زندگینامه اعضای گروه بلک پینک با معرفی بهترین آهنگ ها

جالب است بدانید امروزه گروه بلک پینک ترند این روز های جوان ها شده است. بلک پینک گروهی است که از کشور کره جنوبی فعالیت خودش را از سال 2016 شروع کرد. این گروه چهار عضو دختر دارد که در ادامه شما را با آن ها آشنا می کنیم. برای شناختن دیگر گروه های کره ای بد نیست سری به دسته بندی اخبار سلبریتی ها بزنید.

معرفی گروه بلک پینک

معرفی گروه بلک پینک

گروه بلک پینک در سال 2010 دوران کار آموزی خودش را آغاز کرده است و از اول کمپانی وای جی اعلام کرده است که این گروه شامل 7 دختر خواهد بود، کارشان را در سال 2012 آغاز کردند. با گذشت زمان همه چیز تغییر کرد و در این گروه 4 نفر عضو ماندند. کیم جی سو، با نام جیسو شناخته شده است و در تاریخ 13 دی ماه 1373 متولد شده است. او خواننده و بازیگر معروف است و در کشور کره جنوبی متولد شده است، او در سال 2011 برای پیوستن به گروه جدید کمپانی وای جی تست داده است و به عنوان کارآموز پذیرفته شد. او قبل از کارش و قبل از آن که وارد گروه بلک پینک شود در سال 2015 نقش کوتاهی در سریال کوتاهی را ایفا کرده است. هم چنین او در سال 2019 نقش کوتاه در سریال تاریخچه آرثدال را بر عهده گرفت.

جنی کم یکی دیگر از اعضای گروه است که خواننده رپر و اهل کره جنوبی می باشد، جنی به مدت 5 سال از سن 8 سالگی در نیوزلند زندگی و تحصیل کرده است، در اصل جنی اولین عضو این گروه می باشد و اواسط سال 2018 به غیر از گروه بلک به صورت سولو تک آهنگی با همین نام منتشر کرده است. رزان پارک این دختر زیبای کره ای در 23 بهمن 1375 متولد شده است و از کودکی به یادگیری موسیقی و نواختن گیتار و پیانو پرداخته است. وی به مدت چهار سال به عنوان کارآموز آموزش دیده است و در سال 2016 در گروه بلک کارش را شروع کرد. در آخر لالیسا مانوبان دختر جذاب کره ای است که در تاریخ 7 فروردین 1376 متولد شده است. او از سن 4 سالگی به آموزش حرفه ای رقص پرداخت و در کمپانی جی وای تست داد و در بین 4000 شرکت کننده به عنوان کارآموز قبول شد.

اینستاگرام بلک پینک چیست؟

اینستاگرام بلک پینک چیست؟

امروزه شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و تمامی افراد در کشور های مختلف در این شبکه های اجتماعی و در اینستاگرام فعالیت می ککند. دختران گروه بلک پینک علاوه بر پیج شخصی خودشان، پیجی را مخصوص گروه در اینستاگرام تشکیل داده اند و در آن فعالیت می کنند. هم چنین آن ها در یوتیوب عضو هستند. می توانید برای دیدن عکس های بیشتر این گروه و مطلع شدن از اخبار جدید آن ها، را در اینستاگرام دنبال کنید. برای دسترسی به اینستاگرام بلک پینک بر روی کلمه آبی کلیک نمایید.

عکس بلک پینک را در کجا مشاهده کنیم؟

جالب است بدانید، گروه بلک پینگ که اولین گروه دختر کمپانی وای جی بعد از گذشت 7 سال بوده است، تبلیغات خود را برای اولین آهنگ بلک پینک را از اولین هفته آگوست سال 2016 آغاز کردند. شما می توانید در سایت های مختلف اینترنتی و در شبکه های اجتماعی عکس های بیشتر این گروه را تماشا کنید..

آهنگ های محبوب بلک پینک

آهنگ های محبوب بلک پینک

این گروه در طی سال هایی که فعالیت داشته است، توانسته است آهنگ و آلبوم های زیادی را منتشر کره است، دو تک آهنگ اصلی این آلبوم در جایگاه اول و دوم آلبوم دیجیتال بیلبورد قرار گرفته است. این گروه سریع ترین گروه برای دستیابی به این جایگاه و سومین گروه کمپانی جی وای بعد از سای و بیگ بنگ می باشد.

آهنگ بستنی

آهنگ بستنی را در سال 2020 منتشر کردند و در جایگاه دوم، در رده بندی جدول بیلبورد هات 100 آمریکا و بیلبورد 200 قرار گرفته است و اولین گروه دخترانه کره ای که بیشتر از یک میلیون نسخه از یک آلبومشان فروخته اند، گروه بلک پینک بوده است.

آهنگ دو دو دو دو

این گروه اولین گروه زن کره ای است که با خواندن آهنگ دو دو دو دو از انجمن صنعت موسیقی ایالات متحده آمریکا گواهی نامه دریافت کردند و موزیک ویدئوی آن حال حاضر بیشترین بازدید توسط یکی از گروه های کره ای در یوتیوب دارد. این آهنگ طرفداران بسیار زیادی داشته است و سبک زیبایی دارد.

آهنگ این عشق را نابود کن

یکی دیگر از آهنگ های زیبا و دلنشین این گروه این عشق را نابود کن نام دارد، این آهنگ بعد از انتشار با اسقبال خوبی مواجه شد و یکی از پر مخاطب ترین آهنگ های این گروه است. این آهنگ در کشور های دیگر مانند ایران، ایالات متحده و در کره بسیار محبوب می باشد.

بلک پینک و بی تی اس

هر دو گروه بلک پینک و بی تی اس گروهایی هستند که آهنگ می سازند و از هنرمندان کره ای هستند. در بین این دو گروه رقابت کاری زیادی موج می زند، البته رابطه دوستی خوبی بین آن ها است و در مورد رابطه عاشقانه بین برخی از اعضای گروه حواشی زیادی به وجود آمد که از طرف اعضای گروه تایید و یا تکذیب نشده است.

موزیک ویدیو های بلک پینک

جالب است بدانید این گروه به جایگاه اول در محبوبیت، موزیک ویدئو و جدول های موزیک ویدئو کره ای در بزرگ ترین وبسایت پخش موسیقی چین، به معنای کیوکیو موزیک رسیدند. اولین اجرای تلویزیون این گروه در برنامه اینکی گایو در شبکه اس پی اس بوده است و آن ها 13 روز بعد از ورود به صنعت موسیقی اولین جایزه صدر نشینی خودشان را کسب کردند و تا آخر اجرای تبلیغاتی خود، یک جایزه دیگر هم از آن خود کردند.

کنسرت های بلک پینک بیشتر در کدام کشور ها برگزار می شود؟

این گروه در طی سال هایی که فعالیت داشته است کنسرت های متعدی برگزار کرده است و در این کنسرت ها از تمام سنین حضور پیدا می کنند. بلیط های کنسرت این گروه جزء پرفروش ترین بلیط های کنسرت کره ای بوده است. هم چنین این گروه در سال 2020 با خواننده آمریکایی، لیدی گاگا در آهنگ آب نبات ترش هم کاری داشته است.

خوانندگان این گروه چه ملیتی دارند؟

خوانندگان این گروه چه ملیتی دارند؟

همان طور که گفتیم این اعضای این گروه کره ای هستند و در شهر های مختلفی بزرگ شده اند. هر کدام از آن ها به تفریحات خاصی علاقه مند هستند، برای مثال جیسو علاقه زیادی به کتاب خواند دارد و نویسنده مورد علاقه او، نویسنده ژانی هاروکی موراکامی است. وی در هفت هنر لیبرال دانشکده هنر های نمایشی تحصیل کرده است. نکته جالب در خصوص این گروه این است که همه اعضای گروه از مطرح ترین سلبریتی های کره ای در حال حاظر به شمار می آیند.

کراش های اعضای گروه بلک پینک چه افرادی هستند؟

اعضای این گروه مجرد هستند و از سن کمی برخوردار هستند، آن ها در طی چند سال اخیر رابطه های ناموفقی داشته اند، هر کدام از آن ها برای انتخاب دوست پسر و کراش خود ایده آل هایی دارند، برای مثال لیسا علاقه زیادی به پسر های بزرگ تر از خودش دارد و از مرد های خوش قلب خوشش می آید که از پس هر چیزی بر بی آیند. هم چنین جیسو لقب ویرانگر قلب مردان و بوی کراش را به خودش گرفته است.

رقص بلک پینک

این گروه در موزیک ویدئو هایشان رقصی زیبا را اجرا می کنند که یکی از رقاص های ماهر در بین اعضای گروه، جیسو است که از کودکی به یادگیری رقص پرداخته است. رقص آن ها جذابیت موزیک ویدئو هایشان را بسیار خاص و جذاب می کند. رقص آن ها سبک هیپ هاپ دارد.

آلبوم های این گروه

گروه بلک پینک تعداد بیشتری تک آهنگ منتشر کرده اند و تعداد آلبوم هایشان انگشت شمار است. نام تک آهنگ های این گروه بومبای، سوت، بازی با آتش، بمان، انگار آخرین بارته، دو دو دو دو، همیشه جوان، واقعا و بعدا می بینمت می باشد. در ادامه برترین آلبوم های این گروه را مطرح می کنیم.

آلبوم در منطقه شما

در منطقه شما اولین آلبوم رسمی این گروه است که به صورت دیجیتالی، در تاریخ 23 نوامبر و نسخه فیزیکی آن در تاریخ 5 دسامبر 2018 منتشر شده است. این آلبوم تلفیقی از آهنگ های منتشر شده توسط این گروه در زمان خودش و از جمله کار هایی است که در اول فعالیتشان منتشر کردند.

آلبوم مربع به بالا

یکی دیگر از آلبوم های برتر این خواننده مربع به بالا نام دارد که طرفداران بسیار زیادی دارد. این آلبوم شامل آهنگ های همیشه جوان، واقعا و بعدا می بینمت است که این آهنگ ها در آلبوم در منطقه شما هم بوده است. این آلبوم را می توانید در سایت های اینترنتی دانلود نمایید.

آلبوم بلک پینک

این آلبوم در تاریخ 2 اکتبر سال 2020 منتشر شده است و این اولین آلبومی بوده است که از زمان کیل دیس لاو 2019 بوده است. در این آلبوم آن ها با سلنا گومز و کاردی بی هم کاری داشته اند. این آلبوم یکی از بهترین آلبوم های کره ای در سال 2020 شناخته شده است.

افتخارات این گروه

همان طور که گفتیم این گروه تا امروز موفق به کسب جوایز و افتخارات بسیار زیادی شده است. داین گروه در تاریخ 6 ژوئن 2020 بعد از گذشت حدود یک سال تک آهنگ چطور دوستش داری را منتشر کرده است و 5 رکورد گینس برای نماهنگ آن در یوتیوب به دست آورده است.

لایو های گروه بلک پینک

لایو های گروه بلک پینک

این گروه جذاب در اینستاگرام فعالیت زیادی دارند و هر چند روز یک بار لاوی از خودشان در صفحه اینستاگرام می گیرند، در این لایو ها از علایق خود صحبت می کنند و در لایو های خود عشق و علاقه زیادی به طرفداران خود می ورزند. می توانید آن ها را دنبال کنید و لایو های این خوانندگان کره ای را تماشا کنید.

درآمد اعضای این گروه چقدر است؟

اعضای این گروه در خانواده هایی مرفه بزرگ شده اند و طبق گفته های خودشان از لحاظ مالی همیشه تامین بوده اند، آن ها بعد از تشکیل دادن گروه و منتشر کردن آلوم و آهنگ هایشان به درآمد زیادی رسیدند و جزء پردرآمد ترین گروه های کره ای شده اند. در سال اخیر این گروه از گروه های جی آیدل، اکسو و واندر گرلز هم درآمد بالا تری بدست آورده بود.

سوالات متداول

کدام یک از اعضای گروه بلک پینک مدلینگ هستند؟

لالیسا مانوبان در سال 2016 مدل تبلیغاتی آرایشی شد و در همان سال به عنوان عضوی از گروه بلک شروع به کار کرد. لیسا دومین عضو گروه است که آلبوم تکی خود را منتشر کرد. این دختر زیبا و جذاب طرفداران زیادی دارد و پیشنهاد های زیادی برای مدلینگ دارد.

آیا دعوا بین اعضای گروه بلک پینک حقیقت دارد؟

همان طور که می دانید، اختلاف نظر در بین اعضای گروه های مختلف به وجود می آید، این چهار دختر بسیار مهربان و دوستان صمیمی هم هستند و تا امروز مشکلات جدی بین آن ها رخ نداده است و به خوبی به کار خود ادامه می دهند.

نام گروه بلک پینک به چه معنا است؟

نام این گروه در معنای فرهنگ لغت فارسی به معنای رنگ های سیاه‌ وصورتی است. هدف از گذاشتن این نام نمایش دو موضوع متفاوت از این گروه می باشد و در اول صورتی نشان دهنده زیبایی و معصوم بودن است و در بخش دوم سیاه نشان دهنده سرکش بودن است.

مسئولیت اعضاء گروه بلک پینک چیست؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این گروه شامل چهار دختر زیبا و خوش صدا است که جیسو در نقش وکالیست، جنی رپر و وکالیست، رزی وکالیست و دنسرو لیسا دنسر، رپر و وکالیست است. آن ها ترکیبی خوب برای این گروه هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا