بابی آنسر چگونه قهرمان مسابقات سلف چمپ کار شد؟ + بررسی حاشیه ها

بابی آنسر متولد 20 فوریه 1934 می باشد او یک راننده اتومبیل رانی آمریکایی بوده است که در حال حاضر فوت کرده است. او دو عنوان قهرمانی مسابقات فرمول را در مسابقات قهرمانی که سلف Champ Car بود به دست آورده است. او سه بار در پیست ایندیاناپولیس پیروز شد. او برادر بزرگتر ال اونسر بود. و عموی او ال اونسر جونیور. پسر او رابی آنسر نیز یک راننده سابق مسابقات اتومبیل رانی بود و می توان گفت قهرمانان اتومبیل رانی بود. بیوگرافی بابی آنسر را در این مطلب به شما معرفی می کنیم.

معرفی بابی آنسر

معرفی بابی آنسر

آنسر از سال 1963 در مسابقات قهرمانی کلاس اتومبیل رانی فرمول که توسط باشگاه اتومبیل‌ رانی ایالات متحده سازماندهی شده بود شرکت کرد و پیشین مسابقات قهرمانی اتومبیل رانی قهرمانی است که بین سال‌ های 1979 تا 2007 برگزار شد. در سال 1966 او اولین مسابقه خود را در پیست از پیکس پیک برد، جایی که برادرش Al Unser Sr. همچنین اولین پیروزی خود را یک سال قبل به ثبت رساند. دو سال بعد، او برای اولین بار قهرمان شد و همچنین برای اولین بار در مسابقه ایندیاناپولیس پیروز شد. در سال 1974 برای دومین و آخرین بار قهرمان شد. هنگامی که قهرمانی Champ Car در سال 1979 آغاز شد، او برای سه فصل دیگر در این کلاس مسابقه رانندگی کرد.

او در مجموع در سال های 1979 و 1980 دوم شد و در این دو سال در ده مسابقه پیروز شد. سال بعد آخرین فصل او در Champ Car بود و در مجموع هفتم شد. او آخرین مسابقه خود را در ایندیاناپولیس برد، اما به طور استثنایی این مسابقه به عنوان قهرمانی سری Champ Car به حساب نمی آمد. بیوگرافی رولف اشتوملن و چاک استیونسون نیز در سایت بررسی شده است.

بابی آنسر چه افتخاراتی در مسابقات اتومبیل رانی دارد؟

افتخارات بابی آنسر، او برای اولین بار در ایندیاناپولیس در سال 1968 برنده شد، دو سال قبل از اینکه برادرش آل برای اولین بار در مسابقه پیروز شود. دومین پیروزی او در سال 1975 و آخرین پیروزی او در سال 1981 به دست آمد. همچنین آخرین مسابقه او در ایندیاناپولیس بود. این آخرین پیروزی برای مدتی از او سلب شد. در 25 ماه مه، یک روز پس از مسابقه، مقامات تصمیم گرفتند که او را به دلیل عبور از اتومبیل در وضعیت پرچم زرد جریمه کنند. این پیروزی نصیب ماریو آندرتی شد، اما پس از اعتراض به این تصمیم، زمان پنالتی برعکس شد و او در 9 اکتبر دوباره برنده اعلام شد. او این مسابقه افسانه ای را برای نوزده سال متوالی رانندگی کرد، سه بار پیروز شد، دو بار در قطب ایستاد و همچنین دو بار به عنوان غیر برنده روی سکو قرار گرفت. تورنمنت های فرمول یک توسط تیم بت سایت فارسی بررسی شده است و مقاله آن در سایت قرار داده شده است.

این راننده عضو کدام تیم است؟

این راننده عضو کدام تیم است؟

این راننده با تیم های خیلی خوبی همکاری کرده است و او بیشتر عضو تیم بی آرام بوده است. او الان فوت کرده است.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس بابی آنسر را می توانید در اینستاگرام او و همچنین در گوگل و سایت های مختلف مشاهده کنید. ایشان در اینستاگرام فعالیتی نداشتند اما پیج هایی با نام ایشان ایجاد شده است که به دست طرفدارانش حمایت می شود و عکس و کلیپ هایی از او را در این شبکه ها به اشتراک می گذارند. او موفقیت های خیلی زیادی داشته است و شما می توانید عکس های او را در سایت های مختلف مشاهده کنید. طرفداران این راننده اکثر اوقات ویدیو هایی از مسابقات این اتومبیل ران حرفه ای را در یوتیوب منتشر می کنند و شما می توانید با جست و جو کردن آن ها را در یوتیوب و یا آپارات مشاهده کنید.

آدرس پیج بابی آنسر در اینستاگرام چه می باشد؟

اینستاگرام امروزه یکی از شبکه های محبوب جهانی است و اکثر افراد در آن مشغول به فعالیت می باشند و برخی نیز از طریق آن کسب درآمد می کنند. این راننده اتومبیل ران سال ها پیش فوت کرده است و فعاللیتی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام نداشته است و در صورت مشاهده پیجی با نام او باید بدانید که از فن پیج های او می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا بابی آنسر ازدواج کرده است؟

  بابی آنسر سن زیادی دارد و به احتمل زیاد ازدواج کرده است.

 2. آیا بابی آنسر مربی این حرفه است؟

  بابی آنسر به افراد زیادی در این حرفه کمک می کرد و بسیار فرد با تجربه ای بود.

 3. آیا بابی آنسر هنوز هم مسابقه می دهد؟

  بابی آنسر به دلیل بالا رفتن سنش در مسابقات شرکت نیم کرد و او الان فوت کرده است.

 4. آیا بابی آنسر در مسابقات فرمول یک پیروز شده است؟

  بابی آنسر دو بار در این مسابقات پیروز شده بود.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا