زن دوم علی دایی کیست؟ ماجرای آشنایی و ازدواج آن ها

علی دایی یکی از 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال است. او در 1 فروردین 1348 متولد شد. در کودکی به علی دایی، شهریار نیز می گفتند که هم اکنون با این اسم هم شناخته می شود. او موفقیت های زیادی در کنار فوتبال به دست آورد. در سال 1366 توانست وارد دانشگاه شریف شود. دایی در سال 81 با زنی به نام مهسا ازدواج کرد. آن ها صاحب دختری به نام دنیز شدند. اما بعد از مدتی دایی و همسرش از هم جدا شدند و دنیز به همراه مادرش درلندن زندگی می کند. در این متن کمی از بیوگرافی زن دوم علی دایی را بیان می کنیم.

زن دوم علی دایی کیست؟

زن دوم علی دایی کیست؟

مونا فرخ آذری در سال 1356 درتهران به دنیا آمد، اما اصالت او اردبیلی می باشد. مونا که طراح طلا و جواهرات است در سال 1383 با علی دایی ازدواج کرد. آن ها مراسم خود را در باشگاه فرمانیه گرفتند و حدود 100 میلیون برای عروسی خود هزینه کردند که در آن زمان یکی از مجلل ترین مراسم ها بود.

طبق بررسی های انجام شده در اخبار سلبریتی ها مونا کارشناس ارشد مهندس صنایع غذایی است. مونا فرزند ارشد خانواده اش است. همسر دوم دایی به فوتبال علاقه ای نداشته است اما بعد از ازدواجش با علی به فوتبال به خصوص تیم ملی علاقه مند شده است. تعدادی از طرفداران علی دایی و فوتبال، درباره ظاهر مونا صحبت هایی داشته اند و او را زیبا نمی دانند. همین افراد می گویند که چهره سوخته زن دوم علی دایی تو ذوق می خورد، اما چیزی که مهم است آرامشی است که دایی با او دارد.

علی دایی چه زمانی با همسر دوم خود ازدواج کرد؟

علی دایی در سال 1383 با همسر دومش ازدواج کرد. او در آن زمان از همسر اولش جدا شده بود و آن ها به لندن رفته بودند. علی دایی در اوایل 1401 در یک برنامه که متعلق به عادل فردوسی پور بود بیان کرد که فقط یک بار ازدواج کرده است و از این ازدواج دو دختر دارد. دنیز بعد از این برنامه عکسی از کودکی خودش که در کنار مادرش بود را به اشتراک گذاشت و ناراحتی خود را اینگونه بروز داد. دایی مراسم ازدواجشان را در تهران برگزار کرد چرا که دوست و آشنایان زیادی در تهران دارند. البته بستگان اردبیلی آن ها هم به تهران آمدند و در مراسم ازدواج این دو نفر شرکت کردند. درباره ماجرای انگشتر 2 میلیاردی همسر دوم علی دایی اطلاعاتی در دست نیست.

علی دایی چه زمانی با همسر دوم خود ازدواج کرد؟

آیا این اسطوره فوتبال از همسر دوم خود فرزندی دارد؟

علی دایی در سال 1390 از همسر دومش مونا صاحب فرزندی شد. آن ها نام او را نورا گذاشتند. علی دایی دوست دارد دخترش به همه چیز برسد و در هر موقعیتی که برایش اتفاق بیفتد، نورا را همراه خود می برد. بسیاری از مردم بر این باورند که علی دایی یک فرزند دارد اما در حقیقت او دو دختر دارد که گویا برای گرفتن حضانت دختر اولش هنوز به دادگاه مراجعه می کند. دنیز در سال یک یا دو بار برای دیدن پدرش به ایران می آید.

برخی منابع اعلام کردند که دایی طی یک پیام به همسر سابقش گفته است که از گرفتن حضانت دخترش کوتاه نمی آید و برای به دست آوردن دنیز هر کاری که لازم باشد انجام می دهد. او گفته که از آبرو ریزی هم نمی ترسد و حتی اگر این موضوع رسانه ای شود، باز هم برایش اهمیتی ندارد و از او درخواست کرده که اگر این ماجرا مسالمت آمیز حل شود برای هردوی آن ها بهتر است. منابع موثقی درباره جواب این پیام نیز اینگونه گفته اند که همسر سابق دایی در جواب به پیام او گفته است اگر شکایتی دارد از طریق قانون اقدام کند و او به هیچ وجه حاضر نیست که دخترش همراه علی دایی و همسرش زندگی کند.

نظر علی دایی در رابطه با زن دوم

نظر علی دایی در رابطه با زن دوم خود چه بود؟

علی دایی در رابطه با چونگی آشنایی با همسر دومش می گوید او از بستگان و آشنایان دور است. مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است. او اصالتا آذربایجانی است. همسر دوم دایی 8 سال با او تفاوت سنی دارد و کوچک تر است. او درباره همسرش می گوید که همسرم را مادرم و من با هم پسندیدیم. علی دایی می گوید که همه فکر می کنند مهریه همسر دوم او سنگین و با تعداد سکه بالا است، اما در حقیقت به دلیل اعتقادات مذهبی خانواده همسرش مهریه دختران این خانواده مانند مهریه حضرت زهرا” آب” است. از نظر دایی تفاهم و صداقت و حسن نیت باعث می شود که یک زندگی شکل بگیرد. او می گوید مهریه ضامن خوشبختی نیست.

علی دایی زیاد اهل فضای مجازی نیست و یک اکانت دارد که ادمین آن همسرش است و مونا پیج او را مدیریت می کند. طبق گفته علی دایی او تا به امروز نه مطلبی را گذاشته است و نه یاد دارد که انجام بدهد و اگر مطلب یا عکسی در پیجش افزوده می شود کار همسرش مونا می باشد.

عکس زن دوم علی دایی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های همسر دوم دایی را در اینستاگرام آن ها می توانید مشاهده کنید. در اینترنت نیز تصاویری از این خانواده موجود است. برای دسترسی به اینستاگرام علی دایی می توایند از این لینک کمک بگیرید.

آدرس پیج اینستاگرام همسر دوم علی دایی چیست؟

برای پیدا کردن پیج مونا به اینستاگرام خود مراجعه و نام او را سرچ کنید.

سوالات متداول

ماجرای جنجالی ازدواج دوم علی دایی چه بود؟

علی دایی در سال 1383 با مونا ازدواج کرد. عروسی آن ها حدود 100 میلیون هزینه داشت. بسیاری گمان نمی کردند که دایی ازدواج کند اما با ازدواج آن ها جنجال زیادی به پا شد.

آیا فرزند ارشد علی دایی از زن دومش است؟

خیر، دنیز از زن اول دایی، مهسا می باشد.

زن دوم علی دایی چند سال تفاوت سنی با دایی دارد؟

مونا 8 سال از علی دایی جوان تر است. او در سال 56 متولد شده است.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا