زندگینامه اعضای گروه بلک پینک با معرفی بهترین آهنگ ها

جالب است بدانید امروزه گروه بلک پینک ترند این روزهای جوان ها شده است. بلک پینک گروهی است که از کشور کره جنوبی فعالیت خودش را از سال 2016 شروع کرد. این گروه چهار عضو دختر دارد که در ادامه شما را با آن ها آشنا می کنیم. برای شناختن دیگر گروه های کره ای بد نیست سری به دسته بندی اخبار سلبریتی ها بزنید.

معرفی گروه بلک پینک

معرفی گروه بلک پینک

گروه بلک پینک در سال 2010 دوران کار آموزی خودش را آغاز کرده است و از اول کمپانی وای جی اعلام کرده است که این گروه شامل 7 دختر خواهد بود، کارشان را در سال 2012 آغاز کردند. با گذشت زمان همه چیز تغییر کرد و در این گروه 4 نفر عضو ماندند. کیم جی سو، با نام جیسو شناخته شده است و در تاریخ 13 دی ماه 1373 متولد شده است. او خواننده و بازیگر معروف است و در کشور کره جنوبی متولد شده است، وی در سال 2011 برای پیوستن به گروه جدید کمپانی وای جی تست داده است و به عنوان کارآموز پذیرفته شد. او قبل از کارش و قبل از آن که وارد گروه بلک پینک شود در سال 2015 نقش کوتاهی در سریال کوتاهی را ایفا کرده است. هم چنین او در سال 2019 نقش کوتاه در سریال تاریخچه آرثدال را بر عهده گرفت.

جنی کم یکی دیگر از اعضای گروه است که خواننده رپر و اهل کره جنوبی می باشد، جنی به مدت 5 سال از سن 8 سالگی در نیوزلند زندگی و تحصیل کرده است، در اصل جنی اولین عضو این گروه می باشد و اواسط سال 2018 به غیر از گروه بلک به صورت سولو تک آهنگی با همین نام منتشر کرده است. رزان پارک این دختر زیبای کره ای در 23 بهمن 1375 متولد شده است و از کودکی به یادگیری موسیقی و نواختن گیتار و پیانو پرداخته است.

وی به مدت چهار سال به عنوان کارآموز آموزش دیده است و در سال 2016 در گروه بلک کارش را شروع کرد. در آخر لالیسا مانوبان دختر جذاب کره ای است که در تاریخ 7 فروردین 1376 متولد شده است. او از سن 4 سالگی به آموزش حرفه ای رقص پرداخت و در کمپانی جی وای تست داد و در بین 4000 شرکت کننده به عنوان کارآموز قبول شد.

لیدر گروه بلک پینک چه شخصی است؟

این گروه کی پاپ دخترانه از چهار عضو به نام های جنی، لیسا، رزی و جیسو تشکیل شده است. در این گروه هر کس نقش خود را دارد، یکی رپر اصلی، یکی خواننده اصلی و یکی رقصنده اصلی گروه است. نقش همه اعضای گروه حیاتی است اما در یک موقعیت خاص چه کسی از بقیه بالاتر است و گروه بلک پینک را رهبری می کند؟ در تمام گروه های کی پاپ یکی رهبر اصلی گروه است و نقش او در گروه بسیار هم اهمیت دارد.

آنچه این گروه را با سایر گروه های کی پاپ متمایز کرده است، نداشتن لیدر در گروه است. اگر چه گفته می شود که جنی لیدر گروه بلک پینک است، اما اینطور نیست. تمام چهار عضو این گروه در موقعیت ها و شرایط مختلف کار گروه را به عنوان رهبر پیش می برند. با توجه به اینکه 7 سال از فعالیت این گروه می گذرد بعید به نظر می رسد که حالا یکی به عنوان رهبر مشخص شود.   

اینستاگرام بلک پینک چیست؟

اینستاگرام بلک پینک چیست؟

امروزه شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و تمامی افراد در کشورهای مختلف در این شبکه های اجتماعی و در اینستاگرام فعالیت می ککند. دختران گروه بلک پینک علاوه بر پیج شخصی خودشان، پیجی را مخصوص گروه در اینستاگرام تشکیل داده اند و در آن فعالیت می کنند. هم چنین آن ها در یوتیوب عضو هستند. می توانید برای دیدن عکس های بیشتر این گروه و مطلع شدن از اخبار جدید آن ها، را در اینستاگرام دنبال کنید. برای دسترسی به اینستاگرام بلک پینک بر روی کلمه آبی کلیک نمایید.

سن اعضای گروه بلک پینک در چه حدودی است؟

سن تمامی اعضای این گروه بین 26 تا 28 سال است. بزرگ ترین عضور گروه جیسو متولد ژانویه سال 1995 است و در حال حاضر 28 سال سن دارد. پس از او جنی کیم 27 ساله عضو بزرگ تر گروه است. جنی متولد 16 ژانویه سال 1996 است. اما دو عضو دیگر گروه متولد سال 1977 هستند و هر دو 26 سال سن دارند. کوچکترین عضو گروه بلک پینک لیسا است که متولد 27 مارس است و رزی هم متولد 11 فوریه است.

عکس بلک پینک را در کجا مشاهده کنیم؟

جالب است بدانید، گروه بلک پینگ که اولین گروه دختر کمپانی وای جی بعد از گذشت 7 سال بوده است، تبلیغات خود را برای اولین آهنگ بلک پینک را از اولین هفته آگوست سال 2016 آغاز کردند. شما می توانید در سایت های مختلف اینترنتی و در شبکه های اجتماعی عکس های بیشتر این گروه را تماشا کنید..

آهنگ های محبوب بلک پینک

آهنگ های محبوب بلک پینک

این گروه در طی سال هایی که فعالیت داشته است، توانسته است آهنگ و آلبوم های زیادی را منتشر کره است، دو تک آهنگ اصلی این آلبوم در جایگاه اول و دوم آلبوم دیجیتال بیلبورد قرار گرفته است. این گروه سریع ترین گروه برای دستیابی به این جایگاه و سومین گروه کمپانی جی وای بعد از سای و بیگ بنگ می باشد.

آهنگ بستنی

آهنگ بستنی را در سال 2020 منتشر کردند و در جایگاه دوم، در رده بندی جدول بیلبورد هات 100 آمریکا و بیلبورد 200 قرار گرفته است و اولین گروه دخترانه کره ای که بیشتر از یک میلیون نسخه از یک آلبومشان فروخته اند، گروه بلک پینک بوده است.

آهنگ دو دو دو دو

این گروه اولین گروه زن کره ای است که با خواندن آهنگ دو دو دو دو از انجمن صنعت موسیقی ایالات متحده آمریکا گواهی نامه دریافت کردند و موزیک ویدئوی آن حال حاضر بیشترین بازدید توسط یکی از گروه های کره ای در یوتیوب دارد. این آهنگ طرفداران بسیار زیادی داشته است و سبک زیبایی دارد.

آهنگ این عشق را نابود کن

یکی دیگر از آهنگ های زیبا و دلنشین این گروه این عشق را نابود کن نام دارد، این آهنگ بعد از انتشار با اسقبال خوبی مواجه شد و یکی از پر مخاطب ترین آهنگ های این گروه است. این آهنگ در کشورهای دیگر مانند ایران، ایالات متحده و در کره بسیار محبوب می باشد.

این گروه در چه سالی و چگونه تاسیس شد؟

گروه بلک پینک توسط کمپانی YG Entertainment تاسیس شده است. آغاز به کار گروه در آگوست سال 2016 و با آلبومی به نام Square One بود. YG یک آژانس سرگرمی کره ای است که در سال 1996 توسط فردی به نام یانگ هیون سوک تاسیس شد. این کمپانی در زمینه ضبط موزیک، استعدادیابی، تولید موزیک و برگزاری کنسرت فعالیت می کند.

کمپانی YG در سال 2009 یک گروه موسیقی دخترانه به نام 2NE1 را راه اندازی کرده بود که تا سال 2016 فعال بود. اما این گروه تصمیم داشت تا گروهی جدید را پایه ریزی کند و به این ترتیب شروع به استعدادیابی در سرتاسر جهان کرد. اولین مراحل تشکیل این گروه مربوط به سال2011 بود، در ماه نوامبر همان سال گفته شد که گروه بلک پینک اوایل سال بعد با هفت عضو فعالیت خود را به طور رسمی آغاز می کند.

اما پس از چند سال و بدون هیچ اطلاع رسانی در می سال 2016 دوباره خبر آغاز به کار آن ها این بار با سه عضو کمتر اعلام شد. پس از آن یکی یکی از اعضای این گروه رونمایی شد. ابتدا گروه بلک پینک جنی را به عنوان یکی از اعضای گروه جدیدش معرفی کرد. پس از او لیسا و جیسو به عنوان اعضای این گروه معرفی شدند. آخرین عضو گروه بلک پینک رزی بود که نامش به عنوان رقصنده و خواننده اعلام شد.

پس از مدتی هم کمپانی YG Entertainment  نام گروه را اعلام کرد و در ماه جولای اولین فیلم گروه بلک پینک رقص زیبای آن ها را به جهان نشان داد. این ویدئو تا اندازه زیادی مورد توجه علاقه مندان به موسیقی کی پاپ قرار گرفت و به این ترتیب این گروه محبوب به صورت رسمی تاسیس شد.

بلک پینک و بی تی اس

هر دو گروه بلک پینک و بی تی اس گروهایی هستند که آهنگ می سازند و از هنرمندان کره ای هستند. در بین این دو گروه رقابت کاری زیادی موج می زند، البته رابطه دوستی خوبی بین آن ها است و در مورد رابطه عاشقانه بین برخی از اعضای گروه حواشی زیادی به وجود آمد که از طرف اعضای گروه تایید و یا تکذیب نشده است.

موزیک ویدیوهای بلک پینک

جالب است بدانید این گروه به جایگاه اول در محبوبیت، موزیک ویدئو و جدول های موزیک ویدئو کره ای در بزرگ ترین وبسایت پخش موسیقی چین، به معنای کیوکیو موزیک رسیدند. اولین اجرای تلویزیون این گروه در برنامه اینکی گایو در شبکه اس پی اس بوده است و آن ها 13 روز بعد از ورود به صنعت موسیقی اولین جایزه صدر نشینی خودشان را کسب کردند و تا آخر اجرای تبلیغاتی خود، یک جایزه دیگر هم از آن خود کردند.

کنسرت های بلک پینک بیشتر در کدام کشورها برگزار می شود؟

این گروه در طی سال هایی که فعالیت داشته است کنسرت های متعدی برگزار کرده است و در این کنسرت ها از تمام سنین حضور پیدا می کنند. بلیط های کنسرت این گروه جزء پرفروش ترین بلیط های کنسرت کره ای بوده است. هم چنین این گروه در سال 2020 با خواننده آمریکایی، لیدی گاگا در آهنگ آب نبات ترش هم کاری داشته است.

اعضای گروه بلک پینک متولد چه ماهی هستند؟

جیسو و جنی بزرگ ترین اعضای این گروه متولد ماه ژانویه هستند. روز و ماه تولد جیسو در ماه های ایرانی 13 دی و جنی 26 دی ماه است. اما رزی متولد 11 فوریه معادل با 23 بهمن است و لیسا متولد 27 مارس معادل با 7 فروردین است.

درآمد این گروه تا به امروز چقدر بوده است؟

ارزش خالص دارایی این گروه بسیار زیاد است و بلک پینک یکی از ثروتمند ترین گروه های موسیقی کی پاپ است. حتما دوست دارید بدانید اعضای گروه بلک پینک اندازه هم دستمزد می گیرند؟ بنابر گفته های چند منبع معتبر اعضای گروه BLACKPINK برای آهنگ ها و کنسرت های خود به عنوان یک گروه، دستمزدی برابر می گیرند. با این وجود دارایی خالص هر یک از این اعضا با توجه به قراردادهای متفاوت با برندهای مد و فشن کمی تفاوت دارد.

طبق برآورد سایت WealthyPersons.com تا دسامبر 2022 به طور کلی درآمد خالص این گروه 24 میلیون دلار در سال بوده است. یعنی هر نفر از اعضای گروه در سال 6 میلیون دلار درآمد دارد.

خوانندگان این گروه چه ملیتی دارند؟

خوانندگان این گروه چه ملیتی دارند؟

همان طور که گفتیم این اعضای این گروه کره ای هستند و در شهرهای مختلفی بزرگ شده اند. هر کدام از آن ها به تفریحات خاصی علاقه مند هستند، برای مثال جیسو علاقه زیادی به کتاب خواند دارد و نویسنده مورد علاقه او، نویسنده ژانی هاروکی موراکامی است. وی در هفت هنر لیبرال دانشکده هنرهای نمایشی تحصیل کرده است. نکته جالب در خصوص این گروه این است که همه اعضای گروه از مطرح ترین سلبریتی های کره ای در حال حاظر به شمار می آیند.

اولین آهنگ رسمی بلک پینگ چه بود؟

این گروه در 8 آگوست سال 2016 فعالیت رسمی خود را با انتشار دو آهنگ در مینی آلبومی به نام Square One آغاز کرد. این آلبوم دو آهنگ با نام های Boombayah و Whistle داشت که اولین آهنگ های رسمی این گروه بود. در آن زمان تا مدت ها این دو آهنگ در صدر جدول فروش آهنگ های دیجیتالی دنیا قرار داشتند. آهنگ Boombayah اولین آهنگ شماره یک آن ها در رده بندی جهانی شد و بیشترین بازدید را به عنوان اولین موزیک ویدئو منتشر شده توسط گروهی کره ای به خود اختصاص داد.

این گروه در چه ژانرهایی فعالیت می کند؟

عمده موزیک های این گروه تا به امروز در ژانرهای K-pop، هیپ هاپ، الکتروپاپ و R&B بوده است. اعضای این گروه در مصاحبه ای که به تازگی انجام دادند، اعلام کردند در سبک موسیقی خود از TLC و Spice Girls الهام گرفته اند. آن ها دلیل این الهام را به دلیل علاقه به این دو گروه و بزرگ شدن با موسیقی آن ها عنوان کردند. اعضای گروه بلک پینک از خوانندگان دیگری مانند لیدی گاگا، آریانا گرانده، کاردی بی و سلنا گومز هم به عنوان الهام بخش موسیقی خود یاد کردند.   

کراش های اعضای گروه بلک پینک چه افرادی هستند؟

اعضای این گروه مجرد هستند و از سن کمی برخوردار هستند، آن ها در طی چند سال اخیر رابطه های ناموفقی داشته اند، هر کدام از آن ها برای انتخاب دوست پسر و کراش خود ایده آل هایی دارند، برای مثال لیسا علاقه زیادی به پسرهای بزرگ تر از خودش دارد و از مردهای خوش قلب خوشش می آید که از پس هر چیزی بر بی آیند. هم چنین جیسو لقب ویرانگر قلب مردان و بوی کراش را به خودش گرفته است.

رقص بلک پینک

این گروه در موزیک ویدئوهایشان رقصی زیبا را اجرا می کنند که یکی از رقاص های ماهر در بین اعضای گروه، جیسو است که از کودکی به یادگیری رقص پرداخته است. رقص آن ها جذابیت موزیک ویدئوهایشان را بسیار خاص و جذاب می کند. رقص آن ها سبک هیپ هاپ دارد.

آلبوم های این گروه

گروه بلک پینک تعداد بیشتری تک آهنگ منتشر کرده اند و تعداد آلبوم هایشان انگشت شمار است. نام تک آهنگ های این گروه بومبای، سوت، بازی با آتش، بمان، انگار آخرین بارته، دو دو دو دو، همیشه جوان، واقعا و بعدا می بینمت می باشد. در ادامه برترین آلبوم های این گروه را مطرح می کنیم.

آلبوم در منطقه شما

در منطقه شما اولین آلبوم رسمی این گروه است که به صورت دیجیتالی، در تاریخ 23 نوامبر و نسخه فیزیکی آن در تاریخ 5 دسامبر 2018 منتشر شده است. این آلبوم تلفیقی از آهنگ های منتشر شده توسط این گروه در زمان خودش و از جمله کارهایی است که در اول فعالیتشان منتشر کردند.

آلبوم مربع به بالا

یکی دیگر از آلبوم های برتر این خواننده مربع به بالا نام دارد که طرفداران بسیار زیادی دارد. این آلبوم شامل آهنگ های همیشه جوان، واقعا و بعدا می بینمت است که این آهنگ ها در آلبوم در منطقه شما هم بوده است. این آلبوم را می توانید در سایت های اینترنتی دانلود نمایید.

آلبوم بلک پینک

این آلبوم در تاریخ 2 اکتبر سال 2020 منتشر شده است و این اولین آلبومی بوده است که از زمان کیل دیس لاو 2019 بوده است. در این آلبوم آن ها با سلنا گومز و کاردی بی هم کاری داشته اند. این آلبوم یکی از بهترین آلبوم های کره ای در سال 2020 شناخته شده است.

دلیل محبوبیت گروه بلک پینک چیست؟

این گروه یکی از موفق ترین گروه های موسیقی پاپ در سال های اخیر بوده است. ترکیب اعضای این گروه آنقدر خوب و منسجم است که هر کسی با دیدن اجرای آن ها مجذوبشان می شود. این گروه همچنین یکی از فعال ترین گروه ها به صورت آنلاین هستند. آن ها رکورد بیشترین تعداد مخاطب در رسانه های اجتماعی را دارند. به عنوان نمونه لیزا حدود 89 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و زندگی شخصی او موضوع داغ رسانه های خبری و فضای مجازی است.

آهنگ های گروه بلک پینک با رقص های تماشایی و بی نظیرشان رکورد بیشترین بازدید در یوتیوب را از آن خود کرده است. پربازدیدترین و بهترین رقص گروه بلک پینک مربوط به موزیک ویدئو Forever Young بود که همه چیز آن کاملا طراحی شده بود و حرکات این چهار نفر فوق العاده بود.

گروه بلک پینک طرفداران بسیار وفاداری دارند که همه جوره آن ها را حمایت می کنند. شاید مهم ترین دلیل محبوبیت آن ها همین ارتباط نزدیک و صمیمی است که با مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی دارند. زیبایی این دخترها و استفاده صحیح و بجای آن ها از مد در صنعت موسیقی هم یکی از چیزهایی است که موجب محبوب شدن آن ها در دنیای مدرن امروز شده است. البته در مورد زیبایی آن ها باید گفت که چهره دختران گروه بلک پینک قبل از عمل زیبایی کمی با چیزی که الان شاهد آن هستید متفاوت بوده است.

افتخارات این گروه

همان طور که گفتیم این گروه تا امروز موفق به کسب جوایز و افتخارات بسیار زیادی شده است. داین گروه در تاریخ 6 ژوئن 2020 بعد از گذشت حدود یک سال تک آهنگ چطور دوستش داری را منتشر کرده است و 5 رکورد گینس برای نماهنگ آن در یوتیوب به دست آورده است.

ماجرای ضایع شدن بلک پینک چیست؟

در یکی از مراسم اهدای جوایز وقتی که هنوز اعضای این گروه بسیار جوان و تازه کار بودند، آن ها یک لحظه ناخوشایند را تجربه کردند و جلوی چشم هزاران نفر ضایع شدند. آن ها بعد از گرفتن جایزه و سخنرانی خود، وقتی قصد داشتند صحنه را ترک کنند، نمی دانستند از کجا باید خارج شوند.

اعضای این گروه اگر چه بسیار با هم هماهنگ هستند اما در برخی از کنسرت ها و حین اجرای حرکات رقص خود هم لحظات خجالت آوری را با حرکات ناهماهنگ خود ایجاد کردند. همچنین برخورد اعضای گروه با هم در حین رقص، افتادن میکروفون از دست خواننده یا پیچ خوردن پای آن ها در حین راه رفتن بر روی صحنه هم از جمله لحظاتی بود که آن ها را خجالت زده کرد. حال اینکه آن ها این لحظات را به بهترین شکل و کاملا حرفه ای مدیریت کردند و به اجرای خود با خونسردی و اعتماد به نفس کامل ادامه دادند.

همسران گروه بلک پینک چه کسانی هستند؟

تمام اعضای این گروه در حال حاضر مجرد هستند و قبل از این هم نامزد یا همسر نداشته اند. در واقع این افراد به دلیل تمرکز بر حرفه خود اطلاعات زیادی از روابط خصوصی خود منتشر نمی کنند. اما گاهی در مورد روابط آن ها و دوست پسرهایشان خبرهایی منتشر می شود.

مثلا در سال 2021 شایعاتی در مورد قرار گذاشتن جنی کیم با جی دراگون یکی از اعضای گروه بینگ بنگ پخش شد. همچنین شخص دیگری که به عنوان دوست پسر جنی در سال 2022 نامش مطرح شد، یکی از اعضای گروه BTS به نام v بود.

در مورد لیسا هم این شایعه مطرح می شود که او با فردریک آرنو در رابطه است و به تازگی این دو با هم در پاریس دیده شده اند. او مدیرعامل یک شرکت بزرگ و بسیار ثروتمند است. اما جیسو به تازگی رابطه خود با Ahn Bo-hyun را تائید کرده است و این خبر طرفداران گروه بلک پینک را بسیار هیجان زده کرده است. گویا رزی در حال حاضر دوست پسر ندارد و با کسی هم دیده نشده است. رزی فقط یک بار با کسی در رابطه بوده است که هویت این فرد را مشخص نکرده است.

لایو های گروه بلک پینک

این گروه با چه سلبریتی هایی همکاری داشته است؟

برخی از مشهورترین سلبریتی های خواننده مانند آریانا گرانده، دریک، هالسی، هری استایلز، دیپلو، تیلور سوئیفت از طرفداران گروه بلک پینک هستند. اما این گروه آهنگ های مشترکی با همکاری برخی از این خوانندگان مشهور منتشر کرده است. در ادامه چند مورد از موفق ترین آن ها را معرفی خواهیم کرد.

لیدی گاگا

همکاری لیدی گاگا با این گروه به آهنگی به نام آب نبات ترش Sour Candy در آلبوم Chromatica او بر می گردد. این همکاری در سال 2020 اتفاق افتاد و حتی لیدی گاگا این آهنگ را در یکی از کنسرت های خود اجرا کرد. 

دوا لیپا

آهنگ Kiss and Make Up توسط دوا لیپا خواننده انگلیسی و گروه بلک پینک در سال 2018 منتشر شد. این آهنگ مشترک یکی از محبوب ترین کارهای این گروه کی پاپ دخترانه است.

سلنا گومز

سلنا و اعضای گروه بلک پینک اهنگ بستنی Ice Cream را در سال 2020 منتشر کردند. این آهنگ پس از انتشار رکوردهای زیادی را در دنیای موسیقی کسب کرد و یکی از محبوب ترین آهنگ های طرفداران این گروه شد.  

کاردی بی

یک همکاری دیگر این گروه با کاردی بی در آهنگ Bet You Wann در سال 2020 بود. این آهنگ مورد تحسین منتقدان قرار گرفت اما در جدول 100 آهنگ برتر آمریکا قرار نگرفت. با این حال در بسیاری کشورها و از جمله خود کره جنوبی یکی از محبوب ترین آهنگ ها شد.

لایوهای گروه بلک پینک

این گروه جذاب در اینستاگرام فعالیت زیادی دارند و هر چند روز یک بار لاوی از خودشان در صفحه اینستاگرام می گیرند، در این لایوها از علایق خود صحبت می کنند و در لایوهای خود عشق و علاقه زیادی به طرفداران خود می ورزند. می توانید آن ها را دنبال کنید و لایوهای این خوانندگان کره ای را تماشا کنید.

درآمد اعضای این گروه چقدر است؟

اعضای این گروه در خانواده هایی مرفه بزرگ شده اند و طبق گفته های خودشان از لحاظ مالی همیشه تامین بوده اند، آن ها بعد از تشکیل دادن گروه و منتشر کردن آلوم و آهنگ هایشان به درآمد زیادی رسیدند و جزء پردرآمد ترین گروه های کره ای شده اند. در سال اخیر این گروه از گروه های جی آیدل، اکسو و واندر گرلز هم درآمد بالا تری بدست آورده بود.

شعار گروه بلک پینک چه می باشد؟

گروه بلک پینک با اسم خود اولین شعار خود را به مخاطبانش اعلام کرد. آوردن نام رنگ صورتی ( تصور زنانگی و زیبایی ) در کنار نام سیاه با این هدف بود که نشان دهد این گروه چیزهای بیشتری از زیبایی را تجسم می کند. علاوه بر این جملات Blackpink in your area و Blackpink is the Revolution هم از شعارهای این گروه هستند.

حضور این گروه در مجله تایم

گروه کی پاپ بلک پینک به عنوان سرگرم کننده سال 2022 توسط مجله تایم انتخاب شدند و عکس گروه بلک پینک بر روی جلد این مجله چاپ شد. این مجله عنوان کرد در سال های اخیر کی پاپ مترادف با BTS  بوده است. اما حالا گروه بلک پینک در حال شکستن رکوردهای BTS و بسیار موفق عمل کرده است. سال 2022 یکی از موفق ترین سال های این گروه بود و آن ها رکورد پرفروش ‌ترین آلبوم یک گروه دخترانه کره‌ای را به نام خود ثبت کردند.

سوالات متداول

 1. کدام یک از اعضای گروه بلک پینک مدلینگ هستند؟

  لالیسا مانوبان در سال 2016 مدل تبلیغاتی آرایشی شد و در همان سال به عنوان عضوی از گروه بلک شروع به کار کرد. لیسا دومین عضو گروه است که آلبوم تکی خود را منتشر کرد. این دختر زیبا و جذاب طرفداران زیادی دارد و پیشنهادهای زیادی برای مدلینگ دارد.

 2. آیا دعوا بین اعضای گروه بلک پینک حقیقت دارد؟

  همان طور که می دانید، اختلاف نظر در بین اعضای گروه های مختلف به وجود می آید، این چهار دختر بسیار مهربان و دوستان صمیمی هم هستند و تا امروز مشکلات جدی بین آن ها رخ نداده است و به خوبی به کار خود ادامه می دهند.

 3. نام گروه بلک پینک به چه معنا است؟

  نام این گروه در معنای فرهنگ لغت فارسی به معنای رنگ های سیاه‌ وصورتی است. هدف از گذاشتن این نام نمایش دو موضوع متفاوت از این گروه می باشد و در اول صورتی نشان دهنده زیبایی و معصوم بودن است و در بخش دوم سیاه نشان دهنده سرکش بودن است.

 4. مسئولیت اعضاء گروه بلک پینک چیست؟

  همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این گروه شامل چهار دختر زیبا و خوش صدا است که جیسو در نقش وکالیست، جنی رپر و وکالیست، رزی وکالیست و دنسرو لیسا دنسر، رپر و وکالیست است. آن ها ترکیبی خوب برای این گروه هستند.

5/5 - (3 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا