بررسی استند آپ های 2022 اندرو شولتز و دیگر کمدین های آمریکایی

اندرو شولتز یکی از کمدین های آمریکایی می باشد که در حال حاضر می توان نام یکی از بهترین را برای او قرار داد. بهتر است بدانید که این بازیگر در عرصه کمدی بسیار فعال می باشد و جز بهترین ها نیز می باشد. ما در این مقاله به بیوگرافی اندرو شولتز نیز می پردازیم و از شما می خواهیم که همراه ما باشید تا زندگینامه این کمدین را به چالش بکشیم. بهتر است بدانید که اندرو شولتز ویکی پدیا اطلاعات زیادی درباره این کمدین منتشر نکرده است. اگر به دنبال بیوگرافی و زندگینامه این بازیگر هستید با ما همراه باشید. جدید ترین خبر ها را در اخبار سلبرتی ها دنبال نمایید.

اندرو شولتز کیست؟

اندرو شولتز کیست؟

این بازیگر در تاریخ 30 اکتبر سال 1983 به دنیا آمده است و در عرصه کمدی و استند آپ فعالیت می کند. بهتر است بدانید که او با استند آپ های خود معروف می باشد و می توان گفت یکی از بهترین ها می باشد. این بازیگر در برنامه هایی مانند mtv2 و guy code نیز ایفا نقش کرده است و می توان گفت به این وسیله بسیار معروف شده است. این بازیگر آلبوم کمدی خود را در دسامبر سال 2020 در نتفلیکس نیز منتشر کرده است. اطلاعات بیشتر با سر زدن به اینستاگرام اندرو شولتز برای شما ممکن می شود.

اندرو شولتز اهل کجاست؟

بهتر است بدانید که این بازیگر اهل نیویورک آمریکا می باشد و در همان شهر نیز به پیشرفت خود نزدیک شده است. بسیاری از افرادی که در این عرصه قدم می گذارند بعد از مدتی از آن دل سرد می شوند چرا که بسیاری از کمدین ها در برابر کمدین های قدیمی آمریکایی هیچ تکنیک و سبک خاصی ندارند اما این بازیگر دارای سبک بسیار خاصی می باشد و به همین دلیل معروف شده است.

عکس های اندرو شولتز را در کجا ببینیم؟

شما می توانید با استفاده از پیج اینستاگرام او تمامی عکس های قدیم و جدید او را ببینید و یا با استفاده از نام او در گوگل نیز به عکس های او دسترسی پیدا کنید. بهتر است بدانید که بسیاری از طرفداران این کمدین با درست کردن هشتگ هایی مربوط به این بازیگر نام او را در دسترس قرار داده اند و شما برخی از عکسی های او را به واسطه هشتگ می توانید ببیند. برخی از عکس های شولتز در پیج های فن پیج های او قرار دارد و شما بعد از استفاده از هشتگ های مربوط به نام او نیز می توانید از آن ها دیدن کنید.

حاشیه های اندرو شولتز درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های اندرو شولتز درباره چه موضوعاتی است؟

تا به امروز این بازیگر حواشی زیاد را رقم نزده است و تنها در برخی از موارد استوری های او راجع به سیاست آمریکا حاشیه ساز نیز می باشد. بهتر است بدانید که این کمدین در حال حاضر دارای اخطار های زیادی از سمت کمیته های ریاست جمهوری دارد. این کمدین در پادکست جردن پترسون نیز حضور پیدا کرد و این پادکست متعلق به سال 2021 نیز می باشد. باید بدانید دلایل جدایی او از نامزد خود کمی حاشیه ساز شد چرا که نامزد ها و دوست دختران او همه درباره یک اختلال صحبت می کردند و همچنین درباره بد اخلاقی این کمدین نیز می گفتند، در صورتی که این کمدین بسیار خوش اخلاق می باشد وطرفداران او به همین دلیل آن را دوست دارند.

آیا تابحال مصاحبه ای با اندرو شولتز انجام شده است؟

تا به امروز مصاحب های زیادی با این کمدین انجام شده است و شما می توانید برخی از آن ها را در یوتوب این کمدین مشاهده کنید. بهتر است بدانید که در کانال یوتوب تمامی فیلم ها به زبان اصلی می باشد و شما نمی توانید با زیر نویس و دوبله آن ها را تماشا کنید به همین دلیل می توانید از آپارات نیز استفاده کنید. بهتر است بدانید که این کمدین در برنامه ای تمامی دوستان و استند آپ کمدین ها را دعوت کرده و با هم به جزئیات این کار می پردازند.

آخرین ارکستر اندرو شولتز چه زمانی بود؟

آخرین ارکستر اندرو شولتز چه زمانی بود؟

بهتر است بدانید که تنها تشابه اسمی در این باره زمانی درگیر یک کمدین و یک آهنگ ساز معروف آمریکایی شده است. اندره شولتز که یکی از آهنگسازان معروف آمریکا نیز می باشد آخرین ارکستر خود را حدود دو ماه پیش یعنی در ماه مرداد نیز برگزار کرده است و به دنبال این قضایا می توان گفت یکی از بهترین آهنگ سازان آمریکایی نیز می باشد. بهتراست بدانید که ما در این مقاله راجع به andrew schultz کمدین آمریکایی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

آهنگ های اندرو شولتز در چه سبکی هستند؟

بهتر است بدانید که ما در این مقاله تشابهات اسمی با این کمدین را بررسی کرده ایم و با یکی از آهنگ سازان استرالیایی که در سبک های متفاوتی نیز فعالیت دارد آشنا شدیم. این کمدین هیچ نسبت فامیلی با این آهنگ ساز ندارد و این آهنگ ساز یکی از افراد معروف در آمریکا نیز می باشد که اصالتا متعلق به استرالیا می باشد. فرزندان اندرو شولتز عاشق شغل پدر خود هستند و او را یکی از بهترین آهنگ ساز های جهان می دانند.

همسر اندرو شولتز کیست؟

همسر اندرو شولتز کیست؟

این کمدین در حال حاضر مجرد می باشد و تنها با برخی از بازیگران در ارتباط می باشد. این کمدین در حال حاضر پروژه ای سنگین را برای سال جدید خود انتخاب کرده است که در این پروژه در برنامه ای که هنوز اکران نشده است قصد مجری گری را دارد. بهتر است بدانید که این کمدین یکی از مهاجران اسکاتلندی بوده است که در رقص مهارت زیادی داشته است و پدر او از تبار آمریکایی آلمانی ها بوده است.

شغل اندرو شولتز چه بود؟

این کمدین در حال حاضر در عرصه های متفاوتی مانند بازیگری و نویسندگی نیز فعالیت دارد و می توان گفت در عرصه کمدین ها این از بهترین ها می باشد. بهتر است بدانید که اولین کمدی خود را در سال 2008 دراسکاتلند نیز انجام داد. این شخص در ابتدا سال 2000 برای تحصیلات کالج خود به کالیفرنیا نیز رفت تا بتواند تحصیل کند. بهتر است بدانید که در برخی از برنامه ها به عنوان مجری نیز حضور پیدا کرده است. شما می توانید برخی از برنامه های او را از طریق یوتوب نیز تماشا کنید.

آیا اندرو از همسر خود طلاق گرفته است؟

بهتر است بدانید که او در حال حاضر ازدواج نکرده است و تنها نامزدی خود را به هم زده است. چرا که بعد از نامزد کردن با یکی از بازیگران سینما آمریکا متوجه شدند که هیچ تفاهمی با یک دیگر ندارند. بهتر است بدانید که این کمدین در سال 2017 آلبومی را از خود منتشر کرد که باعث پیشرفت بسیار زیادی در کار او شد چرا که این آلبوم کمدی در آمریکا و دیگر کشور ها باعث تغییرات زیادی در عرصه کمدی شد.

جوایز و افتخارات اندرو شولتز چه بوده است؟

بهتر است بدانید که تا به امروز جوایز خاصی دریافت نکرده است و تنها یکی از جوایز مربوط به فیلم های خود را دریافت کرده است که بهترین نقش مرد را به او داده اند و تا به امروز جوایز کوچکی مانند بهترین مجری سال را نیز دریافت کرده است و بهتر است بدانید که در برنامه های معروف زیادی حضور داشته است و در شبکه بلند گو یکی از پادکست ها را اجرا کرده است. همچنین تا به امروز مصاحبه های زیادی داشته است.

ماجرا بیماری این کمدین چیست؟

ماجرا بیماری این کمدین چیست؟

بهتر است بدانید که بعد از جدایی از نامزد و برخی از دوست دختران خود حواشی راجع به اختلالات روانی این شخص منتشر شد و به گفته نامزد او این کمدین بسیار پرخاشگر و عصبانی می باشد و مدام او را سرزنش می کرد. اما جلوه او در جامعه بسیار خوب است و به خوبی این خبر را نقض کرده است و از طرفداران خود خواسته است که به حواشی گوش ندهند.

آیا ماجرا فرزندان ناخواسته این کمدین درست است؟

بهتر است بدانید که بسیاری از رسانه ها درباره وجود کودکی صحبت می کنند که شولتز اصلا درباره او صحبت نکرده است و به گفته شایعات این بچه کاملا ناخواسته بوده و به همین دلیل این کمدین نمی خواهد وجود آن بچه را برای عموم علنی کند. بیوگرافی سلبریتی های دیگری نظیر جرج کارلین، کوین هارت و آنتونی جزلنیک نیز در بت سایت فارسی ارائه شده است.

سوالات متداول

آیا اندرو شولتز با تحصیلات عالی وارد عرصه سینما شده است؟

بهتر است بدانید که دوره دبستان خود را در مدارس دولتی شهر منتهن آمریکا گذراند و می توان گفت تا دوره دبیرستان خود نیز در مدارس دولتی حضور داشت. این کمدین برای دانشگاه خود به دانشگاه باربارا کالیفرنیا رفت ودر آن جا تحصیل کرد و از همان دانشگاه نیز فارق التحصیل شد.

آیا انتشار آلبوم او در سال 2017 تغییراتی را در روند کاری این کمدین ایجاد کرد؟

بهتر است بدانید که در سال 2017 اولین آلبوم کمدی خود را در یوتوب منتشر کرد و در مدت زمان کم تر از یک هفته رتبه بهترین آلبوم کمدی را در یوتوب از آن خود کرد و بعد از یک هفته و نیم در سایت اپل موزیک، آمازون و گوگل پلی به رتبه نسخت آلبوم کمدی نیز رسید و در هفته اول سال 2018 به بیلبورد شماره یک کمدی نیز راه پیدا کرد.

این کمدین تا به امروز در چه برنامه هایی حضور داشته است؟

اندرو شولتزمجری یکی از برنامه های MTV2 بوده است و در سریال کوتاهی به نام IFC BENDERES نیز ایفا نقش کرده است. باید بدانید که در فیلم هایی زیادی مانند مغز زن و بنویس ایفا نقش کرده است و برخی از فیلم های او در سایت نتفلیکس نیز منتشر شده است.

آیا تا به امروز در برنامه خاصی به عنوان مهمان حضور پیدا کرده است؟

بهتر است بدانید که شولتز میزبان دو پادکست در برنامه بلند گوی بلند نیز بوده است و این پادکست برای برنامه های او به نام MTV2 نیز بوده است. بهتر است بدانید که بسیاری از موفقیت های خود را مدیون هوش خود نیز می باشد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا