برسام یافته بچه ساسی ماکن که با مادرش زندگی می کند

ساسی مانکن یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که چندین سال است از ایران مهاجرت کرده است. او هم اکنون در لس آنجلس سکونت دارد با خوانندگان مطرحی مانند آرش و ابی همکاری کرده است. ساسی مانکن در زمانی که در ایران بود ازدواج کرد اما پس از مدتی از همسر خود جدا شد. گفته می شود او بار ها ازدواج کرده است اما پس از مدتی از همسر های خود جدا می شده است. در این مطلب می خواهیم در مورد پسر ساسی مانکن، برسام یافته اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

برسام یافته کیست؟

برسام یافته کیست؟

برسام یافته پسر ساسی مانکن است. ساسی مانکن یکی از خوانندگان مبتذل ایرانی است که آهنگ های نا متعارفی را می خواند و سرو صدای زیادی را به راه انداخته است. گفته می شود که ساسی مانکن از یکی از همسر های سابق خود صاحب پسری به نام برسام شده است. این خواننده معروف، زمانی که وارد آمریکا می شود برای این که بتواند اقامت این کشور را بگیرد، با زنی ازدواج می کند. این خانم باردار می شود اما زمانی که ساسان یافته اقامت آمریکا خود را به دست می آورد، همسر و نوزادش را ترک می کند. گفته می شود که ساسان تمایل به سقط نوزاد خود داشته است اما همسرش با این کار مخالفت می کند. حالا برسام یافته فرزند ساسان یافته است که بزرگ شده است و در دنیا به عنوان پسر ساسی او را می شناسند. طبق خبر های منابعی، همسر سابق ساسان خود را به یکی از کنسرت های ساسی مانکن می رساند، او قصد داشته است که برسام را به پدر خود نشان دهد که موفق نمی شود و به او اجازه این کار را نمی دهند. نا گفته نماند که برسام یکی از سوژه های داغ در اینستاگرام در سال های اخیر می باشد.

آیا ساسی مانکن پدر واقعی برسام یافته است؟

آیا ساسی مانکن پدر واقعی برسام یافته است؟

طبق خبر هایی که درباره ساسی مانکن و برسام وجود دارد، گویا ساسی پدر واقعی برسام است. اما ساسی حاظر نیست که کودک خود را ببیند. رفتاری که ساسی مانکن با برسام و مادرش داشته است، به دور از انسانیت می باشد. لازم به ذکر است که ساسان یافته، مدتی است که با زنی به نام بیتا ازدواج کرده است. کلیپ ها و ویدئو هایی از ساسی مانکن منتشر شد که در کنار یک عروس قرار داشته است و پس از مدتی در عکس ها و ویدئوهای جشن تولد ساسی و بیتا در کنار هم قرار گرفتند و بر صحت این خبر تاکید کردند. ساسان یافته در تاریخ 27 آبان ماه سال 1367 به دنیا آمد. زادگاه این خواننده شهر اهواز است. او اخیرا با آهنگ های توکیو و جنتلمن غوغای زیادی به پا کرده است و از پورن استار ها در کلیپ های خود استفاده کرده است.

برسام یافته و مادرش

برسام یافته و مادرش

سال های پیش، ساسان یافته با زنی به نام سایه ازدواج کرد. سایه در خارج از ایران زندگی می کرد و برای اقامت گرفتن ساسان با او ازدواج کرد. حاصل این ازدواج برسام بود. در سال گذشته، خبر هایی در مورد سایه در تمام فضای مجازی منتشر شد. سایه تلاش بسیاری کرد تا ساسان او و فرزندشان را بپذیرد اما موفق نشد. ساسان هم چنان منکر وجود برسام می شود که این کار برای تعدادی از طرفداران این خواننده نا خوشایند بوده است و او را انسانی بی عاطفه می دانند.

آدرس پیج این کودک در اینستاگرام چیست؟

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام برسام می توان نام او را در اینترنت جست و جو کرد. تعدادی پیج برای شما نمایش داده خواهد شد. در روش دیگر باید در ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید. در قسمت جست و جو، نام مورد نظر خود را با حروف انگلیسی نوشته و سرچ نمایید. تعدادی پیج برای شما پیدا می شود که بسیاری از آن ها فن پیج و پیج های فرعی می باشند. برای پیدا کردن پیج اصلی باید به تعداد فالوئر ها توجه کرد. پیج افراد مشهور دارای تیک آبی هستند و به راحتی شناخته می شوند اما فردی مانند برسام که شهرت خاصی ندارد، تیک آبی نداشته و باید با تعداد دنبال کننده آن را تشخیص داد. پیج او barsam. yafteh@ می باشد. او تعداد زیادی دنبال کننده دارد. تمامی پست های منتشر شده در پیج او، تصاویری از کودکی و حال او می باشد. با دنبال کردن پیج برسام می توان از نحوه زندگی این کودک مطلع بود.

جدول اطلاعات

در این جدول می خواهیم تعدادی از اطلاعات مهم در مورد برسام یافته را به صورت خلاثه و مفید در اختیار شما قرار بدهیم.

موضوعبرسام یافته
پدر برسام کیست؟ساسان یافته
مادر برسام کیست؟سایه عباسی
برسام از کدام همسر ساسی است؟برسام از همسر دوم ساسی می باشد
برسام و مادرش در کدام کشور سکونت دارند؟برسام و مادرش در لندن زندگی می کنند
عکس های این کودک راد در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این کودک راد در کجا مشاهده کنیم؟

برای این که تصاویر و عکس های برسام را مشاهده نماید، بهتر است نام این کودک را در اینترنت نوشته و جست و جو کنید، با این کار تصاویر بسیاری برای شما به نمایش گذاشته می شوند. با رفتن به پیج مادر او، سایه نیز می توان عکس های زیادی از او را مشاهده کرد. در پیج برسام نیز تصاویر بسیار زیادی وجود دارد. بیوگرافی و عکس های سایه همسر سابق ساسی مانکن و مادر برسام در برخی از سایت ها تهیه شده است که با سرچ کردن نام سایه عباسی می توان به این سایت ها مراجعه کرد و از زندگی و گذشته او با خبر شد.

لایو برسام یافته در اینستاگرام

اولین لایو اینستاگرام برسام یافته پسر ساسی مانکن با مریم عباسی بود. مریم عباسی خاله برسام و خواهر سایه می باشد. او در این لایو با برسام کمی گفت و گو کرد و در نهایت برای او ابراز دلتنگی کرد. ادمین پیج برسام مادر او است و تمامی پست ها و تصاویر را مادرش منتشر می کند. او بار ها در پیج برسام و در لایو های او از پدرش، ساسی صحبت می کند و بار ها گفته است که ساسی پدر واقعی او می باشد. سایه امیدوار است که روزی ساسی فرزند خود را قبول کند و با فرزند خود دیدار کند.

برسام یافته از کدام همسر ساسی به دنیا آمد؟

برسام یافته از کدام همسر ساسی به دنیا آمد؟

ساسی مانکن بار ها ازدواج کرده است. او چندین سال پیش با یک دختر 19 ساله که سایه بود، ازدواج کرد که سایه باردار شد و ساسان نیز او را طلاق داد. ساسان قبل از سایه یک بار دیگر هم ازدواج کرده بود و هم اکنون همسر اول او 24 سال سن دارد. با این وجود ساسی در چند ماه گذشته با زنی 40 ساله به نام بیتا ازدواج کرد. مراسم ازدواج ساسی و بیتا بسیار بزرگ و با شکوه برگزار شد و هنرمندانی مانند احسان کرمی، برزو ارجمند، گوگوش و بسیاری دیگر از هنرمندانی که در خارج از ایران زندگی می کنند، حضور داشتند. ساسی پس از گرفتن اقامت از آمریکا موزیک ویدئو های مستهجنی را تهیه کرد.

پس از این که موزیک های ساسی منتشر شد، مریم عباسی که وکیل سایه نیز می باشد، در یکی از پست های اینستاگرامی خود از برسام که تنها پسر ساسی مانکن است این گونه نوشت که: سایه مادر برسام اجازه نمی دهد که برسام آهنگ ها و موزیک های پدرش را گوش کند. او گفته است که سایه معتقد است که آدمی مانند ساسی که حتی فرزند خود را قبول نمی کند، طبیعی است که این چنین موزیک هایی را بخواند و اجرا کند. مریم عباسی گفته است که فیلم جدید از برسام پسر ساسی مانکن به دست او رسیده است که در این ویدئو، برسام در حال خواندن آهنگ های خواننده معروف اندی می باشد.

او گفته است که خوشحال هست که برسام به جای آموختن و خواندن آهنگ های مزخرف پدرش ساسی، به اندی علاقه مند است و آهنگ های او را دوست دارد و می خواند. او در ادامه گفته است که حتی سایه که همسر سابق ساسی بوده است نمی خواهد فرزندش با چرندیات پدرش بزرگ شود پس بهتر است همه مواظب باشند که فرزند هایشان چه آهنگ های سمی و بدی را گوش داده و روح و جسم خود را آزرده می کنند. به گفته مریم عباسی کسی که از علف، گل و بنگ شعر می خواند و با پورن استار ها کلیپ می سازد، نه تنها برای بچه ها بلکه برای تمام مردم دنیا مضر است و نا مناسب می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. برسام یافته فرزند چه کسانی است؟

  برسام یافته فرزند ساسان یافته خواننده ای که به ساسی مانکن معروف است می باشد و سایه عباسی نیز مادر او است.

 2. آیا برسام یافته از طرف پدرش پذیرفته شده است؟

  ساسان یافته هنوز برسام یافته را به فرزندی خود قبول نکرده است و با توجه به تلاش های زیاد سایه برای رساندن برسام به ساسی، هنوز هیچ دیداری بین این پدر و فرزند رخ نداده است.

 3. آیا برسام یافته آهنگ های پدر خود را گوش می دهد؟

  سایه عباسی که مادر برسام یافته است اعلام کرده است که به فرزند خود اجازه نمی دهد که آهنگ های پدرش را گوش کند چرا که این آهنگ ها مناسب برای هیچ سنی نیستند و مبتذل بوده اند.

 4. آیا پدر برسام یافته فقط یک بار ازدواج کرده است؟

  ساسی مانکن که پدر برسام یافته می باشد در ابتدا با دختری ازدواج کرد که هم اکنون 24 سال سن دارد و پس از آن با سایه که مادر برسام است به مدت 6 سال ازدواج کرد. سایه در آن زمان 19 سال سن داشته است و پس از طلاق دادن سایه، ساسان با زنی به نام بیتا ازدواج کرده است که 40 سال سن دارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا