معرفی اعضای اکسو با بررسی اینستاگرام و کنسرت های EXO

اکسو یا EXO یکی از محبوب ترین و مشهور ترین گروه های خوانندگی کره جنوبی می باشد که تمامی اعضای آن را پسران تشکیل داده اند و از مطرح ترین سلبریتی های کره ای محسوب می شوند. این گروه که در کشور ایران نیز دارای طرفداران بسیاری است در این مقاله موضوع اصلی ما خواهد بود. ما قصد داریم در این مطلب به صورت اختصاصی به این گروه بپردازیم، بیوگرافی اعضای آن را بگوییم و نگاهی نیز به برترین آهنگ های آن بی اندازیم پس اگر شما نیز جزء طرفداران این گروه می باشید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

معرفی گروه اکسو کره ای

معرفی گروه اکسو کره ای

در اولین قسمت قصد داریم برای شما بیوگرافی اکسو را ارائه دهیم. EXO یا اکسور یک گروه خوانندگی کره جنوبی پسرانه Kpop تحت آژانس SM Entertainment می باشد که در حال حاضر از 9 عضو به نام های SuHo، XiuMin، Lay، BaekHyun، Chen، ChanYeol، D.O، Kai و SeHun تشکیل شده است. نام گروه آن ها از کلمه “Exoplanet” گرفته شده است.

اکسو در اصل دارای 12 عضو است که بین دو گروه EXO K و EXO M از هم جدا شده اند و در سال 2012 شروع به کار کردند. اما در سال 2014 اعضای سابق EXO M مانند کریس وو، لوهان و TAO EXO آژانس SM Entertainment و گروه اکسو را ترک کردند و همان طور که اشاره کردیم در حال حاضر این گروه دارای 9 عضو می باشند.

اکسو بزرگترین گروه پسرانه Kpop در کره جنوبی و جهان است. محبوبیت بسیار زیاد آن ها هم چنین توسط فوربس در “فهرست افراد مشهور کره ای” که آن ها را به عنوان بهترین گروه Kpop در سال های 2014، 2017 و 2018 در 5 سال متوالی معرفی کرد. هم چنین ناگفته نماند که این گروه به عنوان برجسته ترین گروه Kpop بعد از Suju که مخفف گروه Super Junior است می باشد.

نفوذ جهانی EXO نیز توسط بسیاری از رسانه ها قابل توجه است. جایی که اکسو با آلبوم خود به طور همزمان به زبان های چینی و کره ای منتشر شد و هم چنین مردم جهان را با آهنگ های خود تحت تاثیر قرار داد و باعث شد بسیاری از طرفداران خود را EXO-L نامگذاری کنند. اطلاعات گروه های مطرج کره ای دیگر در دسته بندی اخبار سلبریتی ها برای شما در دسترس خواهد بود.

اینستاگرام اکسو چیست؟

به دلیل محبوبیت بالایی که این گروه در تمامی جهان دارد جزء معدود گروه های خوانندگی کره ای می باشد که به طور کلی این گروه در اینستاگرام فعالیت داشته و صفحه رسمی آن ها دارای تیک آبی می باشد. می توانید با جست و جوی نام آن ها به لاتین در اینستاگرام وارد صفحه رسمی آن ها شوید و یا با جست و جوی اکسو اینستا از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام وارد صفحه آن ها شوید و جدید ترین عکس های اعضای این گروه را مشاهده کنید. اطلاعات بیشتر در پست اینستاگرام سلبریتی های کره برای شما قرار داده شده است.

عکس اعضای اکسو را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های اعضای گروه اکسو که به ترتیب شیومین، سوهو، لِی، بکهیون، چن، چانیول، دی. او، کای و سهون می باشند و در تمامی جهان نیز دارای مشهوریت بسیاری هستند را می توانید با جست و جو در گوگل به صورت اکسو سوهو و یا با جست و جوی نام لاتین آن ها که در اولین عنوان به آن ها پرداختیم در اینستاگرام وارد صفحه ی رسمی آن ها شده و عکس های با کیفیت این خوانندگان کره ای را مشاهده کنید.

اهنگ های محبوب اکسو کدامند؟

اهنگ های محبوب اکسو کدامند؟

این گروه آهنگ های بسیار بی نظیری را منتشر کرده است. این آهنگ ها شهرت جهانی دارند و در کشور ایران نیز در بین طرفداران اکسو بسیار شنیده می شوند. در این قسمت قصد داریم شما را با تعدادی از بهترین و محبوب ترین آهنگ های این گروه کره ای آشنا کنیم پس جایی نروید و با ما همراه باشید.

Love Shot

“Love Shot” آهنگی از گروه پسرانه کره ای/چینی Exo است که در 13 دسامبر 2018 برای نسخه پنجمین آلبوم استودیویی این گروه به نام همین آهنگ Love Shot بود منتشر شد. موزیک ویدیو این آهنگ بی نظیر نیز در همان تاریخ انتشار یافت و از سوی طرفداران با استقبال بی نظیری رو به رو شد. در روز های اولیه انتشار این آهنگ و موزیک ویدیو آن تعداد دانلود و مشاهده این موزیک ویدیو در اینترنت بسیار بالا بود.

Tempo

“Tempo” آهنگی از گروه پسرانه اکسو Exo است که در 2 نوامبر 2018 به عنوان تک آهنگ اصلی پنجمین آلبوم استودیویی گروه اکسو به نام Don’t Mess Up My Tempo منتشر شد. موزیک ویدیو این آهنگ نیز مانند دیگر آهنگ های این گروه در همان تاریخ منتشر شد. نسخه چینی این آهنگ که دارای حضوری عضوی به نام لِی Lay است که در سال 2016 پس از گذراندن یک وقفه طولانی مدت بوده انتشار یافت.

Lucky One

“Lucky One” یکی از بهترین آهنگ ها از گروه پسرانه کره ای/چینی اکسو Exo است که در 9 ژوئن 2016 به عنوان اولین تک آهنگ از سومین آلبوم استودیویی آن ها Ex’Act منتشر شد. این آهنگ بی نظیر در هر دو نسخه کره ای و چینی توسط آژانس حمایت کنند آن ها یعنی SM Entertainment انتشار یافته است.

اکسو و بی تی اس با هم همکاری داشته اند؟

گروه اکسو به طور کلی یعنی تمامی اعضای آن با گروه بی تی اس همکاری ای نداشته اند. اما یکی از اعضای گروه اکسو که نام او بکهیون که یکی از کراش ترین سلبریتی های کره ای می باشد در یکی از اجرا های زنده اکسو حضور داشت و همکاری بسیار بی نظیری را با این گروه انجام داد. می توانید با جست و جو در گوگل فیلم این همکاری را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

موزیک ویدیو های اکسو

این گروه موزیک ویدیو های بسیار بی نظیری را ساخته و ارائه داده است. با جست و جو در یوتیوب می توانید موزیک ویدیو های این گروه کره ای ژاپنی را مشاهده کنید. هم چنین با جست و جو در یوتیوب این گروه می توانید دیگر ویدیو ها مانند اکسو شو تایم را نیز با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

کنسرت های اکسو

کنسرت های اکسو

این گروه تا به امروز کنسرت های بسیار بی نظیری را برگذار کرده اند که تمامی طرفداران آن ها در سراسر جهان در این کنسرت ها شرکت کرده اند. اگر شما نیز جزء طرفداران این گروه هستید می توانید با جست و جو در یوتیوب به راحتی ویدیو این کنسرت ها را مشاهده کرده و حس و حال کنسرت های بی نظیر اکسو را تجربه کنید. عکس های کنسرت های این گروه را می توانید از اینستاگرام اکسو دنبال نمایید.

خوانندگان این گروه چه ملیتی دارند؟

همان طور که از ابتدای این مطلب تا به اینجا به آن ها اشاره کردیم این گروه متشکل از پسرانی با ملیت کره ای و ژاپنی هستند. این دو ملیت به خوبی در کار یک دیگر قرار گرفته و کار های بسیار بی نظیری را ارائه داده اند که در نوبه خود با استقبال بی نظیری از سوی طرفداران مواجه شدند.

کراش های اعضای گروه EXO

این گروه تا به امروز مصاحبه های بسیاری شده است که در این مصاحبه ها سوال های شخصی بسیاری از آن ها پرسیده شده است. به عنوان مثال، یکی از این سوال ها افرادی است که این خوانندگان به آن ها علاقه دارند. این افراد می توانند بازیگر و یا خواننده باشند. البته ناگفته نماند که در مواجه شدن با این سوال تقریبا می توان گفت تمامی اعضای این گروه بحث را عوض کرده اند و به صورت مستقیم به شخصی اشاره نکرده اند. شاید به این دلیل است که نمی خواهند آینده شغلی آن ها تحت الشعاع قرار بگیرد.

دین اصلی گروه اکسو

دین اصلی گروه اکسو

تمامی اعضای این گروه دارای دین مسحیت می باشند. این گروه ملیتی ژاپنی و کره ای دارند. افراد ساکن ژاپن و کره عمدتا دین مسحیت را دنبال می کنند، مگر این که اقدام به تعویض دین بکنند و برخی نیز به دین اسلام روی می آورند. اما اعضای گروه اکسو همگی از دین اسلام پیروی می کنند.

آلبوم های این گروه

اکسو، علاوه بر آهنگ های بی نظیری که ارائه داده است آلبوم های بسیار فوق العاده ای نیز در کنار آن ها ارائه داده که از سوی طرفداران با استقبال بسیار بی نظیری مواجه شده. در این قسمت قصد داریم شما را با آلبوم های این گروه آشنا کنیم.

XOXO 

XOXO اولین آلبوم استودیویی گروه Exo است که در 3 ژوئن 2013 توسط SM Entertainment منتشر شد و توسط KT Music توزیع شد. این آلبوم در دو نسخه منتشر شد که شامل یک نسخه کره ای بوسه و یک نسخه چینی آغوش می باشد..

Exodus

Exodus دومین آلبوم استودیویی گروه پسرانه کره جنوبی/چینی می باشد. در 30 مارس 2015 توسط SM Entertainment منتشر شد و توسط KT Music توزیع یافت. این آلبوم از گروه Exo بیشترین فروش را در کمترین زمان برای این هنرمندان کی پاپ در آن زمان داشت و بیش از یک میلیون نسخه در دو ماه فروخت.

Ex’Act

Ex’Act سومین آلبوم استودیویی گروه اکسو است. این آلبوم توسط SM Entertainment در نسخه های کره ای و چینی در 9 ژوئن 2016 منتشر شد. این آلبوم با عنوان Lotto در 18 آگوست 2016 دوباره منتشر شد. Ex’Act سومین آلبوم استودیویی متوالی اکسو است که بیش از یک میلیون فروش داشته.

The War

The War چهارمین آلبوم استودیویی گروه پسرانه کره‌ای/چینی Exo می باشد. به صورت دیجیتالی در 18 جولای 2017 و به صورت فیزیکی (رایت شده بر روی سی دی ها) در 19 جولای 2017 توسط SM Entertainment و توسط کمپانی Genie Music انتشار و توزیع شد.

Don’t Mess Up My Tempo

پنجمین آلبوم استودیویی گروه پسرانه کره جنوبی Don’t Mess Up می باشد. این آلبوم در 2 نوامبر 2018 توسط SM Entertainment منتشر شد. یکی از عضو ها به نام Lay در نسخه چینی آهنگ اصلی، “Tempo” حضور دارد که اولین حضور او با گروه پس از Winter EP, For Life (2016) است.

Obsession

Obsession ششمین آلبوم استودیویی گروه پسرانه کره ای/ چینی اکسو است. این آلبوم در 27 نوامبر 2019 توسط SM Entertainment منتشر شد. این آلبوم در تاریخ 1 نوامبر برای پیش‌ فروش منتشر شد و در سه نسخه EXO، X-EXO، و OBSESSION که در 4 دسامبر منتشر شد در دسترس است.

Countdown

این آلبوم در واقع اولین آلبوم استودیویی به زبان ژاپنی توسط گروه پسرانه Exo است. این آلبوم توسط Avex Trax و SM Entertainment Japan در 31 ژانویه 2018 منتشر شد. می توان گفت این آلبوم شامل آهنگ های ژاپنی منتشر شده قبلی به همراه چهار آهنگ جدید از جمله تک آهنگ اصلی ” Electric Kiss” است.

افتخارات این گروه

این گروه دارای جوایز و افتخارات بسیار زیادی می باشند. چندین بار برنده جشنواره گرمی شده و در بسیاری از جشنواره های داخلی کشوره کره نیز جوایز بسیار ارزنده ای را نسیب خود کرده است. می توانید با جست و جو در گوگل و استفاده از سایت ویکی پدیا تمامی افتخارات این گروه را مشاهده کنید.

لایو های گروه اکسو

لایو های گروه اکسو

یکی از راه های ارتباط این خوانندگان با طرفدارانشان لایو هایی است که در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام انجام می دهند. می توانید با دنبال کردن صفحه رسمی اکسور در اینستاگرام وارد این لایو ها شوید و به صورت مستقیم با خوانندگان این گروه ارتباط برقرار کرده و هم چنین سوالات خود را از آن ها بپرسید.

درآمد اعضای این گروه چقدر است؟

اعضای گروه اکسو هر کدام دارای درامد بسیار بالایی می باشند و نام آن ها در بی افراد ثروتمد کره قرار دارد. نیمی از درآمد بالای خوانندگان این گروه صرف امور خیریه می شود که همین موضوع باعث شده تا در بین طرفداران خود بسیار خوش بدرخشند. حدودا می توان گفت درآمد اعضای این گروه بین 60 تا 80 میلیون دلار می باشد.

سوالات متداول

این گروه از چه ملیتی هایی تشکیل شده است؟

اعضای این گروه از دو ملیت کره ای و ژاپنی تشکیل شده اند. به همین دلیل شما آهنگ های این گروه را معمولا به دو زبانی می شنوید. هم چنین به دلیل دو ملیتی اعضای این گروه می توانید آلبوم هایی را از این گروه مشاهده کنید که به دو زبان ارائه شده اند.

این گروه دارای چه افتخاراتی می باشند؟

گروه پسرانه اکسو افتخارات بسیاری در زمینه موسیقی کسب کرده است. به عنوان مثال او در چندین دوره به عنوان یکی از برندگان جشنواره گرمی بوده و در بسیاری از جشنواره های داخلی کره نیز جوایز بسیار ارزنده ای را کسب کرده است.

چگونه می توان آهنگ های این گروه را دانلود کرد؟

با جست و جو در گوگل و یا استفاده از انواع ربات های تلگرامی می توانید آهنگ های این گروه با کیفیتی بسیار مناسب دانلود کرده و از گوش دادن به آن ها لذت ببرید. با جست و جو در گوگل و کمک از سایت ویکی پدیا می توانید نام آهنگ های این گروه را مشاهده کنید.

چگونه می توان موزیک ویدیو این خوانندگان را مشاهده کرد؟

با جست و جو در یوتیوب و هم چنین انواع سایت های معتبر ایرانی می توانید موزیک ویدیو های این گروه را مشاهده کرده و یا از طریق ابزار های مربوطه آن ها را با کیفیتی بسیار بالا دانلود کنید. هم چنین از برخی از صفحات طرفداری در اینستاگرام نیز می توانید کمک بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا