مشاهده این کلیپ ها آموزش بازی هویت های پنهان را یاد بگیرید.

آیا نرم افزار بازی واژگان با هویت های پنهان هم وجود دارد؟

یکی از سوالاتی که برای برخی از افراد در رابطه با این بازی به وجود می‌ آید، این است که آیا نرم افزار این بازی وجود دارد؟ در این باره باید بگوییم که در حال حاضر نرم افزار این بازی برای گوشی های هوشمند و یا سیستم موجود نمی باشد. البته بیان شده است که قرار است به زودی نرم‌ افزار این بازی ساخته شود تا علاقمندان بتوانند در سیستم و یا گوشی‌ های هوشمند خود به این بازی بپردازند و از آن لذت ببرند.

محتویات بازی واژگان با هویت های پنهان چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که در رابطه با محتویات این بازی بدانید، در این باره باید بگوییم که محتویات این بازی جذاب شامل: 13 کارت بازی ( 2 گرگینه، شهردار، شهروند، غیب گو، خائن، محافظ و چیز )، 51 توکن پاسخ (توکن خیر، توکن بله، توکن شاید، توکن خیلی نزدیک، توکن خیلی دور، توکن پاسخ درست)، یک دفترچه واژه جادویی و هم چنین یک کتابچه  قوانین بازی ( به فارسی ) می باشد.

عکس بازی واژگان با هویت های پنهان

این روز ها برخی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده تصاویری از این بازی بپردازند و به این گونه بیشتر با این بازی آشنا شوند و یا این که در هنگام خرید دچار مشکل نشوند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینترنت مراجعه کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از این بازی برای شما نمایش خواهد یافت.

نفرات بازی واژگان با هویت های پنهان

قیمت خرید بازی واژگان با هویت های پنهان چقدر است؟

برای اکثر خریداران این بازی سوالی که به وجود می‌ آید، این است که قیمت بازی واژگان با هویت های پنهان چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که اکثر سایت های فروش بازی های فکری، قیمت این بازی را برای علاقمندان قرار داده اند که با مراجعه به این سایت ها می‌ توانید از قیمت این بازی مطلع شوید. هم چنین می توانید به خرید بازی واژگان با هویت های پنهان دیجی کالا بپردازید و یا با مراجعه به دیجی کالا از قیمت این بازی مطلع شوید.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

بهتر است که بدانید این بازی جذاب مناسب برای بازیکنان بالای 8 سال می باشد.

تعداد نفرات بازی واژگان با هویت های پنهان باید چقدر باشد؟

اگر تمایل به انجام این بازی را دارید، بهتر است که بدانید تعداد بازیکنان این بازی بین 4 تا 12 نفر می‌ باشد. به همین دلیل این بازی جذاب را می‌ توانید در دورهمی ها و یا با اعضای خانواده خود به راحتی انجام دهید و از آن لذت ببرید.

زمان این بازی چقدر است؟

زمان انجام این بازی هیجان انگیز به نحوه بازی بازیکنان و هم چنین تعداد آن ها بستگی دارد، اما به طور معمول بین 10 الی 15 دقیقه زمان می‌ برد.

قوانین این بازی چیست؟

اگر تمایل دارید تا در رابطه با قوانین این بازی اطلاعات کامل و مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا کتابچه قوانین بازی را که در جعبه این بازی برای بازیکنان قرار داده شده است را مطالعه نمایید.

سوالات متداول

بازی واژگان با هویت های پنهان چیست؟

در این بازی، بازیکنان تلاش می‌ کنند تا با پرسیدن سوالاتی که جوابشان بله و یا خیر است، کلمه‌ ای پنهانی را حدس بزنند. این روز ها این بازی به محبوبیت زیادی رسیده است.

تعداد بازیکنان این بازی چقدر است؟

تعداد بازیکنان این بازی بین چهار تا دوازده نفر می‌ باشد، به همین دلیل این بازی را می‌ توانید در دورهمی ها و یا با اعضای خانواده خود انجام دهید و از آن لذت ببرید.

محتویات این بازی چیست؟

محتویات این بازی جذاب و هیجان انگیز شامل: 13 کارت بازی، 51 توکن پاسخ، یک دفترچه واژه جادویی و هم چنین یک کتابچه قوانین بازی (به فارسی) می باشد.

این بازی برای چه رده سنی مناسب است؟

بهتر است که بدانید این بازی مناسب برای بازیکنان بالای هشت سال می باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا