رابطه دنیا جهانبخت و مونتیگو جعلی بود؟ | افشای ابعاد پنهان

دنیای سلبریتی ها پر است از حاشیه های ساختگی! یکی از حاشیه هایی که پس از گذشت چند ماه از آن کم کم از یاد می رود، رابطه دنیا جهانبخت و مونتیگو می باشد. دیگر کمتر کسی است که دنیا جهانبخت و یا مونتیگو را نشناسد. این دو هر یک طرفداران بسیاری در فضای مجازی دارند و تقریبا نزد تمام مردم شناخته شده هستند. اما در ادامه به چند نکته جالب اشاره کرده ایم که شاید برای شما جذاب باشد.

ماجرای رابطه عاشقانه دنیا جهانبخت و مونتیگو چیست؟

پس از جدایی دنیا از امیر تتلو، او در پستی مونتیگو را تگ کرد و به او ابراز علاقه کرد. مونتیگو نیز واکنشی مشابه نشان داد و اینگونه شد که به نظر رسید این دو وارد رابطه شده اند. هر دو نفر هم این مورد را تایید کردند. اما آیا این یک داستان ساختگی برای جذب طرفدار بوده یا واقعی؟!

ابعادی از ماجرا که نمی دانید

یکی از اتفاقاتی که در حین رابطه دنیا جهانبخت و مونتیگو رخ داد، راه اندازی سایت شرط بندی هات بت توسط دنیا بود. او این سایت را به نمایندگی گرفت و شروع به تبلیغ آن در اینستاگرام کرد. احتمالا با توجه به اینکه دنیا طرفداران بسیاری نیز دارد، سایت او نیز درآمد خوبی برای او به حاصل خواهد آورد. از طرفی این ماجرا باعث شده مونتیگو نیز شهرت بیشتری کسب کند و از این حاشیه هر دو آنها به نوعی سود کردند.

این دو چگونه از هم جدا شدند؟

همانطور که رابطه آنها به سرعت و ناگهانی اطلاع رسانی شد، جدایی نیز بدون هیچ حاشیه ای حتی اطلاع رسانی نشد و این دو پس از مدتی یکدیگر را دوست صمیمی خطاب کردند. اینگونه شد که دنیا جهانبخت وارد مسیر بعدی خود و رابطه عاشقانه و سپس حاملگی از مهراد جم شد.

شما می توانید از اینجا به اینستاگرام دنیا جهانبخت دسترسی داشته باشید. همچنین اینستاگرام مونتیگو از این لینک قابل دسترسی است.

مهراد جم در مورد رابطه دنیا و مونتیگو چه می داند؟

احتمالا مهراد جم با توجه به اینکه همسر دنیا به حساب آمده و بزودی نیز صاحب فرزند خواهد شد، از این ماجرا به صورت کامل اطلاع دارد. البته او قبلا در لایوی گفته بود که مسائل گذشته برایش بی اهمیت بوده و آینده است که همه چیز را شکل خواهد داد. از همین رو می توان احتمال داد او اصلا به رابطه های قبلی دنیا جهانبخت و جنجال های عجیب او اهمیتی نخواهد داد.

دنیا جهانبخت گذشته عجیبی داشته که از جمله عجیب ترین اتفاقات آن را می توان رابطه دنیا و داوود هزینه دانست. در هر صورت شما می توانید جدیدترین حاشیه ها و اخبار سلبریتی ها را در بت سایت دنیا کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا