خانه علی کریمی کجاست؟ بررسی قیمت و امکانات این خانه

خانه علی کریمی، که یکی از 50 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال است، مدتی پیش جنجال زیاده به همراه داشته و افراد زیادی هم اکنون کنجکاوند که نسبت به این خانه و چگونگی تهیه آن اطلاعات بیشتری به دست آورند. علی کریمی به دلیل میزان استعداد شهرت و محبوبیت تا کنون در عرصه فوتبال درآمد بسیاری به دست آورد از این رو دور از باور نیست که این بازیکن با درآمد بالایی که داشته خانه ای با این مشخصات و عظمت داشته باشد. اگر شما نیز مایل اید که اطلاعات بیشتری پیرامون خانه علی کریمی به دست آورید، در ادامه همراه ما باشید‌.

خانه علی کریمی کجاست

خانه علی کریمی کجاست؟

طبق بررسی اخبار سلبریتی ها خانه علی کریمی که از بهترین بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران است، به شکل عمارتی بسیار لوکس و زیبا واقع در لواسان تهران می باشد که تعجب و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. نمای این عمارت به قدری با شکوه بوده که مدتی است حواشی زیادی را به وجود آورده و تبدیل به جنجالی شده که طرفداران او را کنجکاو نموده که در پیج اینستاگرام او، پیرامون این خانه، از طریق کامنت سوالاتی بپرسند. به هر حال طرفداران واقعی او می دانند که این بازیکن با تلاش و کوشش و مهارت های خود به این نقطه در زندگی خود دست پیدا کرده و از طرق اشتباه هیچگاه به کسب درآمد مشغول نشده است و همیشه، همه سعی خود را انجام داده تا بتواند به قشر ضعیف جامعه نیز کمک کند.

قیمت خانه علی کریمی چقدر است؟

خوب است بدانید که این بازیکن سابق تیم ملی ایران تا کنون چندین بار زمیانی که در این خانه اش حضور داشته توسط عده زیادی از طرفدارانش دیده شده و جنجال زیادی برای او به وجود آمده است. منزل او بیشتر شبیه یک عمارت و یک کاخ است و طبق اطلاعات موجود، با هزینه ای حدود ۱۷ میلیارد تومان تهیه شده است و خود این فوتبالیست نیز با هزینه ای دیگر تغییراتی در این عمارت به وجود آورده است.

میزان مجلل بودن این خانه به قدری زیاد است که در این باره گفته شده حتی دستگیره های در و دستگیره های شیر آب این خانه از جنس آب طلا می باشد و از جذابیت بالایی برخوردار بوده است. یک استخر بزرگ و یک آکواریوم بزرگ و یک سونا و جکوزی در این خانه به کار رفته که عظمت و جذابیت این ویلا را دو چندان برابر نموده است.

قیمت خانه علی کریمی چقدر است

عکس منزل این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس خانه علی کریمی در شب مدت ها پیش در سایت های اینترنتی و صفحات اینستاگرامی به انتشار در آمد و افراد زیادی پس از مشاهده این عکس ها درباره دیگر املاک این سلبریتی و فوتبالیست جستجو های بیشتری انجام دادند. پس از انتشار عکس عمارت این بازیکن در لواسان، عکس های خانه او را در دبی نیز منتشر شد و بار دیگر توجه افراد را به خود جلب نمود. به هر حال هم اکنون همه این عکس ها در سایت های مختلف اینترنتی در دسترس می باشد.

واکنش ها به خانه گران قیمت علی کریمی چه بود؟

همانطور که در قسمت های بالا نیز توضیح دادیم، عظمت این خانه به قدری زیاد است که هنگامی که اخباری درباره آن منتشر شد، توجه عده زیادی از طرفداران او را به خود جلب نمود و حتی با واکنش افراد دیگری نیز مواجه شد. علی کریمی این ویلا را مکانی برای ییلاق می داند و از این رو تنها در مدت زمان خاصی در این ویلا حضور پیدا می کند. به همین خاطر است که افراد زیادی واکنش های تندی نشان دادند و گفتند که چرا او تنها برای حضور در این خانه برای مدت کوتاهی باید ۲۵ میلیارد هزینه کرده باشد.

نظر این فوتبالیست در رابطه با حاشیه هایی که در رابطه با منزل وی به وجود آمد چگونه بود؟

با انتشار عکس های داخل خانه وی و مشخص شدن میزان قیمت خانه وی و فاش شدن ادرس ویلای لواسان کریمی، بسیاری از افراد وارد صفحه اینستاگرام او شدند و کامنت های زیادی با بار منفی بالا برای او به ثبت رساندند اما علی کریمی انتظار تمام این بازخورد های منفی را از قبل داشت و هیچ واکنشی در برابر این حواشی از او مشاهده نشد.

سوالات متداول

خانه علی کریمی در کدام منطقه خریداری شده است؟

خانه علی کریمی در لواسان خریداری شده است.

قیمت خانه کریمی چقدر است؟

قیمت خانه علی کریمی ۱۵ میلیارد می باشد.

عکس های خانه علی کریمی از چه طریقی در دسترسی می باشد؟

عکس های خانه این فوتبالیست در سایت های اینترنتی در دسترس می باشد.

علی کریمی عمارت لواسان خود را به چه علت خریداری کرده است؟

خانه او برای ییلاقات او خریداری شده است.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا