دون شلزینگر چگونه قهرمان 10 دوره مسابقات بلک جک شده است؟

دون شلزینگر، نویسنده، مدرس، بازیکن و عضو بلک جک می باشد که یکی از بهترین ها در تمامی مواردی است که به شما ارائه دادیم. این فرد بسیار مشهور، امروز موضوع اصلی مقاله ما خواهد بود. با ما در این مقاله همراه باشید تا در کنار هم به صورت اختصاصی به بیوگرافی این فرد بپردازیم.

دون شلزینگر کیست؟

دون شلزینگر کیست؟

دون شلزینگر یک ریاضیدان، نویسنده، مدرس، بازیکن و عضو تالار مشاهیر بلک جک است که در بازی کازینوی بلک جک تخصص دارد. فعالیت او در این زمینه تقریباً چهار دهه است. او نویسنده کتاب Blackjack Attack – Playing the Pros’ Way است که در حال حاضر در نسخه سوم آن قرار دارد، که یکی از پیچیده ترین مطالعات نظری و عملی این بازی تا به امروز محسوب می شود.

شلزینگر در شهر نیویورک متولد شد و از کالج شهر نیویورک (CCNY) با مدرک B.S فارغ التحصیل شد و هم چنین دارای مدرک زبان فرانسه از دانشگاه سیتی نیویورک. دون زندگی حرفه ای خود را با تدریس ریاضیات و فرانسه در سیستم مدرسه شهر نیویورک آغاز کرد. در سال 1984، حرفه خود را تغییر داد و تا سال 1998، مدیر (مدیر اجرایی) یک بانک سرمایه گذاری وال استریت بود. از زمان بازنشستگی خود از صنعت مالی، او زمان بیشتری را به بلک جک، در زمینه تحقیق، نوشتن، تدریس و بازی اختصاص داده است. نام وی همواره در بین بهترین بازیکن های بلک جک بوده است.

عکس دون شلزینگر

برای مشاهده کردن عکس های این شخص بسیار مشهور می توانید به راحتی با جست و جو نام لاتین این شخص در قسمت تصاویر گوگل و یا استفاده از انواع اپلیکیشن های مربوط به عکس، تمامی عکس های این شخص را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید. نام لاتین این فرد Don Schlesinger می باشد که با جست و جو آن تمامی عکس های وی را مشاهده می کنید. توصیه می شود از فیلترشکن روشن در این زمینه استفاده کنید.

پیج اینستاگرام دون شلزینگر چیست؟

دون شلزینگر نیز مانند بسیاری از قمار باز های دیگر، در هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعالیتی ندارد. این موضوع به این دلیل است که قمار باز ها علاقه ای به این موضوع ندارد تا افراد ناشناس از زندگی خصوصی آن ها اطلاعاتی را داشته باشند. تنها قمار باز های خیلی بزرگ که در زمینه های مختلف به قهرمانی رسیده اند، دارای پیج اینستاگرام می باشند. این موضوع نیز اما در مورد دون شلزینگر صدق نمی کند.

درآمد این بازیکن بلک جک چقدر است؟

این فرد علاوه بر این که از شغل های اصلی خود که در ابتدا به آن ها پرداختیم کسب درآمد می کند، از دیگر مشاغل نیز درآمد بسیار خوبی را برای خود کسب کرده است. به عنوان مثال، او بیشتر سهم ثروت خود را از طریق بلک جک و مواردی که پیرامون این موضوع است بدست آورده است. به همین دلیل است که روند بالا رفتن ثروت دون شلزینگر پس از بازنشستگی اش و ورودش به زمینه بلک جک بسیار اوج گرفت. درآمد او به راحتی میلیون ها دلار می باشد.

دون شلزینگر در بازی بلک جک چه جوایزی دریافت کرده است؟

دون شلزینگر در بازی بلک جک چه جوایزی دریافت کرده است؟

او در این زمینه تا به امروز تعداد بسیاری جایزه دریافت کرده است. یکی از این جوایز عضو افتخاری تالار مشاهیر بک جک می باشد. این موضوع برای فردی که در زمینه یلک جک فعالیت دارد و به تالار مشاهیر وارد می شود، موفقیتی بسیار بزرگ می باشد که هر کسی نمی تواند به این موضوع دست یابد و تنها بزرگان این زمینه می توانند در این تالار قرار بگیرند. وی هم چنین برای بازی در مسابقات نیز هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کند.

این بازیکن اهل کدام کشور است؟

همان طور که در ابتدا به این موضوع اشاره کردیم که دون شلزینگر در کالج نیویورک تحصیل کرده است می توانیم نتیجه بگیریم که وی اهل کشور آمریکا می باشد. این که اصالت او برای دیگر کشور ها می باشد یا خیر، مشخص نیست. در خصوص رقیبانی همچون راس همیلتون، استنفورد وونگ و استیو فورته نیز در دیگر مقاله های سایت اطلاعاتی برای شما ارائه شده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

چگونه می توان عکس های این شخص را مشاهده کرد؟

به راحتی می توانید با جست و جو نام این فرد در قسمت تصاویر گوگل تمامی عکس های وی را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

این فرد مشهور در چه کشوری به دنیا آمده است؟

وی در کشور آمریکا به دنیا آمده است و در نیویورک زندگی می کند.

آیا این فرد دارای اینستاگرام است؟

وی مانند بسیاری از قمار باز های بزرگ جهان در هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعالیتی ندارد

افتخار این فرد چه می باشد؟

دون شلزینگر عضو تالار مشاهیر بلک جک می باشد. این موضوع یکی از بزرگ ترین افتخارات در بین بلک جک بازان می باشد که هر فردی نمی تواند به آن دست پیدا کند.

4.8/5 - (10 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا