جدیدترین حواشی رابطه های پشت پرده سینما ایران + فیلم و عکس

آموزشگاه های هنر در ایران در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. در این آموزشگاه ها پسرها فقط مورد سوءاستفاده مالی قرار می گیرند اما دخترها علاوه بر سوءاستفاده مالی ممکن است مورد تعرض هم قرار بگیرند. ممکن است این تعرض ها، سوء استفاده جنسی یا پیشنهاد و حرف های رکیک باشد. به هر حال سینمای ایران اوضاع اسفناکی دارد. سعی داریم در این مطلب، راز رابطه های پشت پرده سینما ایران مرتبط با مشهورترین سلبریتی های ایرانی را فاش کنیم.

رابطه های پشت پرده سینما ایران چگونه است

رابطه های پشت پرده سینما ایران چگونه است؟

امروزه سینما مرکز جاذبه های زیادی برای بسیاری از جوانان قرار گرفته است. هنرجویان برای بازی کردن در فیلم و دیده شدن حاظر به انجام هر کاری هستند. بسیاری از تهیه کنندگان و کارگردانان در این اوضاع، بازار خرید و فروش نقش راه انداخته اند به این صورت که هر نقش در فیلم ها را به قیمت های هنگفتی به تازه کاران می فروشند و هنرجویان نیز برای بازی در فیلم این مبالغ را پرداخت می کنند اما بعد از مدتی متوجه می شوند که استعدادی در این عرصه ندارند و بدون هیچ منفعتی مجبور به ترک سینما می شوند. فساد اخلاقی در سینمای ایران بسیار فراوان به چشم می خورد. این را می توان با یک نگاه به اخبار سلبریتی ها به خوبی درک کرد.

تا کنون چه کسانی از رابطه های پشت پرده سینما ایران افشاگری کرده اند؟

آقای فرج الله سلحشور یکی از کارگردانان بزرگ سینمای ایران است. او در سال 1390 در مورد رابطه های پنهانی و فساد در سینما صحبت کرد که مورد انتقاد بسیاری از هنرمندان قرار گرفت. این هنرمندان مخالف حرف های سلحشور بودند و فساد در سینما را انکار کردند. حدود 6 ماه بعد از این موضوع، پرستو صالحی در فیسبوک خودش دست به افشاگری در باره رابطه های پشت پرده سینما زد. او این چنین نوشته بود که مخاطبان زیادی اعتراض دارند که چرا کم کار هستید و بازی نمی کنید؟ من هم مانند سایر هنرمندان دوست دارم فیلم های متعددی بازی کنم. او نوشته بود که از روی ناراحتی با یکی از کارگردانان مشهور صحبت می کردم و می گفتم دلم بازی در یک فیلم طولانی را می خواهد اما او جواب من را این گونه داد که اگر فیلم طولانی می خواهید در عوض کارگردان هم رابطه طولانی از تو می خواهد.

پرستو در ادامه گفت که از کارگردانان و هنرمندان فرهیخته کشورم به دور باشد اما من ایمان دارم که هنوز هم کسانی در سینما حضور دارند که به دور از سوءاستفاده و فقط برای کار، از هنرمندان استفاده می کنند. در پی این اخبار، باز هم تعداد بسیاری از هنرمندان این صحبت ها را تکذیب کردند. در این چند سال بازیگران زیادی از پارتی بازی، رابطه های غیر اخلاقی و رانت صحبت کرده اند.

تا کنون رابطه های پشت پرده سینما ایران برای کدام بازیگران حاشیه ساز شده است؟

صبا کمالی

صبا کمالی از بازیگرانی است که پرده از فساد سینما برداشت. او گفت که دچار کمی مشکلات شده است که دلیل آن نه گفتن او بوده است. او گفت که یکی از تهیه کنندگان که خودش را به وزارت خانه ای نسبت می دهد، در ساعت 3 صبح به زور وارد منزل او شده و صبا او را به زور و با فحش دادن بیرون کرده است. او به خاطر این کار چندین سال است که کار نمی کند. خانم کمالی گفت که از این دست مسائل در سینمای ایران خیلی زیاد است و بازیگران هیچ تصمیمی نمی توانند بگیرند و ملعبه دست کارگردان و تهیه کننده هستند. این افراد هم هنرمندانی را انتخاب می کنند که به دردشان بخورند و به اصطلاح اینکاره باشند و روح و جسم آن ها با این قضایا سازگار باشد.

سحر قریشی

فساد در سینمای ایران از زبان سحر قریشی نیز گفته شده است. او هم مانند دیگر بازیگران از تعرض و سوءاستفاده ها شکایت می کند.

مجید سعیدی

مجید سعیدی یکی از بازیگران پر تلاش گفته است که در سینمای ایران صحنه های بسیار بدی را دیده ام. سعیدی می گوید در زمان کار آموزی ما تمام تمرکزمان را بر یادگیری و بازیگری قرا می دادیم اما حالا با چندین مهمانی شبانه همه چیز حل می شود. مجید سعیدی اعلام کرد که در سینما به صورت علنی نقش ها را می فروشند و هرکس به اندازه مبلغی که می دهد می تواند نقش ها را بازی کند. او می گوید با دقت در نقش های مکمل متوجه این موضوع خواهید شد.

جدید ترین رابطه های پشت پرده سینما ایران
کارگردانی لیلا بوشهری

لیلا بوشهری چه نظری در مورد بازیگری در سینما داشت؟

لیلا بوشهری از دیگر کسانی است که در این باره صحبت کرده است. او گفت که خانم های متاهل مسلما نمی توانند روابط زیادی داشته باشند. او و همکارانش وقتی برای کار به دفتر بازیگری مراجعه می کنند اول از اسپانسر آن ها سوال می کنند. اگر اسپانسر داشته باشند به راحتی به آن ها نقش می دهند.

در سینما اگر کسی را برای اسپانسر شدن بیاورند قطعا با آن رابطه هایی دارند اما اینکار بر خلافه خواسته و میل لیلا بوشهری بود. او می گفت اگر اسپانسر نداشته باشید باید مبلغ زیادی را پرداخت کنید تا به شما نقش بدهند. بوشهری می گوید اینکه اسامی را افشا کنیم فایده ای ندارد. باید نهادی تاسیس شود که معترضان به آن جا بروند و به کارشان رسیدگی شود اما در ایران این گونه نیست. بیشتر این اتفاقات را دستیاران تازه کار، کارگردانان انجام می دهند تا به بهانه همکاری به فلان خانم بازیگر دست درازی کنند.

افشاگری ها در مورد رابطه های پشت پرده سینما ایران

جدید ترین رابطه های پشت پرده سینما ایران کدامند؟

در چند روز گذشته خانم کتایون ریاحی بازیگر بزرگ و برجسته ایران، عکسی از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد و در کپشن آن نوشت:” این عکس مربوط به 25 سال پیش است. آن سال ها آقای داوود رشیدی ریاست هیئت مدیره خانه سینما و آقای پورصمیمی دستیار یا معاون بودند. من توسط همکاران خودم و در خانه سینما به اتهامات واهی بازجویی و مواخذه شدم.

آقای پور صمیمی که در نقش بازجو وارد شده بود با سوءاستفاده از موقعیت خود به من تعرض کرد. روزگار سختی بود و من هیچ نگفتم. هنوز پس از 25 سال روح و روانم از این حادثه تلخ التیام نیافته و آزرده است. به یاد داشته باشیم اگر ثروت، شهرت و قدرت مهار نشود، اگر اخلاق و قانون اقتدار نداشته باشند، این فساد است که همه جا با قلدری حکومت می کند.” دقیقا متن را برای شما بازگو کردیم تا بدانید چه بر سر این بازیگر آمده است.

افشاگری ها در مورد رابطه های پشت پرده سینما ایران را چگونه دنبال کنیم؟

با دنبال کردن صفحه رسمی هنرمندان در اینستاگرام می توانید از اطلاعات شخصی که به اشتراک می گذارند مطلع شوید. در اینترنت و یوتیوب یا فیسبوک هنرمندان نیز اطلاعات زیادی قابل دسترسی است.

واکنش رائفی پور به رابطه های پشت پرده سینما ایران چه بود؟

با اتفاقات اخیر در سینما و افشاگری ها، متاسفانه عده ای برای جلب توجه به عمد حرف هایی می گویند تا فضا را بدتر از قبل کند. در میان هیاهویی که در سینما به راه افتاده است رائفی پور متنی که در آن به زنان سینما توهین شده بود و از آن با عنوان فساد اخلاقی بازیگران زن سینمای ایران استفاده کرده بود را منتشر کرد. او در توییتر خود نوشته بود که با افشاگری هایی که این جمعیت دو زاری علیه هم می کنند بهتر است کسانی که مورد تعرض نبوده اند دست هایشان را بالا ببرند. رائفی پور بیشتر هنرمندان زن را جزوی از فاسدترین بازیگران سینمای ایران می شمارد.

واکنش سایر بازیگران به رابطه های پشت پرده سینما ایران چه بود؟

بسیاری از بازیگران و هنرمندان این موضوع را انکار می کنند. اما عده ای نیز به دنبال دلجویی از بازیگران آزار دیده هستند. در پستی که خانم ریاحی گذاشته بودند هانیه توسلی از جمله کسانی بود که ابراز تاسف و همدردی کرده بود. برخی از بازیگران هم جنبش هایی مانند” می تو” و” خشونت علیه زنان” را، راه اندازی کردند.

مردم در فضای مجازی چه واکنشی نسبت به رابطه های پشت پرده سینما ایران نشان دادند؟

مردم در فضای مجازی چه واکنشی نسبت به رابطه های پشت پرده سینما ایران نشان دادند؟

مردم از اوضاع نا به سامان سینما ناراضی هستند و در جنبش های بانوان آزار دیده شرکت می کندد و آن ها را دلداری می دهند. در این میان هستند کسانی که نمک بر زخم این بانوان بپاشند.

صحبت های صدف طاهریان پس از مهاجرت در رابطه با فساد در سینمای ایران چگونه بود؟

صدف طاهریان، رابعه اسکویی و چکامه چمن ماه در سال 1394 از ایران مهاجرت کردند. صدف طاهریان بعد از مهاجرتش با انتشار تصاویری از خودش عنوان کرد که بسیاری از تهیه کنندگان و کارگردانان برای راه دادن او در فیلم هایشان از او درخواست های شرم آوری داشته اند. او گفت که یکی از افراد سرشناس به او وعده راه یابی در بسیاری از فیلم ها و پروژه هایش را داده، اما در عوض از او یک ماه رابطه درخواست داشته است. صدف اظهار داشت که این درخواست ها و رابطه ها ممکن است فقط مربوط به تعدادی از هنرمندان و کارگردانان باشد نه همه. او در صحبت هایش توضیحاتی درباره سینمای کثیف ایران داد.

او گفت در ایران به سراغ برخی از رسانه رفته و شکایت خودش را اعلام می کرده است بسیاری از آن ها تعجب می کردند و به صدف کلمات بدی را نسبت می دادند. بسیاری اعلام کردند که این فساد تنها در سینما نیست و در همه مشاغل ممکن است که این اتفاق رخ بدهد. دلیل این رفتارها این است که بعضی از هنرمندان برای معروف و سوپر استار شدن حاظر می شوند تا هر نوع ذلتی را بپذیرند و به هر رابطه و رفتاری تن بدهند.

در آموزشگاه های آموزش بازیگری چه می گذرد؟

برخی از افراد نیز برای به دست آوردن سودهای کلان، آموزشگاه های آموزش بازیگری تاسیس می کنند و با وعده های دروغین افراد را ترغیب می کنند تا در کلاس هایشان شرکت کنند اما بعد از مدتی این افراد یا مورد سوءاستفاده جنسی قرار می گیرند یا بدون هیچ آموزشی و با خالی شدن جیب هایشان آن جا را ترک می کنند. ” فساد در سینمای ایران امین فردین” نیز از تیترهای خبرساز سینما می باشد.

سوالات متداول

چه رابطه هایی پشت پرده سینما ایران وجود دارد؟

بسیاری از بازیگران برای به دست آوردن نقش های خوب، به رابطه هایی با دستیاران سینما رضایت می دهند. پارتی بازی و رانت از دیگر رابطه های پشت پرده سینما است.

چه کسانی از رابطه های پشت پرده سینما ناراضی هستند؟

بازیگرانی که دوست ندارند صرفا به خاطر بازیگری شان و منزلت خود را از بین ببرند و دوست دارند بدون هیچ درخواست بیشرمانه ای در فیلم ها حضور داشته باشند.

رابطه های پشت پرده سینما از کجا شروع می شود؟

این روابط از بسیاری از آموزشگاه های بازیگری شروع شده و در سینما ادامه پیدا می کند.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا