سانوار در پوکر به چه معنی است؟ + بررسی منطقی بودن این استراتژی

یکی از اصطلاحات رایج در بازی پوکر، اصطلاح سانوار در پوکر می باشد. این واژه در بازی های آنلاین زیاد معنی نمی دهد ولی در بازی های لایو و زنده سانوار به معنی نادید دست را قبول کردن می باشد. حال اگر سانوار ریز باشد یعنی ندید دست را افزایش می دهید.

سانوار در پوکر چیست؟

سانوار در پوکر چیست؟

این اصطلاح به انگلیسی calling blind هم گفته می شود. به بیان ساده تر وقتی دیلر کارت ها در بازی لایو پخش می کند، برخی بازیکن ها به کارت نگاه نمی کنند و می گویند سانوار کال یا سانوار ریز یا سانوار دابل که همه به این معنی است که بدون دیدن دست شما دست را قبول یا ریز کرده اید. این حرکت را در سایت شرط بندی پوکر به هیچ عنوان نزنید.

کاربرد سانوار در بازی پوکر چیست؟

این حرکت عموما نمایشی می باشد و کاملا حرکت اشتباهی می باشد. به شما این حرکت را پیشنهاد نمی کنیم زیرا ممکن است، خروجی بدی را به همراه داشته باشد. این حرکت عموما به دلایل زیر زده می شود:

  1. برای نشان دادن اعتماد بنفس بالا
  2. برای خرد کردن اعصاب حریف
  3. برای ایجاد فان و کار های خنده دار
آیا استراتژی سانوار در پوکر مناسب است؟

آیا استراتژی سانوار در پوکر مناسب است؟

به هیچ عنوان، این حرکت تنها یک حرکت نمایشی تلقی می شود و هیچ کاربرد اصولی با خود به همراه ندارد. این حرکت در برخی از سایت های آنلاین در هدزآپ ها یعنی بتل های تک به تک، ممکن شده است. از همین رو سایت های بت گان و سایت ریور این مهم را برای علاقه مندان ممکن ساخته اند.

سانوار آل این فیلینگی یعنی چه؟

فیلینگی به معنی احساسی می باشد. وقتی یک نفر سانوار آل این فیلینگی می کند. یعنی بدون دیدن دستش همه چیپ و یا پول های خود را به زمین یا گیری بازی اضافه می کند. چندی پیش کوروش وانتونز نیز به این مورد اشاره داشت که حاکی از این موضوع می باشد. علاوه بر سانوار در پوکر در خصوص نحوه ریز در پوکر در مقاله دیگری از سایت به این موضوع پرداخته ایم که با کلیک بر روی متن برای شما در دسترس خواهد بود.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا سانوار در پوکر نیاز به آموزش دارد؟

خیر این حرکت کاملا برای شو آف می باشد و نمایشی است.

آیا این حرکت در مسابقات رسمی هم زده می شود؟

تنها در صورتی که یک بازیکن خیلی جلو باشد، این حرکت را برای تحقیر حریف می زند.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا