بیوگرافی آریا کئوکسر (آریا رحمتی) برادر پارسالیپ

آریا کئوکسر متولد آذر سال 1375 می باشد و در تهران به دنیا آمده است اما پدر او اصفهانی و مادر او تهرانی می باشد. همان طور که می دانید پارسالیپ که خواننده پاپ و رپ و آر اند بی می باشد برادر آریا هستش و آن ها با یک دیگر رابطه خوب و صمیمی دارند. همان طور که می دانید آریا یکی از بهترین گیمر های ایرانی می باشد و ویدئو های او در برخی از شبکه های خارجی پخش شده است و او با اشخاص زیادی مصاحبه داشته است که ما در این مقاله به همه آن ها می پردازیم.

آریا کئوکسر کیست

آریا کئوکسر کیست؟

به جرئت می توان گفت که این جوان پر تلاش یکی از بهترین گیمر های ایرانی می باشد که فعالیت خود را در یوتوب آغاز کرده است و این کار را تنها با داشتن یک عدد پی اس فور و یک عدد ایکس باکس شروع کرده است و تا به این مرحله حال حاضر رسانده است و در حال حاضر جز بهترین گیمر های ایران محسوب می شود.

Aria Keoxer در توییچ چقدر فعالیت دارد؟

باید در نظر داشته باشید که این گیمر سعی بر این موضوع دارد که بتواند در همه شبکه های اجتمایی فعالیت خود را به نمایش بگذارد اما فعالیت اصلی او در یوتوب و البته توییچ (Twitch) می باشد. آریا کئوکسر در آپارات نیز ویدئو هایش منتشر می شود که شما می توانید با سرچ نام او از ویدئو های این گیمر جوان استفاده کنید. اگر نمی دانید معنی شاخ چیست کلیک کنید.

آریاک کیوکسر و تاکسیک گرل چه رابطه ای باهم دارند؟

باید بدانید کوثر عزیزی که لقب تاکسیک گرل را به خودش داده است یکی از استریمر های خوب ایرانی می باشد که با کئوکسر فعالیت و هم کاری داشته است و رابطه بین آن ها یک رابطه کاملا کاری می باشد که این هم کاری ها واقعا موفقیت آمیز و هم چنین هیجان انگیز برای افراد دنیا گیم می باشد.

فورتنایت با آریا کئوکسر چگونه بود؟

در نظر داشته باشید که فورتنایت یک بازی ویدئویی می باشد که این گیمر بزرگ به بازی کردن آن پرداخته است و در خیلی از ویدئو های خود این بازی را انجام داده است و با انتشار آن ویدئو توانسته است به همه ثابت کند که چقدر در این بازی مهارت بالایی دارد و نگاه کردن به بازی آن خیلی لذت بخش و هیجان بر انگیز می باشد.

آریا کئوکسر باب اسفنجی

آریا کئوکسر بازی ترسناک با دوستان را در قالب یک ویدئو منتشر می کند و این اجازه را به ما می دهد که از دیدن بازی دسته جمعی او لذت ببریم. باید این نکته را در نظر داشته باشید که باب اسفنجی نیز یک بازی می باشد که این گیمر به انجام آن پرداخته است و از آن ویدئو نیز منتشر کرده است. بهتر است بدانید که آریا کئوکسر جدید ترین بازی ها را انجام می دهد و از تمامی آن ها ویدئو منتشر می کند.

حاشیه های Aria Keoxer در رابطه با چه موضوعاتی است؟

این گیمر جوان انسانی به دور از حاشیه است که فعالیت خود را عاری از هرگونه حاشیه انجام می دهد. همان طور که می دانید پارسالیپ یک خواننده جوان در عرصه رپ، پاپ و آر اند بی می باشد و برادر کوچک تر این گیمر می باشد که در برخی از ویدئو های یوتوب او حضور دارد و با یک دیگر به همراه دیگر دوستان به بازی کردن می پردازند، در نظر داشته باشید که ویدئو هایی که پارسالیپ در آن حضور دارد جز پر بیننده ترین ویدئو های آریا محسوب می شود.

استریم آریا کئوکسر

استریم آریا کئوکسر

اگر شما تمایل به دیدن استریم های این گیمر کار درست هستید و قصد دارید با سبک بازی او آشنا شوید تا بدانید که او از چه نوع شیوه بازی برخوردار است می توانید با سرچ نام او در یوتوب یا در آپارات از ویدئو هایی که او منتشر می کند بهره ببرید و از دیدن ویدئو های مهیج این گیمر که بسیار با کیفیت و با محتوا می باشد استفاده کنید و لذت ببرید.

مصاحبه جنجالی با Aria Keoxer را چگونه ببینیم؟

او تا به امروز با شبکه های اجتمایی بسیاری مصاحبه داشته است و این مصاحبه ها به تازگی نیز انجام شده است. شما می توانید با سرچ نام او و درخاست مصاحبه های آن در یوتوب و آپارات از مصاحبه هایی که او انجام داده است بهره ببرید و در نظر داشته باشید که او مصاحبه های خود را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام داده است.

درامد آریا کئوکسر چقدر است؟

او از کودکی خود و در زمانی که گیمر های زیادی وجود نداشت فعالیت خود را با داشتن یک پی اس 4 و یک ایکس باکس شروع کرد و این فعالیت را در یوتوب به اشتراک گذاشت و این باعث شد که او کم کم ویو بگیرد و رفته رفته سر شناس تر شود. او در حال حاضر درآمد زایی زیادی از یوتوب می کند و از طریق یوتوب و شبکه های دیگری که در آن فعالیت دارد پول های بسیار زیادی را بدست آورده است. باید بدانید که سن آریا کئوکسر 25 سال می باشد و او از کودکی به انجام این کار می پرداخته است.

گیم پلی آریا کئوکسر

گیم پلی آریا کئوکسر

این گیمر موفق از تمامی فعالیت های گیمی خود فیلم می گیرد و آن ها را در سایت های مختلفی اشتراک گذاری می کند تا افراد و طرفدار های او بتوانند از ویدئو های او دیدن کنند. وی سعی بر این موضوع دارد که بتواند ویدئو های خود را با کیفیت بالا و فان زیاد منتشر کند تا برای مخاطبان جالب به نظر برسد و حوصله مخاطب سر نرود. او در این عرصه موفق ترین گیمر ایرانی می باشد که شبکه های مختلفی با او به مصاحبه پرداخته اند.

پیج اصلی اینستاگرام Aria Keoxer چیست؟

آریا کئوکسر ویکی پدیا توضیحات مختصری را راجب این گیمر بزرگ داده است که ما در این مقاله بیوگرافی آریا کئوکسر را برای شما کامل تر انجام می دهیم و سعی بر این موضوع داریم تا بتوانیم تمام اطلاعات را راجب این گیمر جوان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. او ایدی پیج اینستاگرام را با لقبی که برای خود انتخاب کرده است نام گذاری کرده و شما می توانید با سرچ نام او آن را به راحتی پیدا کنید.

بازی های آریا کئوکسر در چه سبکی است؟

جالب است بدانید که این گیمر جوان سعی بر این موضوع دارد که همه بازی ها را انجام دهد و از تمامی آن ها ویدئو منتشر کند. او به قدری علاقه به بازی دارد که حتی گیم هایی که با موبایل خود انجام می دهد را نیز فیلم برداری می کند و در چنل یوتوب خود اشتراک گذاری می کند.

عکس Aria Keoxer را در کجا ببینیم؟

وی در حال حاضر جز پر طرفدار ترین و سرشناس ترین گیمر های ایرانی محسوب می شود و می توان گفت کم تر کسی است که در دنیا گیم او را نشناسد به همین خاطر شما می توانید با سرچ نام او در گوگل از عکس های او دیدن کنید یا این که با سرچ نام او در اینستاگرام و دیدن پیج او و یا دیدن پیج فن پیج های او از ویدئو ها و عکس های این گیمر جوان دیدن کنید.

افتخارات آریا کئوکسر چیست؟

افتخارات آریا کئوکسر چیست؟

او تا به امروز کار های بزرگی انجام داده است و یکی از این کار ها این می باشد که او هنوز هیچ رقیبی در سطح خودش را ندارد و او به عنوان بهترین گیمر ایران محسوب می شود. باید بدانید که او با شبکه های زیادی مصاحبه داشته است.

دوست دختر آریا کیست؟

او در حال حاضر عکس های زیادی را از دوست دختر خود منتشر نکرده است و در این باره زیاد خبری منتشر نمی کند چرا که تمرکز خود را بر روی این موضوع دارد که بتواند ویدئو های خود را به خوبی منتشر کند.

سوالات متداول

آیا آریا کئوکسر فعالیت خود را به تازگی شروع کرده است؟

این گیمر جوان از زمان کودکی اش فعالیت خود را در یوتوب انجام می داد و ویدئو هایی از خود در حال انجام بازی منتشر می کرد که در آن زمان تنها با داشتن یک پی اس 4 به فعالیت خود ادامه می داد.

درباره برادر آریا چه می دانیم؟

او دارای برادری کوچک تر از خود به نام پارسا می باشد. پارسا با لقب پارسالیپ در عرصه هنر خوانندگی فعالیت دارد و مانند برادرش انسانی موفق است. پارسا نیز مانند آریا در یوتوب خود فعالیت دارد.

آریا چه بازی هایی را انجام می دهد؟

او سعی بر این موضوع دارد تا بتواند هر نوع بازی را انجام دهد و جالب است بدانید که هر بازی به تازگی وارد عرصه گیم می شود را او سریعا انجام می دهد و در حال بازی از خود ویدئو می گیرد و آن را منتشر می کند.

آیا آریا کئوسر ازدواج کرده است؟

باید این نکته را در نظر داشته باشید که او درباره ازدواج نظر خود را این گونه اعلام کرده است که در حال حاضر قصد این کار را ندارد چرا که تمرکز خود را بر روی انتشار ویدئو در یوتوب گذاشته است و بر روی این کار سرمایه گذاری کرده است تا بتواند شهرت خود را جهانی کند.

5/5 - (3 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا